En İyi 10 Keçiören Web Yazılım ve Tasarım | Armut

En İyi 10 Keçiören Ankara Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören bölgesinde 53 Web Yazılım ve Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ramazan Ş.

Ramazan Ş.

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
7 senelik tecrübeyle Web tabanlı yazılımlar, Firmaya özel Sipariş Yönetim Sistemleri , Online Anket, Online Soru Sistem, Online Ödeme Sistemleri yapılır.
Mustafa Kemal K.

Mustafa Kemal K.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
What We Do Yaptıklarımız HTML5 CSS3 PHP Jquery SEO Responsive Desing for Phone Tablet,Android,İos iMac Photoshop N++ CREATIVE TEAM Ekip •Mustafa Kemal Köseli •Onur Yalçın Bağönü •İbrahim Ünsal
Ali D.

Ali D.

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Uzun süredir uğraştığım ve uzmanı olduğum php kodlama ile sizin fikirlerinizi online olarak hayata geçiriyorum. Online muhasebe programları, responsive otel yazılımları ile hayatınız ve işiniz daha da kolaylaşacak.
Günerkaya Webtasarım V.

Günerkaya Webtasarım V.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Ankara merkezli ajansımızda; web - portal tasarım ve yayınlanması, grafik tasarım ve baskı işleri, yazılım, SEO ve Adwords Hizmetleri, İç ve Dış Mekan Reklamcılıkları, Mobil Uygulama, Sosyal Medya Yönetimi, 3D Modelleme gibi reklam mecrasının her alanında 16 yıldır hizmet vermekteyiz.
Cem Y.

Cem Y.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Web Tasarım Ve Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızı Yapıyor. Mail Ve Network Sistemleri Desteği Veriyoruz. Ayrıca Kartvizit Tasarımı Ve After Efect Çalışmaları İle Kurumsallığınızı ve İşlerinizi Destekliyoruz. Logo,Kartvizit ve Benzeri Projelerdede Yanınızdayız.Panel Desteği ve İçerik Girişi Yapabiliyoruz. Banner Ve Sliderlar Hazırlıyoruz. Alan Adı Ve Domain Hizmeti ile Sınırsız Trafikli Sunucular İle 7 24 Kesintisiz Hizmet veriyor ve vermenizi sağlıyorum.
Yetiş Ş.

Yetiş Ş.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Bir grup şirketinde aktif olarak Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. İş tecrübem dahil olmak üzere yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahibim. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunuyum. Ayrıca bir Üniversitede Bilgisayar Mühendisliğinde özel öğrenci olarak Yüksek Lisans yapmaktayım.
Baran Ö.

Baran Ö.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Algoritma mantığı oturmuş ve uğraşmayı seven bir bilgisayar mühendisi adayi. Php, C ve C# programlama dillerinde fikir sahibi. C++ programlama diline orta duzeyde hakim. Php, java, C++ ve javascript dillerinde proje çıkarmaya ve uzman olma yolunda ilerlemeye hevesli.
Eray I.

Eray I.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Mevcut sitelerin guncellenmesi, yeni modul eklenmesi, seo calismalari, icerik boyutu ve veri tabani optimizasyonu
İsmail Ö.

İsmail Ö.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Uzun yıllardır asp.net ve c# ile proje geliştirmekteyim. MSSQL,Oracle,Mysql gibi veritabanları ile aktif olarak çalıştım ve halende çalışmaya devam ediyorum.
Zahid E.

Zahid E.

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
4 Yıldır Web Tasarım Alanında Kendimi Geliştiriyorum (Front Back-End Developer). HTML, CSS, HTML5, CSS3, JQuery, Bootstrap, Responsive Tasarım, PHP alanlarında uzmanım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım ve Tasarım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım ve Tasarım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz