En İyi 10 Konak İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 129 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Alkın Anıl Orbey

Alkın Anıl Orbey

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
2008-2013 yılları arasında amatör olarak, 2014 ten bugüne kadar profesyonel olarak hem web tabanlı (C#.Net WebForms ve MVC, Jquery, HTML5 CSS3) hem masaüstü (Windows Desktop C#) yazılım geliştirme işini büyük bir sevgi ile gerçekleştirmekte olup aynı zamanda kartvizit, logo, gazete ilanı, el ilanı (flyer) tasarımı gibi işlerle de 2016 yılında İzmir Pasaport ta kurmuş olduğum TSA Soft Digital firmam ile ilgilenmekteyim.
Mustafa Genç

Mustafa Genç

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim alanında hizmet vermektedir.
Cüneyt Türker

Cüneyt Türker

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
1999-2006 yılının sonuna kadar solmaz sistem lojistikte yazılım biriminde atlantis programında c++ ve sap abap dilleri ve raporlamaları üzerine çalıştm. Nilüfer turizm ve Pamukkale turizm fimalarının kargo yazılımlarını gerçekleştirdim. C# win app olarak. Nilüfer Turizm db olarak mysql Pamukalede mssqlserver 2008. Akça Holding Aport yazılımı C# db MsSql, hala Akça Holding yazılım grubunda çalışmaktayım.
Ömer Faruk Sel

Ömer Faruk Sel

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Meslek lisesini bilgisayar bölümünde tamamladım.sonra ege üni 2 yıllık bilgisayar programcılığı daha sonrasında dgs sınavı ile Dumlupınar bilgisayar mühendisliğini bitirdim. 2 senelik profesyonel iş tecrübem var 6 senelik freelance tecrübem vardır her türlü yazılımı yapabilirim.
Kodajans Bilişim Teknolojileri

Kodajans Bilişim Teknolojileri

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
2005 yılından beri aktif olarak web tasarım ve programlama alanında hizmet vermekteyiz. İşlerinizi profesyonel ekip çalışması ile sizinle irtibatı koparmadan zamanında tamamlıyoruz. En uygun fiyatlarla size özel tasarımlar ve yazılım çözümleri sunmaktayız. Eğer siz de SEO altyapısı sağlam, görseli size özel, kontrol panelli bir web sitesi istiyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Anahtar teslim e-ticaret paketleri, size özel çözümler ile tarafımızdan özenle hazırlanmaktadır. Ayrıca sektörd
Kaan Yeşillik

Kaan Yeşillik

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Php ve asp.net ile web programlama yapabilirim. C# ile masaüstü yazılımda dilediğiniz işlemleri kolaylaştıracak snippetler veya komplike yazılımlar yaparım. Android üzerinde dilediğiniz uygulamayı çıkartabilirim.
YKM  BİLİŞİM

YKM BİLİŞİM

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
YKM Bilişim 2017 yılında İzmir'de kurulmuş olan, kurumsal firmalara yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edinmiş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır
Emir Doğrucu

Emir Doğrucu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi - Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. Asp.net ve c# üzerinde mikro ve netsis ile entegre çok fazla proje geliştirdim. Detayları cv mden inceleyebilirsiniz
Coşkun Atam

Coşkun Atam

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Küçük ama ihtiyaç olan her iş , bir emek ister, Büyük işler gibi küçük işlere değer veren bir Yazılımcı Kafasına Sahip , ideal ve hedefleri için Bilgisini yönetmek isteyen biriyim. Bilge Adam Yazılım Uzmanıyım, Üstün başarı Belgesi ile mezuniyetim var.
Fedai Erdoğan

Fedai Erdoğan

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Bu işi profesyonellere bırakın. Yüksek Bilgisayar Mühendisi işlerinizi hızlı, güvenilir ve profesyonelce yapsın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alper Vatansever
Freelance Programcı   11/09/2020

İşinin arkasında duran paraya değil başarıya odaklanan olayları kavrayan bir yazılımcı arkadaş. iş vermeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

         
Cengiz Tekin
Freelance Programcı   04/09/2020

Kemal bey, kendini işine adamış, sonuna kadar işini takip ederek yapmaya çalışan bir otomayson yazılımcısı. Benim işimi kısa sürede halletti. İletişimi oldukça kaliteli. Herkese tavsiye ederim çalışmak anlamında. Saygılar. Cengiz.

         
Ayse Kiraz
Freelance Programcı   07/07/2020

Halil Beye gözünüz kapali guvenebilirsiniz gercekten tecrubesi ve kalitesi ile mukemmel yazilimci :)

         
Emre Aksu
Freelance Programcı   06/06/2020

kısa zamanda mükemmel bir iş çıkardı, Proje üzerinde ne zaman bir ihtiyacım olduğunda yardım etti. teşekkür ederim..

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Freelance Programcı   04/06/2020

Gerçekten her anlamda yardımcı oldu ve zamanında teslim etti. İstenilen herşeyi doğru bir şekilde yapmıştı .

         
Alican Yılmaz
Freelance Programcı   10/03/2020

Bu piyasada Emre bey gibi işini seven, dürüst çalışan insanları görmek çok güzel, çalıştığıma çok memnun oldum, projemde kaydedilen önemli aşamalarda bilgilendirmeleri , her istediğime hızlı ve çözüm odaklı cevapları , tecrübesi ve bilgisiyle çok güzel bir iş çıkardığı için kendisine çok teşekkür ediyorum, diğer işlerimde kendisiyle çalışmak isterim.

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz