En İyi 10 Kepez Teras Kapama | Armut

En İyi 10 Kepez Antalya Teras Kapama

5 Teras Kapama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kepez civarında 27 Teras Kapama Firması hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Antalya Çelik Yapı Sıstem

Antalya Çelik Yapı Sıstem

Teras Kapama · Kepez, Antalya
UZMAN EKIP ARKADASLARIMIZLA EN HIZLI EN TEMIZ ISCILIK YAPIYORUZ ANTALYA ÇELİK YAPI SİSTEMLERİ(.) FACEBBOK ADRESIMIZ
Samet A.

Samet A.

Teras Kapama · Kepez, Antalya
Çatı işleriniz kargas çatı su yalıtımı ısı yalıtımı kiremit çatı aktarma işleri itina ile garantili bir şekilde yapılır ek işimiz değil Tek işimiz pişman olmayacaksınız.
Zümra Metal Sanayi Ve Ticaret

Zümra Metal Sanayi Ve Ticaret

Teras Kapama · Kepez, Antalya
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Zümra Metal, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serkan Yetişkin
Teras Kapama   17/06/2019

Çok iyi ustalar , güleryüzlü samimi dürüst insanlar ,işi söz verdikleri tarihte ve çok iyi bir işçilikle tamamladılar üstelik piyasadan daha uyguna . Tavsiye ederim bence adamlar işinin hakkını veriyor ve işin arkasındalar .

         
Teras Kapama   09/05/2019

Çok güzel bir şekilde, beklediğim tarihte uzatmadan tertemiz tamamladılar. iletişim ve insan ilişkisi anlamında da kolay kolay göremeyeceğiniz iyilikteler. çok memnun kaldım

         
Hasan B Kadıoglu
Teras Kapama   07/03/2019
gallery thumbnail

Söz verdiği saatte ve günde gelip vaktinden önce işi tertemiz sağlıklı teslim etti yaman dekorasyona teşekkür ederim

         
İsmail Erdem
Teras Kapama   01/11/2018

Osman usta ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok güzel işçilik çıkardı ve gerçekten çok uygun fiyat verdi. Böyle bi iş için birdahaki tercihim kesinlikle yine osman usta olacak.

         
Fatih Mete
Teras Kapama   16/10/2018

Mehmet Ustanın ekibi çok iyi iş çıkardılar. Malzeme kaliteliydi ve çok şık durdu. Bir günde tamamladılar. Ayrıca rica ettiğimiz diğer ufak tadilat işlerini de hallettiler. Teşekkür ederiz.

         
Sedat Sancaktar
Teras Kapama   15/10/2018

aldığım hizmet mükemmeldi yaptıkları işin ehli olup fahiş fiyat istemediler 90 metre kare terası 12 gün gibi kısa sürede kapattılar çalışma ortamı insanlara değer vererek yanlış olan işi tekrar uğraşarak kendi malıymış düzelttiler teşekkür ederim

         
Edip Aslım
Teras Kapama   20/09/2018

Kalite,fiyat,dürüstlük ve iş ahlakı işi söz verdiği zamanda söz verdiği gibi yapmak müsteriyi dinleyip anlayıp çözüm üretmek kısacası dört dörtlük bir işti teşekkürler mehmet usta..

         
Özgür Yavuzkan
Teras Kapama   08/09/2018

Öncelikle bu siteye teşekkür etmek isterim. Çok memnun kaldım siteden artı işi yapan firmadan çok itina ve temiz işçilikleri var hepsine sonsuz teşekkürler

Teras Kapama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz