En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 147 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Atacan A.

Atacan A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Bilgisayar Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim Temel olarak HTML,CSS,PHP dillerine ve ileri düzey C#, Java dillerine hakimim. Daha önce irili ufaklı projelerde çalıştım şuan ek gelir kazanmak için armut.com dayım
Seyit Ali Y.

Seyit Ali Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar.Adım Seyit Ali.İstanbul Aydın Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim ve özel bir şirkette gönüllü staj yapmaktayım.Java teknolojileri, native mobile uygulama geliştirme , web teknolojileri (HTML,CSS,Javascript) alanlarına yönelik çalışmalar yapıyorum. Yakın zamanda hybrid uygulamala geliştirmeyle alakalı çalışma planım var. Öğrenmeye açık ve üretmeye hevesli bir genç olarak işlerinizi itinayla ve severek yapacağımın garantisini verebilirim.
Emre K.

Emre K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Mobil, Web, Masaüstü yazılım geliştirme konusunda yıllardır geliştirme yapıyor ve aktif olarak çalışıyorum. Her türlü proje için yardımcı olmaya hazırım.
İlkin Ö.

İlkin Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
C#,.NET platformlarında yazılım geliştirmekteyim.SQL tarafında da istenilen işleri yapma kabiliyetine sahibim.
Anıl G.

Anıl G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Apple ürünleri üzerine biriktirdiğim tüm tecrübemle Apple cihazlarinda sorunsuz çalışacak ve Apple kullanıcılarına tasarımıyla ve performansıyla en iyi şekilde hitap edecek uygulamayı sizinde istekleriniz doğrultusunda hazırlamaktaktayım
Barış Y.

Barış Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Bir Yazılım ajansında yazılım uzmanı ve İş geliştirme uzmanı olarak görev yapıyorum. Yaklaşık 4 senedir yazılım geliştiricisi olarak görev yapıyorum. Eba Workflow da iş süreçleri geliştirme, raporlama vb. iş süreçlerini aynı zamanda Kurumsal web sitesi,Katalog web sitesi yazılımını yapmaktayım.
Mehmet Ç.

Mehmet Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Okul dönemi ile bilgisayar programcılığına başlamış toplamda 6 senedir programlama ile uğraşan ve 3 yıllık 1 yılı freelance olmak üzere piyasa deneyimine sahip web ve masaüstü yazılım konusunda tecrübeli bir yazılımcıyım gerek duyduğunuz takdirde web ve masaüstü alanlarındaki referanslarımı tarafınıza iletirim.
Türenç E.

Türenç E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Bugüne kadar toplam 10 sene sürekli olarak Microsoft Teknolojileri ile Web ve windows tabanlı sektörel yazılımlar geliştirdim. SOLID prensipleri ve Design Patterns çerçevesinde, ihtiyaç değişimlerine her zaman hazırlıklı mimariler ile, güncel teknolojiler kullanılarak oluşturulmuş SOA ve N-TIER yapılar üzerinde kodlanan projeleri hayata geçirdim. ASP.NET , Windows Forms, Angular.js ve MSSQL teknolojileri ile kurumsal projelerinizi hayata geçirebilir yada hazır web tasarımlarınızın serverside ko
Turgut  K.

Turgut K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Uygun fiyata web sitesi tasarlar, masaüstü uygulaması yazabilirim. Ayrıca logo tasarım ve freelance metin yazarlığı da yapmaktayım.
Edge M.

Edge M.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
8 Yıla yakın süredir ağırlıklı olarak .NET üzerinde eticaret, cms (içerik yönetim sistemi), ödeme sistemleri gibi çeşitli yazılımlar geliştirmekteyim. Şuan bir firmada Yazılım Uzmanı olarak görevime devam etmekteyim. C#.NET, ASP.NET MVC, ASP.NET, MS SQL, MongoDB, JQuery, teknolojilerini kullanan sistemler için her türlü yazılım ihtiyacınızı karşılayabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz