En İyi 10 Konak Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Konak İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak bölgesinde 47 Freelance Programcı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mustafa G.

Mustafa G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
İzmirde bir yazılım firmasında çalışıyorum lisede aldığım eğitim ile 5 yıllık bir tecrübem var hem frontend,hemde backend tarafında, graphic bilgimde var iyi günler.
Yavuz G.

Yavuz G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Ege Ş.

Ege Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Mobil, web platformu ve Windows platformundaki uygulamalar geliştirebilecek bir bilgisayar mühendisi
Rıfat O.

Rıfat O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Mekatronik mühendisi olmamdan ve bu bölümün en önemli dallarından biri olan yazılım konusunda kendimi geliştiriyorum. Daha da açıklayıcı olarak kendimi front-end (arayüz tasarımcısı) ve back-end (yazılım geliştiricisi) olarak geliştiriyorum.
Sinan K.

Sinan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Merhaba, 2012 Yılına kadar hobi olarak ilgilendiğim yazılım teknolojilerini bu tarihten sonra profesyonel olarak yapmaya karar verdim. Almış olduğum C# Yazılım ve Veri Tabanı Uzmanlığı eğitiminden sonra 2013 Yılından günümüze kadar Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak özel bir şirkette çalışmaktayım ve bir çok projem mevcut. İhtiyaçlarınıza uygun yazılımlar geliştirebilirim.
Hakan C.

Hakan C.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Merhaba, 5 senedir ekibimle birlikte profesyonel anlamda Android, iOS ve web uygulamaları geliştiriyoruz. Tasarım ve kodlama kısmımızın etkili ve bitirici olduğunu düşünüyoruz.
Mert K.

Mert K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
7 Senedir programcı olarak çalışmaktayım. aktif olarak c# dilinde diğer freamworkler ile birlikte web tabanlı ve masaüstü tabanlı tüm projeleri yapabilirim. Ayrıca mobil olarak ta ios üzerinden geliştirme yapabilirim.
Ali G.

Ali G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Java programlama dilini kullanarak web ve masaüstü uygulamalar geliştirmekteyim. Çalıştığım şirketlerde dahil olduğum projelere ve diğer işlerime web sitemi ziyaret ederek bakabilirsiniz.
Cüneyt T.

Cüneyt T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
1999-2006 yılının sonuna kadar solmaz sistem lojistikte yazılım biriminde atlantis programında c++ ve sap abap dilleri ve raporlamaları üzerine çalıştm. Nilüfer turizm ve Pamukkale turizm fimalarının kargo yazılımlarını gerçekleştirdim. C# win app olarak. Nilüfer Turizm db olarak mysql Pamukalede mssqlserver 2008. Akça Holding Aport yazılımı C# db MsSql, hala Akça Holding yazılım grubunda çalışmaktayım.
Enis Hürkan B.

Enis Hürkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
2005 yılından bu yana profesyonel olarak web ve masaüstü uygulamaları geliştiriyorum. İhtiyaçlarınızı karşılayacak her tür web sitesi, web uygulaması, web servisi ve masa üstü uygulamaları sizin için geliştirebilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz