En İyi 10 Kocaeli KOSGEB Proje Danışmanlığı

4 KOSGEB Proje Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Ali Özdemir

Ali Özdemir

KOSGEB Proje Danışmanlığı · İzmit, Kocaeli
2014 senesinden bu yana 64 Kosgeb projesi 14 TKDK projesi 35 tane tarım projesi ve 2 adet kuzka projesi ile Bilgi becerimi kanıtlamış biri olarak siz müşterilerime en iyi hizmeti vereceğime emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bana ulaşmanız ve iş fikrinizi söylemeniz. Doğru yönlendirmeler ile büyün projeniz a dan z ye kadar hazırlanır ve takibi yapılır. Saygılar
İNFORM KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

İNFORM KURUMSAL DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

KOSGEB Proje Danışmanlığı · İzmit, Kocaeli
2014 Yılında profesyonel olarak faaliyetlerine başlayan İnform Danışmanlık Hizmetleri, geleneksel imalat sanayi kollarından ileri teknoloji sektörlere kadar geniş yelpazede faaliyet gösteren KOBİ ve Büyük ölçekli işletmelerin üretimini geliştirmeye yönelik yaptığı yatırımlar, kamu kurumları ve belediyelerin altyapı yatırımları, kar amacı gütmeyen kurumların ise sosyal amaçlı yatırımlarına destek sağlanması konusunda profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
Kocaeli  Hibe

Kocaeli Hibe

KOSGEB Proje Danışmanlığı · Körfez, Kocaeli
“Kocaeli Hibe , hibe destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Hibe projelerini ilgilendiren her türlü konuda, projelerin uygulama aşamalarında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu gerekli tüm danışmanlık hizmetlerin yerinde proje danışmanlığı. Yer aldığı tüm sektörlerde ve projelerde ilgili tüm kurum ve kuruluşlar üzerinde katma değer oluşturmayı hedefleyen “Kocaeli Hibe”, hibe projelerini ilgilendiren her türlü konuda, projelerin uygulama aşamalarında müşterilerinin ihtiyaçlarını en uzman kadrol
Atimak Mühendislik & Danışmanlık

Atimak Mühendislik & Danışmanlık

KOSGEB Proje Danışmanlığı · İzmit, Kocaeli
ATİMAK MÜHENDİSLİK & DANIŞMANLIK OLARAK uzman kadrolarımızla KOSGEB, TUBİTAK, İŞKUR, EKONOMİ BAKANLIĞI başta olmak üzere devlet desteklerinin tümünde TÜM TÜRKİYE YE danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İş planlarının yazılması ve tüm ödeme süreçlerinin takibi firmamız tarafından yapılmaktadır. Diğer danışmanlık şirketlerinden farkımız tüm Türkiye ye akademik ve nitelikli kadromuz ile hizmet vererek Firmaların tek Kosgeb destekleri için değil tüm ihtiyaçlarını belirleyerek çözüm ortakları olmamızdır
ME-KA Danışmanlık Hizmetleri

ME-KA Danışmanlık Hizmetleri

KOSGEB Proje Danışmanlığı · İzmit, Kocaeli
KOSGEB destek,hibe ve kredileri konusunda deneyimli KOSGEB personeli ile koordineli olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Tüm Türkiye geneli Kosgeb girişimcilik eğitimi sertifikası, proje,sunum,tüm dosya hazırlıkları,sürecin baştan sona takibi birebir titizlikle yürütülmektedir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ekrem Ö.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   04/04/2021

Herkese merhaba, kuruluş desteği başvurusu için danışmanlık başvurusu ilanı açtım, Meral hanımdan teklif gelince iş geçmişini inceledim ve yorumlar zaten işinin ehli olduğunu gösteriyordu. Henüz başvuru sonucum gelmedi çünkü yeni başvurduk fakat şunu net olarak söyleyebilirim ki Meral hanım işini en iyi şekilde yapıyor, gayet ilgili ve bilgili bir insan, aynı zamanda çok hızlı. Cuma günü akşam anlaşma sağladık, cumartesi günü iş planı hazırlanarak başvuru tamamlandı. Kendisine minnettarım.

         
Alihan Ö.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   01/04/2021

Meral hanım sürecinden başından itibaren tüm aşamalarda desteğini verdi ve başarısı sayesinde projemiz onaylandı. Yeni arkadaşların yola sağlam ilerlemesi için Meral hanımı tavsiye ederim.

         
Kadir B.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   27/02/2021

Meral hanım ile uzun süredir çalışmaktayız. Kendisi KOSGEB işlemleri sürecinin başından bu yana büyük bir öz veri ile hizmet vermekte ve çok iyi işler çıkarmakta. Profesyonel ve işini bilen bir insan kendisine çok teşekkür ederim. Albaklar Ambalaj Karton Bardak İmalatı projemizde vermiş olduğu emekleri için çok teşekkür ederiz. Kosgeb ile ilgili işleri olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

         
Rabia G.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   24/02/2021

Güler yüzlü, %100 samimiyet ve Hızlı sonuç istiyorsanız Meral hanımı tercih etmelisiniz. Kısa süre içersinde Proje sonuçlandı bunun dışında daha farklı durumlar için de Meral hanim çok yardımcı oldu bu hizmet beni çok memnun etti başarılarınızın devamını dilerim 😊

         
Berk B.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   19/02/2021

KOSGEB İleri Girişimcilik Desteği iş fikrim konusunda verdikleri danışmanlık hizmeti için Profon Danışmanlık'a teşekkür ederim.

         
Murat E.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   06/02/2021

Tekstil atölyesi kurmak amacı ile Meral Tüzün'den Kosgeb hibe ve kredileri konusunda danışmanlık aldık. Gerek proje dosyasının hazırlanması, gerek sunumu konusunda mükemmel destek sağladı. 2 yıllık Kosgeb süreci boyunca, personellerimizin takibi, SGK ve İş-kur teşvikleri, iKosgebin diğer destekleri (İhracat, fuar, nitelikli personel vb.) konusunda da birlikte çalışmak üzere sözleştik. Başta konuşulan ücrete sadık kaldı ve işini tam zamanında mükemmel bir şekilde tamamladı. Tavsiye ediyorum.

         
Burak Ö.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   31/01/2021

Geleneksel Girişimcilik Destek Programı kapsamında kendisinden destek aldık. Çok hızlı bir şekilde dönüş yaptı ve bir gün içerisinde projemizi yazıp gönderdi. Projemiz KOSGEB tarafında desteklendi. Çok memnun edici bir deneyimdi.

         
Bedirhan A.
KOSGEB Proje Danışmanlığı   15/01/2021

Yaşar bey işinde profesyonel ve yaptığı işe saygı duydurtan birisi. Bunları birlikte çalışan biri olarak net hissettim.

KOSGEB Proje Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz