En İyi 10 Küçükçekmece İstanbul Piyano Dersi

4 Piyano Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Koray D.

Koray D.

Piyano Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
Bilgi Üniversitesinin Müzik bölümünde okuyorum. 4 yıldır piyano çalıyorum. Piyanonun yanında elektro gitar ve tenor saksafon çalmaktayım. Piyano en hâkim olduğum enstrümanım. Müzik teorisine oldukça hakimim. Dersler hem teorik hemde uygulamalı şekilde ilerleyecektir.
Burak Ö.

Burak Ö.

Piyano Dersi · Bakırköy, İstanbul
Tüm enstrumanlar için ayda 4 saat enstruman 4 saatte nazariyat ve solfej eğitimi olmak üzere 8 saatlik eğitim veriyoruz. Bunun yanısıra konservatuara hazırlık resim ve yazı atolyemiz de mevcuttur
Kerem B.

Kerem B.

Piyano Dersi · Bağcılar, İstanbul
Okul öncesi ve ilkokul yaş grubu ile olan iletişimim ve deneyimimin iyi olduğunu özellikle belirtmek isterim. Bunun yanı sıra müzik öğretmenliği yapıyorum
Beyza B.

Beyza B.

Piyano Dersi · Bakırköy, İstanbul
Piyano eğitimime 12 yaşında başladım.O Dönem ki piyano öğretmenim Marmara üniversitesinin müzik öğretmenliği bölümünden mezun olan Dilek Çipli'dir.Üniversiteyi çanakkale onsekiz mart üniversitesi müzik öğretmenliği ana bilim dalında tamamladım. yan enstrüman olarak yan flüt çalmaktayım.şuan gitmekte olduğum bir çok piyano özel ders öğrencim bulunmaktadır.ayrıca bakırköy nar sanat merkezinde çalışmaktayım. orada da 8-40 yaş arası öğrencilerim bulunmaktadır.
Deniz Tutku  K.

Deniz Tutku K.

Piyano Dersi · Zeytinburnu, İstanbul
8 yıldır piyano çalıyor ve şarkı söylüyorum. Şu an piyano resitalleri de veriyorum. Aynı zamanda iyi bir koroda koristim.
Nergiz Y.

Nergiz Y.

Piyano Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
Özel bir ilköğretim okulunda 3 yıl piyano ve müzik öğretmeniliği yaptım. halen özel ders vermekteyim. özellikle küçük yaş gruplarında ciddi başarılar elde ettik.Piyano özel dersi veriyorum. Dersin gün ve saati, öğrenci ve benim uygun olduğu gün ve saatler olarak düzenlenir.
Su T.

Su T.

Piyano Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
7 yaşımdan beri piyano ve perküsyon eğitimi üzerine dersler alıyorum. Daha önce Engin Gürkey Perküsyon Orkestrası, Zilli Perküsyon Topluluğu, Müzik Akademisi Orkestrasıda yer aldım. Müzik Akademisi mezunuyum. Prof. Dr. Cana Gürmen, Cihat Aşkın, Hakan Dedeler, Engin Gürkey, Özcan Özbek gibi önemli isimlerle 4 yıl çalıştım, çalışmalarımız devam etmektedir.
Elif  G.

Elif G.

Piyano Dersi · Beyoğlu, İstanbul
Yüzde yüz başarı bursu ile girdiğim Başkent Üniversitesi Müzik Teorisi Bölümü nde bir sene okuduktan sonra Azerbaycan Bakü Müzik Akademisi sınavlarını kazanarak Müzik Teorisi üzerine 5 sene eğitim aldım. Çocuklara yönelik gitar ve piyano eğitiminde sosyal ve zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak materyal ve yöntemler kullanmaktayım. 2018 Ekim ayi itibariyle Beyoglu nda, Sekizinci Sanat Egitim ve Gelistirme Dernegi ismiyle hem enstruman egitimi hem de sanat atolyelerimizin oldugu kurumumuzda
Gizem  A.

Gizem A.

Piyano Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
2010 yılı eğitim fakültesi müzik bölümü mezunuyum. Enst. Ana dal Keman,yan dalımda piyano. 6 yıldır çalıştığım kurumda keman ve piyano branşında eğitim vermekteyim. Bunun yanı sıra keman-piyano alanında özel öğrencilerle de çalışmaktayım.
Havva K.

Havva K.

Piyano Dersi · Küçükçekmece, İstanbul
Merhabalar Ben Pamukkale Üniversitesi Müzik öğretmenliği bölümü mezunuyum.3 yıldır aktif olarak öğretmenlik yapıyorum ve 5 yıldır öğrencilerime özel ders vererek destek sağlıyorum. Her yaştan öğrenciyle çalışabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Elmas Soydan
Piyano Dersi   11/01/2020

Hem profesyonel , hem güleryüzlü, hem çocuk yürekli, çocuklara aşık, bir anne olarak insan daha ne isteyebilir ki👍iyi ki öykü hn olmuş🙏🙏çokk memnun kaldım✋

         
Reşid Sarıyer
Piyano Dersi   03/01/2020

Hizmet falan almadım. sisteminizde çağrı merkezi yok iletişim kuramıyorum kimseyle. Mağduriyet olmaması için 5 yıldız veriyorum

         
Tibet Soysal
Piyano Dersi   05/12/2019

Halen ders almaya devam ediyoruz, gayet memnunuz Dogukan beyden. Ders alan oğlum ile iletişimi de oldukça pozitif.

         
Yaren Altun
Piyano Dersi   24/11/2019

Osman hocamızla görüştüm korkularım vardı yapabilir miyim piyanoyla başa çıkabilir miyim diye düşüyordum ama tüm ictenligiyle nazik duruşuyla teker teker anlattı. Ve beraber bir yola başladık.

         
Hayriye Tarlak
Piyano Dersi   24/11/2019

Osman hocayla tanıştık her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı ilgilendi deneme dersi yaptık ve gercekten cok profesyonel biri verdigi egitiminde öyle olduguna canı gönülden inandım.

         
Efzun Dulundu
Piyano Dersi   20/11/2019

Samed hoca ile ilk dersimizi tamamladık. Oğlum sevdi, keyifli bir ders olduğunu söyledi. Memnun kaldık, devam edeceğiz.

         
Hatice Şehnaz Betoner
Piyano Dersi   08/11/2019

Dersten çok memnun kaldık Hem ders işleyişi hem de ilgili yaşa hitap etmesi dersi çok keyifli ve öğretici hale getiriyor çok tşk ederiz

         
Dilara Kavas
Piyano Dersi   28/10/2019
gallery thumbnail

Bi heves piyano öğreneyim, hoca bulayım derken burda buldum kendisini. Piyano çalan bir arkadaşıma bahsederken öğrendim ki kendisi arkadaşımın yıllar yıllar öncesinden hocasıymış, o zaman tamam dedim,senin de hocanmış madem ben Sinem hocayla başlıcam. Iyi de demişim. Sinem hocamın tecrübesi , güzel iletişimi ve olumlu enerjisi sayesinde piyano derslerimiz verimli ve keyifli geçiyor. Sıkılmadan, yorulmadan aynı heves devam ediyorum derslere. Çekinmeden tavsiye ederim herkese.

Piyano Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz