En İyi 25 Makale Yazımı | Armut

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

516 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Makale Yazımı

Yavuz D.

Yavuz D.

2005 yılından beri aktif olarak akademik danışmanlık yapıyorum. Bugüne kadar onlarca tez, makale, proje çalışmasına destek olan bir araştırmacı olarak makalenizin yazımı konusunda yardımcı olabilirim. Makalenizi, araştırmanızın amaçları doğrultusunda bilimsel araştırma yöntemleri ve güncel istatistik teknikleri ile analiz ediyorum. Veri analizini; SPSS, AMOS, LISREL ve CMA gibi istatistik programlar ile gerçekleştiriyorum. Analiz sonucu elde edilen bulguları istenen formata uygun ola
Gamze M.

Gamze M.

Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
Duygu  A.

Duygu A.

Her alanda oluşturulabilecek veya araştırmaya dayalı makale tez vb yazıları araştırmaya dayalı ve ayrıntıları açık, anlaşılabilir bir şekilde yazabilirim.
Kamil Okan I.

Kamil Okan I.

Tarih öğretmeni olarak çalışmaktayım ve 15 yıldır düzenli olarak kitap okumanın yanında çeşitli dergileri de takip etmekteyim. Bunun sonucunda çeşitli web siteleri ve kişisel blog sayfamda yazılar yazmaktayım. Web sirenizle ve reklam şirketinizle alakalı olarak METİN YAZARLIĞI ve GOOGLE UYUMLU SEO MAKALE YAZARLIĞI yapabilirim.
Boom Medya  İ.

Boom Medya İ.

Bülten Yazıları Marka Tanıtım Yazıları Yaratıcı E-Mail Metinleri Web Sitesi İçeriği Oluşturma Tanıtım Yazıları Blog İçerik Yazıları *Web site içeriklerinin hazırlanması, özgün içerik geliştirilmesi, *SEO kurallarına göre içeriğin düzenlenmesi, Türkçe dil bilgisi kurallarına uygun içerik, *Yaratıcı konuların araştırılması, site konseptinin uyarlanması, *Gündem takibi yaparak sektörel makalelerin hazırlanması, *Bülten gibi düzenli hazırlanan içeriklerin geliştirilmesi. **Tonguç A
Koray B.

Koray B.

Seo uyumlu veya yaratıcı içerikler istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yazmak için yazmıyorum yani sırf kelime sayısı artsın diye sözcük karmaşası yaratmıyorum. Sağlıkçıyım ve özellikle kendi alanımda profesyonel metin içerikleri üretiyorum. Gözünüz asla arkada kalmaz.
Adem K.

Adem K.

Denizli Pamukkale Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden Lisans, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini tamamladı. 2010-2013 yılları arasında muhtelif reklam ajanslarında ve yayınevlerinde iletişim uzmanı, metin yazarı ve editör olarak yer aldı. Türk Dil Kurumu tarafından hazırlanan ve Türk dünyasının bütün liselerinde okutulması düşünülen Türk Dünyası Edebiyatı ve Türk Dünyası Gramer ve Sözlük Projesi’nde redaktö
Nalan  I.

Nalan I.

Ekonomist,Reklamcı ve Halkla İlişkiler ciyim. Yaklaşık 5 yıldır sağlık, dermo ve organik kozmetik, ısıtma soğutma, makina sanayi, kapı pencere sistemleri, kimya sanayi, bilişim, dijital , otomotiv, federasyon gibi değişik sektör ve branşlarda hizmet veren doktor,klinik ve özel firmalara hem online mecraya hem konvansiyonel mecraya advertorıal,makale,basın bülteni, web sitesi içeriği ,röportaj hazırlama hizmeti vermekteyim. Türkçeyi doğru kullanarak imla ve gramer kurallarına uyan; Ekonomi,F
Maristatistik  M.

Maristatistik M.

Sosyal bilimler alanında akademik makalelerin, İngilizce son okuması, makalenin yayın için uygun hale getirilmesi, makale için istatistik analizlerin yapılması işlemlerini yapıyoruz.
Sıla G.

Sıla G.

Önlisans, lisans, yüksek lisans dönemlerinde fazlaca makaleler yazdım, metin düzeltmeleri yaptım. Dilde, anlatımda, yazımda oldukça tecrübeliyim. Güvenle başvurabilirsiniz.
Erbil B.

Erbil B.

Hukuk, işletme, maliye, vergi, muhasebe, finans, finansal yönetim, insan kaynakları, türev işlemler, bilgisayarlı denetim, excel-acl-idea denetim programları, işletme, kamu yönetimi, denetim, ufrs-tfrs gibi akademik alanlar ile ev dekorasyon, tadilat-tamirat, kalemler gibi güncel-hobi alanlarında özgün ve kaliteli makale yazabilirim. Bu alanlardaki akademik makalelerinize yardımcı olabilirim.
Çağrı Y.

Çağrı Y.

Aşamımızın en güzel anılarını üniversite döneminde biriktiririz ancak bu anıları biriktirirken aynı zamanda bu dönemin gerektirdiği sorumluluklar bizi kaygıya ve strese sürükler. Size, akademik hayatın üzerinizde yarattığı bu kaygı ve stresin dozunu azaltmanız için bir fırsat sunuyoruz. Dünya üniversiteleri akademik başarı sıralamasında(ARWU) yeri olan birçok üniversitenin referans olduğu profesyonel kadromuz ile akademik yükünüzü azaltmanız ve bu sayede çok daha fazla anı biriktirmenizi hedefl
Muhammed Alparslan  B.

Muhammed Alparslan B.

Yapılan işleri imla kurallarına ve yazım kılavuzu dikkat edilerek ivedilikle hazırlanmaktadır. Uzun zamandır ilgilendiğim bir konu olduğu için teknik konularda dahi rahatlıkla kaliteli çalışmalar sunmaktayım.
Mustafa K.

Mustafa K.

Merhabalar; Bir vakıf üniversitesinde psikoloji eğitimimi yarıda bırakarak İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde okumaya başladım. Aynı anda Açıköğretimden Dış Ticaret ve İnsan Kaynakları bölümlerini bitirdim. Bu süre içerisinde bol bol okuyup, izleyerek kendimi başta tarih, sosyoloji, psikoloji gibi beşeri bilimler olmak üzere daha geniş yelpazede akademik, sosyal ve entelektüel alanda geliştirdim. Her türlü güncel konuda ve tez düzeyinde olmamak koşuluyla akademik konuda makalenizi yaza
Kezban  A.

Kezban A.

İşletme Lisans, İşletme Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans mezunuyum. Lisans tezi,Yüksek lisans tezi ve makaleleri (SPSS analizi dışında) özgün içerikli ve intihal yapmadan hazırlamaktayım. İngilizce diline hakimim. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır.
Serkan  K.

Serkan K.

Özellikle sosyal bilimler, uluslararası hukuk, uluslararası ilişkiler, uluslararası strateji, kalite yönetimi, organizasyon yönetimi, insan kaynakları gibi konularda Türkçe ve İngilizce makale/proje yazımı
Önder A.

Önder A.

2012 yılında 9 Eylül üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum. Bilhassa ceza hukuku dalında atıflı, emsal kararlı, içtihatlı bilimsel makaleler yazabilirim.
Deniz Ş.

Deniz Ş.

Yaratıcılığın kelimelerde hayat bulduğu makale, deneme, şiir, mektup veya orjinalliği gerektirecek her türde yardımcı olabilirim.
Göknur Y.

Göknur Y.

Küçüklüğümden beri var olan yazma isteğimle beraber bu konuda yeteneğimin de olduğuna inanıyorum. Özgün içerikli,akıcı,yazım ve imla kurallarına uygun makale yazabilirim.
Volkan S.

Volkan S.

Necmettin Erbakan Üniversitesinde makine mühendisliği bölümü okumaktayım. Günlük hayatımda araştırma yapmayı, kitap okumayı, müzik dinlemeyi, film ve yabancı dizi izlemeyi seviyorum. Daha önce farklı sitelerde yazarlık yaptım. Öğrenci olduğum için masraflarım çok ve bu masrafları karşılamak için makale yazarlığı yapmak istiyorum.
Muhammed Ali Y.

Muhammed Ali Y.

Çok hızlı klavye kullanıyorum. Akşam 5 ten sonra geriye kalan boş vaktimi yazılarınızı bilgisayara işlemek için değerlendirebilirim diyip hizmet vermeye açık hale geldim.
Beli Ç.

Beli Ç.

Ben,dilediğiniz her konuda makale yazabilir ve içerik üretebilirim 19 yaşındayım,2 yıldır çeşitli internet sitelerinde makale yazarlığı yaptım ve hala devam ediyorum :)
Magazin Kitap

Magazin Kitap

İnsanlar günümüzdeki yayınlanan kitapları bilmiyorlar.Benim amacım insanların bunu takip edip bilmesi.Umarım işe yarar
Hasan Oğuz E.

Hasan Oğuz E.

Yazılarınızdaki, noktalama ve imla hatalarını, anlatım bozukluklarını tespit ederek gerekli düzeltmeleri yapıyorum. Bu sayede daha etkili, kaliteli ve anlam bütünlüğü yüksek olan yazılar elde etmiş olacaksınız.
Murat A.

Murat A.

Merhaba; Haber özgünleştirme, özgün makale ihtiyaçlarınız için aracısız uygun fiyat ile hizmet almak istiyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz. İki yılı aşkın bir süredir çeşitli sitelere, bloglara, haber sitelerine, seyahat, sağlık, teknoloji, yeni çıkan ürünlerin tanıtımları, para borsa (özellikle bitcoin ve yeni çıkan kripto para yatırımları), firma tanıtım yazıları, güncel yazılar yazıyorum. 100 kelimesini 2 liradan yazmaktayım. Günde 8 adede kadar makale üretebiliyorum. İçerikl
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Saniye Akçay
Makale Yazımı   11/01/2019

Şeyda Hanım, ilgili, disiplinli, işini iyi yapan bir insan, aldığım hizmetten memnunum, Hizmet sürecinde ve zamanında da sözünde durdu. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

         
Subhan Ahmedov
Makale Yazımı   09/01/2019

Yavuz hocamın işime yanaşma şeklini çok çok beğendim. İnternetin de bize verdiği rahatlık açısından her an hizmetime koştu. Kendisine minnettarım. Tavsiye ederim herkese.

         
Ceren Basova
Makale Yazımı   11/12/2018

Veysel bey işini çok büyük titizlikle, zamanında teslim etti. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

         
Fatih Altindis
Makale Yazımı   26/11/2018

Profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.Çok hızlı ve eksiksiz destek aldım.İyi çalışmalar dilerim.

         
Gulsum Umut
Makale Yazımı   19/11/2018

İstatistik ve bilimsel araştırma konusunda çok yetenekli birisi. Tez metinlerinin yazımı konusunda oldukça titiz ve özenli bir dili var. 3 aydır beceremediğim tez istatistiklerini bir haftada hem de tez formatına uygun olarak teslim etti. Sayesinde tez derdinden kurtuldum

         
Burak Cihan
Makale Yazımı   16/11/2018

Betül hanımın gerçekten ellerine sağlık, çok okunaklı, özgün ve kaliteli makale yazdı web sitelerime ve tabi ki arkaları da gelecek. Bir web sitesi yapımcısı olarak tüm müşterilerime tavsiye edeceğim. Gerçekten tebrik ediyorum

         
Bahadırhan Sevgili
Makale Yazımı   09/09/2018

Gerçek bir profesyonel ile çalıştığımı düşünüyorum çok memnun kaldım, Hocama iyi çalışmalar diliyorum.

         
Eylem Sabuncu
Makale Yazımı   07/05/2018

Titiz ve hızlı çalışmanız için çok teşekkür ederim. Anlastigimiz gibi, tam istediğim şekilde makalemi teslim aldim. İsinizde başarılar dilerim.

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz