En İyi 25 Makale Yazımı | Armut

En İyi 25

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

484 hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Gamze M.

Gamze M.

Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
Mustafa A.

Mustafa A.

Merhaba, Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, pek çok farklı akademik takımda yer alarak üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Bu nedenle kolaylıkla çözümleme, araştırma, sentezleme, kolay öğrenme ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerim ile projenize özgünlük ve değer katabileceğimi düşünüyorum. 10 yıllık süre boyunca şahsıma ait destek almış 3 tübitak projesi, 1 uluslararası poster projesi ve 1 Kırsal kalkınma peojesi var olup taslağını hazırlad
Serkan  K.

Serkan K.

Özellikle sosyal bilimler, uluslararası hukuk, uluslararası ilişkiler, uluslararası strateji, kalite yönetimi, organizasyon yönetimi, insan kaynakları gibi konularda Türkçe ve İngilizce makale/proje yazımı
Barış T.

Barış T.

Bir internet siteniz mi var? Bu sitenin Google aramalarında üst sıralarda mı yer almasını istiyorsunuz ? Bunun için bir seo uzmanı ile görüşüp gerekli düzenlemeleri yaptırabilir ve tüm ayarlamaları belki de bir seferde tamamlatabilirsiniz. Ancak bu tonlarca para harcasanız dahi internet sitenizde yer vereceğiniz içeriklerin etkisine ulaşamayacaktır. Çünkü "İçerik kraldır." İçerik oluşturmak ise zor ve zahmetli bir süreçtir ve seo uzmanları pek bu konuda çalışmak istemezler. Hem onlar bilişimcid
Barış T.

Barış T.

2007 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi nden mezun oldum. Dilin kullanımı ve metinler uzmanlık alanım. Halen İçerik Evreni, sadeceon, bionluk, içerik.net ve sanaluzman sitelerinde freelance içerik ve metin yazarlığı yapmaktayım. Talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayacak özgün metinler ortaya koyabilirim.
İbrahim Alpaslan  A.

İbrahim Alpaslan A.

Sahibi olduğunuz sitelerin yazı ve görsel içerikli günlük tüm veri girişlerinin tarafımızdan hazırlanması ve yönetim panelinizden sitenize eklenmesi. * Firmanızın, e-ticaret yoluyla sattığınız ürünlerinizin ve müşterilerinize verdiğiniz hizmetinizin tanıtımını yapmak ya da arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yaptırdığınız SEO çalışmalarında gereksinim duyduğunuz tüm makalelerinizin SEO’ya uyumlu şekilde kusursuz yazılıp size teslim edilmesi. * Tüm editörlük hizmetleri. * T
S.s.sanitas Magisterium Eğitim Kooperati

S.s.sanitas Magisterium Eğitim Kooperati

Eğitim kooperatifi olarak alanında uzman kadromuz sağlık ve sosyal bilimler alanlarındaki çalışmalarınızda sizlere yardımcı olabiliriz
Batuhan S.

Batuhan S.

National Geographic, Pegasus Magazine ve XOXO The Mag ekiplerinde editörlük yaptım. Ayrıca OT Dergi, Kitap-lık, Magma, Psychologies, Trendsetter, Metro Gastro, Calling, Tarla Sera ve Crystal gibi dergiler için de telifli yazılar kaleme aldım. İnternet ortamında ise K24, XOXO Digital, Yeşil Gazete ve Apelasyon da yazılarım çıktı. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Latin Amerika Çalışmaları Bölümü nde Yüksek Lisans Öğrencisi olup tez aşamasındayım. Yüksek lisans eğitimim sırasında bir de akademik m
Seren K.

Seren K.

6 yıldır sayısız akademik türkçe veya ingilizce makale yazıyorum. kopya yoktur. ithenticate programına sokabilirsiniz. yüzde yüz güvenilir.
Uğur D.

Uğur D.

Yurt içi ve Yurt Dışında Yüksek Lisans yaptım. İngilizce/Türkçe makale yazımı, ödev, proje, tez konularında yardımcı olabilirim. Çok iyi seviyede İngilizce biliyorum.
Barış T.

Barış T.

2007 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi nden mezun oldum. Dilin kullanımı ve metinler uzmanlık alanım. Halen İçerik Evreni, sadeceon, bionluk, içerik.net ve sanaluzman sitelerinde freelance içerik ve metin yazarlığı yapmaktayım. Talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayacak özgün metinler ortaya koyabilirim.
Esra K.

Esra K.

Reklam, haber ve makale yazıları oluşturulur. İmla hatası olmadan özgünlük testinden rahatlıkla geçirebileceğiniz makaleler yazılır.
Merve Ö.

Merve Ö.

Dokuz Eylül Üniversite si Çevre Mühendisliği bölümünden mezunum. Edebiyata ilgim büyük ve kuvvetli. Hikaye, deneme tarzı konularda yazı yazabilirim.
Aslı B.

Aslı B.

Kurumsal bir firmada Seo Yardımcılığı yapıyorum. İnternet satış sitelerinde yayında onlarca makalem var. Her konuda makale ve metin yazarlığı yapabilirim.
Eşiyok

Eşiyok

Merhabalar, Ben ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, TOBB ETÜ Uluslararası İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümlerinde öğrenim gördüm ve ekonomi, tarih, uluslararası ilişkiler, güncel siyaset, siyaset bilimi, Avrasya Bölgesi üzerine Türkçe ve İngilizce olmak üzere birçok makale ve tez yazdım. İhtiyacınız olan Türkçe veya İngilizce ödevin, makalenin veya tezin yazımı ile ilgili sorularınızı memnuniyetle cevaplamak ve ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak üzere sizlere
Önder A.

Önder A.

2012 yılında 9 Eylül üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum. Bilhassa ceza hukuku dalında atıflı, emsal kararlı, içtihatlı bilimsel makaleler yazabilirim.
Duygu  B.

Duygu B.

Üvenlik kontrolleri Felsefe bölümü mezunuyum. 10 yıl boyunca çeşitli kurumsal firmalarda öğretmenlik, eğitmenlik, eğitim takım lideri, metin, yayın, eğitim dökümanı yazarlığı görevlerinde yer aldım. Kendi çocuğumu kendim büyütmek istediğim için kurumsal iş hayatımı bir süreliğine askıya aldım. Her türlü içeriğe sahip metin, makale yazabilirim.
Hazal Çağla G.

Hazal Çağla G.

Yaklaşık 4 yıldır özgün içerik ürettiğim bir web sitem var. Üçüncü üniversite olarak Türk Dili ve Edebiyatı bölümü okuyorum. Yüksek lisans mezunuyum.
Ahmet Berk K.

Ahmet Berk K.

Birçok ulusal ve uluslararası makalem mevcuttur. Ayrıca yine aynı şekilde projelerim vardır ve yazımı bana aittir. Metinsel olarak makale ve proje yazmak uzmanlığımdır.
Ayşe Nur  Ş.

Ayşe Nur Ş.

Yazkazan.net ve içerik evreni adlı sitelerde aktif olarak makale yazarlığı yapıyorum. İstenilen konuda seo uyumlu, özgün makale yazabilirim.
Deniz K.

Deniz K.

Ingiltere de Yüksek Lisans mezunuyum; Ingilizce - Almanca odev, makale ve tez yazımı, düzeltmesi ve çevirisi konusunda yardımcı olabilirim.
Serhan A.

Serhan A.

Türkçe ve İngilizce dillerinde belirlenmiş herhangi bir konuda (özellikle uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi, tarih, felsefe vs. gibi beşeri ve sosyal bilimler konuları) makale yazabilirim. Yaklaşık 7 yıldır İngilizce eğitim alıyorum, makale yazma konusunda oldukça tecrübeliyim. Şu an yüksek lisans öğrencisiyim.
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

Denizcilik sektöründe ve deniz elektronik sistemleri üzerine 9 yıl çalıştım. 2 adet lisans ve 2 adet ön lisans diplomam bulunmakta. 7 sene de kuyumculuk sektöründe pazarlama ve ticaret işiyle uğraştım. Yerli ve yabancı birçok kişiyle ticari ve sosyal ilişkiler kurdum. Hem çok okudum hem de çok gezdim. Yazdığım anılar, mektuplar ve şiirler, beni profesyonel olarak makale yazmaya yönelttiler. Farklı internet sitelerinde de makale yazarlığı yapmaktayım. Yazdığım makaleler giriş, gelişme ve sonuç
Ferdi Ö.

Ferdi Ö.

Oldukça samimi ve eğlenceli bir yapım vardır. Mutlu olabilmem için öğle büyük şeylere ihtiya. duymam. en sevdiğim yönüm ise verdiğim sözün ne olursa olsun arkasında durmamdır
Alihan Y.

Alihan Y.

Arkadaşlar lafı gevelemenin hiç bir anlamı yok sürekli olarak ingilizce seyahatle alakalı makale yazılacaktır detaylar görüşülür
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Yücel Engin
Makale Yazımı   28/05/2018

Ilgi alakasi ve guvenirligi dort dortluk bir kisi. Ayrica odevi eksiksiz bir sekilde tamamlamistir.

         
Kadir S
Makale Yazımı   24/05/2018

Son derece profosyonel işinin ehli, yurt dışında aktif olarak eğitim görmesi, çalışmamda istediğim verimi almamı sağladı. Son derece anlayışlı kibar bir beyefendi. gelecek işlerde görüşmek üzere.

         
Eylem Sabuncu
Makale Yazımı   07/05/2018

Titiz ve hızlı çalışmanız için çok teşekkür ederim. Anlastigimiz gibi, tam istediğim şekilde makalemi teslim aldim. İsinizde başarılar dilerim.

         
Burak Cihan
Makale Yazımı   30/04/2018

İlk çalışmasıymış Barış beyin ama gayet başarılıydı gerçekten çok okunaklı ve Google dostu yazılar yazarak web sitemize katkıda bulundu. Emeklerinden ötürü tekrar buradan da çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

         
Yener Çay
Makale Yazımı   28/04/2018

Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim beni yönlendirdiği kişi doğan bey de sağ olsun çok ilgilendi memnun kaldım gayet başarılı bir çalışma oldu tüm emeği geçen ekibe teşekkür ederim.

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz