En İyi 10 Küçükçekmece Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Küçükçekmece civarında 116 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Vahid J.

Vahid J.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Eyüp, İstanbul
Mikroişlemciler Programlama ( Stm32,PIC ve android )platformlar da 4 senedir çalışıyorum ve bu alanda TCP/IP , MODBUS ,OPC , WIFI , Bluetooth ,GSM gibi Haberleşmeler farklı projeler de Tecrübe kazandım . Projelerinizde en iyi şekilde tamamlamayı Garanti ediyorum.
Olcay E.

Olcay E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendislği bölümünden mezunum. 1.5 yıldır iOS platformu için yazılım geliştiriyorum. Biri Tüpraş için olmak üzere bütün yazılım geliştirme süreçlerini ve müşteri ilişkilerini kendimin yönettiği 2 proje bitirdim. iOS platformu dışında Android platformu için de yazılım geliştiriyorum. C, C++, C#, Java ve Objective-C dillerine hakimim. Her türlü yazılım ihtiyacınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.
İlkin Ö.

İlkin Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
C#,.NET platformlarında yazılım geliştirmekteyim.SQL tarafında da istenilen işleri yapma kabiliyetine sahibim.
Emrah S.

Emrah S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul Aydın Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliğini son sınıf öğrenciyim. 1 yıl ingilizce hazırlık okudum ve ingilizcede kendimi iyi dereceye getirdim. Freelance olarak bir çok projede bulundum ve halen bulunuyorum. Ayrıca ortaokul ve lise öğrencilerine temel algoritma dersleri veriyorum. Hakim olduğum diller : Java , C# , C , C++ , MSSQL , MYSQL , asp.NET, PHP, Android.
Turgut  K.

Turgut K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Uygun fiyata web sitesi tasarlar, masaüstü uygulaması yazabilirim. Ayrıca logo tasarım ve freelance metin yazarlığı da yapmaktayım.
Mehmet O.

Mehmet O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Mersin Üniversitesi - Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri Bölümü mezunu. C#, Asp.Net, SQL, Android uyg. konularında uzman
Oğuz Ç.

Oğuz Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği mezunuyum. PLC konusunda uzmanım. Kontrol sistemlerini Raspberry ve Arduino ile entegre ediyorum. Her türlü cihazı internete bağlayarak uzaktan erişimini sağlıyorum.
Cüneyt K.

Cüneyt K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldum. C# ve Asp.Net ile ilgili bir çok deneyimim oldu.
Abdussamet İ.

Abdussamet İ.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
Bir liseli olarak c# ile windows uygulamalarını en kaliteli ve güvenilir şekilde programlaya bilmekteyimdir.
Erkan D.

Erkan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Küçükçekmece, İstanbul
8 Yıllık deneyimin ile yüzlerce projeyi sorunsuz bir şekilde teslim etmenin grurunu taşıyorum. Aşağıda yaptığım çalışmalar ve yeraldığım projelerden bazılarını görebilirsiniz. Çalışmalar ; ● MSSQL Veri Tabanı Programlama ● .Net ile WPF Arayuz Geliştirme ● .Net ile WinForms Arayüz Geliştirme ● .Net ile Windows Konsol Uygulamaları Geliştirme ● ASP .Net MVC ile Web Uygulamaları Geliştirme ● .Net WCF Web Servisi Geliştirme ● .Net .asmx Web Servisi Geliştirme ● .Net ile WPF Arayüz Gel
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Bülent Yurt
Freelance Programcı   26/06/2018

Ali işini titizlikle yapan birisi, ona güvenebilirsiniz.Kendisine yardımları ve iyi niyeti için teşekkürler.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz