En İyi 25 Makale Yazımı | Armut

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

610 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Makale Yazımı

Nalan  I.

Nalan I.

Ekonomist,Reklamcı ve Halkla İlişkiler ciyim. Yaklaşık 5 yıldır sağlık, dermo ve organik kozmetik, ısıtma soğutma, makina sanayi, kapı pencere sistemleri, kimya sanayi, bilişim, dijital , otomotiv, federasyon gibi değişik sektör ve branşlarda hizmet veren doktor,klinik ve özel firmalara hem online mecraya hem konvansiyonel mecraya advertorıal,makale,basın bülteni, web sitesi içeriği ,röportaj hazırlama hizmeti vermekteyim. Türkçeyi doğru kullanarak imla ve gramer kurallarına uyan; Ekonomi,F
Akademik Tez D.

Akademik Tez D.

“AKADEMİK TEZ DESTEK” olarak Türkiye’nin dört bir yanından seçkin üniversitelerden ve eğitim kurumlarından alanlarında uzman akademisyen, profesyonel ve eğitimciler tarafından oluşturulmuştur. Bizler akademik tez yazımı, proje hazırlanması, ödev hazırlanması alanlarında uzmanlaşmış olan kadromuz ile her branşta konunuza uygun taleplerinizi alıyoruz. Tüm çalışmalarımızda , bilimsel ve etik anlayışı baz alarak sizlere fayda sağlamaya çalışmaktayız. Çalışmalarımızın tamamı özgün olarak hazırlanma
Gamze M.

Gamze M.

Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
İlknur Y.

İlknur Y.

Biyokimya, Tıbbi Biyoloji ve Genetik alanında akademik çeviri, tez, makale düzenleme ve yazımı konusunda yardımcı olabilirim.
M. İsmail Ü.

M. İsmail Ü.

Muhammet İsmail ÜZEN; 2012-2018 arası ODTÜ de Mühendislik Fakültesinde okudum. Eylül 2018 den bu yana da Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesine başladım. Yaklaşık 2 yıldır çeşitli konularda makaleler yazıyorum. Psikoloji, sosyoloji, siyaset bilimi, felsefe ve bilimsel konuların yanı sıra blog ve diğer internet siteleri için tanıtım yazıları da hazırlayabilirim.
Maristatistik  M.

Maristatistik M.

Sosyal bilimler alanında akademik makalelerin, İngilizce son okuması, makalenin yayın için uygun hale getirilmesi, makale için istatistik analizlerin yapılması işlemlerini yapıyoruz.
Yavuz D.

Yavuz D.

2005 yılından beri aktif olarak akademik danışmanlık yapıyorum. Makalenizin hazırlanması konusunda danışmanlık yapabilirim. Makalenizi, araştırmanızın amaçları doğrultusunda bilimsel araştırma yöntemleri ve güncel istatistik teknikleri ile analiz ediyorum. Veri analizini; SPSS, AMOS, LISREL ve CMA gibi istatistik programlar ile gerçekleştiriyorum. Analiz sonucu elde edilen bulguları istenen formata uygun olarak tablo ve grafik eşliğinde raporluyorum. Makalenizi istediğiniz derginin y
Serhan  D.

Serhan D.

Öncelikle merhabalar. 23 yaşında Rus dili ve edebiyatı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. 1 yıldır Türkçe makale yazarlığı yapmaktayım. Rusçadan Türkçeye, Türkçeden Rusçaya [TİCARİ] alanlarda çeviri yapabilirim.
Kamil Okan I.

Kamil Okan I.

Tarih öğretmeni olarak çalışmaktayım ve 15 yıldır düzenli olarak kitap okumanın yanında çeşitli dergileri de takip etmekteyim. Bunun sonucunda çeşitli web siteleri ve kişisel blog sayfamda yazılar yazmaktayım. Web sirenizle ve reklam şirketinizle alakalı olarak METİN YAZARLIĞI ve GOOGLE UYUMLU SEO MAKALE YAZARLIĞI yapabilirim.
Birkan H.

Birkan H.

Beykent Üniversitesin MBA Programında Master Eğitimimi tamamladım. Başta Otomotiv olmak üzere üretim ve dış ticaret yapan firmalarda yönetici olarak görev aldım. Son olarak üretim ve ihracat yapan bir firmada Fabrika müdürü görevini üstlenmekteyim. Lisanslı olarak bisiklet sporuna ilgi duymaktayım. Sosyal çevremin yoğun olması ve eğitici bir yapıya sahip olduğumdan konuşmayı ve yazmayı severim. Hobi olarak ahşap oyma ev dekorasyon işleri yapmaktayım. Yeni nesil teknolojiler hayatı kolaylaştır
Tankut  B.

Tankut B.

İktisat, işletme ve finans alanlarında sizin belirleyeceğiniz konuları ile ilgili ekonometrik uygulamaları da içeren makale, bildiri ve kitap bölümlerinin hazırlanmasında yardımcı olurum. Ayrıca, yukarıda belirtilen bilim dallarında hazırlayacağınız yüksek lisans ve doktora tezlerinizin ekonometrik uygulama bölümlerinde yardımcı olabilirim.
Hacer D.

Hacer D.

Q ve F klavyelerde 10 parmak yazabiliyorum. Tez, makale ve her türlü metninizi bilgisayar ortamına aktarmak için doğru adrestesiniz.
Volkan Y.

Volkan Y.

20 yıllık hukukçuyum ceza alanında yüksek lisans yaptım ayrıca kamu hukuku alanında doktora yeterlilik aşamasındayım hakemli dergide yayımlanmış 2 makalem var Ceza hukuku (genel-özel-usul) alanında makale yazarım
Ahmet  M.

Ahmet M.

Çok uzun süredir makale yazıyorum. Birçok kurumsal firmaya içerik sağladım bunlardan bazıları milliyet.com.tr, cimri.com, altunbilekler.com ve benzeri birçok marka. Kurumsal ve seo uyumlu makale yazma konusunda yıllardır süren tecrübemizle çalışmalara devam ediyoruz.
Merve Özkan

Merve Özkan

Seo uyumlu makale yazıları Web site içerikleri Seo uyumlu kurumsal tanıtım yazıları Ürün ve hizmet tanıtımları Blog yazıları verdiğim hizmet içinde yer almaktadır.
Çağrı Y.

Çağrı Y.

Aşamımızın en güzel anılarını üniversite döneminde biriktiririz ancak bu anıları biriktirirken aynı zamanda bu dönemin gerektirdiği sorumluluklar bizi kaygıya ve strese sürükler. Size, akademik hayatın üzerinizde yarattığı bu kaygı ve stresin dozunu azaltmanız için bir fırsat sunuyoruz. Dünya üniversiteleri akademik başarı sıralamasında(ARWU) yeri olan birçok üniversitenin referans olduğu profesyonel kadromuz ile akademik yükünüzü azaltmanız ve bu sayede çok daha fazla anı biriktirmenizi hedefl
Mehmet Ali K.

Mehmet Ali K.

Merhaba ben Mehmet Ali. Kahramanmaraş'ta Çukurova Elektrik Anadolu Lisesinde eğitim almaktayım.Araştırma yapmak ve makale yazmaktan hoşlanıyorum.
Selahattin Yücel Ş.

Selahattin Yücel Ş.

Sizin için felsefe ve birçok bilim dalında araştırma yapıp bunları tertip edebilirim. Hakeza birçok spor dalı ve hobi konusunda da yazılar yazabilirim.
Aslı B.

Aslı B.

Kurumsal bir firmada Seo Yardımcılığı yapıyorum. İnternet satış sitelerinde yayında onlarca makalem var. Her konuda makale ve metin yazarlığı yapabilirim.
Sıla T.

Sıla T.

2 senedir makale yazarlığı yapmaktayım. Birbirinden farklı tatil siteleri, satış siteleri ve kişisel bloglar için 250 yi aşkın özgün site içeriği oluşturdum. Üst düzey uzmanlık gerektiren konular dışında her konuda gerekirse üstün bir araştırma yaparak makale yazmaktayım.
Abdulkadir Y.

Abdulkadir Y.

Seo hizmetimizle sizin, koca bir buzdağı gibi olan internet dünyasında o buzdağının görünen kısmı olmanızı sağlayacağız. Makaleleriniz için sizi yazma zahmetinden de kurtaracağız.
Ümit Ç.

Ümit Ç.

Çocukluğumdan beri yazmaya bir merakım var. 1 senedir blog siteleri için, profesyonel makaleler yazıyorum, en uygun fiyat garantisiyle. Ulaşmanız yeterli
Mustafa K.

Mustafa K.

Merhabalar; Bir vakıf üniversitesinde psikoloji eğitimimi yarıda bırakarak İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde okumaya başladım. Aynı anda Açıköğretimden Dış Ticaret ve İnsan Kaynakları bölümlerini bitirdim. Bu süre içerisinde bol bol okuyup, izleyerek kendimi başta tarih, sosyoloji, psikoloji gibi beşeri bilimler olmak üzere daha geniş yelpazede akademik, sosyal ve entelektüel alanda geliştirdim. Her türlü güncel konuda ve tez düzeyinde olmamak koşuluyla akademik konuda makalenizi yaza
Ayça S.

Ayça S.

Yazkazan.net sitesinde freelance yazar olarak çalışmaktayım. Uzun zamandır yazı işleriyle uğraşıyorum.
Sıla E.

Sıla E.

Akademisyenim. Özellikle sağlık alanında makale tez yazımı, sunum hazırlama gibi alanlarda oldukça deneyimli ve iyiyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Saniye Akçay
Makale Yazımı   11/01/2019

Şeyda Hanım, ilgili, disiplinli, işini iyi yapan bir insan, aldığım hizmetten memnunum, Hizmet sürecinde ve zamanında da sözünde durdu. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

         
Subhan Ahmedov
Makale Yazımı   09/01/2019

Yavuz hocamın işime yanaşma şeklini çok çok beğendim. İnternetin de bize verdiği rahatlık açısından her an hizmetime koştu. Kendisine minnettarım. Tavsiye ederim herkese.

         
Ceren Basova
Makale Yazımı   11/12/2018

Veysel bey işini çok büyük titizlikle, zamanında teslim etti. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

         
Fatih Altindis
Makale Yazımı   26/11/2018

Profesyonel yaklaşım için teşekkür ederim.Çok hızlı ve eksiksiz destek aldım.İyi çalışmalar dilerim.

         
Gulsum Umut
Makale Yazımı   19/11/2018

İstatistik ve bilimsel araştırma konusunda çok yetenekli birisi. Tez metinlerinin yazımı konusunda oldukça titiz ve özenli bir dili var. 3 aydır beceremediğim tez istatistiklerini bir haftada hem de tez formatına uygun olarak teslim etti. Sayesinde tez derdinden kurtuldum

         
Burak Cihan
Makale Yazımı   16/11/2018

Betül hanımın gerçekten ellerine sağlık, çok okunaklı, özgün ve kaliteli makale yazdı web sitelerime ve tabi ki arkaları da gelecek. Bir web sitesi yapımcısı olarak tüm müşterilerime tavsiye edeceğim. Gerçekten tebrik ediyorum

         
Bahadırhan Sevgili
Makale Yazımı   09/09/2018

Gerçek bir profesyonel ile çalıştığımı düşünüyorum çok memnun kaldım, Hocama iyi çalışmalar diliyorum.

         
Eylem Sabuncu
Makale Yazımı   07/05/2018

Titiz ve hızlı çalışmanız için çok teşekkür ederim. Anlastigimiz gibi, tam istediğim şekilde makalemi teslim aldim. İsinizde başarılar dilerim.

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz