Hizmet Ver
TYT AYT Matematik Özel Ders

4 Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kocaeli civarında 123 TYT AYT Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

TYT AYT Matematik Özel Ders için Kocaeli içinde toplam 123 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 299 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Kocaeli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 683 kişi Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

TYT AYT Matematik Öğretmeni

Zeliha Demir photo

Zeliha Demir

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli

Matematik dersi, bütün sınavlarda karşılaşıldığı ve puan getirisi yüksek olduğu için maalesef en korkulan derslerin başında geliyor. Oysa ki bütün sınavlarda karşılaşılmasının temel sebebi hayatın her alanında her yaştaki herkes için gerekli bilgiler içermesidir. Bazı dersler özel ilgi...

Recep Demir photo

Recep Demir

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

GAZİANTEP FEN LİSESİNDE OKUDUM MARMARA MATEMATİK ÖĞRT MEZUNUYUM. DERSHANEDE ÇALIŞMAKTAYIM.ORTA OKUL, LİSE MATEMATİK VE GEOMETRİ 1-1 ve GRUP ÖZEL DERSLERİ VERİLİR.

Abdullah Hoca photo

Abdullah Hoca

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

2008 ankara matematik mezunuyum. 12 yıldır kolej-kurs ve özel ders te görevimi icra ediyorum. şu anda hem ilköğretim hem lise matematik-gelometri derslerine giriyorum.

Yunus Emre Yılmaz photo

Yunus Emre Yılmaz

11.05.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

2021 YKS de 3 aylık çalışmayla TM alanında ilk 1000 e girdim. Gebze Teknik Üniversitesi nde Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Disiplinliyim, disiplini ve düzeni öğrencime aktarabilirim.

Cengiz Yılmaz photo

Cengiz Yılmaz

21.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Başiskele, Kocaeli

2001 yılında matematik öğretmenliğinden mezun oldum.42 yaşındayım. 21 yıllık matematik öğretmeniyim. LGS-TYT-AYT Matematik ve Geometri derslerinde bilgimi ve tecrübemi paylaşabilirim.

Enes Erdinç Topçu photo

Enes Erdinç Topçu

17.05.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

Merhaba Kocaeli Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim; Bilgi birikim ve tecrübemin özel ders vermek için gayet uygun olduğunu ve özel ders alan öğrencilerimin başarılı bir şekilde matematik öğrendiğini bilmenizi isterim.Kendimde genç bir öğrenci olduğum için öğrencilerin dilinden...

Murat Erciyas photo

Murat Erciyas

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

1998 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldum. 23 yıllık matematik öğretmeniyim. Lgs Tyt Ayt Matematik ve Geometri derslerinde size yardımcı olabilirim. Yeni Nesil sorularında uzman biriyim

Temel Akdemir photo

Temel Akdemir

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Sizde kendinizi bir adım önde görmek istiyorsaniz, çok zor ben matematik yapamıyorum diyorsanız buyrun .

Birol Yeşildağ photo

Birol Yeşildağ

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Tecrübeli matematik öğretmeninden lisenin her kademesine ve üniversite sınavına hazırlık matematik&geometri özel dersi verilir.

Yakup Levent photo

Yakup Levent

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Daha önce izmirde etüt merkezlerinde TEOG, YGS, LYS ve KPSS dersleri verdim. Kolay bir dille öğrencinin ihtiyacına göre ders anlatıyorum. Olumsuz hiç bir geri dönüt almadım. Öğrencilerim matematik te hedeflerine ulaştılar.

Meltem Yıldız photo

Meltem Yıldız

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

Yedi senedir çeşitli dershanelerde matematik öğretmenliği yapıyorum. özel ders notları ile zaman kaybetmeden, gereksiz bilgilerden uzak, öğrenciye not tutturmadan dersi sevdirme amacı ile özel derslerime devam ediyorum 🙏🏻

DİL ZAMANI KİŞİSEL GELİŞİM KURSU photo

DİL ZAMANI KİŞİSEL GELİŞİM KURSU

16.04.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

EğitimAnlayışımız; Dil Zamanı Kişisel Gelişim Kursunda, öğrenci merkezli bir eğitim modeli uygulanır. Öğrencilerin eğitimin merkezine alındığı bu sistemimizde öncelikle öğrencinin ihtiyaçları belirlenir ve kişiye özel bir eğitim programı uygulanır. Her yaş grubunun eğitim ihtiyacı farklı...

Erdal Hoca photo

Erdal Hoca

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

Merhabalar alanında uzman tecrübeli öğretmenlerden ders alın aldırın içiniz rahat etsin. Ogrencimiz ile tanışma ve genel degerlendirme sınavı ile neler yapalicegimizi hangi kaynakları kullanacağımızı belirliyoruz.ilk dört dersten sonra hangi hedeflere nasıl ulaşabileceğimiz hakkında öğrenci ve...

Musa Yilmaz photo

Musa Yilmaz

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Gölcük, Kocaeli

Gazi üniversitesi çift anadal (fizik ve matematik) mezunuyum.Bircok öğrencim oldu çok öğrenci yi üniversiteye gönderdim 12yillik tecrübeye sahibim benimle tanışan öğrenci ler ayrıcalıklı bir.

Ömer Karaağaç photo

Ömer Karaağaç

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

6 yıldır özel sektörde matematik ve geo öğretmenli yapmaktayım. Kişiye özel program düzenli ders takibi ödev kontrolü yapmaktayım.

Büşra Ünal photo

Büşra Ünal

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Kartepe, Kocaeli

Doğru yöntem ve gerekli ilgiyle herkes matematik öğrenebilir. Yeterki düzenli ve gayretli çalışalım. Uygun fiyata kaliteli destek almak istiyorsanız bana ulaşın.

Dr Selim Fındık photo

Dr Selim Fındık

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Gebze, Kocaeli

14 yıllık tecrübeye sahip. Öğrencileriyle pek çok başarıya imza atan Yıldız Teknik Üniversitesi matematik bölümü yüksek lisans, Anadolu Üniversitesi matematik eğitimi bölümü doktora mezunu matematik öğretmeninden özel ders.

Umut Urgancı photo

Umut Urgancı

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Derince, Kocaeli

***Matematiği Sevdirme Garantili*** *Başarı için ise benim kadar öğrencim de emek vermek zorunda. *Derslerimizde kullandığımız birbirinden eğlenceli ve öğretici, aynı zamanda matematiği sevdirmeyi amaçlayan çalışmalarınızın olduğu sosyal medya hesabımızı inceleyebilirsiniz. —...

Ümit Boz photo

Ümit Boz

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Körfez, Kocaeli

Matematik bölümünü 2013 yılında tamamladım profesyonel olarak 8 yıldır hizmet vermekteyim öğrencilerimle Matematik ilmini ilmek ilmek işleyerek pratik cozumler yardımıyla matematik öğretmeye değil sevdirmeyi amaçlıyorum.

Turgut Dinlenmiş photo

Turgut Dinlenmiş

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Başiskele, Kocaeli

Büyük bölümü fen liselerinde öğretmenlik ile geçmiş 20 yıllık tecrübeye sahibim.Ayrıca dershanecilik ve yıllarca özel ders birikimimle yardımcı olmaya hazırım.Matematik zor değil, HALLEDERİZ :)

Şeyhmus Işık photo

Şeyhmus Işık

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · İzmit, Kocaeli

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. ORTAOKUL LİSE VE KPSS HER SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİYE CİDDİ BİR ÇALIŞMA PLAN VE PROGRAMLA,YENİ NESİL ANLATIM VE ÇÖZÜMLERLE ÖZEL DERS VERİYORUM. 7 YILLIK TECRÜBEYE SAHİBİM.

Çağrı Toroslu photo

Çağrı Toroslu

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Darıca, Kocaeli

ÜNİVERSİTE 2. SINIFTAN BERİ ÖZEL DERS TECRÜBESİNE SAHİP 10 YILLIK MEB DENEYİMİ. MESLEK LİSESİ ÖĞRENCİSİ İLE DE ÇALIŞTIM FEN LİSESİ ÖĞRENCİSİ İLE DE ÇALIŞTIM. HER SEVİYEDEN ÖĞRENCİYİ SIKMADAN İŞİN MANTIĞINI ÖĞRETİP, KİŞİLERİ KENDİ KENDİNE MATEMATİK ÇALIŞABİLİR DURUMA GETİREBİLMENİN GEREKLİLİĞİNE...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde TYT AYT Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! TYT AYT Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- TYT AYT Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  TYT AYT Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. TYT AYT Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin TYT AYT Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- TYT AYT Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Kocaeli TYT AYT Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl