En İyi 10 Kocaeli Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 167 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yasemin U.

Yasemin U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
Merhaba, eğer nasıl bir iş istediğinizi biliyorsanız tam istediğiniz şekilde iş teslim edebilirim. Ne istediğinizi bilmiyorsanız ise birlikte netleştirebilir ve ihtiyacınız olan şekilde iş teslim edebilirim.
Emil M.

Emil M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · İzmit, Kocaeli
3 seneden beri profesyonel şekilde android mobil uygulama geliştiriyorum.Şimdiye kadar Türkiyede bir çok projede yer aldım.Şuan Kodcu.com isimli şirkette internet üzerinden mobil programlama alanında görev alıyorum.Aklınızdan geçecek her türlü projeyi sizin için hazırlayabilirim.Siz sadece gerçekleşmesini istediğiniz fikrinizi söyleyin yeter.
Uğur Ç.

Uğur Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gebze, Kocaeli
2008 yılından bu yana profesyonel bir firmada yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışmaktayım. Bilgi birikimimi freelance olarak da değerlendirmek istiyorum. Çalışma hayatım boyunca birçok kurumsal veya küçük ölçekli firmaya hizmet veren takımların içerisinde bulundum. Bu projelerde takım elemanı veya yöneticisi olarak bulunduğum pozisyonlarda müşterilerin taleplerinin anlaşılması, projenin detaylandırılması, takvimlendirilmesi, geliştirilmesi ve sonuçlandırılması başlıklarına yeterince hakim ol
İlker Baraz

İlker Baraz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Derince, Kocaeli
2019 Tübitak Liseler arası proje yarışması istanbul bölgesi birincisi Aynı zamanda çevremdeki okullara kütüphane, ek ders gibi uygulamalar yazıp satıyorum. Mobil uygulama ile uğraşıyorum. Kendime ait bir google console hesabım var. Projelerinize farklı bir fikir, düşünce katabilirim. "FARKLI DÜŞÜN" BINARY TEXT 01010100 01101000 01101001 01101110 01101011 00100000 01000100 01101001 01100110 01100110 01100101 01110010 01100101 01101110 01110100
Yasin Eren K.

Yasin Eren K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Darıca, Kocaeli
Ben bilgisayar programciligi okuyorum buraya kendimj gelistirmeye ve para kazanmaya geldim cok iyi degilim ama bir seyler biliyorum
İsrafil Ş.

İsrafil Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çayırova, Kocaeli
2011 yılından beri Bankalara, Özel sektöre uygun web projeleri geliştirmekteyim. Orta ve Büyük ölçekte projelerin yapılmasında ciddi deneyimlerim vardır.
Salih B.

Salih B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gebze, Kocaeli
Ben java, C, C++, Posix sistem programlama konularında tecrübeli birisiyim ve uzaktan proje bazlı çalışabilirim.
Şaban D.

Şaban D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gebze, Kocaeli
6 yıldır .Net ile web, masaüstü ve konsol uygulamarı geliştiriyorum. Özel bir şirkette Yazılım mimarı olarak çalışıyorum.
Uğur K.

Uğur K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Gebze, Kocaeli
Yazılım ve network sistemleri yönetimleri, API ve entegrasyon sistemleri, Veritabanı ve güvenlik senaryoları, Linux ve freeradius ( Radiusmanager, WiRadius ), Web sistemleri ( Apache - Linux - PHP - MYSQL ) C#, MsSQL Özel Yazılım ve Entegrasyon Çözümleri
Bayram Ş.

Bayram Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Başiskele, Kocaeli
Php,Asp.net ,Web api ,Restapi,Web sitesi ,Web uygulaması,Windows servis,Entegrasyon çalışmaları(Logo,Netsis,SAP)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz