Hizmet Ver

3 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

752 Makale Yazarı hizmet vermeye hazır.

Makale Yazımı

En İyi 25 Makale Yazarı

Ahmet Bayır photo

Ahmet Bayır

16.12.2020

Makale Yazımı · Beşiktaş, İstanbul

İstanbul Üniversitesi mezunuyum ve altı yılı aşkın süredir aldığım eğitimlerle birlikte ileri seviyede Türkçe ve İngilizce makale yazıyorum. Beni tercih edecek kişilere örnek makalelerimi atabilirim ve yazdırmak istediğiniz çalışmaları talep ettiğiniz sürenin öncesinde teslim edebilirim.

Mehmet Yavuz photo

Mehmet Yavuz

20.07.2021

Makale Yazımı · Şişli, İstanbul

Senelerdir profesyonel yazar olarak görev yapıyorum. Her türde makale yazabiliyorum. Aktif olarak örnek olarak sunabileceğim yüzlerce makalem bulunuyor. Talep ettiğiniz yazıları, dilediğiniz tarihlerden daha erken bir şekilde teslim ediyorum.

Barış Durukan photo

Barış Durukan

12.12.2020

Makale Yazımı · Odunpazarı, Eskişehir

İnternette her şeyi bulmak mümkün. Peki sizi binlerce hatta milyonlarca benzer site arasından nasıl bulacaklar. E-ticaret, web sitesi ya da blog olsun daha fazla görünmenizi sağlıyacak şey SEO uyumlu makalelerdir. Sizde sitenizin arama motorlarının en üstünde yer almasını istiyorsanız SEO uyumlu...

Murat Kaya photo

Murat Kaya

21.05.2020

Makale Yazımı · Gebze, Kocaeli

Bir çok konuya vakıf ve araştırma yeteneğim çok iyi olması sebebi ile makale yazımları yapabilmekteyim. Kısa sürede bir çok iş teslimatı yaptım

Fatma Solmaz photo

Fatma Solmaz

29.12.2020

Makale Yazımı · Milas, Muğla

Manisa Celal Bayar üniversitesi İnşaat Mühendisliği ve Adnan Menderes Üniversitesi İSG yüksek lisans öğrencisiyim

Melda Çevik photo

Melda Çevik

06.11.2020

Makale Yazımı · Esenyurt, İstanbul

Gıda Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanıyım. İngilizceyi ilerletmek için Beykent Üniversitesi “Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik” bölümü okumaktayım. Aktif olarak İş Güvenliği uzmanlığı yapmakla birlikte uzun zamandır Freelance olarak yazarlık yapıyorum. Sitelere özel reklam yazıları/makale/blog...

Kaan Çolak photo

Kaan Çolak

28.09.2021

Makale Yazımı · Üsküdar, İstanbul

Ben Kaan Çolak. 25 yaşındayım ve 6 yıldır profesyonel yazarlık yapıyorum. Uzmanlık alanlarım başta olmak üzere her türde makale yazabiliyorum. Sizin de makale ve benzeri yazılara ihtiyacınız varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Cankat Atbinici photo

Cankat Atbinici

18.11.2020

Makale Yazımı · Kepez, Antalya

Sinema televizyon bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı da bu alanda yapıyorum. İhtiyacınız olan yazıları doğru bir Türkçe ile en kısa zamanda yazabilirim.

Baki Ocak photo

Baki Ocak

30.08.2021

Makale Yazımı · Üsküdar, İstanbul

Hukuk fakültesindeki lisans eğitimimi bitirmiş olup hem lisans eğitimin süresince hem de sonrasında sadece kendi alanıma sıkışıp kalmayıp birçok alanda kendimi geliştirdim. Yine bu alanlarda gelişme kat ederken basit bir çalışmadan ziyade tam yetkinliğe ulaşmayı hedef alarak ilerlemeye özen...

Mustafa Hakan Öztekin photo

Mustafa Hakan Öztekin

28.09.2021

Makale Yazımı · Beşiktaş, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencisiyim. Kendi bildim bileli yazıyorum. Kendi yayınevimden çıkartmak üzere olduğum romanımı bitirmek üzereyim. Daha önce bir çok şirket için makale ve blog yazıları yazdım. Dilerseniz size içerik bulabilir, içeriğinizi SEO'ya uygun olarak...

Ecem Özyonar photo

Ecem Özyonar

06.02.2021

Makale Yazımı · Sivas, Sivas

İstekleriniz doğrultusunda, güvenilir bir şekilde makale ve içeriklerinizi tamamlarım.

Eylem Şengül photo

Eylem Şengül

11.08.2021

Makale Yazımı · Esenyurt, İstanbul

Hem bireysel hem de sektörel, reklam amaçlı makaleler yazıyorum. En kısa sürede en iyi makaleyi yazmak benim işim.

Ahmet Tarık Bekdaş photo

Ahmet Tarık Bekdaş

26.04.2021

Makale Yazımı · Konyaaltı, Antalya

Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi. Lise yıllarımdan beri ilgili olduğum sinema üzerine, pek çok inceleme yazısı yazdım ve yazılanlara da editörlük yaptım. Kendime ait özgün bir dil oluşturabildiğimi düşünüyorum.

Kadriye E photo

Kadriye E

19.04.2020

Makale Yazımı · Balçova, İzmir

Makale yazımı ve spss analiziyle ilgili birçok çalışma yaptım. Hizmet verdiğim birçok müşterimden olumlu sonuç aldım. Aldığım işleri verilen şartlara uygun olarak yapmaktayım.

Başak Abdan photo

Başak Abdan

05.10.2021

Makale Yazımı · Biga, Çanakkale

Sizler için istediğiniz niteliklerde makale yazabilir, istediğiniz metinleri imla ve yazım kurallarına göre yeniden düzenleyebilirim. Beraber zevkle çalışacağımızdan eminim! :)

Abdulkadir Haktan Dursun photo

Abdulkadir Haktan Dursun

14.09.2021

Makale Yazımı · Pazar, Rize

Kelimelerin ve hayallerin gücü adına herkese merhabalar. Babam hep "Çok gezmek kadar çok okumak da oldukça önemlidir." derdi. Bunu insanlara söylerken bir cümle de ben ekliyorum. "Yazmak çok daha önemlidir" Hayatımda bir çok şeyi yazarak elde ettim. Elde ettiğim en kutsal şey ise "saygınlık" oldu....

Didem Araz photo

Didem Araz

16.05.2021

Makale Yazımı · Üsküdar, İstanbul

Uzun süredir içerik yazarlığı yapmakta ve bir süredir de hali hazırda bir şirket için SEO uyumlu içerik ve makale yazmaktayım. Kendimi geliştirdiğim ve daha da geliştirmek istediğim bu alanda çalışmalarımı freelance olarak da devam ettirmek istiyorum.

Gizem Atalay photo

Gizem Atalay

05.10.2021

Makale Yazımı · Nilüfer, Bursa

LİSEDEN BERİ EDEBİYATA İLGİM BULUNMAKTA OLUP, EĞİTİMİMİ HUKUK ALANINDA ALDIM.KİTAPLAR VE BİR ŞEYLER YAZMAK HER ZAMAN HOŞUMA GİTMİŞTİR. BU NEDENLE SEVDİĞİM İŞLE DE İLGİLENMEK İSTİYORUM

Ayşenur Turan photo

Ayşenur Turan

28.08.2021

Makale Yazımı · Bakırköy, İstanbul

Tez, makale yazımı, TR-ING çeviri, proofreading, istatistiksel analiz, bilimsel dergiye makale yükleme konularında destek verilir.

Merve Yolcu photo

Merve Yolcu

20.05.2019

Makale Yazımı · Ataşehir, İstanbul

Yayınlanmış ve yayınlanacak olan yazılarım ile birlikte teorik olarakta eğitimlerimi alıyorum. Her konuda makalenize yardımcı olabilirim. Teşekkürler, sevgiler.

Ali Gürbüz photo

Ali Gürbüz

13.08.2021

Makale Yazımı · Kadıköy, İstanbul

Merhaba, Eğitim öğretim takvimi içerisinde ayda ortalama 25.000 kelime ortalamasıyla sosyal bilimler üzerine makaleler yazıyorum. En geç 1 hafta içerisinde teslim ediyorum. Aklınızda kalan tüm sorular için telefonda konuşabilir, literatür metodolojisi üzerine bağlamları birlikte kararlaştırabiliriz.

Ümmühan Akbaş photo

Ümmühan Akbaş

16.05.2021

Makale Yazımı · Finike, Antalya

Küçük bir ilkokulun önceleri kütüphanesi olmayan bir okulunda okurken okula gelen yeni bir öğretmenimiz sayesinde kütüphane ve kitaplarla tanıştım. Önceleri zorunlu ve not için olan kitap okuma serüvenim bir anda daha fazla kitap okuma isteğimle devam etti. Lise ve üniversite yıllarında fantastik,...

Merve Ertürk photo

Merve Ertürk

12.12.2020

Makale Yazımı · Kilimli, Zonguldak

Öğretmenim, yazım kurallarına oldukça hakim ve akıcı makale metinleri yazıyorum her konuda yazabilirim

Adem Yiğit photo

Adem Yiğit

23.05.2020

Makale Yazımı · Hakkari, Hakkari

Arkadaşlar mrb elimden geldiğince size makale yazarlığı ve fikir statümü göstericem makale konusunda bana güvenin

Solkan Tunç photo

Solkan Tunç

26.06.2021

Makale Yazımı · Hakkari, Hakkari

Yazarlık bir sanattır, insanoğlu; yaradılışın ilk evrelerinden beridir hep bir şeyleri çizmek veya yazmak istemiştir. Söz uçar yazı kalır diyen atalarımız, bilgilerin nesiller boyunca insanoğluna yardım edebileceğine dem vurmuştur. Ben şahsım olarak bir şeyi yazmadan önce yazacağım konu hakkında...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Makale Yazımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Makale Yazımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Makale Yazımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Makale Yazımı için binlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin gerçek müşteri yorumları ve ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Her yıl binlerce kişi Makale Yazımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden hallettiğin Makale Yazımı işlerini Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Metin Yazarı

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl