En İyi 10 Konya Freelance Programcı (Yazılımcı) | Armut

En İyi 10 Konya Freelance Programcı (Yazılımcı)

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konya civarında 105 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ali Anıl K.

Ali Anıl K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Merhaba ben Anıl, sizlere uygun fiyatlı, Android-IOS mobil uygulama geliştirebilirim. İster firmanızı ön plana çıkarmak için, ister hayalinizde geliştirdiğiniz uygulama fikrinizi hayata geçirmek için olsun; her çeşit uygulama ihtiyacınızı karşılamak için buradayım. Her türlü sorunuz ve fiyat talebiniz için iletişime geçebilirsiniz.
Bau Y.

Bau Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karatay, Konya
Merhaba ben Bayram Ali (BAU). Bilgisayar programcısıyım ve Konya da bir firmada çalışıyorum. Aynı zamanda öğrenciyim. İşimi severek yapıyorum. Bir çok platformda ve dilde yazılım geliştirme tecrübem var. Native Android uygulaması, ASP.NET ile web servis, Joomla, WordPress, ASP.NET ile web sitesi, Delphi ve C# ile masaüstü uygulamaları yapabilirim. Mühim olan iletişime geçmeniz. Konuşarak tüm sorunları ve yapmak istediklerinizi hayata geçirebiliriz.
Mehmet  Ö.

Mehmet Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karatay, Konya
5 yıllık bilgisayar yazılım uzmanıyım.Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Türkiyenin köklü bir firmasında mevcut durumda sistem uzmanıyım.Ek iş olarak farklı web ve desktop yazılımları geliştiriyorum.
Yazılım & Tasarım A.

Yazılım & Tasarım A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Meram, Konya
Alanında yetkin çalışma arkadaşlarıyla projelerinizi severek hazırlayıp teslim eder. En ufak ayrıntıyı dahi gözünden kaçırmayacak kadar dikkatli ve Süperkulade hesaplamalar yaparak kısa zamanda doğru sonuca ulaşabilen dinamik bir takıma sahip. Mandanın söğüt dalına yuva yapabileceğine inanmasa da var gücü ile yardım edip onun hayalini gerçekleştiren çalışma arkadaşlarına sahiptir. Hızlıdır. Sonuca bir türlü bağlanamayan toplantılarla vakit kaybetmez. Zamanı iyi değerlendirir. Dina
Ahmet  T.

Ahmet T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Lise :Teknik Lise Bilgisayar Yazılım Ön Lisans : BilgisayarProgrogramcılığı Lisans : Bilgisayar Mühendisliği Olarak Bitirip Toplam 10 Yıldır bilgisayar Yazılım İle uğraşmaktayım . C# ve Asp.net Mvc olarak Programlamalar Yapmaktayım . Herzaman Basit ve Kullanışlı ama Professiyonel bir Proje Yaparım . Çözüm Üretmek İçin Burdayım
Muhammed Ç.

Muhammed Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
C, C# programlama, web tasarım, photoshop işleri belirlenen süre sınırı aşılmadan güncel araçlarla yapılır.
Selahattin B.

Selahattin B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Meram, Konya
C# , SQL Server ile her türlü database programları , CAD CAM Uygulamaları , OPENGL grafik uygulamaları. Web tabanlı uygulamalar.
Levent Sezer K.

Levent Sezer K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Merhabalar 4 yıldır web yazılımlarıyla uğraşıyorum çeşitli alanlarda birçok proje deneyimim var ve Bilgisayar Mühendisiyim.
Enes Emre P.

Enes Emre P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Selçuk Üniversitesi 3.sınıf ögrencisiyim.Bilgisayar mühendisliği okumaktayım. C and c++ ,java,sqlserver,Android,Arduino dillerini iyi derecede bilmekteyim.Google playde 4 adet uygulamam mevcut.Yazmış oldugum bir cok program mevcuttur.Arduino ile 2 adet robot projesinde yer aldım.
Reşat Y.

Reşat Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Selçuklu, Konya
Yüksek düzey performans ve grafik içeren yazımlar, Tecrübeli biri, Mobil, Masaüstü ve Web olmak üzere üç platformda uygulamalar tasarlanır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz