En İyi 10 Küçükçekmece Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 106 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Umut G.

Umut G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Günümüzde en yaygın haberleşme ortamı olan internetin beraberinde getirmiş olduğu artılardan kişisel ya da kurumsal bazda faydalanmak isteyenlere web teknolojileri alanında hizmet veriyorum. Bunun yanı sıra diğer teknolojik çözümler konusunda yardımcı oluyorum Yapmak istediğiniz: -0 dan bir web sitesi (e-ticaret, tanıtım, vb.) -Mevcut web sitenizde yapmak istediğiniz değişiklik -Teknolojik çözümle için danışmanlık -Google Arama Motorunda optimizasyon -Mevcut e-ticaret portallarınız iç
Leyla K.

Leyla K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Arel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Mezunuyum. Yaklaşık 1 Yıldır bu işte freelance olarak çalışıyorum. İş yaptırdığınızda pişman olmayacak ve çevrenizdekilere referans olacağınızdan eminim.
Beykan Ü.

Beykan Ü.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Gazi Üniversitesi, Bilgisayar öğretmenliği bölümünden mezunum. Bilge Adam Yazılım uzmanlığı sertifikam, Microsoft software sertifikam var. İhtiyacınıza uygun maksimum performanslı yazılım işleriniz, projeleriniz için lütfen iletişime geçin. Profesyonel web sitesi işleriniz için benimle irtibata geçin.
Oktay K.

Oktay K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
Bilgisayar Yük. Mühendisiyim, yurtdışında doktora öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum.10 yılı aşkın süredir yazılım yapıyorum. Özel bir firmada kıdemli yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. Yaptığım işlerde dökümantasyona ve kaliteye önem veririm. C/C++,C#,Pascal/Delphi dillerinde yazılım geliştirdim. Ayrıca kullandığım teknolojiler Visual Studio,Borland,Azure,Xamarin,Code Contracts, RESTFUL Services,Backend Development,MVC,JSON/XML/XSL,UML,SQL. Ödüllerim 14-09-2010, Bilgisayar Mühend
Onder B.

Onder B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Avcılar, İstanbul
1997 yılında İstanbul Üniversite si bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2009 yılında aynı Üniversite de mba Master Yaptım yaklaşık 15 yıl eğitim Sektöründe IT yöneticiliği Yaptım Yaklaşık 10 yıl ASP.net, vb.net ve mssql ile yazılımlar geliştirdim. Microsoft tarafında devexpress ve infragistics frameworkler ile çalıştım. Hemen hemen her iş Sürecinde yazılım geliştirdim. (eğitim , ik, finans ve bütçe , Satınalma , demirbaş vs) Son yıllar php , mysql ile geliştirmeler yapıyorum. Mob
Mücahit T.

Mücahit T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Yazılım ve web geliştirme konusunda 3 yıl tecrübem var. Birçok projede ve takımda yer aldım. Bilgisayar mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. .Net core , C#, javascript , css, reactnative, java, android ve ios uygulama geliştiricisiyim. Aldığım işi titizlikle yerine getirebilirim. https://mtozal.com/ // Buradan tüm profillerime ulaşabilirsiniz.
Erhan K.

Erhan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bahçelievler, İstanbul
Merhaba, 1989 yılında İstanbul da doğdum. Üniversitelerin Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar Programcılığı bölümlerinde eğitim gördüm. Gaziosmanpaşa Üniversitesinden Okul Birincliği ünvanı ile mezun oldum. Kendi sektörlerinde lider Koç Sistem, Milliyet, Yaşar Faktoring gibi şirketlerde Yazılım Uzmanı olarak görev aldım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, TRT, Sanal Mağaza gibi şirketlere freelance olarak projeler geliştirdim. Sektörde irili ufaklı çalışan bir çok projem bulunmakta. Şimdilerde i
Mesut B.

Mesut B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
13 Yıllık İş Hayatı Tecrübesiyle İhtiyaçları Karşılamaya Armut.com Aracılığıyla Devam Ettiriyorum.
Bahadır A.

Bahadır A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
4 sene profesyonel tecrübe Sürekli kendini yenileyen, yazılımı bir işten daha çok sanat olarak gören Yeni teknolojilere çok çabuk adapte olabilen, sürekli yeni teknolojiler, çözümler arayan Çok iyi problem çözme yeteneği Yazılım süreçleri ve süreç iyileştirme konusunda bilgili ve deneyimli Efektif takım çalışması, takımın verimliliğini arttırmada tecrübeli Yazılım takımlarının yeni süreçlere adapte edilmesi, eğitimi hakkında tecrübeli İleri derecede Object Oriented Programming İleri der
İlkin Ö.

İlkin Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
C#,.NET platformlarında yazılım geliştirmekteyim.SQL tarafında da istenilen işleri yapma kabiliyetine sahibim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Alper Saraç
Freelance Programcı   24/11/2018

Tekin hocam eline sağlık, zorlu bir süreci başarılı bir şekilde tamamladık. Yine sizinle proje yapacağım.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Kerem Ensarioğlu
Freelance Programcı   04/05/2018

Ali Kılıç Beyden çok hızlı ve efektif olarak, istediğimiz şekilde programlama konusunda yardım aldık ve kısa sürede istediğimiz program hazırlanıldı. Gene beraber çalışmaktan memnuniyet duyacağımız işinin ehli bir kişidir.

         
Freelance Programcı   27/02/2018

Çok başarılı arkadaş. Talebimi istediğim gibi ve söylediği teslim süresinde gerçekleştirdi. Teşekkür ederim

         
Freelance Programcı   01/01/2018

Çok ilgili ve işine hakim biri.. Her konuda yardımcı oldu. Sıkıntısız verdiğimiz işi 24 saat içinde çözüp sorunumuzu ortadan kaldırdı.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz