En İyi 25 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası | Armut

4 Kilit Parke Taşı Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

348 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Kilit Parke Taşı Döşeme Ustası

Sevki K.

Sevki K.

Kilit taş çevre düzenleme tamirat anahtar teslim işleriniz itina ile yapılır önemli olan müşterilerimizin memnuniyetini
İbrahim B.

İbrahim B.

Alarko alkent 2000 ve göl malikaneleri yol işleri,alt yapı işleri cevre düzenleme işlerini yaptık.30 yıla aşkın tecrübeli kadrolarımızla kaliteli işçilikle aranan bir ekip ruhumuz var.
İsa  Y.

İsa Y.

Her türlü çevre düzenlemesi yapılır. 30 yıldır babadan kalan mesleğimi icra ediyorum. Siz değerli müşterilerimin isteklerini yapmak için can atıyorum. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
Gazi N.

Gazi N.

25 yıllık deneyimle her türlü taş Duvarı kayrak taşı kilittaşı peyzaj alt yapı ekiblerimizle hizmet vermekteyiz
Niyazi D.

Niyazi D.

Her türlü kilit parke bordür granit andazit kaldırım ve çevre düzenleme işleriniz itina ile yapılır.
Turan A.

Turan A.

VİZYONUMUZ Deneyimli kodromuz, pratik ve yaratıcı cozumlerimizle sizlerin talepleriniz uygun Zamanında güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak MİSYONUMUZ faaliyet alanlarimizdaki profosyanel yeterliligimizle kalite ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçileri değer katmak öğrenen orgarinizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini artırmak.
Muhammed  Ö.

Muhammed Ö.

15 yıllık tecrübemizle uzman ekibimiz her türlü imalatı sorunsuz garanti teslim ediyoruz İstanbul çevresi çalışmaktayız
Aydın V.

Aydın V.

Bursa nın her karışına hizmetimiz mevcuttur. Park, bahçe ve yollarınız iş tecrübesi yüksek ekibimiz ile özenle yapılır. Her türlü Dekoratif ve beton parke taşı çeşitlerimiz bulunur. ILETISIM :
Dekard İnşaat

Dekard İnşaat

20 YILLIK TECRÜBEMİZ VE PROFESYONEL KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ALT YAPI VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞLERİNİ İSTEDİĞİNİZ TALEP VE DOĞRULTUDA ARZ ETTİĞİNİZ GİBİ SİZLERE SUNMAKTAYIZ.
Osman T.

Osman T.

Her türlü site bahçe için kilitli veya düz parke taşı döşeme düzenleme işleri itina ile yapılır. kilitli veya düz parke işleriniz için arayınız. Profesyonel personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Kilitpar Yapı Kayseri-kilitli Taş Uygulama

Kilitpar Yapı Kayseri-kilitli Taş Uygulama

Kilitli parkelerin döşenmesi ustalık ister. Firmamızda kilitli taş ustası olarak vazife icra eden personeller, uzman ve işini maksimum şekilde meydana getirmeye çalışan ustalar, senelerin tecrübenini zarif dekorasyonların oluşmasında kullanarak muhteşem yapıtlar çıkarmaktadır. Kilitli taşların bir düzen arasında tek bir taşın dahi noktayı şaşırılmadan döşenmesi, sığmayan taşların döşenen yere uygun olarak ve muntazam bir durumda döşenmesi ustalık arzulayan bir iştir. Taşlardan birinin yeri dahi
Mikail C.

Mikail C.

Kilit taşı ve bordur yapılır Duvar Tadilatları Bina Cevre Tadilatları Yaplılır Her türlü Tadilaat Yapılır
Osman T.

Osman T.

Kilit parke dekor taşı bördür taşı çim taşı vb. çevre düzenleme işleri sade işçilik ve malzemeli işçilik sakarya ve çevre illere itina ve özenle yapılır.
Ecemler İnşaat

Ecemler İnşaat

Merhaba ERZURUM Ve çevresinde ECEMLER İnşaat olarak parke, kilit taşı, Andazit ve beton taş döşeme işlerini itina ile yapmaktayız.
Cihan D.

Cihan D.

13 yıllık deneyimle 64 şehir 100.000 metre kare üstünde büyük işler teslim edilmiştir prestijli firmalarda formenlik ,ekip lideriği,kalfalık yapılmışıtır . teklif edilecek geniş çaplı işler yapılır
Balcıoğlu Mimarlık Mühendislik

Balcıoğlu Mimarlık Mühendislik

Tecrübeli ekiplerimizle profesyonel olarak her türlü peyzaj ve cevre düzenleme işi yapmaktayız.Bünyemizde peyzaj mimarı bulunmaktadır.
Hamza Ç.

Hamza Ç.

Hertürlü parke işi Bordur,Oluk işi ve çevre düzenleme işi 1.sınıf kalite ile tüm illerde yapilmaktadir
Mehmet Ü.

Mehmet Ü.

Ekiplerimizle kilit taşı bordur bazalt küp taşi ve her türlü beton parke ile karataş duvarları malzemeli ve malzemesiz işcilik hiztmeti yapiyoruz referans göstermekteyiz
Ömer K.

Ömer K.

Laminat Parke Nedir? Laminat Parke, ev dekorasyonu için yerlere döşenen bir kaplamadır. Günümüz modern dekorasyonlarında Normal doğal ahşap parkelerin yerini laminat parke denen ağaç yan ürünü almıştır. Laminat parke üretiminde, ahşaptan arta kalan talaş ve kırpıntı gibi malzemelerin yüksek ısıda preslenerek üretilir. Ortaya çıkan ahşap yüzeyi koruyucu ve dekoratif yapısını gösteren HDF ile kaplanır. Hemen hemen her türlü ev, işyeri, oteller hatta otobüs, yolcu araçlarında dahi kullanılabilir b
Hacı Ç.

Hacı Ç.

Yılların verdiği Deneyim ve tecrübeli usta kadromuzla tüm kilitli parke taşı bordür taşı taş duvar küp taşı ve çevre düzenleme işleriniz itina ile yapılır tek referansımız işimizdir merkez Gaziantep olmak üzere talep olunduğu taktirde Türkiye geneli çalışmaktayız size bir telefon kadar yakınız . Hacı Çelik
Taner D.

Taner D.

Peyzaj kilit parke bordür plak çim gibi işleriniz itina ile yapılır 25 yıllık tecrübeli ekibimizle ile işinize talibiz
Coşkun K.

Coşkun K.

Tadilat tamirat ve bahçe düzenleme işleriniz uygun fiyata profesyonel ekibim tarafından en kısa zaman içinde etrafa ve doğaya zarar vermeden yapılır
Bahri  K.

Bahri K.

Her türlü bahçe site çevre düzenleme isleriniz titiz işçilikle her türlü dekoratif taş çeşitleriyle hizmet vermekteyiz
Cihan T.

Cihan T.

Kilit parke dekor taşı bordür taşı çim taşı vb.çevre düzenleme işleri işçilik ve malzemeli işçilik samsun ve çevre illere itina ve özenle yapılır.
Mesut Ç.

Mesut Ç.

Türkiyenin hangi ilinde olursa olsun kilitli parke taşı arnavut taşı karo kırmızı tugla yerdöşeme işi isteğe göre yapılır. fiyatımız oldukça makbuldur. yeterki kilitli parke taşı işi olsun. önemli olan ekmek parası kazanmaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kilit Parke Taşı Döşeme   31/07/2018

İşçiliğinden ve hızından memnun kaldık kendisine ve çalışanlarına çok teşekkür eder başarılar dilerim.

         
Murat Akma Agu
Kilit Parke Taşı Döşeme   27/07/2017

Çok memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ekstradan işler de yaptılar kapris, ukalalık hiç yok. Ben titiz biri olarak yaptıkları işi de beğendim

         
Tolga Nehir
Kilit Parke Taşı Döşeme   24/05/2017

İstediğim iş tam istediğim detaylarda oldu. Osman Usta ve ekibine teşekkür ederim. İhtiyaç olması halinde kendilerini tavsiye ederim. Özenli ve hızlı bir çalışma gerçekleşti.

Kilit Parke Taşı Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz