En İyi 10 Keçiören Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 10 Ankara Keçiören Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Keçiören bölgesinde 44 Web Yazılım ve Tasarım teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Murat Çakır

Murat Çakır

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Web yazılım ve tasarım, Fotoğrafçılık, Adobe photoshop, Adobe İllustrator çeşitli alanlarda hizmet vermekteyim. 2009 yılından itibaren Web sektörünün içerisindeyim. Profesyonel web tasarımları oluşturuyorum. Kod bilmenize gerek kalmadan yenilikçi web tasarımları sayesinde web sayfanızdaki işlemlerinizi kolaylıkla değiştirebilir kendi cümlelerinizi kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
Baran Özoğlu

Baran Özoğlu

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Algoritma mantığı oturmuş ve uğraşmayı seven bir bilgisayar mühendisi adayi. Php, C ve C# programlama dillerinde fikir sahibi. C++ programlama diline orta duzeyde hakim. Php, java, C++ ve javascript dillerinde proje çıkarmaya ve uzman olma yolunda ilerlemeye hevesli.
Yetiş Şakiroglu

Yetiş Şakiroglu

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Bir grup şirketinde aktif olarak Yazılım Uzmanı olarak çalışıyorum. İş tecrübem dahil olmak üzere yaklaşık 10 yıllık tecrübeye sahibim. Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunuyum. Ayrıca bir Üniversitede Bilgisayar Mühendisliğinde özel öğrenci olarak Yüksek Lisans yapmaktayım.
İsmail Özcan

İsmail Özcan

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Uzun yıllardır asp.net ve c# ile proje geliştirmekteyim. MSSQL,Oracle,Mysql gibi veritabanları ile aktif olarak çalıştım ve halende çalışmaya devam ediyorum.
İkbal Koyuncu

İkbal Koyuncu

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Kurumsal web sitesi mobil uygulama hizmetleri vermekteyim. Seo ve responsive çalışması ozene yapılmaktadır.
Abdullah Taha Caba

Abdullah Taha Caba

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
3 yıldır bu işlerle uğraşıyorum. Bir yandan da Okul okuyorum. Php yazılım, Web Yazılım , tasarım, wordpress kurulumu yapıyorum. Sizlerden iş alıp okul harçlığımı çıkarıyorum. Yaptığım siteler tamamen mobil uyumludur. Sosyal medyada da tanıtımınızı 300 farklı grupta paylaşıyorum. Memnun kalmazsanız paranızı iade ediyorum. Sizinle tanışıp çalışmak isterim.
Ankara Tasarım Ofisi

Ankara Tasarım Ofisi

Web Yazılım ve Tasarım · Yenimahalle, Ankara
Ankara Tasarım Ofisi olarak; 2009 yılından beri prodüksiyon, tasarım ve web alanında projeler gerçekleştiren uzmanlaşmış kadrosu ile web tasarım, web yazılım, mobil uygulama geliştirme, kurumsal kimlik tasarımı ve birçok alanda hizmet sunmaktayız. Ağırlıklı müşteri porföyümüz Ankara olup tüm şehir ve ülkelere hizmet vermekteyiz. Yüzlerce memnun edilmiş kurumsal müşteriye sahip olmanın mutluluğu ile sektördeki 7. yılımıza girmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Cem Yaşlı

Cem Yaşlı

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
Web Tasarım Ve Kurumsal Kimlik Çalışmalarınızı Yapıyor. Mail Ve Network Sistemleri Desteği Veriyoruz. Ayrıca Kartvizit Tasarımı Ve After Efect Çalışmaları İle Kurumsallığınızı ve İşlerinizi Destekliyoruz. Logo,Kartvizit ve Benzeri Projelerdede Yanınızdayız.Panel Desteği ve İçerik Girişi Yapabiliyoruz. Banner Ve Sliderlar Hazırlıyoruz. Alan Adı Ve Domain Hizmeti ile Sınırsız Trafikli Sunucular İle 7 24 Kesintisiz Hizmet veriyor ve vermenizi sağlıyorum.
Mustafa Kemal Köseli

Mustafa Kemal Köseli

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
What We Do Yaptıklarımız HTML5 CSS3 PHP Jquery SEO Responsive Desing for Phone Tablet,Android,İos iMac Photoshop N++ CREATIVE TEAM Ekip •Mustafa Kemal Köseli •Onur Yalçın Bağönü •İbrahim Ünsal
Zahid Efe

Zahid Efe

Web Yazılım ve Tasarım · Keçiören, Ankara
4 Yıldır Web Tasarım Alanında Kendimi Geliştiriyorum (Front Back-End Developer). HTML, CSS, HTML5, CSS3, JQuery, Bootstrap, Responsive Tasarım, PHP alanlarında uzmanım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

         
Web Yazılım ve Tasarım   11/07/2017

Çok teşekkür ederim gerçekten memnun kaldım hem web sayfamın yapım sürecinde. Hemde. İş bittikten sonraki süreçlerde ve hala devam eden ilgi ve samimiyetinizden dolayı çok memnunum. Çok teşekkür ederim ve işinizde başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar

         
Ersan Bartu Akdoğan
Web Yazılım ve Tasarım   16/03/2017

Profesyonel hizmet uygun fiyat. Gayet hizli ve guzel bir calisma oldu. Tavsiye ederim.

İlçe İlçe Web Yazılım ve Tasarım
Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz