4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

704 Makale Yazarı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Makale Yazarı

Ahmet  Bayır

Ahmet Bayır

İstanbul Üniversitesi İktisat öğrencisiyim, aynı zamanda Sosyoloji bölümünde çap yapıyorum. Altı yılı aşkın süredir aldığım eğitimlerle birlikte ileri seviyede Türkçe ve İngilizce makale yazıyorum. Beni tercih edecek kişilere örnek makalelerimi atabilirim ve yazdırmak istediğiniz çalışmaları talep ettiğiniz sürenin öncesinde teslim edebilirim.
Murat Kaya

Murat Kaya

Bir çok konuya vakıf ve araştırma yeteneğim çok iyi olması sebebi ile makale yazımları yapabilmekteyim. Kısa sürede bir çok iş teslimatı yaptım
Melda Çevik

Melda Çevik

Gıda Mühendisi ve İş Güvenliği Uzmanıyım. İngilizceyi ilerletmek için Beykent Üniversitesi “Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik” bölümü okumaktayım. Aktif olarak İş Güvenliği uzmanlığı yapmakla birlikte uzun zamandır Freelance olarak yazarlık yapıyorum. Sitelere özel reklam yazıları/makale/blog yazıları yazıyorum. Ayrıca gelen talepler doğrultusunda birçok konuda içerik üretiyorum. Siteniz için dilerseniz sürekli güncellenecek olan yazılar ya da istediğiniz tek alanda blog yazıları ve/veya reklam
Aslı AYDIN

Aslı AYDIN

Sıradanlıktan uzak, gerçek bilgiye dayalı araştırmalar sonucu,kaliteli içerikler oluşturulmaktadır. Özgün,sıkılmadan sorularınızın cevaplarını bulabildiğiniz yeterlilikte metinler yazıyorum.
BURAK ALTINSOY

BURAK ALTINSOY

18 YILDIR KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA ALANINDA ÜST DÜZEY GÖREVLER ÜSTLENEN VE BUNUN YANINDA BK DİZAYN VE ALTUR GİBİ DERGİLERİN EDİTÖR YARDIMCILIĞINI YAPMIŞ BİR PROFESYONELİM. KENDİME AİT 1 ŞİİR , 1 DERLEME VE BİRDE SEKTÖREL ARAŞTIRMA KİTABIM VAR. AYRICA MERMER SEKTÖRÜNDE 4 YILDIR SEKTÖREL VE ULUSLAR ARASI BİR DERGİDE KÖŞE YAZARLIĞI YAPMAKTAYIM. METİN YAZARLIĞI VE MAKALE KONUSUNDA PROFESYONEL DESTEK SUNMAKTAN MUTLULUK DUYARIM.
. .

. .

Hacettepe Üniversitesi SOsyoloji mezunuyum Girişimcilik ve Proje Döngüsü eğitmimim var Spss ve MaxQda analiz programlarını kullanabiliyorum Bahçecilik ve kozmetik konusunda araştırma yapmayı seviyorum İlgi alanlarıma göre içerik ve alanımda makale yazabilirim.
Işıkzade Okan

Işıkzade Okan

Seo kriterlerine hâkimim. 2020 yılı itibariyle 1000 in üzerinde seo makalesi yazdım. Tarih, eğitim, gezi, spor, mutfak, turizm başta olmakla birlikte hemen her konuda kısa sürede yazınızı hazırlayabilirim. Web sitem: www.ozgunmetinyazari.com Instagram: ozgunkalem34
Cankat Atbinici

Cankat Atbinici

Sinema televizyon bölümü mezunuyum. Yüksek lisansımı da bu alanda yapıyorum. İhtiyacınız olan yazıları doğru bir Türkçe ile en kısa zamanda yazabilirim.
Cansu Can

Cansu Can

Deneyimli Türkçe öğretmeniyim. Türkçenin yazım ve imla kurallarına hakimim. Freelance yazarlık tecrübem var. SEO diline oldukça hakimim ve kelime dağarcığım geniş. Verilen kelime aralığı ve konu başlıkları doğrultusunda istenilen metni kolayca hazırlayabilirim.
Feyza Şeker

Feyza Şeker

İstediğiniz kriterlerde size özel metinler yazabilirim. Hayalinizdeki metne ulaşmanız için elimden geleni yapacağıma güvenebilirsiniz.
Forsake

Forsake

Merhaba Her işin özü "hayal"dir.Hayalin köküne baktığınızda "hay" kelimesine düşüyoruz.Hay;ďiri olan ölümsüz olandır.Bu yüzden ki hayalle imzalanan hersey bakidir.
EMRULLAH Çetkin

EMRULLAH Çetkin

Hayatınızda hep var olan ama hiç fark etmediğiniz yanınız. dünyaya hiç var olmayan bir pencereden bakmak ilgi çekicidir, belki bir var oluş sebebi ,ya da rutin bir bakış açısı
Veysel Çetkin

Veysel Çetkin

Çeşitli dergilerde yayımlanmış yazılarım bulunmakta olup 12 yıldır Milli Eğitim Bakanlığında öğretmen ve yönetici olarak çalışmaktayım.Hukuk Fakültesi öğrencisi olarak eğitim hayatımı sürdürmekteyim
Kadir Kesten

Kadir Kesten

Bir şeyler yazmayı hep sevdim. Zamanımın çoğu yazmakla geçiyor. Birlikte iş yapmaktan zevk alacağınız biriyim.
Madına Gül

Madına Gül

Konu sınırlaması olmadan en az 50+ - 100+ kelime aralığında özgün, yazım kurallarına uygun makaleler için lütfen benimle iletişime geçiniz.
Damla Baydar

Damla Baydar

İnsan ilişkilerinde ve kalemimin kuvvetinde kendime güvenirim. Eğer yazılacak bir makaleniz varsa doğru yerdesiniz. Tereddüt etmeden iletişime geçin.
Damla Saban

Damla Saban

Yazıya ilk olarak deneme yazarak başladım sonrasında hikayeler ve şiirler yazmak en büyük hayallerimdendi şuanki hedefim ise reklam tanıtım amaçlı yazılar yazmak olup başladığım bu yolculukta ilerleyecegime inancım tam. Araştırmayı seven ve tarafsız yazan bir kalemim vardır. Hedefim bir kitap çıkartmak olsa da bu yolda kendimi geliştirmek için burdayım.
Yenal YILDIRIM

Yenal YILDIRIM

Hem kurumsal hem de gönüllü eğitmenlikler yapıyorum. Bol kitap okuyup yazıyorum. Sizin de herhangi bir konu da makale, içerik vb bir konuda ihtiyacınız olursa yardımcı olabilirim. Tek yapmanı gereken benimle iletişime geçmek. Sevgiler,
Yaren  Erdoğan

Yaren Erdoğan

1998 yılında İstanbul’da doğdum. Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölünde 3. sınıf öğrencisi olarak lisans eğitimine devam ediyor ve nörobiyoloji alanında çalışmalar yapmayı hedefliyorum. 2019 yılından beridir Yazılım Mühendisliği bölümünde yan dal yapmaktayım. Lisans eğitimimin yanı sıra kurucusu olduğum GIEMSA isimli internet sitesinde düzenli olarak biyoloji bilimini temel alan yazılar yayınlıyorum. Ayrıca 1 yıl boyunca Geleceğin Bilimi Platformu bünyesinde Gelecek Meclisi
Ömer Avcı

Ömer Avcı

Lisans mezunu olduğum için ve geçmişte yıllarda da tecrübe sahibi olduğum için birçok içeriğinizi uygun fiyata yazabilirim
Hüseyin Genç

Hüseyin Genç

Yıllardır yazıyorum, yaptığım en iyi şeylerden biri. Yaratıcı, içi dolu içerikler için, ve daha iyisi karşılıklı kazanmak için burdayım.
Gamze Çetin

Gamze Çetin

Site ve bloglarınız için profesyonel yazılar yazarım. 5 gün içinde teslim ederim. Akıcı,anahtar kelimeler içeren,ilgi çekici ve imla hatası olmayan yazılar yazarım.
Pınar Ezgi Erdoğan

Pınar Ezgi Erdoğan

Merhaba. Ben Pınar. Yazı yazmak benim için her zaman bir tutku oldu ve bu tutkumu bugün de devam ettiriyorum. Geçmişte okul dergileri ve üniversite dergilerinde, çeşitli sitelerde yazılarım yayımlandı bunun yanında çeşitli sosyal medya sayfalarında sosyal medya yönetmenliği yaptım. Metin yazarlığı üzerine çeşitli kurslar alarak yazılarımı daha da etkili yazmaya başladım. Şu an beslenme ve diyetetik alanında özel bir üniversitede master eğitimime devam etmekteyim ve özellik beslenme, tarım, sür
Esra Kayiş

Esra Kayiş

Reklam, haber ve makale yazıları oluşturulur. İmla hatası olmadan özgünlük testinden rahatlıkla geçirebileceğiniz makaleler yazılır.
Hande Köse

Hande Köse

Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum ve Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Çeşitli dergilerde yazarlık yaptım, gönüllü muhabirlik yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şerife Ç.
Makale Yazımı   21/01/2021

Kısa sürede güzel ve titiz çalışmalar yaptı.İşine verdiği önemden dolayı tebrik ederim. İlginize teşekkürler

         
Aybüke Y.
Makale Yazımı   28/12/2020

Çok kısa sürede harika işler yaptık.Surecin başından sonuna kadar çok ilgili ve bilgiliydi.Her konuda her şekilde yardım ve destekte bulundu Elif Hanım.Gozleriniz kapalı çalışabilirsiniz kendisiyle pişman olmazsınız.

         
Tevfik B.
Makale Yazımı   23/12/2020

Ahmet Bey son derece profesyonel, iletişimi çok güçlü ve düzgün, aldığı işin hakkını fazlasıyla veren biri. Kendisiyle çalışmak çok keyifli, bir sonraki destek ihtiyacımda da kesinlikle kendisiyle iletişime geçeceğim.

         
Hakan P.
Makale Yazımı   04/12/2020

İnan Bey aldığı işi zamanında teslim eden,istediğiniz zaman iletişim kurabildiğiniz,sorularınıza yanıt alabildiğiniz birisi..Ben verilen hizmetten çok memnun oldum...Tavsiye ederim

         
Kemal K.
Makale Yazımı   29/11/2020

Çok memnun kaldım. İşini iyi yapan ve güvenilir bir insan. Herkes gönül rahatlığı ile çalışabilir Zeynep hanımla.

         
Ecem T.
Makale Yazımı   27/10/2020

İşini gerçekten eksiksiz yapıp, söz verdiği tarihte teslim eden Nalan Hanım'a teşekkürlerimizi sunarız....

         
Burcu K.
Makale Yazımı   23/10/2020

Bu platformda İnan bey kadar yardımsever, donanımlı başka birini bulamazsınız.Size hem en iyi şekilde yardım etmeye çalışıyor hemde fiyat konusunda yardımcı oluyor.Teşekkür ederim.

         
Talat T.
Makale Yazımı   22/10/2020

Kendisinden blogum için bir yazı istemiştim. Özenli, detaylı ve iyi araştırılmış bir yazı hazırladı. Türkçesi ve anlatımı gayet başarılı.

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz