En İyi 10 Konak Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Konak İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 79 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yavuz G.

Yavuz G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
.Net teknolojileri ile Web, Mobil, Desktop uygulamaları ve Arduino, Raspberry Pi ve isteğiniz doğrultuda elektronik, robotik, gömülü sistem projeleri geliştiriyorum. Pascal, C, C++, C#, Java, JavaScript, HTML5, CSS3, PHP, ASP.Net, JQuery, Ajax, AngularJS
Mustafa G.

Mustafa G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Ekipişi Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri, gelişme anlayışını benimsemiş, nitelikli çalışanları, bilişim teknolojileri alanında artan bilgi ve deneyimleri ile sürekli gelişen kalite ve hizmet anlayışı ile, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük segmentteki kurumlara bilişim alanında hizmet vermektedir.
Efe Ö.

Efe Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Türkiyenin kurumsal firmalarından birisinde programcı olarak çalışıyorum. Hayalim ve hedefim doğrultusunda para biriktirmek içinde ek olarak freelance çalışmalarda yapıyorum.
Enis Hürkan B.

Enis Hürkan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
2005 yılından bu yana profesyonel olarak web ve masaüstü uygulamaları geliştiriyorum. İhtiyaçlarınızı karşılayacak her tür web sitesi, web uygulaması, web servisi ve masa üstü uygulamaları sizin için geliştirebilirim.
Ege Ş.

Ege Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karabağlar, İzmir
Mobil, web platformu ve Windows platformundaki uygulamalar geliştirebilecek bir bilgisayar mühendisi
Ferhat Ş.

Ferhat Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
C# programlama dilinde ve .NET kütüphanesinde tecrübeli ve hakim, Multithreading tabanlı uygulama geliştirme konularına tecrübeli ve hakim, Asp. Net Web Api gelişitirme konusunda tecrübeli ve hakim. Web Servis Mimarisi(SOAP), JSON ve XML veri yapıları konusuna tecrübeli ve hakim, HTML5, CSS3, Javascript, JQuery, Bootstrap teknolojilerine hakim ve tecrübeli. MS SQL Server programlama bilgisine hakim ve tecrübeli,İlişkisel Veri tabanı tasarımı ve Store Prosedur ,View vb.  araçların kullanma konu
Melih G.

Melih G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, php, c# (masaüstü ve web yazılım) geliştirme üzerine yedi yıldır profesyonel bir şekilde çalışmaktayım. İhtiyacınız olan yazılım çözümlemelerini web sitesi, masaüstü uygulama ve android mobil uygulama olarak geliştirebilirim.
Ali G.

Ali G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Java programlama dilini kullanarak web ve masaüstü uygulamalar geliştirmekteyim. Çalıştığım şirketlerde dahil olduğum projelere ve diğer işlerime web sitemi ziyaret ederek bakabilirsiniz.
Burak D.

Burak D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
6 yaşlarındayken bilgisayar kullanmaya ve keşfetmeye başladım. 15 yaşlarıma kadar donanımla ilgilendim ve daha fazla gelişeceğim bir nokta olmadığına karar vererek yazılımla ilgilenmeye başladım. Liseden veritabanı programcılığından mezun olmamın ardına Ege Üniversitesinde bilgisayar programcılığı bölümünü okuyup bölüm 1. si olarak bitirdim. Bu dalda hizmet veren şirketlerin eleman politikaları görüşlerime uymadığından reddedip freelance çalışmaya başladım. Halihazırda bildiğim diller Vb.net, C
Ömer Faruk S.

Ömer Faruk S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Konak, İzmir
Meslek lisesini bilgisayar bölümünde tamamladım.sonra ege üni 2 yıllık bilgisayar programcılığı daha sonrasında dgs sınavı ile Dumlupınar bilgisayar mühendisliğini bitirdim. 2 senelik profesyonel iş tecrübem var 6 senelik freelance tecrübem vardır her türlü yazılımı yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz