En İyi 25 Keman Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

248 Keman Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Keman Özel Ders Öğretmeni

Rukiye A.

Rukiye A.

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Daha önce pekçok keman dersi verdim, ayrıca hala bir sanatçıyla çalışmaktayım. Aynı zamanda piyano dersleri de vermekteyim.
Şebnem G.

Şebnem G.

Müzik, duyguları en iyi tercüme eden şefkatli bir araç ve hepimiz bir enstrümanı konuşturacak beceriye sahibiz aslında. Başlangıç seviyesinde olsanız bile, kaygılanmayın, başarabilirsiniz. Yeter ki isteyin, azmedin, yapabileceğinize inanın. Yaşınız kaç olursa olsun sıkılmadan, keyif alarak keman çalabileceksiniz. Derslerimiz sırasında temel solfej eğitimi ve hatta öğrencinin hedefi ve talebi doğrultusunda konservatuar, ABRSM-LCM sınavlarına hazırlık çalışmaları veriyorum. Etütlerimizi ve ödevle
Gizem Nur  Ç.

Gizem Nur Ç.

1990 Trabzon doğumluyum. 2008 yılında Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldum.2012 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü'nden mezun oldum.Aralık 2018 de Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde yüksek lisans programını tamamladım. Halen Sınav Koleji Merkez Kampüste müzik öğretmeni (keman-piyano) olarak görev yapmaktayım.
Dilay  D.

Dilay D.

Deü Devlet Konservatuvarı a 12 yaşında girmiş öğrenimi boyunca yerli yabancı bir çok keman sanatçısıyla; keman, oda müziği ve orkestra üzerine çalışmış (Opera baş kemancısı Lalecan Muzaffer, Arif Manaflı, Alexander Markov, Joshua Epstein). Öğrenimi boyunca Deü Konservatuvarı Orkestrasıyla birçok orkestra konseri vermiş bunun yanı sıra oda müziği ve solo konserleri de olmuştur. Deü Devlet Konservatuvarı Lisesi keman bölümünden 1.likle mezun olmuş 2017 yılında Yaşar Üniversitesi Kompozisyon ve Or
Begüm I.

Begüm I.

Çocuk ve yetişkinlere müziği sevdirerek öğretmek hedefimdir. Eğitim ve öğretimde sabırlı, öğrenci ile doğru iletişim kurabilen, özverili ve hevesli olduğumu belirtmek isterim.
Buse Ö.

Buse Ö.

7 senedir keman çalıyorum,bir senedir özel ders veriyorum. Şuanda eğitimim Güzel Sanatlar Fakültesinde devam ediyor. Keman ve piyano dersleri için ulaşabilirsiniz.
Erkmen K.

Erkmen K.

Üniversite seviyesinde veya daha küçük yaşta olup Konservatuar, Güzel Sanatlar sınavlarına hazırlanan bunun yanı sıra hobi olarak ilgilenmek isteyen adaylarımız var ise profesyonel seviyede Keman, Viyola , Armoni ve Solfej dersleri için görüşülebilir. Ayrıca başlangıç orta düzey olmak üzere piyano ve gitar dersi için de görüşülebilir.
Başak  Y.

Başak Y.

Keman eğitimime ilkokul 4. sınıfta hobi olarak başladım. Kendimi geliştirdikçe müziğe olan ilgim arttı. Hocamın ve ailemin yönlendirmesi ve desteği ile lise eğitimime Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde başladım.Daha sonra geçiş yağtığım Tekirdağ Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden baş kemancı olarak mezun oldum. Ardından Üniversite eğitimime Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde asıl dalım keman olarak devam ettim. Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon alara
Gülmine D.

Gülmine D.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum, 12 yıldır müzik öğretmeni olarak görev yapıyorum, Şimdiye kadsr 6-30 yaş arası bireylere özel keman dersi verdim. Keman derslerinde teknik konuların (çalgı tutma, yay tutma, yay çekme) yanı sıra deşifre, solfej çalışmaları benim için büyük önem taşımaktadır. Ezberci eğitimden çok yaparak, bizzat uygulayarak öğrenme ve öğretmeyi önemsiyorum.
Burcin D.

Burcin D.

7 yıl özel kültür merkezlerinde gitar, keman ve piyano dersleri verdim. 8 yıldır da özel okulda müzik öğretmenliği ile birlikte özel derslere devam etmekteyim.
Cansu  M.

Cansu M.

Yaklaşık 9 senelik bir keman eğitimi geçmişim var ve 2senedir MEB e bağlı sanat kurumlarında keman eğitmeni olarak çalışıyorum. Ancak her yaşa hitap eden doğru bir öğretim sistemiyle ve biraz çalışmayla 1 sene gibi kısa bir sürede, orta düzeyde eserleri çalabilecek seviyeye gelebilirsiniz. Bunun için dünya çapında kabul görmüş Suzuki , Ömercan ,Sevcik gibi temel keman metotlarının yanı sıra ; müzikal gelişiminizi artıracak doğru parçalarla ilerleyeceğimiz düzenli çalışma sistemimizle, keman ça
İlker T.

İlker T.

Fırat üniversitesi Devlet konservatuvarı 4.sınıf öğrencisiyim .4 yıl kadar keman eğitmenliği yapıyorum. 2 farklı kurs merkezinde çalışıyorum.60 a yakın öğrencim var. Ayrıca dışar dan da çok sayıda öğrencim vardır. Pedagojik Formasyon Eğitimi aldım. Okulun konserlerinde tek keman olarak görev yaptım.Çok sayıda programlara konserlere çıktım.
Bahtiyar Ö.

Bahtiyar Ö.

Müzik lisesi mezunuyum. Piyano ve keman öğrentmeni olarak 6 yıl tecrübem var. Çocuğunuza iyi ve kaliteli eğitim verebileceğim.
Eren E.

Eren E.

Merhabalar . 12 yıldan beridir devam ettiğim müzik kariyerimi , son 5 senedir aynı zamanda da eğitim vererek devam ettiriyorum. Müzikle 11 yaşında Keman eğitimi almaya başlayarak tanıştım . Sonrasında Çok Sesli Koro larda (Vocal-Korist) , Çeşitli etkinliklerde Grup ile ( Vokal , Keman ) bir çok yerde sahne alma fırsatı yakaladım . Üniversite eğitimimi (Lisans) Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Anasanat Dalı nda tamamladım ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü
Eren K.

Eren K.

Merhabalar. Yaklaşık 12 yıldır keman çalıyorum ve 9 yıldır ise aktif keman eğitmenliği yapıyorum.Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun oldum.Dokuz Eylül Üniversitesinden Pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım.Piyano Keman Şan solfej Konservatuvara hazırlık eğitimi vermekteyim.Herkesi sanata ve müziğe bulaştırmak için sabırsızlanıyorum.Görüşmek üzere merak etmeyin başarıcaz. :) bu arada detayları olarak neler yaptığımı merak ederseniz instagram/violin_ern den ulaşabilirsiniz.
Gizem D.

Gizem D.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi-Müzik öğretmenliği bölümündeyim.Özel piyano,şan ve keman dersleri veriyorum.Ayrıca yetenek sınavına hazırlık için bir grup çalıştırıyorum.
Birkan A.

Birkan A.

Müzisyenlik- öğretmenlik tecrübesi ve bireysel öğretim programıyla, hızlı ve etkili keman eğitimi sayesinde keman çalmak artık çok daha kolay. Dersler genellikle haftada 1 ders olarak planlanmakta olup, en az bir saat ya da daha fazla sürmektedir.
Ongun A.

Ongun A.

İlokul 4. sınıfta konservatuar eğitimime başlayıp ortaokul , lise ve üniversite dönemlerimide konservatuarda tamamladım. 2016 yılında pedagojik formasyon eğitimi alıp atandım. Şuan Büyükçekmece de bir lisede müzik öğretmenliği yapmaktayım. Keman ve gitar enstrümanlarından özel dersler vermekteyim.
Gizem G.

Gizem G.

2018 yılında DEÜ Devlet Konservatuvarı keman bölümünden mezun oldum. Aynı okulda hali hazırda yüksek lisans yapmaktayım. Profesyonel orkestralarda çalışmamın yanı sıra 6 yıldır bireysel keman ve solfej dersleri veriyorum.
Arda İ.

Arda İ.

1991 yılında Ankara da doğdu.9 yaşın da TRT çocuk korosunun sınavlarını kazandı.12 yaşın da Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı keman bölümünü kazandı ve 3 yıl içinde çalışmalarına Ceylan Kabakçı ile başlayıp,Ludmila Sirotina ile devam etti. Eğitimine 2006 yılında Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuarı keman bölümünü kazanarak devam etti . 2016 yılında Mersin Üniversitesi Devlet Konservatuvarı lisans diploması almaya hak kazandı. Öğrenim süreci için de Mersin Üniversitesi Akademik
Beyza  K.

Beyza K.

1994 Amasya doğumluyum. 2012 yılında ÇAGSL lisesini birincilikle tamamladım. 2016 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ve hemen akabinde kazanmış olduğum Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği yüksek lisans programını 2018 yılında tamamladım. Şu an ise yine Gazi Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümününün doktora programına dahil olarak eğitimimi sürdürmekteyim. Lise, lisans ve lisansüstü eğitim süreçleri boyunca çeşitli konser ve masterclasslarda yer aldım. Mezun o
Ozan H.

Ozan H.

Doktoralı, akademisyen, üniversite bünyesinde ve özelde her yaştan çok sayıda öğrenci ile çalışmış, DEÜ Devlet Konservatuarı mezunu keman öğretmeni. Parasının karşılığını bilgi olarak almak isteyenler için.
Seda  A.

Seda A.

Müzik eğitimini gelişen teknolojileri kullanarak, yeni bir anlayışla, etkin, verimli ve ekonomik bir şekilde mümkün olan en çok sayıda öğrenciye ulaştırmayı hedefleyen musiconline, 1 e 1 ya da online olarak uygun fiyata ders alabileceğiniz çevrimiçi müzik eğitim platformudur. sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. musiconline - online music academy www.musiconline.com.tr
Sıla Z.

Sıla Z.

Çomü müzik öğretmenliği bölümü öğrencisiyim.5 yıldır keman çalıyorum.Yaşım genç olduğundan dolayı her türlü öğrenciye uyum sağlayabilirim.
Berat P.

Berat P.

23 yaşındayım EGE ÜNİVERSİTESİ konservatuvarı mezunuyum. 5 senedir özel keman , piyano dersi veriyorum. onun haricinde güzel sanatlar liselerine hazırlık , güzel sanatlar eğitim fakültelerine hazırlık ve konservatuvar hazırlık dersleri veriyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mustafa .
Keman Özel Ders   19/02/2019

Keman dersini kızım için talep ettim. Cansu Hanım işinde başarılı bir hoca, kızımda kendisinden gayet memnun kaldığını söylüyor.

         
Keman Özel Ders   06/01/2019

Evlilik teklifimde bizi yanliz birakmadi, son derece ust duzey bir keman soleni yasatti bize. :) Cok ama cok tesekkur ediyorum. Sonuna kadar tavsiye ediyorum.

         
Keman Özel Ders   17/12/2018

Derslerinde sadece keman çalmayı öğrenmiyor müziğin gelişimi ve türleri hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz. Bu teknikle öğrendiğiniz parçanın ruhunu anlamanıza da katkı sağlıyor. Ezbere değil de daha çok hissederek çalmanıza yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra oldukça anlayışlı ve tatlı biri.

         
Keman Özel Ders   12/11/2018

Kızım bir aydır kendisinden keman dersi almakta ve bu kısa süreye rağmen çok ciddi ilerleme kaydetmiştir. Daha fazlası müzik ve sanata olan ilgi ve bakışını farkedilebilir şekilde geliştirmiştir.

         
Ali Topuz
Keman Özel Ders   31/07/2018

Hocamızı iyi ki tanıdık, çok yardımcı oluyor gerçekten herkese tavsiye ediyorum. tecrübelerini insanlarla paylaşma konusunda çok deneyimli bir eğitmen, hiç düşünmeden kendisini seçebilirsiniz.

         
Mert Can Ozturk
Keman Özel Ders   13/07/2018

Ders için evimize geliyor. Boğaziçi Caz Korosu ve Trt Korolarında görev alması bizim için önemliydi. Amacı öğretmek ve müziği aşılamak. Kendi oğlumuz gibi ısındık güzel bir çocuk. 8 yaşındaki kızımız ile güzel bir iletişim yakaladılar..

         
Zeynep Tek
Keman Özel Ders   13/07/2018

İlk başta ücret biraz fazla gelmişti ama diğer egitimcilerden farkı var şimdi.. En önemlisi de bu bence. Gayet memnunum ve devam edecegiz inşallah. Hakkını vermek adına 5 yıldız verdim.😇

         
Esra Çebi
Keman Özel Ders   13/07/2018

Bayan olduğum için bayan hoca tercih edececektim ama Hakan Bey önyargımı kırdı. Keman konusunda bata bilgili. Kendisi kibar. Ve çok yönlü. Armut.com a teşekkür ederim böyle biri ile bizi buluşturduğu için...

Diğer Bilgiler
Keman Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz