En İyi 25 Makale Yazımı | Armut

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

854 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Makale Yazımı

Nalan  I.

Nalan I.

Ekonomist, İşletme ve Marka Danışmanlığı& Iletişimciyim. 7 yıldır sağlık, dermo ve organik kozmetik, ısıtma soğutma, makina sanayi, kapı pencere sistemleri, kimya sanayi, bilişim, dijital , otomotiv, federasyon gibi değişik sektör ve branşlarda hizmet veren doktor,klinik ve özel firmalara hem online mecraya hem konvansiyonel mecraya advertorıal,makale,basın bülteni, web sitesi içeriği ,röportaj hazırlama hizmeti vermekteyim. Türkçeyi doğru kullanarak imla ve gramer kurallarına uyan; Ekonomi
Nesrin K.

Nesrin K.

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Bölümüm gereği uzun yıllar boyunca çok fazla konuda çok fazla İngilizce makale yazdım. İç rahatlığıyla makalelerinizi emanet edebilirsiniz. Benimle çalışmayı düşünürseniz yazdığım makalelerden bazılarını sizlerle paylaşabilirim seve seve. İşinizi istediğiniz gibi ve istediğiniz zamanda teslim alacağınızdan şüpheniz olmasın, bir ODTÜ’lü sizi asla yarı yolda bırakmaz :)
Kamil Okan I.

Kamil Okan I.

Tarih öğretmeni olarak çalışmaktayım ve 15 yıldır düzenli olarak kitap okumanın yanında çeşitli dergileri de takip etmekteyim. Bunun sonucunda çeşitli web siteleri ve kişisel blog sayfamda yazılar yazmaktayım. Web sirenizle ve reklam şirketinizle alakalı olarak METİN YAZARLIĞI ve GOOGLE UYUMLU SEO MAKALE YAZARLIĞI yapabilirim.
Burcu Ç.

Burcu Ç.

Ulusal Statüde 2012 yılından itibaren güvenilir ve bilgi gizliliği ön planda olacak şekilde: Tez öneri formu hazırlama, Tezin Literatür(Alanyazım) taraması yazımı, Veri toplama ve saha araştırması, Nitel veri analizi ve SPSS, AMOS aracılığı ile Nicel veri analizi, Raporlama gibi tezin bir bölümü yada tamamına destek olabiliriz.
İlknur Y.

İlknur Y.

Biyokimya, Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında akademik çeviri, tez, makale düzenleme ve yazımı konusunda yardımcı olabilirim.
Maristatistik  M.

Maristatistik M.

Sosyal bilimler alanında akademik makalelerin, İngilizce son okuması, makalenin yayın için uygun hale getirilmesi, makale için istatistik analizlerin yapılması işlemlerini yapıyoruz.
Beyza E.

Beyza E.

Birçok dergi de editörlük ve köşe yazarlığı yapmaktayım. Tez ve bitirme ödevleri de yazıyorum. Aynı zamanda metin yazarlığı da yaptığım için her alanda yazım diline hakimim. Aynı zamanda psikoloğum, birçok alanda sayısız makale yazdım. Aynı zamanda liseye kadar her yaş grubuna matematik ve türkçe dersleri veriyorum.
Hasan Demirpaz

Hasan Demirpaz

1969 Tarsus doğumluyum. İstanbul’da yaşıyorum. İktisat Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesi Mezunuyum. Mühendis ve yönetici olarak çalıştım ve emekli oldum. Yazı yazmak yıllardır yaptığım ve zevk aldığım bir uğraş. Çok farklı platformlarda farklı konu ve biçimlerde yazılarım yayınlandı. Kimi yazılarım 2006 yılından bu yana http://blog.milliyet.com.tr/hasandemirpaz adresinde yayınlanmaktadır. Bu yazılarımdan bazıları gazetenin çeşitli eklerinde basılı olarak da yer aldı. Aynı yazılar ve birkaç ba
Doktor M.

Doktor M.

Merhaba, Uzman doktorum. Birçok araştırma projesinde yer aldım. Araştırma projelerinin başlatılmasından dergilerde yayınlanma aşamasına kadar ki her aşamada severek çalışmalar yaptım. Hastalık oluşum mekanizmalarını keşfetmek ve hastalıkların patogenezinde yer alan faktörleri ortaya koymak ve bu faktörler ile ilgili çalışmalar yapmak en büyük mutluluklarımdandır. Bu düşüncede olan akademik personele danışmanlık yapmak istiyorum.
Hilal  Y.

Hilal Y.

3 yıl önce başladığım makale yazarlığına halen devam ediyorum. İki farklı sitede hizmet verirken özel iş fırsatlarını da değerlendiriyorum. Öncelikle iş hakkında detaylı bilgi alıp araştırmalarıma ve yazıma başlıyorum. Farklı yazım dilleri ile kaliteli içerik yazabiliyorum. Peyzaj, mimari, dekorasyon, inşaat,tarih, sağlık, alışveriş, blog içeriği, alışveriş, ürün tanıtım, teknoloji kategorilerinde etkili içerik oluşturuyorum.
Emre  A.

Emre A.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İnşaat mühendisliği Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi yapı malzemeleri yüksek lisans Açıköğretim İşletme Fakültesi C sınıfı iş sağlığı ve güvenliği belgesi Türkiye Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü Enerji yönetimi yüksek lisans
Merve Y.

Merve Y.

Yayınlanmış ve yayınlanacak olan yazılarım ile birlikte teorik olarakta eğitimlerimi alıyorum. Her konuda makalenize yardımcı olabilirim. Teşekkürler, sevgiler.
Ömer Faruk A.

Ömer Faruk A.

Merhaba ben Faruk. 19 yılı aşkın bir zamandır metin yazarlığı, senaryo yazarlığı ve kitap yazarlığı yapmaktayım. Basılmış kitabım ve yazılarım bulunmaktadır. Güven sağlanması açısından referanslı çalışıyorum. Size bu konularda profesyonel yardım sağlayabileceğimi düşünüyorum. Hizmet almak isteyenler lütfen bana özelden yazın, birebir konuşmak isterim.
Esra K.

Esra K.

Reklam, haber ve makale yazıları oluşturulur. İmla hatası olmadan özgünlük testinden rahatlıkla geçirebileceğiniz makaleler yazılır.
Tez D.

Tez D.

Tezinizin,Tez yazım kalvuzuna göre düzenlenmesi, seminer be sunumlarınızda tez inceleme biriminden kabul edilmesi sürecine kadar her türlü destek ve yardım bizim işimizdir. Kaliteyi hızlı ve ucuza almak isterseniz bizi seçin. Uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmayı vaad ediyoruz.
Sercan C.

Sercan C.

Yıllardır edebi alanda yazı yazan birisi olarak bunu sanal alemde değerlendirebileceği mi düşündüm.En nihayetinde buna da bir yerden başlamak lazım diyorum.Şiir,deneme ve öykü kategorisinde bir çok yazı yazdım ve hala da yazıyorum.Şimdi ise burada iyi bir hizmet sunabileceğime inanıyorum.Teşekkür ederim.
Ayşe Nur Ş.

Ayşe Nur Ş.

2 yılı aşkın süredir makale yazarlığı yapıyorum. Koçtaş, Zingat gibi firmalar başta olmak üzere birçok farklı firmayla çalışma fırsatı buldum. %100 özgün ve seo uyumlu makaleler hazırlıyorum. Makaleyi oluşturmadan önce bolca araştırma yapıyorum. Ayrıca makaleyi size teslim etmeden önce özgünlük testinden geçiriyorum ve yazım hatası olup olmadığını kontrol ediyorum.
Ayşe Nur  Ş.

Ayşe Nur Ş.

Yazkazan.net ve içerik evreni adlı sitelerde aktif olarak makale yazarlığı yapıyorum. İstenilen konuda seo uyumlu, özgün makale yazabilirim.
Furkan D.

Furkan D.

Merhabalar, ben Furkan Değer. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Anabilim Dalı Pazarlama Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Yüksek lisans eğitim döneminden geçtiğim için makale yazımı, dil bilgisi kuralları, araştırma yapma vb. konularda deneyim sahibiyim. İletişim için degerfurkan@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.
Onur Can Ç.

Onur Can Ç.

Eloxy ve Karga firmalarıyla birlikle uzun süre çalıştım ancak üniversite sonrası pek ilgilenemedim. Tekrar yazmak istiyorum.
Fatma  Y.

Fatma Y.

Merhaba . Ben her konuda makale yazabilirim. Konu ne olursa olsun bana ulaşın. Daha önce bir çok şirket ile gazete, dergi ve web sitesi ile anlaşıp makale hazırlamıştım. Boş vakitlerimi değerlendirip yazı yazmak, ıçerik hazırlamak istiyorum.
Hershey Ç.

Hershey Ç.

Bünyesinde Amerika da dört yıl lise eğitimi görmüş ve İngilizce konuşma ve yazmada tecrübeli bir tercüman, ve website tasarımında uzman olan, SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) ya ve konuya uygun içerik yazmada oldukça tecrübeli bir içerik yazarı bulunduran Hershey Çeviri & Editörlük, her türlü Türkçe-İngilizce İngilizce-Türkçe çeviri ve her iki dilde de SEO ya ve konuya uygun içerik metni ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Teklif almak için şimdi iletişime geçin. İnstagram adresimiz; @hersheytra
Gamze M.

Gamze M.

Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
Cansu M.

Cansu M.

1 yıllık editör deneyimim var. Seo uyumlu makaleler yazıyorum. Kadın sosyal paylaşım sitesinde içerik yazarlığı yaptım. Moda, yaşam, teknoloji gibi onlarca konuya hakimim.Hala birçok makale sitesinde yazarlık yapmaya devam ediyorum.
Gülçin G.

Gülçin G.

Hürriyette makale yazımı yapıyorum. Deneme, makale, kitap okumaktan ve yazmaktqn hoşlanıyorum. Kaliteli ve kusursuz sonuçlar elde ediyorum
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
fahri Fff
Makale Yazımı   29/08/2019

İŞİNİ İYİ TAKİP EDEN ÇABUK DÖNÜT VEREN VE POZİTİF KİŞİLİĞİ İLE SÜRECE KATKIDA OLAN KINAY HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

         
Kadir Öztürk
Makale Yazımı   17/07/2019

Zamanında ve hızlı bir iş teslimi oldu, iş boyunca hep temas halindeydik. Kendisiyle yeniden çalışmak isterim...

         
Nafiye İlkiz Rafiki
Makale Yazımı   01/07/2019

Aldığım hizmetten çok memnun kaldık. zamanında ve isteklerimize uygun biçimde Türkçe CEO uyumlu ve İngilizce CEO uyumlu makaleler hazırlandı. teşekkür ederiz. tavsiye ederim

         
Mehmet Şeşen
Makale Yazımı   29/06/2019

Titizlikle çalışan ve özverili bir şekilde süreç devam ettiren bir yazar. Kendilerini tavsiye ediyoruz.

         
Melisa Cnbaz
Makale Yazımı   30/05/2019

Kesinlikle cok memnun kaldim cok iyi ve cok yardimsever bir hoca. Emeklerine cok tesekkur ederim. Herkese tavsiye ediyorum asla pisman olmazsiniz.

         
Ali Tuna
Makale Yazımı   02/05/2019

Fuat Bey konusunda uzman biri olmakla beraber çok da paylaşımcı ,bana verdiği destek için teşekkür ediyorum çalışmaya devam etmek isterim.Tavsiye ederim

         
Saniye Akçay
Makale Yazımı   11/01/2019

Şeyda Hanım, ilgili, disiplinli, işini iyi yapan bir insan, aldığım hizmetten memnunum, Hizmet sürecinde ve zamanında da sözünde durdu. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

         
Subhan Ahmedov
Makale Yazımı   09/01/2019

Yavuz hocamın işime yanaşma şeklini çok çok beğendim. İnternetin de bize verdiği rahatlık açısından her an hizmetime koştu. Kendisine minnettarım. Tavsiye ederim herkese.

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz