4 KOSGEB Danışmanlık Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

270 KOSGEB Proje Danışmanı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 KOSGEB Proje Danışmanı

Proffit Danışmanlık & Serdar YÜCE

Proffit Danışmanlık & Serdar YÜCE

Akredite Kobi Danışmanı olarak İleri ve geleneksel girişimciler, AR-GE ve İnovasyon projeleri, Yatırım Teşvik ve diğer KOSGEB destekleri ile ilgili sonuç odaklı ve proaktif yaklaşımımız ile en kısa zamanda sonuç almaktayız. Karşılıklı güven en önemli kriterimizdir.
MERAL TÜZÜN

MERAL TÜZÜN

Resmi kurumda Genel Sekreter olarak çalışmaktayım.Kurumumuzda Kosgeb eğitimleri vermekteyiz. Kosgeb, Devlet hibeleri ,AB projeleri hakkında tüm danışmanlık hizmetlerini güvenle vermekteyim.
Yasin ERSÖYLEYEN

Yasin ERSÖYLEYEN

KOBİ DANIŞMANI ( YASİN ERSÖYLEYEN ) ( --- ) KOBİ DANIŞMANLIĞI ALANINDA DENEYİM VE TECRÜBELERE SAHİBİM. PROJE HAZIRLAMA VE TAKİP KONUSUNDA TİTİZ BİR ÇALIŞMA YÜRÜTMEKTEYİM.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KAZANIMLARI BENİM İÇİN ÖNEMLİ BİR KRITERDİR.
Yaşar Uğurlu

Yaşar Uğurlu

Ülkemizde sayılı MYK Onaylı Akredite KOBİ Danışmanıyım. KOSGEB in tüm destek kalemlerine danışmanlık hizmeti vermekteyim. Özellikle proje bazlı olan İleri Girişimci Destek Programı, Uluslarasılaşma Destek Programı, AR-GE Destek Programı, Kobi Gelişim Destek Programı (KOBİ-GEL) kapsamındaki projelerde tecrübe sahibiyim. İşletmenizin mevcut durumunu analiz ederek KOSGEB’ in hangi destek kaleminden yararlanabileceği tespit edip maksimum hibe, destek ve teşvik almasını hususunda proje hazırlama
İntelligentsia

İntelligentsia

Merhaba değerli bayanlar ve baylar ilk limited şirketimi ocak ayında kosgeb destekli açtım. 10.000 tl.hibe teşvik aldım.ikinci sahıs şirketinide arkadaşıma açtırdım. iş modeli planını yazdım. onaylandı şimdi 5.000 tl. geri ödemesiz işletme kuruluş desteği alacak bu işte çok iyi tecrübelere sahip oldum. Yeniden şahıs yada limited şirketi açaklara iş modeli proje danışmanlığı yapmaktayım.ilgilenen kişiler bana whatsApp üzerinden yada iletişim numaramdan ulaşabilirsiniz.sevgi ve saygılarımla.
KK GROUP DANIŞMANLIK

KK GROUP DANIŞMANLIK

KK Group Danışmanlık, Kobilerimize, girişimcilerimize, ihracatçılarımıza en doğru hibe ve teşvikleri kazandırmayı hedefleyen, firmaların büyümelerine yardımcı olan bir danışmanlık firmasıdır. Kobilerin büyürken ihtiyaç duydukları finansmanı, iş kurmak isteyenlere de gereken sermaye teşviklerinden yararlandırarak iş hayatına 1-0 önde başlamalarını sağlıyoruz. Tüm destek programlarını optimize ederek firmalara en uygun teşvikleri kazandırıyoruz. Girişimcilik ekosisteminden gelen genç, dinamik ve
Gaffar  TÜRKOĞLU

Gaffar TÜRKOĞLU

Yaklaşık 4 yıldır her tüm kamu kuruluşlarına yönelik hibe ve teşvik danışmanlığı görevi yürütmekteyim. Bu süre içerisinde girişimcilik, arge, kalkınma ajansı ve diğer sosyal projeler olmak üzere bir çok projenin hazırlanması ve yürütülmesinde görev aldım. Özel işletmelerin kamu destek ve teşviklerinden faydalanmaları için gerekli proje doyasının hazırlanması ve hibenin alınmasına kadar geçen tüm süreçlerde etkin ve profesyonel bir şekilde çalışmaktayım.
PROFON DANIŞMANLIK

PROFON DANIŞMANLIK

PROFON DANIŞMANLIK: KOSGEB, TKDK, KALKINMA AJANSI, KKYDP, TİCARET BAKANLIĞI, TÜBİTAK, KOP İDARESİ, TEKNOKENT, AVRUPA BİRLİĞİ, İŞKUR, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI, GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI, BÜYÜKELÇİLİK, STK, YEŞİLAY VE YTB DESTEK PROJELERİ HAZIRLIYORUZ. Yeni bir iş kuruyor yahut işini geliştirmek mi istiyorsun? O halde durma. Harekete geç. PROFON DANIŞMANLIK - ON NUMARA DANIŞMANLIK HEMEN BAŞVUR: profondanismanlik.com.tr İLETİŞİM: +
Piramit

Piramit

1980 Yılın dan bu yana sizlere muhasebe ve mali müşavirlik husussunda istanbul 4.Levent sizlere hizmet vermekteyiz , profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti sizlere sunmak için buyuk bir özveri ile çalışıyoruz bizlere ; . instgaram @piramit_mali_müsavirlik
Özlem Özbek

Özlem Özbek

FİRMAMIZ FİRMAMIZ 2011 YILINDA KURULMUŞTUR. İLİMİZDE FAALİYET GÖSTEREN TSE. YE TABİ SAYILI FİRMADAN BİRİDİR. TİCARET ODASINA KAYITLI VE TÜM RESMİ TAŞIMASI GEREKEN ŞARTLARI TAŞIYAN DANIŞMANLIK FİRMASIDIR. 2019 EKİM AYI İTİBARİYLE 2 SİGORTALI ÇALIŞANI OLAN BİR FİRMADIR. FİRMAMIZ MALATYA BATTALGAZİ İLÇESİ HAMİDİYE MAHALLESİ MİMAR SİNAN CAD.KIBRIS APT. KAT:4 / 7 DE HİZMET VERMEKTEDİR. BÜROMUZ FİZİKİ ORTAM OLARAK ÇALIŞMA ODALARI TOPLANTI ODALARI İLE BİRLİKTE DANIŞMANLIK FİRMASINA UYGUN OL
İleri Kobi Ve Girişimci Danışmanlığı

İleri Kobi Ve Girişimci Danışmanlığı

13 yıllık tecrübesi ile Devlet destekleri ve teşvikleri konusunda uzmandır. KOSGEB in tüm başlıklarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Girişimcilik, Ar-Ge İnovasyon, KOBİGEL, İşbirliği, Teknoyatırım ve Stratejik Ürün Destek Programları kapsamında en doğru projeler işletmeniz adına hazırlanır ve tüm süreçleri takip edilir. Önemli projelere ve referanslara sahiptir. www.ilerikobi.com
DİLRUBA GEDİKOĞLU

DİLRUBA GEDİKOĞLU

Türkiye'deki 180 Akredite KOBİ Danışmanından birisi olarak; firmaların Ar-Ge, Yatırım, Uluslararasılaşma ve Dış Ticaret harcamalarını sağlıklı bir şekilde finanse edebilmeleri için devletin destek ve hibelerinden maksimum seviyede faydalanmalarını sağlıyorum. Bu süreçte proje kurgusu,proje hazırlanması ve yürütülmesi hizmetlerini veriyorum.
Arif Karaslar

Arif Karaslar

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü Mezunuyum. University of Illinois'de İşletme Yüksek Lisansı Yaptım. 15 yıldır mali konularda danışmanlık yapıyorum. 100'den fazla firmaya aylık olarak düzenli SGK, Kosgeb ve Vergi Danışmanlığı vermekteyiz.
Zeynep Keser

Zeynep Keser

Yaklaşık seneden beri hibe proje programları ve vergi teşvikleri çerçevesinde proje danışmanı olarak görev almaktayım. Aşağıdaki proje programları dahilinde; fizibilite hazırlama, proje yazımı, denetim sunumu hazırlama, mali ve teknik raporlama ve yönetim konularında deneyim sahibiyim: - KOSGEB Yeni Girişimci Desteği Programı - KOSGEB Ar-Ge ve İnovasyon Destek Programı (KOBİ ler ve Girişimciler) - KOSGEB Endüstriyel Uygulama Destek Programı - KOSGEB KOBİ Gelişim Destek Programı - TÜBİTAK
KAYATAŞ FİNANSAL & MALİ DANIŞMANLIK

KAYATAŞ FİNANSAL & MALİ DANIŞMANLIK

Finansal ve mali danışmanlık alanında gerekli eğitim,tecrübe ve donanıma sahip ekibimizle birlikte şirket kuruluş aşaması,yasal vergi mevzuat işlemleri,yasal sosyal güvenlik mevzuat işlemleri,yasal Kosgeb hibe ve teşvik işlemleri,yatırım teşvik belgesi işlemleri,marka tescil ve patent belge işlemleri ile finansal ve mali danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.
Altın Danışmanlık

Altın Danışmanlık

KOSGEB, KALKINMA AJANSI, TÜBİTAK, TARIM BAKANLIĞI TKDK VE IPARD PROJELERİNE YAKLAŞIK 8 YILDIR HİZMET VERMEKTEYİZ.
Aziz Serkan KILIÇ

Aziz Serkan KILIÇ

Merhaba , KOSGEB girişimcilik eğitmeniyim, Aynı zamanda Kobi Rehberiyim. Yaklaşık 3000 öğrenciye KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik eğitimi verdim ve 1000 kadarı işletmesini kurup destek aldı. İnternetten araştırabilirsiniz adım : Aziz Serkan KILIÇ
Bilgin Danışmanlık tur.nak. Ştd

Bilgin Danışmanlık tur.nak. Ştd

2015 yılından itibaren kosgeb hibe ve teşvikler için proje hazırlıyorum eskişehir anadolu üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum bir çok projem onaylandı önce bir iş fikri ve işe inanır sonrada işlemi gerçekleştirir ankarada yaşadığımdan sonuc odaklı iş fikirlerini tamamlamak misyanum ve vizyonumdur kurumlar arasında ikil ilişkilerle yapmış olduğum projeler sağlam temellere dayanmaktadır..güven ve işime saygım önceliklerim arasındadır.
BURAY  TÜZÜN

BURAY TÜZÜN

20 Yıllık Teknik Eğitmenim. Girişimcilik eğitimleri başta olmak üzere çeşitli iş geliştirme eğitimleri verdim. İş planı hazırlama ve sunumunda profesyonel destek vermekteyim. İşletmelere hibeler, destekler, projeler konusunda danışmanlık yapıyorum.
FORMAT AKADEMİ DANIŞMANLIK

FORMAT AKADEMİ DANIŞMANLIK

Tüm Kosgeb destekleri, girişimcilik iş planı / iş modeli hibe destekleri, yatırımlar ve teşvikler konusunda uzmanım ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Sonuç odaklı çalışmak en büyük özelliğimdir. Siz hayalinizi anlatın ben danışmanlığınızı yapıp size hayallerinize kavuşmanıza yardımcı olayım. İyi Günler.
Cihat Töre

Cihat Töre

Manevra Marka Pazarlama ve Danışmanlık olarak müşterilerimizin devlet hibe ve desteklerinden faydalanmaları için destek sunuyoruz. Başta KOSGEB, TKDK, Kalkınma Ajansları ve Tarım Bakanlığı olmak üzere bu kurumların hibe ve çağrı dönemlerindeki projelerini hazırlayıp danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 5 yıllık tecrübemiz ve yüzün üzerinde proje portföyümüz ile sizlere profesyonel destek sunarak, sizler için en uygun hibe ve destek paketleri ile ilgili proje hazırlıyoruz.
Zey giyim danışmanlık ltd.şti.

Zey giyim danışmanlık ltd.şti.

Firmamız 2003 yılında danışmanlık hizmet sektöründe faaliyete başlamış olup işletmelerin ve girişimcilerin; yurt içi-yurt dışı pazarlarda rekabet edebilir düzeye gelmelerini temin etmek, istihdamı ve katma değeri artırabilmek amacıyla planlama, yatırım, modernizasyon, üretim, pazarlama, finansman, enformasyon, yönetim, mevzuat, girişimcilik gibi konulardaki bilgi ve becerilerini geliştirmek için verilecek eğitim hizmet ve destekleri gerçekleştirmektedir.Zey Giyim Danışmanlık Proje Özel Eğitim
Kürşat Emre

Kürşat Emre

MR Danışmanlık olarak KOSGEB, İŞKUR, MARKA PATENT, YTB ve birçok HİBE, DESTEK ve TEŞVİK konularında hizmet sağlamaktayız.
Levent AGBAL

Levent AGBAL

20 yillik uluslararasi firmalarda is tecrubelerimizin olmasi sektorler hakkinda bilgimiz olmasi,ekonomi mezunu olmamiz ve yuksek lisansimizi yine ekonomi alanida yapmamiz.Basladigimiz tum ileri girisimcilik projelerini olumlu sonuclandirmamiz Turkiye'nin her yerine hizmet verebilmemiz baslica ozelliklerimiz.
Lonca Destek Teknik Danışmanlık

Lonca Destek Teknik Danışmanlık

Kosgeb ve diğer kurumlardan alınacak teşvik iş planlarının hazırlanması hizmetini vermekteyiz. Yıllara yaygın bilgi ve deneyimimizi ihtiyacınız olduğu zamanda sizlerle paylaşmaya hazırız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülfem A.
KOSGEB Danışmanlık   11/04/2021

çok teşekkür edrimmm Meral hanım:) işinizi çok profesyonel bir şekilde hallediyor . başka birini aramaya gerek yok. iyiki sizi bulduk.....

         
Alihan Ö.
KOSGEB Danışmanlık   01/04/2021

Meral hanım sürecinden başından itibaren tüm aşamalarda desteğini verdi ve başarısı sayesinde projemiz onaylandı. Yeni arkadaşların yola sağlam ilerlemesi için Meral hanımı tavsiye ederim.

         
Tugce T.
KOSGEB Danışmanlık   01/04/2021

Meral hanım işinini titizlikle yapıtıgı için cok kısa bir zamanda olumlu sonuca vardık biz heran ulaşabildik her sorumuza cevap alabildik çok tesekkür ediyoruz kendisine emegi ve sabrı için :)

         
Tansu Ö.
KOSGEB Danışmanlık   08/03/2021

O kadar ilgili o kadar sabırlı ❤️❤️ Herşey için teşekkür ediyorum sizin sayenizde onaylanan projem ❤️❤️

         
Kadir B.
KOSGEB Danışmanlık   27/02/2021

Meral hanım ile uzun süredir çalışmaktayız. Kendisi KOSGEB işlemleri sürecinin başından bu yana büyük bir öz veri ile hizmet vermekte ve çok iyi işler çıkarmakta. Profesyonel ve işini bilen bir insan kendisine çok teşekkür ederim. Albaklar Ambalaj Karton Bardak İmalatı projemizde vermiş olduğu emekleri için çok teşekkür ederiz. Kosgeb ile ilgili işleri olan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim.

         
Murat E.
KOSGEB Danışmanlık   06/02/2021

Tekstil atölyesi kurmak amacı ile Meral Tüzün'den Kosgeb hibe ve kredileri konusunda danışmanlık aldık. Gerek proje dosyasının hazırlanması, gerek sunumu konusunda mükemmel destek sağladı. 2 yıllık Kosgeb süreci boyunca, personellerimizin takibi, SGK ve İş-kur teşvikleri, iKosgebin diğer destekleri (İhracat, fuar, nitelikli personel vb.) konusunda da birlikte çalışmak üzere sözleştik. Başta konuşulan ücrete sadık kaldı ve işini tam zamanında mükemmel bir şekilde tamamladı. Tavsiye ediyorum.

         
Ayşegül T.
KOSGEB Danışmanlık   03/01/2021

Meral hanım ile armut üzerinden verdiği teklifle tanıştık. Kendisi işinde tecrübeli ve güvenilir bir kişi. Koskeb başvurumu son anda bir günde hazırlayıp sundu. Ve projemiz kabul gördü. Danışmanlığını herkese öneririm

         
Zeki E.
KOSGEB Danışmanlık   24/12/2020

Serdar Bey, süreci çok iyi yönetti ve sorduğum tüm sorulara kısa süre içinde aydınlatıcı yanıt verdi. Teşekkür ederim.

KOSGEB Danışmanlık hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz