En İyi 10 Konak Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Konak İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak bölgesinde 70 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Hakan C.

Hakan C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Merhaba, 5 senedir ekibimle birlikte profesyonel anlamda Android, iOS ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Tasarım ve kodlama kısmımızın etkili ve bitirici olduğunu düşünüyoruz.
Sinan K.

Sinan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Merhaba, 2012 Yılına kadar hobi olarak ilgilendiğim yazılım teknolojilerini bu tarihten sonra profesyonel olarak yapmaya karar verdim. Almış olduğum C# Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanlığı eğitiminden sonra 2013 Yılından günümüze kadar Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak özel bir şirkette çalışmaktayım ve bir çok projem mevcut. İhtiyaçlarınıza uygun yazılımlar geliştirebilirim.
Ali G.

Ali G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Java programlama dilini kullanarak web ve masaüstü uygulamalar geliştirmekteyim. Çalıştığım şirketlerde dahil olduğum projelere ve diğer işlerime web sitemi ziyaret ederek bakabilirsiniz.
Cüneyt T.

Cüneyt T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
1999-2006 yılının sonuna kadar solmaz sistem lojistikte yazılım biriminde atlantis programında c++ ve sap abap dilleri ve raporlamaları üzerine çalıştm. Nilüfer turizm ve Pamukkale turizm fimalarının kargo yazılımlarını gerçekleştirdim. C# win app olarak. Nilüfer Turizm db olarak mysql Pamukalede mssqlserver 2008. Akça Holding Aport yazılımı C# db MsSql, hala Akça Holding yazılım grubunda çalışmaktayım.
Çağrı Y.

Çağrı Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
1 yıllık profesyonel mobil uygulama yazma deneyimimle freelance, native mobil uygulamalar yazmaktayım.
Mustafa G.

Mustafa G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim alanında hizmet vermektedir.
Alkın Anıl O.

Alkın Anıl O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
2008-2013 yılları arasında amatör olarak, 2014 ten bugüne kadar profesyonel olarak hem web tabanlı (C#.Net WebForms ve MVC, Jquery, HTML5 CSS3) hem masaüstü (Windows Desktop C#) yazılım geliştirme işini büyük bir sevgi ile gerçekleştirmekte olup aynı zamanda kartvizit, logo, gazete ilanı, el ilanı (flyer) tasarımı gibi işlerle de 2016 yılında İzmir Pasaport ta kurmuş olduğum TSA Soft Digital firmam ile ilgilenmekteyim.
Onur Ş.

Onur Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
E-ticaret, Facebook-Twitter-Instagram-Swarm-Foursquare uygulama geliştirme, portal ve kurumsal projelerde 5 yıldan fazla aktif olarak görev aldım ve alamaya da devam ediyorum. Prensip olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyorum ve projelerimde müşteri odaklı ilerliyorum. Projeleri eksiksiz bitirip teslimatını sağlıyorum.
Gökay Z.

Gökay Z.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Matlab , C++ ve C# programları hakkında orta seviye bilgiye sahibim . Proje desteği ve programlama konularında destek verebilirim.
Coşkun A.

Coşkun A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Küçük ama ihtiyaç olan her iş , bir emek ister, Büyük işler gibi küçük işlere değer veren bir Yazılımcı Kafasına Sahip , ideal ve hedefleri için Bilgisini yönetmek isteyen biriyim. Bilge Adam Yazılım Uzmanıyım, Üstün başarı Belgesi ile mezuniyetim var.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz