En İyi 25 Makale Yazımı | Armut

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

435 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Makale Yazımı

Gamze M.

Gamze M.

Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
S.s.sanitas Magisterium Eğitim Kooperati

S.s.sanitas Magisterium Eğitim Kooperati

Eğitim kooperatifi olarak alanında uzman kadromuz sağlık ve sosyal bilimler alanlarındaki çalışmalarınızda sizlere yardımcı olabiliriz
Maristatistik  M.

Maristatistik M.

Sosyal bilimler alanında akademik makalelerin, İngilizce son okuması, makalenin yayın için uygun hale getirilmesi, makale için istatistik analizlerin yapılması işlemlerini yapıyoruz.
Osman  V.

Osman V.

2013'te hukuk kariyerime Polonya'daki Uniwersytet Wroclawski'de ingilizce hazırlık eğitimi alarak başladım. 2013-2015 yılları arasında hukuk alanında aldığım ingilizce eğitimine ek, gönüllü olarak Varşova, Wroclaw ve Prag'da, International Association of Young Lawyers kurumunun yıllık olarak düzenlediği konferanslara katıldım. 2015 yılında Letonya'nın Riga kentinde, Baltık University Ranking tarafından belirlenen üniversite sıralamasında birinci sırada olan Riga Graduate School of Law üniversit
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

Denizcilik sektöründe ve deniz elektronik sistemleri üzerine 9 yıl çalıştım. 2 adet lisans ve 2 adet ön lisans diplomam bulunmakta. 7 sene de kuyumculuk sektöründe pazarlama ve ticaret işiyle uğraştım. Yerli ve yabancı birçok kişiyle ticari ve sosyal ilişkiler kurdum. Hem çok okudum hem de çok gezdim. Yazdığım anılar, mektuplar ve şiirler, beni profesyonel olarak makale yazmaya yönelttiler. Farklı internet sitelerinde de makale yazarlığı yapmaktayım. Yazdığım makaleler giriş, gelişme ve sonuç
İbrahim  Ö.

İbrahim Ö.

Türkçe olarak bol kitap okuyan birisiyim. Türkçe dilbilgisi kurallarına hakimim. Şu aralar işim olmadığı için 7/24 yazı yazacak vaktim var. İlgilenirseniz teşekkür ederim.
Halil İbrahim  K.

Halil İbrahim K.

Ben Halil İbrahim KIR. 2010 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım. 4 yılda 3.00 ortalama ile 2014 yılında mezun oldum. Konya Karatay Üniversitesinde Kamu Hukuku dalında yüksek lisans yapmaktayım. Ve buradaki ilk dönem ortalamam 3.70. Yüksek lisansa devam ediyorum ve aynı zamanda bir avukatın yanında çalışmaktayım ve ceza hukuku alanında savunmalar hazırlamaktayım. Hukuki konularda makale yazmak için bu siteye üye oldum. Şimdiden sevgili arkadaşlardan teklifler bekliy
Ercan E.

Ercan E.

Akademik ve gazetecilik deneyimlerimden dolayı daha önce de pek çok makale hazırlama fırsatı buldum. İlgi alanlarım hayli geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle Sosyal Bilimler ve sözel alanlarda yetkin olduğumu düşünüyorum.
Harun A.

Harun A.

Merhaba, İhtiyaç duyabileceğiniz özgün, imla kurallarına uygun, anlatım bozukluklarından uzak, akıcı ve istenilen üslupta makaleler yazmaktayız. Makale yazarlığı ile ilgili sizinle çalışmak istiyor, uzun süreler boyunca karşılıklı olarak memnuniyet çerçevesi içinde vereceğiniz görevleri yerine getirmek istiyoruz. Buna bağlı olarak vereceğiniz makale konuları hakkında en detaylı araştırma yapılarak, özgünlük kuralları içinde istenilen zamanda teslim edebiliriz. Başvurumuzun olumlu olması ve uzu
Ersin  K.

Ersin K.

Web site sahipleri için özgün ve SEO uyumlu içerikler üretiyorum. Teknoloji, Spor, Sağlık, Yiyecek&İçecek, Eğlence, Coğrafya gibi genel konular dışında çeşitli spesifik konu başlıklarında da klavyemi konuşturabiliyorum. Yaklaşık olarak 3 yıldır bu işle ilgilenmekteyim. Bu süre zarfında yeniliklere ve öğrenmeye her daim açık oldum. Kaliteden ve profesyonellikten taviz vermeyen bir yazar arıyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.
Erdem Y.

Erdem Y.

Merhaba, Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. Makale, tanıtım ve blog yazısı yazılır ve İngilizce-Türkçe, Türkçe-İngilizce çevirilir yapılır.
S D.

S D.

Sosyal bilimler, sağlık bilimleri ve güvenlik bilimleri alanında hazırlayacağınız makalelerinize ve bilimsel çalışmalarınıza (Türkçe- İngilizce) her aşamada akademik danışmanlık verilir.
Mustafa K.

Mustafa K.

Merhabalar; Bir vakıf üniversitesinde psikoloji eğitimimi yarıda bırakarak İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde okumaya başladım. Aynı anda Açıköğretimden Dış Ticaret ve İnsan Kaynakları bölümlerini bitirdim. Bu süre içerisinde bol bol okuyup, izleyerek kendimi başta tarih, sosyoloji, psikoloji gibi beşeri bilimler olmak üzere daha geniş yelpazede akademik, sosyal ve entelektüel alanda geliştirdim. Her türlü güncel konuda ve tez düzeyinde olmamak koşuluyla akademik konuda makalenizi yaza
Batuhan S.

Batuhan S.

National Geographic, Pegasus Magazine ve XOXO The Mag ekiplerinde editörlük yaptım. Ayrıca OT Dergi, Kitap-lık, Magma, Psychologies, Herkese Bilim Teknoloji, Trendsetter, Metro Gastro, Calling, Tarla Sera ve Crystal gibi dergiler için de telifli yazılar kaleme aldım. İnternet ortamında ise K24, XOXO Digital, Oggito, Manifold, Yeşil Gazete, KitapEki ve Apelasyon da yazılarım çıktı. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Latin Amerika Çalışmaları Bölümü nde Yüksek Lisans Öğrencisi olup tez aşamasındayı
Barış T.

Barış T.

2007 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi nden mezun oldum. Dilin kullanımı ve metinler uzmanlık alanım. Halen İçerik Evreni, sadeceon, bionluk, içerik.net ve sanaluzman sitelerinde freelance içerik ve metin yazarlığı yapmaktayım. Talepleriniz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılayacak özgün metinler ortaya koyabilirim.
Selman Bera Ö.

Selman Bera Ö.

Sizin için her konuda makale yazabilirim. Ortalama 300-350 kelimelik makaleler yazabilirim. Aldığım işleri ortalama 1-1.5gün içerisinde tamamlayıp teslim edebilirim. 300 Kelimelik makale 30 Tl 350 Kelimelik makale 35 Tl dir. Makaleler tamamen özgün içerik olup, imla kurallarına uyularak yazılır.
Ayşe Nur  Ş.

Ayşe Nur Ş.

Yazkazan.net ve içerik evreni adlı sitelerde aktif olarak makale yazarlığı yapıyorum. İstenilen konuda seo uyumlu, özgün makale yazabilirim.
Ahmet Ö.

Ahmet Ö.

İstenilen makaleler; tanıtım yazıları, blog yazıları, e-ticaret ve reklam amaçlı olan tüm makaleler, özgün bir dille yazılır. Ara başlıklar ve talep doğrultusundaki anahtar kelimeler de kullanılarak, okuyucunun veya müşterinin beğeneceği şekilde, gerekli itina ve özen gösterilerek, tüm imla kurallarına dikkat edilerek makaleleriniz hazırlanır.
Erkan Y.

Erkan Y.

Makale yazma konusunda sürekli olarak deneyimlerini geliştiren ve alanında profesyonelliğe ulaşabilmiş bir yazarım.
Ziya K.

Ziya K.

Efendim ben Ziya Kuleci öğrenciyim çeşitli ödüller aldım. Kendimi anlata bildiğim tek şey yazı yazmaktır.
Tez D.

Tez D.

Tezinizin,Tez yazım kalvuzuna göre düzenlenmesi, seminer be sunumlarınızda tez inceleme biriminden kabul edilmesi sürecine kadar her türlü destek ve yardım bizim işimizdir. Kaliteyi hızlı ve ucuza almak isterseniz bizi seçin. Uzman kadromuzla size en iyi hizmeti sunmayı vaad ediyoruz.
Gülçin G.

Gülçin G.

Hürriyette makale yazımı yapıyorum. Deneme, makale, kitap okumaktan ve yazmaktqn hoşlanıyorum. Kaliteli ve kusursuz sonuçlar elde ediyorum
Sercan C.

Sercan C.

Yıllardır edebi alanda yazı yazan birisi olarak bunu sanal alemde değerlendirebileceği mi düşündüm.En nihayetinde buna da bir yerden başlamak lazım diyorum.Şiir,deneme ve öykü kategorisinde bir çok yazı yazdım ve hala da yazıyorum.Şimdi ise burada iyi bir hizmet sunabileceğime inanıyorum.Teşekkür ederim.
Ayşe Nur Ş.

Ayşe Nur Ş.

2 yılı aşkın süredir makale yazarlığı yapıyorum. Koçtaş, Zingat gibi firmalar başta olmak üzere birçok farklı firmayla çalışma fırsatı buldum. %100 özgün ve seo uyumlu makaleler hazırlıyorum. Makaleyi oluşturmadan önce bolca araştırma yapıyorum. Ayrıca makaleyi size teslim etmeden önce özgünlük testinden geçiriyorum ve yazım hatası olup olmadığını kontrol ediyorum.
Beyza C.

Beyza C.

Genç ve yeni dünyayı avcunun içi gibi bilen zihinlerin olay ve durumlara farklı bakış açılarıyla sizi şaşırtmasına hazır olun
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bahadırhan Sevgili
Makale Yazımı   09/09/2018

Gerçek bir profesyonel ile çalıştığımı düşünüyorum çok memnun kaldım, Hocama iyi çalışmalar diliyorum.

         
Eylem Sabuncu
Makale Yazımı   07/05/2018

Titiz ve hızlı çalışmanız için çok teşekkür ederim. Anlastigimiz gibi, tam istediğim şekilde makalemi teslim aldim. İsinizde başarılar dilerim.

         
Burak Cihan
Makale Yazımı   30/04/2018

İlk çalışmasıymış Barış beyin ama gayet başarılıydı gerçekten çok okunaklı ve Google dostu yazılar yazarak web sitemize katkıda bulundu. Emeklerinden ötürü tekrar buradan da çok teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

         
Yener Çay
Makale Yazımı   28/04/2018

Hüseyin bey'e çok teşekkür ederim beni yönlendirdiği kişi doğan bey de sağ olsun çok ilgilendi memnun kaldım gayet başarılı bir çalışma oldu tüm emeği geçen ekibe teşekkür ederim.

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz