En İyi 25 Keman Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

290 Keman Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Keman Özel Ders Öğretmeni

Ece D.

Ece D.

Haliç Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı (Ön Lisans - Keman) Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü - Keman Aynı zamanda; - Piyano - Bas Gitar eğitimi vermekteyim.
Gizem Nur  Ç.

Gizem Nur Ç.

1990 Trabzon doğumluyum. 2008 yılında Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldum.2012 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü'nden mezun oldum.Aralık 2018 de Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde yüksek lisans programını tamamladım. Halen Sınav Koleji Merkez Kampüste müzik öğretmeni (keman-piyano) olarak görev yapmaktayım.
Begüm I.

Begüm I.

Çocuk ve yetişkinlere müziği sevdirerek öğretmek hedefimdir. Eğitim ve öğretimde sabırlı, öğrenci ile doğru iletişim kurabilen, özverili ve hevesli olduğumu belirtmek isterim.
Buse Ö.

Buse Ö.

7 senedir keman çalıyorum,bir senedir özel ders veriyorum. Şuanda eğitimim Güzel Sanatlar Fakültesinde devam ediyor. Keman ve piyano dersleri için ulaşabilirsiniz.
Şebnem G.

Şebnem G.

Müzik, duyguları en iyi tercüme eden şefkatli bir araç ve hepimiz bir enstrümanı konuşturacak beceriye sahibiz aslında. Başlangıç seviyesinde olsanız bile, kaygılanmayın, başarabilirsiniz. Yeter ki isteyin, azmedin, yapabileceğinize inanın. Yaşınız kaç olursa olsun sıkılmadan, keyif alarak keman çalabileceksiniz. Derslerimiz sırasında temel solfej eğitimi ve hatta öğrencinin hedefi ve talebi doğrultusunda konservatuar, ABRSM-LCM sınavlarına hazırlık çalışmaları veriyorum. Etütlerimizi ve ödevle
Başak  Y.

Başak Y.

Keman eğitimime ilkokul 4. sınıfta hobi olarak başladım. Kendimi geliştirdikçe müziğe olan ilgim arttı. Hocamın ve ailemin yönlendirmesi ve desteği ile lise eğitimime Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde başladım.Daha sonra geçiş yağtığım Tekirdağ Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden baş kemancı olarak mezun oldum. Ardından Üniversite eğitimime Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde asıl dalım keman olarak devam ettim. Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon alara
Dilay  D.

Dilay D.

Deü Devlet Konservatuvarı a 12 yaşında girmiş öğrenimi boyunca yerli yabancı bir çok keman sanatçısıyla; keman, oda müziği ve orkestra üzerine çalışmış (Opera baş kemancısı Lalecan Muzaffer, Arif Manaflı, Alexander Markov, Joshua Epstein). Öğrenimi boyunca Deü Konservatuvarı Orkestrasıyla birçok orkestra konseri vermiş bunun yanı sıra oda müziği ve solo konserleri de olmuştur. Deü Devlet Konservatuvarı Lisesi keman bölümünden 1.likle mezun olmuş 2017 yılında Yaşar Üniversitesi Kompozisyon ve Or
Melike D.

Melike D.

Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı yüksek şeref mezunu bir öğretmenim 10 yıldır özel ders vermekteyim Öğrencilerim hem batı hem Türk tarzında keman çalmaktadır hepsine nota okuma yetisi kazandırmış bulunmaktayım.
Cansu  M.

Cansu M.

Yaklaşık 9 senelik bir keman eğitimi geçmişim var ve 2senedir MEB e bağlı sanat kurumlarında keman eğitmeni olarak çalışıyorum. Ancak her yaşa hitap eden doğru bir öğretim sistemiyle ve biraz çalışmayla 1 sene gibi kısa bir sürede, orta düzeyde eserleri çalabilecek seviyeye gelebilirsiniz. Bunun için dünya çapında kabul görmüş Suzuki , Ömercan ,Sevcik gibi temel keman metotlarının yanı sıra ; müzikal gelişiminizi artıracak doğru parçalarla ilerleyeceğimiz düzenli çalışma sistemimizle, keman ça
Rukiye A.

Rukiye A.

Eğitimine 8 yaşında keman çalarak başlayan Altınel, lisede İstanbul Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü yarı zamanlı eğitimini kazanarak profesyonel müzik hayatına giriş yapmıştır. Lisans düzeyinde ise tam zamanlı keman ve piyano bölümünün son senesinde eğitimine devam etmektedir. Bunların yanı sıra Bilkar Çoksesli Korosu ve İstanbul Avrupa Korosu gibi bünyelerde koristlik yapmıştır. 4 senedir hem profesyonel müzisyenlerle birlikte projelerde yer almakta, hem de özellikle çocuklar olmak üzere he
Ongun A.

Ongun A.

İlokul 4. sınıfta konservatuar eğitimime başlayıp ortaokul , lise ve üniversite dönemlerimide konservatuarda tamamladım. 2016 yılında pedagojik formasyon eğitimi alıp atandım. Şuan Büyükçekmece de bir lisede müzik öğretmenliği yapmaktayım. Keman ve gitar enstrümanlarından özel dersler vermekteyim.
Burcin D.

Burcin D.

7 yıl özel kültür merkezlerinde gitar, keman ve piyano dersleri verdim. 8 yıldır da özel okulda müzik öğretmenliği ile birlikte özel derslere devam etmekteyim.
Didem  K.

Didem K.

Gazi üniversitesi eğitim fakültesi müzik öğretmenliği bölümü mezunuyum 2013 Lisede anadolu güzel sanatlar müzik bölümünü bitirdikten sonra üniversitede devam ettim. Keman ve piyano derslerini atölyemde vermekteyim . Aynı zamanda özel bir kurumda anaokulu ilkokul ortaokul ve lise kademelerinde de çalışmaktayım. İsteğinize bağlı klasik veya pop müzik tarzı çalışabiliriz .
İlker T.

İlker T.

Fırat üniversitesi Devlet konservatuvarı 4.sınıf öğrencisiyim .4 yıl kadar keman eğitmenliği yapıyorum. 2 farklı kurs merkezinde çalışıyorum.60 a yakın öğrencim var. Ayrıca dışar dan da çok sayıda öğrencim vardır. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım. Okulun konserlerinde tek keman olarak görev yaptım.Çok sayıda programlara konserlere çıktım.
Beste B.

Beste B.

Bursa Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yaylı çalgılar/keman dalından mezun oldum. Yine aynı üniversitede Prof.Cihat Aşkın ile yüksek lisansımı bitirdim. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi nde çalışmaktayım. Yurt içi ve yurt dışı pek çok masterclass ve festivalde sahne aldım. Hobi amaçlı veya konservatuvar, müzik bölümü, güzel sanatlara hazırlık aşamasında olan öğrenci adaylarını sınavlara yönelik hazırlamaktayım.Dersleri Bursa da yapıyorum. (Keman, Piyano, Solfej, Kulak E
Melissa B.

Melissa B.

Kendi geliştirdiğim metotlarım ile keman ve piyanoda %100 öğretme garantisi vermekteyim. Ders saatlerimi öğrencime göre planlarım. Sıkılmadan, enstrümandan soğumadan, akıcı bir şekilde ders saatimizi tamamlarız. Vereceğim ev ödevlerinizi yaparsanız çok hızlı ilerleyerek, kafanızda ki enstrüman çalma seviyesine gelebilirsiniz :) Müzikli günler.
Reyhan K.

Reyhan K.

Gaziantep Güzel Sanatlar Lisesi nden mezun oldum (lisede iken ana çalgım çello idi+4 yıl piyano eğitimi aldım). Aynı zamanda Gaziantep Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı nı bitirdim (üniversitede ise ana çalgım keman idi). Daha önceden Halk Eğitimde, müzik evlerinde ve bir merkezde gönüllü olarak çalışmış, özel ders vermiş, bu konuda tecrübesi olan birisiyim. Güzel bir başlangıca ben de varım diyorsanız, buyurun derslerimize başlayalım o zaman. :)
Nurcan B.

Nurcan B.

Keman ve Piyano Eğitimi Müzik eğitimine küçük yaslarda başladım. Bu alanda master mezunuyum ardindan doktora eğitimine 2 yıldır devam etmekteyim. 11 yildir bir oda orkestrasında keman üyesiyim. Ve şahsi olarak da bir cok konser gerceklestirdim hala da devam etmekteyim. Bir universitede 2.5 yıl müzik bolumunde ogretim görevliliği yaptım. Su an bir bilim sanat akademisinde piyano ve keman derslerini yurutmekteyim. Uzun süredir özel piyano ve keman dersleri de vermekteyim.
Birkan A.

Birkan A.

Müzisyenlik- öğretmenlik tecrübesi ve bireysel öğretim programıyla, hızlı ve etkili keman eğitimi sayesinde keman çalmak artık çok daha kolay. Dersler genellikle haftada 1 ders olarak planlanmakta olup, en az bir saat ya da daha fazla sürmektedir.
Gizem D.

Gizem D.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi-Müzik öğretmenliği bölümündeyim.Özel piyano,şan ve keman dersleri veriyorum.Ayrıca yetenek sınavına hazırlık için bir grup çalıştırıyorum.
Ezgi D.

Ezgi D.

Belediye Konservatuvarı keman bölümü mezunuyum. 7 yaşından beri keman çalıyorum. Çocuk grupla çalışabilirim.
Gökçe G.

Gökçe G.

Müzik eğitimime özel ders alarak başladım. Daha sonra Küçükçekmece Musiki Derneği nde hem keman öğrencisi, hem korist olarak yer aldım. Muhammed Yıldırır Gençlik Orkestrası nda bulundum. 5 ay Polonya da konservatuarda eğitim aldım. Çeşitli müzik kurslarında ve öğrencilerimin evlerinde özel ders verdim. İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı son sınıf öğrencisiyim. Yaklaşık 10 yıldır keman dersleri vermekteyim. İletişim için: gokcecakir gmail.com
Sevil S.

Sevil S.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarı Keman Bölümü (7 yaşımdan beri keman eğitimi almaktayım)
Gülmine D.

Gülmine D.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum, 12 yıldır müzik öğretmeni olarak görev yapıyorum, Şimdiye kadsr 6-30 yaş arası bireylere özel keman dersi verdim. Keman derslerinde teknik konuların (çalgı tutma, yay tutma, yay çekme) yanı sıra deşifre, solfej çalışmaları benim için büyük önem taşımaktadır. Ezberci eğitimden çok yaparak, bizzat uygulayarak öğrenme ve öğretmeyi önemsiyorum.
Alparslan K.

Alparslan K.

15 yıldan bu yana keman branşında kesintisiz özel ve grup dersleri vermekteyim. Batı ve Türk Müziği sistemlerinde tam deneyimliyim. Akademik sistemde, nota esaslı eğitim vermekteyim; ezber yaptırmam, öğrenciyi eksiksiz, "müzisyen" kategorisinde yetiştirmeyi hedeflerim. Halen Mozaik Akademi (Avrupa Konutları nda/6. yıl) ile Beşyıldız Enstrümanpark (Gaziosmanpaşa/4. yıl) Eyüp Musıki Vakfı (2018-2019 döneminde yeni başlangıç) ve bazı ailelerin evlerinde özel dersler vermekteyim. Dah
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Tuğba Tolunay
Keman Özel Ders   29/03/2019

Merhaba 3 tane çocuğum var. 5-7 ve 12 yaşlarında. Haftada 1 ders yeterli olurmu. Üçü için aylık ödemem gereken ücret nedir? Dersleri nerde veriyorsunuz?

         
Fatma ÖZBOLAT
Keman Özel Ders   28/03/2019

Öncelikle hocamız kesinlikle bu işi öğretmeyi bilen biri... keman öğrenme konusunda ona güvenebilirsiniz!! Ayrıca çok sevecen ve güler yüzlü ... bunlar da bonusu..

         
Mustafa .
Keman Özel Ders   19/02/2019

Keman dersini kızım için talep ettim. Cansu Hanım işinde başarılı bir hoca, kızımda kendisinden gayet memnun kaldığını söylüyor.

         
Keman Özel Ders   06/01/2019

Evlilik teklifimde bizi yanliz birakmadi, son derece ust duzey bir keman soleni yasatti bize. :) Cok ama cok tesekkur ediyorum. Sonuna kadar tavsiye ediyorum.

         
Keman Özel Ders   17/12/2018

Derslerinde sadece keman çalmayı öğrenmiyor müziğin gelişimi ve türleri hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz. Bu teknikle öğrendiğiniz parçanın ruhunu anlamanıza da katkı sağlıyor. Ezbere değil de daha çok hissederek çalmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra oldukça anlayışlı ve tatlı biri.

         
Keman Özel Ders   12/11/2018

Kızım bir aydır kendisinden keman dersi almakta ve bu kısa süreye rağmen çok ciddi ilerleme kaydetmiştir. Daha fazlası müzik ve sanata olan ilgi ve bakışını farkedilebilir şekilde geliştirmiştir.

         
Ali Topuz
Keman Özel Ders   31/07/2018

Hocamızı iyi ki tanıdık, çok yardımcı oluyor gerçekten herkese tavsiye ediyorum. tecrübelerini insanlarla paylaşma konusunda çok deneyimli bir eğitmen, hiç düşünmeden kendisini seçebilirsiniz.

         
Mert Can Ozturk
Keman Özel Ders   13/07/2018

Ders için evimize geliyor. Boğaziçi Caz Korosu ve Trt Korolarında görev alması bizim için önemliydi. Amacı öğretmek ve müziği aşılamak. Kendi oğlumuz gibi ısındık güzel bir çocuk. 8 yaşındaki kızımız ile güzel bir iletişim yakaladılar..

Diğer Bilgiler
Keman Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz