En İyi 10 Kocaeli 3D Modelleme ve Animasyon | Armut

En İyi 10 Kocaeli 3D Modelleme ve Animasyon

4 3D Modelleme ve Animasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli bölgesinde 27 3D Modelleme ve Animasyon hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gülşah  A.

Gülşah A.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
Hayalinizdeki tasarımdaki gerçeğe dönüştürebilmek için bana ihtiyacınız var, benimse para kazanmak için size. Gelin işbirliği yapalım.
Selçuk K.

Selçuk K.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
Profesyonel 3D Projelendirme, Animasyon ve 3D - 360 derece sanal tur projelendirme hizmetleri sunmaktayım
Serkan M.

Serkan M.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
Uzmanlık alanım 3d modelleme, tanıtım videoları, klipleri çekme ve isteğe göre düzenleme. 3d resim ile hd kalitesinde sunum videoları hazırlama. İş yerleri ve şahıslara özel tanıtım videoları ve sunumları yapmaktayım.
Faruk  C.

Faruk C.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
Mimarlık ve tasarım fakültesi mimarlık son sınıf öğrencisiyim. sketchup ve autocad çizimlerinize yardımcı olabilirim
Görkem Y.

Görkem Y.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
İnsaat Muhendisiyim muhendislik, dış ve iç mekan 3D modelleme, render, teknik cizim ve metraj hizmetleri veriyorum.
Atakan K.

Atakan K.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
Henüz hayata geçmemiş mimari projelerinizi sektör standartında 3D olarak modelleyerek görselleştirebilirim. Dilenirse modellemeleri Animasyon haline getirerek müşterilerinize projenizi henüz tamamlanmadan yaşantı içinde gösterebilirim. Mimari projelerin 3D olarak modellenmesi proje henüz ortaya çıkmadan müşterilerinize satış yapabilmenize olanak sağlayan çalışmalardır.
Oğuz Kagan Z.

Oğuz Kagan Z.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
3 d görselleştirme üzerine 5 senelik deneyim ve saha satışlarımız mevcut.12 farklı program kullanmakla beraber genellikle 3DS max programıyla çalışırım.
Oguzhan  Y.

Oguzhan Y.

3D Modelleme ve Animasyon · Gebze, Kocaeli
Çalışma hayatımdaki tecrübelerim ve edindiğim disiplin ile projelerinizde ki tüm süreçlerinde başlangıçtan teslime kadar size her aşamada gerekli özeni gösterip hizmet vererek projeleriniz tesliminde karşılıklı memnuniyet içerisinde noktalamakta olacağım.
Dyns Tasarım Ofisi

Dyns Tasarım Ofisi

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
"imkanın sınırlarını görmek için imkansızı denemek lazım" FSM Dyns Tasarım Ofisi olarak; 3d modelleme ile mimari ve endüstriyel çizimler yapmakla beraber web tasarımı ve logo tasarımları da yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tasarımlarımızı ve referanslarımızı sitemizde bulmanız mümkündür. Saygılarımızla,
Serkan  Ş.

Serkan Ş.

3D Modelleme ve Animasyon · İzmit, Kocaeli
3d Görselleştirme & Animasyon çalışmalarınızda sizlere çözüm olanakları sağlar ve etkili sunumlar hazırlama konusunda yardımcı olabilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
3D Modelleme ve Animasyon   06/12/2018

Cenker bey baştan beri gayet ilgili bir şekilde projeyi tamamladı. sürekli iletişim halinde kalarak istediğimi yaptı ve istediğim değişikleri tekrar tekrar yaparken bana hiç sıkıntı yapmadı.Ellerine sağlık

         
Sinan Sertel
3D Modelleme ve Animasyon   03/12/2018

İşimiz konuştuğumuz şekliyle tamamlandı. Bir problem yaşamadık. Çalışmayı yapan arkadaş vaat ettiği şekliyle vaat ettiği zamanda işi gerçekleştirdi. Bir revizyon rica ettik onu da yaptı.

         
Magnesia Design
3D Modelleme ve Animasyon   15/05/2018

Fethi Can Ulubay ile bir mekanın 3 boyutlu modellemesi üzerine çalıştık. Yüz yüze görüşme gereği bile duymadan sadece telefon ve mail yoluyla verdiğim bilgilerle istediğim çalışmayı eksiksiz ve zamanından önce teslim etti. Görseller gayet iyiydi. Ayrıca çözüm odaklı çalışma şekliyle işi hızlandırması, bundan sonra kendisiyle çalışmak istememdeki en büyük sebeplerden bir tanesi. Ben çok memnun kaldım ve benzer işlerde kesinlikle onunla çalışmayı isterim

         
Ömer Faruk Kabak
3D Modelleme ve Animasyon   11/03/2018

Çizim anında iletişim halinde kalıp tam istediğimiz gibi bir iş çıkardı.Çizimleri gayet profesyonel,resimdeki bir ürünü bilgisayar ortamında modellemede başarılı.Çizimi çok kısa bir sürede bitirdi. Buradan bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

         
3D Modelleme ve Animasyon   11/09/2017

Cenker Bey ile çok ciddi ve uzmanlık gerektiren bir iş üzerinde çalıştık. Taleplerimizin tamamını en üst seviye kalite de tarafımıza teslim etti. Bundan sonra ki tüm işlerimizde kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağız.

         
Nurgül Gülver
3D Modelleme ve Animasyon   27/04/2017

İş ahlakı ve çalışma disiplini olarak düzgün bir beyefendiydi. Güzel iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

         
3D Modelleme ve Animasyon   18/03/2017

Taha bey ile 3D modelleme işimizi hızlı bir şekilde tamamladık . Hızlı geri dönüş ve işi doğru yapan bir kişi . Teşekkür ediyorum

3D Modelleme ve Animasyon hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz