En İyi 10 Konya Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 149 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali S.

Ali S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Beyşehir, Konya
Merhaba,2018 yılında Sdü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldum.Kendimi web programlama üzerinde geliştirmeye devam ediyorum.
Mehmet  Ö.

Mehmet Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karatay, Konya
5 yıllık bilgisayar yazılım uzmanıyım.Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Türkiyenin köklü bir firmasında mevcut durumda sistem uzmanıyım.Ek iş olarak farklı web ve desktop yazılımları geliştiriyorum.
Bau Y.

Bau Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karatay, Konya
Merhaba ben Bayram Ali (BAU). Bilgisayar programcısıyım ve Konya da bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. İşimi severek yapıyorum. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, ASP.NET ile web servis, Joomla, WordPress, ASP.NET ile web sitesi, Delphi ve C# ile masaüstü uygulamaları yapabilirim. Mühim olan iletişime geçmeniz. Konuşarak tüm sorunları ve yapmak istediklerinizi hayata geçirebiliriz. www.bauyazilim.com sitemizi ziya
Yazılım & Tasarım A.

Yazılım & Tasarım A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Meram, Konya
Alanında yetkin çalışma arkadaşlarıyla projelerinizi severek hazırlayıp teslim eder. En ufak ayrıntıyı dahi gözünden kaçırmayacak kadar dikkatli ve Süperkulade hesaplamalar yaparak kısa zamanda doğru sonuca ulaşabilen dinamik bir takıma sahip. Mandanın söğüt dalına yuva yapabileceğine inanmasa da var gücü ile yardım edip onun hayalini gerçekleştiren çalışma arkadaşlarına sahiptir. Hızlıdır. Sonuca bir türlü bağlanamayan toplantılarla vakit kaybetmez. Zamanı iyi değerlendirir. Dina
Selahattin B.

Selahattin B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Meram, Konya
C# , SQL Server ile her türlü database programları , CAD CAM Uygulamaları , OPENGL grafik uygulamaları. Web tabanlı uygulamalar.
Muhammed Ç.

Muhammed Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
C, C# programlama, web tasarım, photoshop işleri belirlenen süre sınırı aşılmadan güncel araçlarla yapılır.
Ahmet  T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Lise :Teknik Lise Bilgisayar Yazılım Ön Lisans : BilgisayarProgrogramcılığı Lisans : Bilgisayar Mühendisliği Olarak Bitirip Toplam 10 Yıldır bilgisayar Yazılım İle uğraşmaktayım . C# ve Asp.net Mvc olarak Programlamalar Yapmaktayım . Herzaman Basit ve Kullanışlı ama Professiyonel bir Proje Yaparım . Çözüm Üretmek İçin Burdayım
İsmail D.

İsmail D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Merhabalar . Ben İsmail DUYMAZ. Dumlupınar Üniversitesi / Programlama Teknolojileri mezunuyum . Bulunduğumuz milenyum çağında , sanal alemin kapıları ticari anlamda sonuna kadar açılmışken bu hizmetten neden kendinizi mahrum edesiniz ki. Restaurant , cafe , fastfood veya yemek sektöründe bir yeriniz var . Ve hizmetlerinizi sadece iş yeri içinde değil ulaşımı mümkün olan heryere taşımak mı istiyorsunuz . Bir hizmet veya ürün satışı yapılan işyeriniz var. Ve siz satışlarınızı internet alemine açm
Ali Şirin  T.

Ali Şirin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Akşehir, Konya
2002 yılından bu yana yazılım ile uğraşmaktayım. Yazılım benim için bir tutku. C, C#, Java, ASP.NET ile programlar yazmaktayım. Ayrıca yapay zeka ile ilgileniyorum. Bunların dışında da Excel e VBA ile eklentiler ve gömülü kodlamalar yapmaktayım. Benim için en önemli husus istenilen programı tam da istenildiği gibi yapmaktır.
Ali Anıl K.

Ali Anıl K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Merhaba ben Anıl, sizlere uygun fiyatlı, Android-IOS mobil uygulama geliştirebilirim. İster firmanızı ön plana çıkarmak için, ister hayalinizde geliştirdiğiniz uygulama fikrinizi hayata geçirmek için olsun; her çeşit uygulama ihtiyacınızı karşılamak için buradayım. Her türlü sorunuz ve fiyat talebiniz için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   05/06/2020

Tekin hocamızı kesinlikle tavsiye ederim. Zamanında ve güvenilir dönüşler almak istiyorsanız tavsiyemdir.

         
Bilal Açıkel
Freelance Programcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz