En İyi 25 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası | Armut

4 Kilit Parke Taşı Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

401 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası

Osman I.

Osman I.

Her turlu kilit tasi parke tasi ve kayrak tasi doseme isini ekibimle beraber zamninda ve kaliteli bir sekilde yapmaktayiz.
İsa  Y.

İsa Y.

Her türlü çevre düzenlemesi yapılır. 30 yıldır babadan kalan mesleğimi icra ediyorum. Siz değerli müşterilerimin isteklerini yapmak için can atıyorum. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Ömer S.

Ömer S.

Uzman ekibimizle titiz bir çalışma ile Beton parke bordür oluk Çalışmalarımızı Sizin istediginizden daha güzelini yapmak için Bizimle irtibata geçmeniz yeterli
Niyazi D.

Niyazi D.

Her türlü kilit parke bordür granit andazit kaldırım ve çevre düzenleme işleriniz itina ile yapılır.
Aydın V.

Aydın V.

Bursa nın her karışına hizmetimiz mevcuttur. Park, bahçe ve yollarınız iş tecrübesi yüksek ekibimiz ile özenle yapılır. Her türlü Dekoratif ve beton parke taşı çeşitlerimiz bulunur. ILETISIM :
Osman T.

Osman T.

Her türlü site bahçe için kilitli veya düz parke taşı döşeme düzenleme işleri itina ile yapılır. kilitli veya düz parke işleriniz için arayınız. Profesyonel personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Ahmet  T.

Ahmet T.

Kayseri Develi usta ismi TİPİ KARDEŞLER yılların vermiş olduğu birikim, tecrübe ve usta kadrosu ile her türlü KİLİT TAŞ, bahçe bordürü, çevre düzenleme, peyzaj, bahçe düzenleme, bahçe peyzajı, taş parke,, park peyzajı uygulamalarıyla hizmetinizdeyiz İletişim Ahmet Tipi
İbrahim B.

İbrahim B.

Alarko alkent 2000 ve göl malikaneleri yol işleri,alt yapı işleri cevre düzenleme işlerini yaptık.30 yıla aşkın tecrübeli kadrolarımızla kaliteli işçilikle aranan bir ekip ruhumuz var.
Dekard İnşaat

Dekard İnşaat

20 YILLIK TECRÜBEMİZ VE PROFESYONEL KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ALT YAPI VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİNİ İSTEDİĞİNİZ TALEP VE DOĞRULTUDA ARZ ETTİĞİNİZ GİBİ SİZLERE SUNMAKTAYIZ.
Kilitpar Yapı Kayseri-kilitli Taş Uygulama

Kilitpar Yapı Kayseri-kilitli Taş Uygulama

Kilitli parkelerin döşenmesi ustalık ister. Firmamızda kilitli taş ustası olarak vazife icra eden personeller, uzman ve işini maksimum şekilde meydana getirmeye çalışan ustalar, senelerin tecrübenini zarif dekorasyonların oluşmasında kullanarak muhteşem yapıtlar çıkarmaktadır. Kilitli taşların bir düzen arasında tek bir taşın dahi noktayı şaşırılmadan döşenmesi, sığmayan taşların döşenen yere uygun olarak ve muntazam bir durumda döşenmesi ustalık arzulayan bir iştir. Taşlardan birinin yeri dahi
Muhammed  Ö.

Muhammed Ö.

15 yıllık tecrübemizle uzman ekibimiz her türlü imalatı sorunsuz garanti teslim ediyoruz İstanbul çevresi çalışmaktayız
My hafriyat

My hafriyat

Çevre düzenleme, hafriyat alımı, bahçe toprağı, kanal düzenleme ve yapımı, tıkanık açma, Kırım işi, bina kanalı yapım işi ve çevre düzenleme ile ilgili her türlü işleriniz itina ile yapılır.
Turan A.

Turan A.

VİZYONUMUZ Deneyimli kodromuz, pratik ve yaratıcı cozumlerimizle sizlerin talepleriniz uygun Zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak MİSYONUMUZ faaliyet alanlarimizdaki profosyanel yeterliligimizle kalite ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçileri değer katmak öğrenen orgarinizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini artırmak.
Osman T.

Osman T.

Kilit parke dekor taşı bördür taşı çim taşı vb. çevre düzenleme işleri sade işçilik ve malzemeli işçilik sakarya ve çevre illere itina ve özenle yapılır.
Cihan D.

Cihan D.

13 yıllık deneyimle 64 şehir 100.000 metre kare üstünde büyük işler teslim edilmiştir prestijli firmalarda formenlik ,ekip lideriği,kalfalık yapılmışıtır . teklif edilecek geniş çaplı işler yapılır
Gazi N.

Gazi N.

25 yıllık deneyimle her türlü taş Duvarı kayrak taşı kilittaşı peyzaj alt yapı ekiblerimizle hizmet vermekteyiz
Yusuf  Ç.

Yusuf Ç.

1990 yılından beri babadan oğula devam eden mesleğimizi icra ediyoruz Türkiyenin 7 bölgesinde çalışma fırsatı bulmuş Türkiyenin en büyük firmalarında (Limak,Kolin,Bayındır ) ve çeşitli belediyelerde çalışmış kaliteli ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz,bizimle çalışmak ister misiniz?
Hayati D.

Hayati D.

20 yıldır kilit parke bordür taş işçiliğinin tamamı ve çevre düzenleme itina ile yapılır fiyat konusunda arayiniz
Ecemler İnşaat

Ecemler İnşaat

Merhaba ERZURUM Ve çevresinde ECEMLER İnşaat olarak parke, kilit taşı, Andazit ve beton taş döşeme işlerini itina ile yapmaktayız.
Taner D.

Taner D.

Peyzaj kilit parke bordür plak çim gibi işleriniz itina ile yapılır 25 yıllık tecrübeli ekibimizle ile işinize talibiz
Cihan T.

Cihan T.

Kilit parke dekor taşı bordür taşı çim taşı vb.çevre düzenleme işleri işçilik ve malzemeli işçilik samsun ve çevre illere itina ve özenle yapılır.
Yusuf O.

Yusuf O.

Her turlu parke kilit bordur taşı ve çevre duzenleme peyzaj işi yapmaktayız ekibimiz 19 yıldır turkıyenın her yerinde hizmet etmektedir 🇹🇷
Murat A.

Murat A.

Herkese hayırlı işler dilerim temiz işçilik ve güven istiyorsanız uzun yıllar beraber çalisabiliriz ben ve ekibim hazırız selam ve dua ile hoşçakalın
Hacı Ç.

Hacı Ç.

Yılların verdiği Deneyim ve tecrübeli usta kadromuzla tüm kilitli parke taşı bordür taşı taş duvar küp taşı ve çevre düzenleme işleriniz itina ile yapılır tek referansımız işimizdir merkez Gaziantep olmak üzere talep olunduğu taktirde Türkiye geneli çalışmaktayız size bir telefon kadar yakınız . Hacı Çelik
Mecit Ü.

Mecit Ü.

Türkiye’nin her yerinde Kilit taşı,kırma küp taşı,Karataş duvar her türlü işçilik özenle kaliteyle yapılır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kilit Parke Taşı Döşeme   31/07/2018

İşçiliğinden ve hızından memnun kaldık kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür eder başarılar dilerim.

         
Murat Akma Agu
Kilit Parke Taşı Döşeme   27/07/2017

Çok memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ekstradan işler de yaptılar kapris, ukalalık hiç yok. Ben titiz biri olarak yaptıkları işi de beğendim

         
Tolga Nehir
Kilit Parke Taşı Döşeme   24/05/2017

İstediğim iş tam istediğim detaylarda oldu. Osman Usta ve ekibine teşekkür ederim. İhtiyaç olması halinde kendilerini tavsiye ederim. Özenli ve hızlı bir çalışma gerçekleşti.

Kilit Parke Taşı Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz