En İyi 10 Kemalpaşa İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Mustafa Kaplan

Mustafa Kaplan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kemalpaşa, İzmir
.net c# javascript konularında çözümler üretebilirim. Projelerin dokümantasyonunu yapabilirim. Projenin gerçekleştirme aşamalarının planlamasını ve takibini yapabilirim. C# ile ihtyacınız olan özel class ları kodlayıp kaynak kodları ile teslim ederim.
Onurhan İman

Onurhan İman

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Kemalpaşa, İzmir
10 yıldır çeşitli firmalar tam zamanlı yazılım geliştirme danışmanı olarak çalışmaktayım. Endüstriyel Otomasyon Öğretmenliği yapıyorum şu anda.Yazılım konusunda ihtiyaçlarınıza düşündüğünüzden daha iyi şekilde yardımcı olabilirim. Web siteleri, kurumsal yazılımlar, endüstriyel yazılımlar, kişi ve firmaya özel projelerde hizmet vermekteyim.
Ümit Gündüz

Ümit Gündüz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Android ve iOS uygulamalar geliştiriyorum. Buna bağlı backend ve web admin paneli gibi web'e yönelik işler de yapıyorum.
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Uzun yıllardır sektörde çeşitli profesyonel yazılımlar geliştirmekteyim. Kaliteli ve hızlı yazılım geliştirmek için gereken herşeyi yapmaktayım. Kuvvetli iletişim ve kaliteli yazılım en büyük önem verdiğim konulardır. Yetkinliklerim: - ReactJS - React Native - NodeJS - MsSQL - MongoDB - .Net Core - Typescript - Angular
Ömer Koçak

Ömer Koçak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Asp.Net C# HTML/CSS dillerine hakimim Ado.Net mimarisini kullanmaktayım. Öğrenci olduğum için eğitim hayatıma bir destekte buradan sağlamayı umuyorum.
Rabia Nur

Rabia Nur

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Yazılım uzmanı olarak android, java ve c# tabanlı uygulamarda hizmet veriyorum. Ekip çalışmasına da kolayca uyum sağlayabilirim. Ayrıca web geliştirme hizmetleri de sunuyorum. Benim için memnuniyet her zaman ücretten önce gelir.
Tolga Şimşek

Tolga Şimşek

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Ben Tolga, Lise eğitimimi Anadolu Teknik Lisesinin Veri Tabanı bölümünde aldım daha sonra Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdim.Öğrenimim sürerken de olduğu gibi şuan da freelancer olarak işler yapmaktayım.Daha çok Web html,css,php ve wordpress gibi sistemlerle ilgili kendimi geliştirmekteyim.
Rabia  Kama

Rabia Kama

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Web-site mobil uygulama tasarımları yapabilirim. Csharp kullanarak masaüstü/otomasyon uygulaması yapabilirim. E-ticaret sitenizin mobil uygulamasını yapabilirim. Veritabani oluşturabilirim.
Caner Naykı

Caner Naykı

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Yaratıcı web sitesi tasarımı yaparak , tasarım sürecinizi başlatmadan önce işletme hedeflerinizi anlamak ve hedefi belirlemek için profesyonel bir ön çalışma yaparım. Bir web sitesi, bir işletme girişiminin büyüklüğüne bakılmaksızın marka imajını yansıtır. Aynı zamanda bir web sitesi, bir çevrimiçi işletmenin başarıyla çalıştırılmasının anahtarını elinde tutar ve kişinin marka kimliğini tasvir etmek ve yeni potansiyel müşteriler, müşteri ve işletme derneklerini cezbetmek için en zorunlu araçtır
Mehmet Usta

Mehmet Usta

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Biz yeni bir şirketiz ve dinamiğiz, 2 kişiden oluşuyoruz ve temel prensiplerimiz var. Öncelikle şunu söyleyebilirim ki, bu işi ciddiye alıyoruz ve keyifle yapıyoruz. Herhangi bir iş bize geldiğinde, önce araştırıp daha sonra uygulanabilirliğini ele alıp hayata sunuyoruz. Usta Brothers olarak 2 kardeşiz biz, hayata anlam katan projeler belirleyip yapıyoruz. Her türlü işinize ortak olup, dinamik bir şekilde projenizi yapıyoruz. Ayrıca kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Biz bir aile bilinci ile ve
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alper Vatansever
Freelance Programcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Cengiz Tekin
Freelance Programcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Emre Aksu
Freelance Programcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Freelance Programcı   04/06/2020

Gerçekten her anlamda yardımcı oldu ve zamanında teslim etti. İstenilen herşeyi doğru bir şekilde yapmıştı .

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz