En İyi 10 Kocaeli Çatı Tamir ve Aktarma Firması

4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 92 Çatı Tamir ve Aktarma Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kalyonlift Asansör

Kalyonlift Asansör

Çatı Tamiri ve Aktarma · Gebze, Kocaeli
Kalyon Asansör-Lift hizmete başladığı 2005 yılından bu yana asansör montaj, bakım ve onarım faaliyetlerini eğitimli personeli ile yürütmektedir. Teknik Personelimizin Yeterlilikleri Asansörün mekanik parçalarının fonksiyonlarını kontrol eder. Elektrik ve elektrik tesisatının tüm şema planlarını inceler Asansörü oluşturan kompanentlerin tümünü montaj yapabilir ve asansör sistemini çalıştırabilir. Asansörde meydana gelen arızayı tespit eder. Arızalı yada arıza yapması muhtemel asansör par
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ayhan Yeşilbağ
Çatı Tamiri ve Aktarma   13/05/2020

İşin uzmanı ve dürüst söz verdiği tarihte geldi işi tahminimden erken ve beklediğimden daha güzel teslimetti ortalığı tertemiz bıraktı tebrik ederim herkeze tavsiye ederim

         
HUSEYIN AYKAC
Çatı Tamiri ve Aktarma   18/01/2020

Yapilan is titiz calisma vaad edilen zamanda teslim. Memnun edici. Emegi gecen herkeze tesekkur ederim. Fiyatida cokca cazip.

         
Yavuz Başaran
Çatı Tamiri ve Aktarma   02/09/2019

Yaptıkları işten memnun kaldım. Başkalarına anlatamadığım sorunu anında anlayarak çözüm getirdiler. Kesinlikle tavsiye edilir.

         
Harun Dogan
Çatı Tamiri ve Aktarma   02/09/2019

adem usta gerçekten işin ehli ve yapılan iş verilen hizmet dört dörtlük. hizmetin karşılığını sonuna kadar hak ediyor. işini sahiplenip tam anlamıyla tamamlayarak teslim ettiği için kendisine teşekkür ediyorum.

         
Merve İren
Çatı Tamiri ve Aktarma   30/08/2019

Çok güler yüzlü, efendi bir grup arkadaş ile işimizi jet hızında hallettiler. Çok ilgililer ve istenen her işe canla başla yardımcı oluyorlar. Çatı izolasyonu ve garaj çatı tadilatını 2 gün gibi kısa bir sürede bitirdiler. Şimdi izolasyonun kurumasını bekliyoruz. Söyledikleri kadarıyla bir ay içinde çelik gibi sağlam olacak. Tam sonucu yağmurlar başladığında görebileceğiz.

         
Engin Demirtaş
Çatı Tamiri ve Aktarma   27/08/2019

Aldığım hizmetten memnunum şirket çalışanları bilgili ve görgülü işlerinde uzman ve söyledikleri zaman ve saatte hizmet vermekteler karşındaki kişiyle bilgi alışverişinde gayet net ve bilgili bi şekilde konuşup anlaşılmaktadır ben memnun kaldım tavsiye ederim sonuçta ne tanıyorum nede daha önce görmüşlüğüm yoktur armut.com dan buldum yiğidi öldür hakkını yeme

         
Hakan Başbuğ
Çatı Tamiri ve Aktarma   08/08/2019

sağolsunlar çok temiz işçilik çıkardılar. vaktınde gelip, hatta bizim görmediğimiz kusurları hallettiler. güzel bir ekip çalışmaları var. fiyatları uygundur. herkese tavsiye ederim.

         
Aslan Niyego
Çatı Tamiri ve Aktarma   16/07/2019

Kartal Çatı ekibine hızlı ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz..Yaptıkları işe de 5 yıl garanti vermekteler.

Çatı Tamiri ve Aktarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz