En İyi 10 Keçiören Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 10 Ankara Keçiören Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören bölgesinde 46 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cem Yaşlı

Cem Yaşlı

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Web Tasarım Ve Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızı Yapıyor. Mail Ve Network Sistemleri Desteği Veriyoruz. Ayrıca Kartvizit Tasarımı Ve After Efect Çalışmaları İle Kurumsallığınızı ve İşlerinizi Destekliyoruz. Logo,Kartvizit ve Benzeri Projelerdede Yanınızdayız.Panel Desteği ve İçerik Girişi Yapabiliyoruz. Banner Ve Sliderlar Hazırlıyoruz. Alan Adı Ve Domain Hizmeti ile Sınırsız Trafikli Sunucular İle 7 24 Kesintisiz Hizmet veriyor ve vermenizi sağlıyorum.
Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
İstediğin çalışmalara uygun web sitesi ve grafik tasarımları yapabilirim. Şirketler için kuramsal logo introsu yapabilirim tanıtım videoları da şirkete göre yapabilirim.
Yetiş Şakiroglu

Yetiş Şakiroglu

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Bir grup şirketinde aktif olarak Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. İş tecrübem dahil olmak üzere yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahibim. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunuyum. Ayrıca bir Üniversitede Bilgisayar Mühendisliğinde özel öğrenci olarak Yüksek Lisans yapmaktayım.
Zahid Efe

Zahid Efe

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
4 Yıldır Web Tasarım Alanında Kendimi Geliştiriyorum (Front Back-End Developer). HTML, CSS, HTML5, CSS3, JQuery, Bootstrap, Responsive Tasarım, PHP alanlarında uzmanım.
İsmail Özcan

İsmail Özcan

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Uzun yıllardır asp.net ve c# ile proje geliştirmekteyim. MSSQL,Oracle,Mysql gibi veritabanları ile aktif olarak çalıştım ve halende çalışmaya devam ediyorum.
İkbal Koyuncu

İkbal Koyuncu

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Kurumsal web sitesi mobil uygulama hizmetleri vermekteyim. Seo ve responsive çalışması ozene yapılmaktadır.
Mustafa Kemal Köseli

Mustafa Kemal Köseli

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
What We Do Yaptıklarımız HTML5 CSS3 PHP Jquery SEO Responsive Desing for Phone Tablet,Android,İos iMac Photoshop N++ CREATIVE TEAM Ekip •Mustafa Kemal Köseli •Onur Yalçın Bağönü •İbrahim Ünsal
Murat Çakır

Murat Çakır

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Web yazılım ve tasarım, Fotoğrafçılık, Adobe photoshop, Adobe İllustrator çeşitli alanlarda hizmet vermekteyim. 2009 yılından itibaren Web sektörünün içerisindeyim. Profesyonel web tasarımları oluşturuyorum. Kod bilmenize gerek kalmadan yenilikçi web tasarımları sayesinde web sayfanızdaki işlemlerinizi kolaylıkla değiştirebilir kendi cümlelerinizi kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
Abdullah Taha Caba

Abdullah Taha Caba

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
3 yıldır bu işlerle uğraşıyorum. Bir yandan da Okul okuyorum. Php yazılım, Web Yazılım , tasarım, wordpress kurulumu yapıyorum. Sizlerden iş alıp okul harçlığımı çıkarıyorum. Yaptığım siteler tamamen mobil uyumludur. Sosyal medyada da tanıtımınızı 300 farklı grupta paylaşıyorum. Memnun kalmazsanız paranızı iade ediyorum. Sizinle tanışıp çalışmak isterim.
Mevlüt Taş

Mevlüt Taş

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
"Bizim zamanımızda buraları hep tarlaydı." "Bizim oğlan çok akıllı ama çalışmıyor." Sizde klişe internet sitelerinden sıkılmadınız mı? Günümüzde internetin yaygınlaşması ve mobil cihaz kullanımının artması ile birlikte ihtiyaçlarda, gereklilikler de değişmeye başladı. Bunun bir getirisi olarak gün geçtikçe daha da önem kazanan internet ve masaüstü uygulamaları artık her sektör için kaçınılmaz bir hal aldı. Bizde MULURSOFT ekibi olarak; bu gelişmeler doğrultusunda, müşterilerimizin daha iyi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gültekin Öncel
Web Yazılım ve Tasarım   07/11/2017

Berkay bey www.parafesor.net ekonomi haber portalım için özel yazılım yaptı. Daha önce işi yaptırmak üzere görüştüğüm kişilerin hemen hemen hepsi ya işi yapamadılar ya da kendi işlerini kolaylaştıracak önerilerde bulundular. Berkay ise istediklerimi tam olarak yapmamla kalmadı , bazı konularda çok daha iyi alternatifler de sundu. Bundan sonraki iki projem için de kendisiyle çalışmayı istiyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz