4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.528 Makale Yazarı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Makale Yazarı

Murat Kaya

Murat Kaya

Bir çok konuya vakıf ve araştırma yeteneğim çok iyi olması sebebi ile makale yazımları yapabilmekteyim. Kısa sürede bir çok iş teslimatı yaptım
Uygar Parçal

Uygar Parçal

Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi(İngilizce burslu) mezunuyum. Üst düzeyde İngilizce bilmekteyim. Daha önce kendi alanımda ve diğer akademik alanlar üzerine makaleler yazdım. Makale konusunda ister Türkçe ister İngilizce hizmet verebilirim. I graduated from Bilkent University political science and public administration department. I have a high level of English. I have previously written various articles on my profession and other academic fields. If you request, I can prov
Zeynep Yavuz

Zeynep Yavuz

Merhaba, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji mezunuyum, makale yaziminda iyiyim, ek olarak akademik ingilizcem ust seviyede bu alanda da yardimci olabilirim.
Metin Darun

Metin Darun

İş hayatında bir tecrübem olmasa da, İstanbul Teknik Üniversitesi nde öğrencilik hayatım boyunca pek çok araştırma, rapor hazırlama ve makale yazmayı gerektiren birçok projeleri tamamladım.
Sıla Yüksel

Sıla Yüksel

2015 yılından bu yana özel bir kültür kurumunda içerik editörlüğü yapmaktayım. Kurumsal çalışmaların yanı sıra bireysel akademik çalışmalar ve sanat tarihi raportörlüğü yapmaktayım. Deneyimlerimi armut uygulaması üzerinden siz değerli müşterilerime; çeşitli konularda akademik araştırmalar/makaleler, tanıtım yazıları, kurumsal içerik -bülten oluşturma gibi kapsamlı metin yazarlığı ve editöryel destek hizmetleri vererek paylaşmaktan mutluluk duyarım. Saygılarımla.
Serkan Algan

Serkan Algan

Konservatuvar mezunuyum. 100'ün üzerinde kitaba editör, redaktör, yayın danışmanlığı, geliştirici editörlük ve kurgu danışmanlığı hizmeti verdim. Yaratıcı yazarlık ve senaristlik eğitimleri vermekteyim. Türkçe'ye hakimiyetime güveniyor, birlikte çalışırsak, başaracağımıza inanıyorum.
Utku Sızgın

Utku Sızgın

Hacettepe Üniversitesi nde okuyorum. Daha önce olumlu deneyimlerim olan makale, deneme ve diğer metin türleri yazılarını güvenle bana sunabilirsiniz.
Şahan Demirtaş

Şahan Demirtaş

Merhabalar, Ben Şahan DEMİRTAŞ, EVT Savunma vbe Havacılık Şirketinde Makine mühendisiyim. AutoCAD, Solidworks, SolidCam, Catia , Esprıt Cam gibi çizim programlarını aktif olarak kullanmaktayım. Yenilenebilir enerji sistemleri ve enerji teknolojileri hakkında araştırmalar yapmakta ve makaleler yazmaktayım.
İrem Demir

İrem Demir

İstenilen konuya ve kelime sayısına uygun makaleyi genellikle bir iki gün içerisinde teslim ediyorum, makalenin uzunluğuna göre değişiklik gösterebiliyor. Yazım ve noktalama kurallarına oldukça dikkat ediyorum. Whatsapp üzerinden iletişime geçersek daha detaylı yardımcı olabilirim .
Gamze Çetin

Gamze Çetin

Site ve bloglarınız için profesyonel yazılar yazarım. 5 gün içinde teslim ederim. Akıcı,anahtar kelimeler içeren,ilgi çekici ve imla hatası olmayan yazılar yazarım.
Emre Şencan

Emre Şencan

Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunuyum. Hürriyet Gazetesi, Ege Ajans gibi ulusal ve yerel kurumlarda 4 yıl haber muhabirliği ve spor muhabirliği yaptım. 1 yıldır da bazı sitelere uygun vakitlerimde makale yazıyorum. BÜLTEN HAZIRLAMA KURUMSAL METİN SEO İÇERİKLİ MAKALELER SLOGAN ÜRETİMİ ÖZGÜN İÇERİK ÜRETİMİ gibi konularda hizmet veriyorum.
Gülden Öz

Gülden Öz

Grafiker, Eğitim Danışmanı, Reklam Elemanı, Ön Muhasebe Elemanı, Müşteri Temsilcisi, Agent, Merchandiser, Sekreter, Kına-Servis Hostesi, Ürün Tanıtım Aktivite Elemanı, Foto Dağıtım Elemanı olarak farklı işlerde çalıştım. Çalışma hayatıma Freelance olarak devam etmek istiyorum. Başta makale yazmak üzere evimde bilgisayarımdan yapabileceğim her işe hazırım. Sektör farketmez.
Eda Güven

Eda Güven

Endüstri mühendisiyim ve öğrenciliğimden bu yana 4 senedir aktif olarak makale-tez-bitirme projesi-ödev yazmaktayım. Bu konuda kendime güveniyorum. adresimden bana günün her saati ulaşabilirsiniz
Güldane Ayrancıoğlu

Güldane Ayrancıoğlu

Medya alanında, marka ve firmalara içerik üretmek, metin yazarlığı yapmak, editoryal işleri profosyonel ve alan bilgisi ile en üst düzeyde yaratıcılık ile buluşturmak. 4 sene boyunca lisans eğitimi ile medya alanını öğrendim ve adobe programları dahil sosyal medya alanındaki bir çok uygulamaya üst düzey hakimlik sağladım. Ayrıca şuan 3 aydır bir internet sitesi yönetmekle beraber google analytics analizini çok iyi derecede planlayabiliyorum. Sürekli olarak redakte ve yazma eylemi gerçe
Sinem Baş

Sinem Baş

1973 doğumluyum. Hacettepe Ün. Mühendislik Fk. İngilizce Kimya Ana Bilim Dalı mezunuyum. 25 yıldır yazın hayatındayım. İş hayatına gazetecilik ile başladım. Sonraki dönemlerde yazarlık ve muhabirlik devam ederken halkla ilişkiler ve organizasyon ağırlıklı işlere yöneldim. 5 senedir SEO uyumlu içerikler de yazıyorum. Son iki senedir freelance yazarlık yapıyorum. Freelance yazarlık işlerinin içinde Türkiye nin tek gemiyle seyahat dergisinin yazı işleri müdürlüğü de vardı. Geoturka dan yayımlanm
Aslıhan Tok

Aslıhan Tok

ODTÜ psikoloji bölümü mezunuyum. Lisans hayatım boyunca çalıştığım projeler sayesinde veri girişi, analizi ve raporlaması konusunda tecrübeliyim.
Nuran  Taydaş Çal

Nuran Taydaş Çal

Kişisel gelişim ve Nlp uzmanı olarak toplumsal sıkıntılar diye ifade ettiğimiz , ikili ilişkiler, aile hayatındaki pürüzler, hayattan zevk alamama, hedeflerimiz, mutlu olamamak ile ilgili yazı ve çalışmalar yaparak kılavuzluk etmekteyim.Yayınlanmış eserlerimde de bu konular ele alınmaktadır.
Eren Mumcuoğlu

Eren Mumcuoğlu

Merhaba, 8 Yıldır Dijital Pazarlama (Seo, Sem, Facebook Ads, Twitter Ads, Sosyal Medya Yönetimi) işleri ile uğraşıyorum. Ayrıca web tasarım, grafik tasarım, itibar yönetimi, WordPress işlemleri ile de ilgileniyorum. Tüm bu süre boyunca kurduğumuz web sitelerine, yönettiğimiz sosyal medya hesaplarına, itibar yönetimi yaptığımız kişiler hakkında forumlara, sosyal medyaya özgün içerikler ürettik. Hem teknik bilgim yüksek, hem de kısa bir araştırma yaptıktan sonra her konuda makale üretebilirim.
Iklim  Erdem Çobanoğlu

Iklim Erdem Çobanoğlu

Aldigim isi kendime yakisir sekilde tamamlayp teslim etmekten keyif aliyorum. "Farkli olmak" benim motto'm. Farki ortaya koymak benim tarzim. Basari-uretkenlik-surdurulebilirlik ve kariyer.
Serhat  Karademir

Serhat Karademir

Lisede yazdığım liseler arası kitap, şiir, kompozisyon yarışmlarında dereceye girdim. Liseyi okul birincisi olarak bitirdim. Bilgisayar bölümü okudum Almanyada Erasmus projesiyle Kanal Avrupa'da 1 ay eğitim aldım. Marmara Üniversitesi Film Tasarımını kazandım fakat kayıt dondurmak zorunda kaldım.
Beyza  Yeşilbaş

Beyza Yeşilbaş

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. Akademik kurallara uygun birçok makale yazdım. H
Berat Yıldız

Berat Yıldız

Özellikle tarih ve edebiyat alanında olmak üzere çeşitli konularda makaleler yazdım. Hızlı ve kaliteli bir içerik üretmek içinse çok titiz davranmaktayım. Bir tık uzaklıktayım.
Osman  Vural

Osman Vural

2013'te hukuk kariyerime Polonya'daki Uniwersytet Wroclawski'de ingilizce hazırlık eğitimi alarak başladım. 2013-2015 yılları arasında hukuk alanında aldığım ingilizce eğitimine ek, gönüllü olarak Varşova, Wroclaw ve Prag'da, International Association of Young Lawyers kurumunun yıllık olarak düzenlediği konferanslara katıldım. 2015 yılında Letonya'nın Riga kentinde, Baltık University Ranking tarafından belirlenen üniversite sıralamasında birinci sırada olan Riga Graduate School of Law üniversit
Şule  Coşkun

Şule Coşkun

Adnan Menderes Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Boş vakitlerimi değerlendirmek için yaklaşık 3 sene önce başladığım ve benim için artık hobi haline gelen blog yazıları,içerik tanıtım metinleri,sosyal medya yönetimi gibi işlerle uğraşıyorum.Bu alanlardaki tecrübelerim ve yaptığım araştırmalar sayesinde sizler için kaliteli,özgün işler çıkarmaya hazırım.
Deniz Şahin

Deniz Şahin

Yaratıcılığın kelimelerde hayat bulduğu makale, deneme, şiir, mektup veya orjinalliği gerektirecek her türde yardımcı olabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Cankorur
Makale Yazımı   10/09/2020

Nesrin Hanım ile makale yazma konusunda desteğine ihtiyaç duydum. Gerçekten, güzel bir çalışma ortaya çıkardı. Ekonomi ve işletme alanlarında ve de global piyasalar hakkında gerçekten iyi bir bilgi birikimine sahip. Ayrıca, özenli ve titiz bir şekilde araştırmalar yapmakta. Destekleri için çok teşekkür ediyorum kendilerine. Nesrin Hanım ile çalışmayı herkese tavsiye ediyorum.

         
Gamze Ünal
Makale Yazımı   10/09/2020

Sağlık terminolojisinde katkıların ve çözümlerin için çok teşekkürler Mustafa hocam. "Para öncelikli değil" prensibin için ve söylemlerin için de ayrıca teşekkürler...

         
İbrahim Arslan
Makale Yazımı   03/09/2020

Uygar beye çok teşekkür ederim. Gerçekten çok iyi bir iş çıkarmış. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

         
Bilge Topçu
Makale Yazımı   16/08/2020

Haluk bey oldukça disiplinli, araştırma yaptığı alana özgü kaynakları çalışmalarda yeterince kullanmakta ve en önemlisi anlaştığınız tarihsel sürecinde öncesinde araştırmanızı teslim ediyor.

         
Terlan Hamit
Makale Yazımı   25/06/2020

Beyaza hanm sizi bize allah gönderdi..bu kdr ciddiyetle ve düzgün bir şekilde işini yapan bizi kendinize hayran ettiniz..elinize emeğinize sağlık

         
Berkay Güleç
Makale Yazımı   19/06/2020

Kesinlikle güvenebilirsiniz işinin ehli gerek kalemiyle gerek özverisi ile fazlasıyla profesyonel bir çalışma kaydetti Ödev süresince ne aşamada olduğunu Bilgi vererek herseferinde güven tazeleyen arkadaşımız yeterince de hızlı bir şekilde teslim etti kendisine teşekkür ederim...

         
Honey Budger
Makale Yazımı   13/06/2020

Çok kısa süre önceden haber vermeme rağmen beni kırmayıp tez ödevimi kabul etti. Bana çok yardımcı oldu. Size de olacağından eminim.

         
Sinem Aydemir
Makale Yazımı   09/06/2020

Tam zamanın da ve istediğim şekilde yaptığınız için teşekkür ederim,her soruma heran cevap verdiğiniz için de ayrıca teşekkürler. Memnun kaldım...

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz