En İyi 25 Keman Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

409 Keman Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Keman Özel Ders Öğretmeni

Gülizar İ.

Gülizar İ.

Keman çalmaya ilk 4 yaşında başladım. Güzel Sanatlar lisesi ( 11 yıl ) ve Konservatuar ( 4 yıl ) mezunuyum. Bir çok orkestralarda; Opera stüdyosu, Devlet Tiyatroları ve Devlet orkestrasında çalıştım. Bu okullarda elde ettiğim bilgi ve birikimi sizlere aktarmaya çalışacağım. 11 yıldır tüm yaş gruplarındaki öğrencilere keman eğitimi veriyorum. Ayrıca ABRSM, LCM ve KONSERVATUAR sınavlarına da her seviyeden öğrenci hazırlıyorum. Amacım size rahatlıkla, hiç sıkılmadan, hızlı bir şekilde keman çalm
Buğrahan İlter

Buğrahan İlter

7 Yaşında keman çalmaya başladım. Bilkent Konservatuvarında 10 sene okuduktan sonra Hacettepe üniversitesini kazandım. 21 Yaşındayım . Onlarca resital ve orkestra konseri verdim. Solist olarak Eskişehir Senfoni Orkestrası ile çaldım. Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası , Ankara Gençlik Senfoni Orkestrası , Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası ve başkemancısı olduğum Anka Filarmoni Orkestrası ile konserler verdim. 14 Yılın verdiği birikimim ve tekniğim ,eğitiminize de yansıyacaktır. Şu an bi ku
Şebnem G.

Şebnem G.

Müzik, duyguları en iyi tercüme eden şefkatli bir araç ve hepimiz bir enstrümanı konuşturacak beceriye sahibiz aslında. Başlangıç seviyesinde olsanız bile, kaygılanmayın, başarabilirsiniz. Yeter ki isteyin, azmedin, yapabileceğinize inanın. Yaşınız kaç olursa olsun sıkılmadan, keyif alarak keman çalabileceksiniz. Derslerimiz sırasında temel solfej eğitimi ve hatta öğrencinin hedefi ve talebi doğrultusunda konservatuar, ABRSM-LCM sınavlarına hazırlık çalışmaları veriyorum. Etütlerimizi ve ödevle
Caner Gençer

Caner Gençer

Eğitimine 11 yaşında Çukurova Üni. Devlet Konservatuvarında başladı. Lise eğitimini aynı üni. birincilikle tamamladı ve üni. giriş sınavını kendi dalında birincilikle kazanarak lisans eğitimine başladı. Üni. öğretiminde gösterdiği başarıdan dolayı sınıf atlayarak üç yılda, 2004’te birincilikle bitirdi. Eğitim hayatı süresince yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen çeşitli yarışmaları kazanarak solo ve oda müziği konserleri verdi. 2007’de Anadolu Üni. Devlet Konservatuvarında yüksek lisans eğiti
Gizem D.

Gizem D.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi-Müzik öğretmenliği bölümündeyim.Özel piyano,şan ve keman dersleri veriyorum.Ayrıca yetenek sınavına hazırlık için bir grup çalıştırıyorum.
Adem Yavuz A.

Adem Yavuz A.

Merhabalar, ismim Yavuz. Kocaeli Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 4. sınıf öğrencisiyim. Klasik batı müziği hayranıyım. 14 yaşımda klasik gitarla başladığım müzik deneyimime, 19 yaşımda elektro gitarla devam ettim. Şu an iki senedir keman çalıyorum ve konservatuara girmek için öğrenimime devam ediyorum. Kemana yeni başlayacak ya da başlamış olan bireylere kendi deneyimlediklerimi ve öğrendiklerimi İzmit, Gölcük ve Derince içinde tercih ettiğiniz yere gelerek aktarmak isterim.
Buse Ö.

Buse Ö.

7 senedir keman çalıyorum, iki senedir özel ders veriyorum. Şuanda eğitimim OMÜ Güzel Sanatlar Fakültesinde devam ediyor. Keman ve piyano dersleri için ulaşabilirsiniz.
Gizem Ç.

Gizem Ç.

Güzel Sanatlar Lisesi Keman-Piyano ve Müzik Eğitimi Anabilim Dalı Çello-Piyano-Şan Bölümünü bitirdim. Lise 2’den beri birebir keman dersi veriyorum.
Didem K.

Didem K.

Gazi üniversitesi eğitim fakültesi müzik öğretmenliği bölümü mezunuyum 2013 Lisede anadolu güzel sanatlar müzik bölümünü bitirdikten sonra üniversitede devam ettim. Keman ve piyano derslerini demetevlerdeki ayölyemde 6 yıldır vermekteyim . Aynı zamanda özel bir kurumda anaokulu ,ilkokul ,ortaokul ve lise kademelerinde de çalışmaktayım. İsteğinize bağlı klasik veya pop müzik tarzı çalışabiliriz .
Deniz U.

Deniz U.

Öğrencilerimle eğlenceli ama bir o kadarda disiplinli dersler işliyoruz. • Ücretsiz Tanıtım tanışma dersi • Kulak testi • Seçtiğiniz ensturman hakkında bilgi danışmanlığı • Gitar, Keman ve Piyano çalgılarını ÜCRETSİZ deneme ve bu çalgılar ile ilgili yetenek danışmanlığı
Begüm I.

Begüm I.

Çocuk ve yetişkinlere müziği sevdirerek öğretmek hedefimdir. Eğitim ve öğretimde sabırlı, öğrenci ile doğru iletişim kurabilen, özverili ve hevesli olduğumu belirtmek isterim.
Gizem Nur E.

Gizem Nur E.

1990 Trabzon doğumluyum. 2008 yılında Trabzon Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldum.2012 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü'nden mezun oldum.Aralık 2018 de Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü'nde yüksek lisans programını tamamladım. Halen Sınav Koleji Merkez Kampüste müzik öğretmeni (keman-piyano) olarak görev yapmaktayım.
Başak  Y.

Başak Y.

Keman eğitimime ilkokul 4. sınıfta hobi olarak başladım. Kendimi geliştirdikçe müziğe olan ilgim arttı. Hocamın ve ailemin yönlendirmesi ve desteği ile lise eğitimime Edirne Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinde başladım.Daha sonra geçiş yağtığım Tekirdağ Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden baş kemancı olarak mezun oldum. Ardından Üniversite eğitimime Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde asıl dalım keman olarak devam ettim. Akdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde Pedagojik Formasyon alara
Rukiye A.

Rukiye A.

Eğitimine 8 yaşında keman çalarak başlayan Altınel, lisede İstanbul Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü yarı zamanlı eğitimini kazanarak profesyonel müzik hayatına giriş yapmıştır. Lisans düzeyinde ise tam zamanlı keman ve piyano bölümü eğitimini bitirmiştir. Bunların yanı sıra Bilkar Çoksesli Korosu ve İstanbul Avrupa Korosu gibi bünyelerde koristlik yapmıştır. 4 senedir hem profesyonel müzisyenlerle birlikte projelerde yer almakta, hem de özellikle çocuklar olmak üzere her yaştan bireye özel d
Ferhat  D.

Ferhat D.

Sivas güzel sanatlar lisesi müzik bölümü ve ardından Ankara Gazi üniversitesi müzik öğretmenliği bölümünde lisans eğitimimi tamamladım. 6 yıldır özel ders vermekteyim. Başlangıç - orta düzey ve ileri seviyelerde keman piyano eğitimi vermekteyim.
Aslı Han M.

Aslı Han M.

Nota öğretimi ile enstruman çalmayi bir araya getiren bir egitim sistemini benimsiyorum. Nota ogrenimi olmadan enstruman calinamayacagi icin ezberden degil notalarini anlayarak egitimi devam ettiriyorum.
Başak B.

Başak B.

Sekiz yaşından beri müzikle ilgileniyorum .abni akyol güzel sanatlar lisesinden mezum oldum . Ardından medipol ünv konservatuar bitirdim. TRT Gençlik orkestrasında çalmaktayım.
Erkmen K.

Erkmen K.

Üniversite seviyesinde veya daha küçük yaşta olup Konservatuar, Güzel Sanatlar sınavlarına hazırlanan bunun yanı sıra hobi olarak ilgilenmek isteyen adaylarımız var ise profesyonel seviyede Keman, Viyola , Armoni ve Solfej dersleri için görüşülebilir. Ayrıca başlangıç orta düzey olmak üzere piyano ve gitar dersi için de görüşülebilir.
Özgür K.

Özgür K.

Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü ve Kocaeli Üniversitesi Müzik Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır. 19 Ekim 1989 yılında İstanbulda doğdu.Müzik eğitimine 8 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarında başladı.Aynı yıl İstanbul Radyosu TRT Çoçuk Korosu nun yetenek sınavlarını kazandı ve burada 5 yıl ses eğitimi aldı. İlk ve orta öğretimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı n da tamamladı. Keman eğitimini Bora Kayalar, Zeynur Erengönül, Sa
Cansu  M.

Cansu M.

Yaklaşık 9 senelik bir keman eğitimi geçmişim var ve 2senedir MEB e bağlı sanat kurumlarında keman eğitmeni olarak çalışıyorum. Ancak her yaşa hitap eden doğru bir öğretim sistemiyle ve biraz çalışmayla 1 sene gibi kısa bir sürede, orta düzeyde eserleri çalabilecek seviyeye gelebilirsiniz. Bunun için dünya çapında kabul görmüş Suzuki , Ömercan ,Sevcik gibi temel keman metotlarının yanı sıra ; müzikal gelişiminizi artıracak doğru parçalarla ilerleyeceğimiz düzenli çalışma sistemimizle, keman ça
Gülmine D.

Gülmine D.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Müzik Öğretmenliği mezunuyum, 12 yıldır müzik öğretmeni olarak görev yapıyorum, Şimdiye kadsr 6-30 yaş arası bireylere özel keman dersi verdim. Keman derslerinde teknik konuların (çalgı tutma, yay tutma, yay çekme) yanı sıra deşifre, solfej çalışmaları benim için büyük önem taşımaktadır. Ezberci eğitimden çok yaparak, bizzat uygulayarak öğrenme ve öğretmeyi önemsiyorum.
Baran  A.

Baran A.

Hayallerinizi gerçekleştirin. Msgsü Devlet Konservatuarı eğitimli öğretmenden, her yaşa özel keman,piyano, solfej ve müzik dersleri Royal Akademi ve London College enstrüman ve teori dersleri
Ongun A.

Ongun A.

İlokul 4. sınıfta konservatuar eğitimime başlayıp ortaokul , lise ve üniversite dönemlerimide konservatuarda tamamladım. 2016 yılında pedagojik formasyon eğitimi alıp atandım. Şuan Büyükçekmece de bir lisede müzik öğretmenliği yapmaktayım. Keman ve gitar enstrümanlarından özel dersler vermekteyim.
Kaan İ.

Kaan İ.

Kişiye özel yöntem ve tekniklerle kisa sürede keman çalmak mümkün. 13 yıllık müzik eğitimciligi tecrübesiyle birebir özel ders. Öğrencilerin kendi evlerinde verdiğim bu hizmet haftada 1 saat birebir özel derstir.
Eren K.

Eren K.

Merhabalar. Yaklaşık 12 yıldır keman çalıyorum ve 9 yıldır ise aktif keman eğitmenliği yapıyorum.Ege Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun oldum.Dokuz Eylül Üniversitesinden Pedagojik formasyon eğitimimi tamamladım.Piyano Keman Şan solfej Konservatuvara hazırlık eğitimi vermekteyim.Herkesi sanata ve müziğe bulaştırmak için sabırsızlanıyorum.Görüşmek üzere merak etmeyin başarıcaz. :) bu arada detayları olarak neler yaptığımı merak ederseniz instagram/violin_ern den ulaşabilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Yavuz Alev
Keman Özel Ders   15/11/2019

Verdiği eğitimden çok memnun kaldım. Verdiğim ücretin her kuruşuna değdiğine emimim. Mimar sinan çıkışlı olması ve buna ek olarak öğretmenlik eğitimide almasından dolayı bilgileri çok iyi aktarabiliyor ve sizi çok iyi analiz edebiliyor. Kendisi zaten çok iyi bir kemancı olup size en iyi en doğru eğitimi verecektir.

         
Şükrü Apaydın
Keman Özel Ders   27/10/2019

İşine olan saygısı ve profesyonelliği muazzam .Müziğe olan sevgisi sizi de heyecanlandırıyor. Teklifi verdiği günün akşamı 1 dakika bile gecikmeden evime geldi .Derste oldukça sabırlı, eğlenceli ve ısrarcı. Bir şeyi yapamadığım zaman pes etmeyip motive etti .

         
Ayşe Usluel
Keman Özel Ders   16/10/2019

Caner hocadn keman ve piyano drsi alıyorz.Derslre yeni başladk ama şmdiden doğru bi karar oldugnu düşünüyrm.Kendsi eğitmli, donanmlı, sıcak,çocuklrla iyi anlaşan biri.hem konsrvatuar mezunu hem sanatçı olması bunda büyük etken.İşin uzmanı değlm ama,benim anladğm bir kişinn küçük yaşta konsrvatuarda eğitm almasyla belli bir yaştan sonra sadece üni.de müzik eğitmi alması çok farklı.Müzik eğitmnde doğru hocalrla çalşmak çok önmli.Öncedn ders aldğmz hocalr sadece üni.de egitm almştı o yüzdn hüsrandı

         
Cihan Altunay
Keman Özel Ders   15/10/2019

Caner hoca tam aradığımız gibi gerçekten profesyonel birisi...Hatta akademisyen olarak bu işi ucuza bile yaptığını düşünüyorm daha önce gittiğimz kursta 50 dk ders vermelerine rağmen hiç verimli olmuyordu Caner hoca 40 dk da 2 ders kadar verimli oldu diyebiliirm. Önemli olan zaman değil hocanın niteliği olduğunu anladım. Ders almak isteyenlere kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

         
Vesİle Terece
Keman Özel Ders   12/10/2019

Çok hanım efendi ,düzgün bir öğretmen.ilk dersimizi yaptık,çok memnun kaldık.Kızım ile çok güzel iletişim kurdu ve motive etti.Çok verimli bir ders yaptılar.teşekkür ederiz.

         
Fatih Kılıç
Keman Özel Ders   22/09/2019

Hayatımda verdiğim en doğru karar bu olsa gerek gerçekten hayallerim gerçekleşmeye başladı ben eğitim alırken bu kadar mutlu olacağımı tahmin bile edemiyoken şimdi gerçekten şimdi isteklerim yerine gelmeye başladı güler yüz anlayışınız için gerçekten size minnettarım herşey için çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar herkes e tavsiyemdir hiç şüpheniz olmadan ders alabilirsiniz 😄

         
Yusuf Ulusal
Keman Özel Ders   07/09/2019
gallery thumbnail

Büyük bir ormana girdiğinizde, henüz tamamını görmesenizde o ormanın ne kadar büyük, yüce ve güzel olduğunu bilirsiniz. Selin hocayla ilk dersten sonra da böyle hissettim. Bu yorumu yazarken henüz iki ders yaptık ancak çok büyük bir kaynaktan besleniyor gibi hissediyorum. Öylesine bir program değil, benim eksikliklerimi gidererek devam eden bir süreç. Başka hocalarla kıyaslayamam ancak bende bir spor eğitmeniyim. Karşı tarafa verilen özverinin ve işini severek yapan insanı tanıyabilirim.

         
Tuğba Boztepe
Keman Özel Ders   15/08/2019

Kendisiyle bir 35-40 dklik deneme dersi yaptık,tanıştık. Çok güler yüzlü ve açıklayıcı biri ders konusunda. Ayrıyetende ders verilen yer konum olarak Marmaraya çok rahat biryerde. Derse Eylül başı gibi başlıcağız kendisiyle umarım dersler hem verimli ve öğreti geçer. Keman dersi almak isteyen herkese kendisiyle görüşmesini tavsiye ederim.

Diğer Bilgiler
Keman Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz