En İyi 25 Makale Yazımı | Armut

4 Makale Yazımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

749 Makale Yazımı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Makale Yazımı

Nalan  I.

Nalan I.

Ekonomist,Reklamcı ve Halkla İlişkiler ciyim. 6 yıldır sağlık, dermo ve organik kozmetik, ısıtma soğutma, makina sanayi, kapı pencere sistemleri, kimya sanayi, bilişim, dijital , otomotiv, federasyon gibi değişik sektör ve branşlarda hizmet veren doktor,klinik ve özel firmalara hem online mecraya hem konvansiyonel mecraya advertorıal,makale,basın bülteni, web sitesi içeriği ,röportaj hazırlama hizmeti vermekteyim. Türkçeyi doğru kullanarak imla ve gramer kurallarına uyan; Ekonomi,Finans, B
Yavuz D.

Yavuz D.

2005 yılından beri aktif olarak akademik danışmanlık yapıyorum. Makalenizin hazırlanması konusunda danışmanlık yapabilirim. Makalenizi, araştırmanızın amaçları doğrultusunda bilimsel araştırma yöntemleri ve güncel istatistik teknikleri ile analiz ediyorum. Veri analizini; SPSS, AMOS, LISREL ve CMA gibi istatistik programlar ile gerçekleştiriyorum. Analiz sonucu elde edilen bulguları istenen formata uygun olarak tablo ve grafik eşliğinde raporluyorum. Makalenizi istediğiniz derginin y
Çağrı Y.

Çağrı Y.

Aşamımızın en güzel anılarını üniversite döneminde biriktiririz ancak bu anıları biriktirirken aynı zamanda bu dönemin gerektirdiği sorumluluklar bizi kaygıya ve strese sürükler. Size, akademik hayatın üzerinizde yarattığı bu kaygı ve stresin dozunu azaltmanız için bir fırsat sunuyoruz. Dünya üniversiteleri akademik başarı sıralamasında(ARWU) yeri olan birçok üniversitenin referans olduğu profesyonel kadromuz ile akademik yükünüzü azaltmanız ve bu sayede çok daha fazla anı biriktirmenizi hedefl
Nesrin K.

Nesrin K.

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum. Bölümüm gereği uzun yıllar boyunca çok fazla konuda çok fazla İngilizce makale yazdım. İç rahatlığıyla makalelerinizi emanet edebilirsiniz. Benimle çalışmayı düşünürseniz yazdığım makalelerden bazılarını sizlerle paylaşabilirim seve seve. İşinizi istediğiniz gibi ve istediğiniz zamanda teslim alacağınızdan şüpheniz olmasın, bir ODTÜ’lü sizi asla yarı yolda bırakmaz :)
Erhan Y.

Erhan Y.

Üniversiteyi açık öğretim olarak okuyorum. Gün içerisinde doğru bir zaman yönetimi sağlayarak okulumla birlikte markaları dijitale taşımak anlamında çalışmalar sürdürüyorum. Web tasarım, grafik tasarım, SEO yönetimi ve sosyal medya konusunda bilgiye sahibim. Biraz da mizansen bir kişiliğim vardır, yoksa hayat çekilmez öyle değil mi? :)
Kamil Okan I.

Kamil Okan I.

Tarih öğretmeni olarak çalışmaktayım ve 15 yıldır düzenli olarak kitap okumanın yanında çeşitli dergileri de takip etmekteyim. Bunun sonucunda çeşitli web siteleri ve kişisel blog sayfamda yazılar yazmaktayım. Web sirenizle ve reklam şirketinizle alakalı olarak METİN YAZARLIĞI ve GOOGLE UYUMLU SEO MAKALE YAZARLIĞI yapabilirim.
Birkan H.

Birkan H.

Beykent Üniversitesin MBA Programında Master Eğitimimi tamamladım. Başta Otomotiv olmak üzere üretim ve dış ticaret yapan firmalarda yönetici olarak görev aldım. Son olarak üretim ve ihracat yapan bir firmada Fabrika müdürü görevini üstlenmekteyim. Lisanslı olarak bisiklet sporuna ilgi duymaktayım. Sosyal çevremin yoğun olması ve eğitici bir yapıya sahip olduğumdan konuşmayı ve yazmayı severim. Hobi olarak ahşap oyma ev dekorasyon işleri yapmaktayım. Yeni nesil teknolojiler hayatı kolaylaştır
Beyza E.

Beyza E.

Birçok dergi de editörlük ve köşe yazarlığı yapmaktayım. Tez ve bitirme ödevleri de yazıyorum. Aynı zamanda metin yazarlığı da yaptığım için her alanda yazım diline hakimim. Aynı zamanda psikoloğum, birçok alanda sayısız makale yazdım. Aynı zamanda liseye kadar her yaş grubuna matematik ve türkçe dersleri veriyorum.
Hilal  Y.

Hilal Y.

3 yıl önce başladığım makale yazarlığına halen devam ediyorum. İki farklı sitede hizmet verirken özel iş fırsatlarını da değerlendiriyorum. Öncelikle iş hakkında detaylı bilgi alıp araştırmalarıma ve yazıma başlıyorum. Farklı yazım dilleri ile kaliteli içerik yazabiliyorum. Peyzaj, mimari, dekorasyon, inşaat,tarih, sağlık, alışveriş, blog içeriği, alışveriş, ürün tanıtım, teknoloji kategorilerinde etkili içerik oluşturuyorum.
Ömer Faruk A.

Ömer Faruk A.

Merhaba ben Faruk. 19 yılı aşkın bir zamandır metin yazarlığı, senaryo yazarlığı ve kitap yazarlığı yapmaktayım. Basılmış kitabım ve yazılarım bulunmaktadır. Güven sağlanması açısından referanslı çalışıyorum. Size bu konularda profesyonel yardım sağlayabileceğimi düşünüyorum. Hizmet almak isteyenler lütfen bana özelden yazın, birebir konuşmak isterim.
Maristatistik  M.

Maristatistik M.

Sosyal bilimler alanında akademik makalelerin, İngilizce son okuması, makalenin yayın için uygun hale getirilmesi, makale için istatistik analizlerin yapılması işlemlerini yapıyoruz.
Fuat  A.

Fuat A.

Mastır ve doktoramı ABD de yaptım. Birçok ulusal ve uluslararası dergilerde hakemlik yapıyorum. Her türlü akademik makale ve tezlerinize danışmanlık, redaksiyon ve düzeltme yaparım
Merve Y.

Merve Y.

Yayınlanmış ve yayınlanacak olan yazılarım ile birlikte teorik olarakta eğitimlerimi alıyorum. Her konuda makalenize yardımcı olabilirim. Teşekkürler, sevgiler.
Esra K.

Esra K.

Reklam, haber ve makale yazıları oluşturulur. İmla hatası olmadan özgünlük testinden rahatlıkla geçirebileceğiniz makaleler yazılır.
Nurdan K.

Nurdan K.

Öncelikle sizi dinliyor ve ihtiyaç duyduğunuz doğru çözümü sunuyorum. Vaktinizin değerli olduğunun bilincindeyim ve bu nedenle önceden belirlediğimiz zaman dilimi içerisinde talebinize yönelik işlemleri tamamlıyorum. Mutlu müşteri ilkesiyle çalışıyorum ve başarılı çözümün, işlerin sayısına bağlı olmadığını, hakkı verilerek yapılmış işler olduğunu düşünüyorum ve her iş ortaklığının referans niteliği taşıdığının farkındayım.
Alperen F.

Alperen F.

Seo uyumlu makale konusunda deneyimli bir okur yazarım. Özveri ve ilgi ile makale işlerinin Seo kurallarına uygun ve zamanında teslimi için elimden geleni yaparım.
Murat Can A.

Murat Can A.

Makale yazma konusunda birçok başarım vardır, lise öğrencisiyim ve katıldığım birçok makale yarışmalarını kazandım.
Zeki P.

Zeki P.

Uzun yıllardır yazı yazma üzerine olan merakım dolayısıyla bu alanda keyif alarak işler çıkarmaya gayret göstermekteyim. Bu alanda tecrübe sahibi olduğumdan isteklerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirim.
Betül Y.

Betül Y.

Bilkent mezunu akademisyenden İngilizce Türkçe tüm iktisat siyaset bilimi akademik İngilizce ödevleri hazırlanır.
Cansu M.

Cansu M.

1 yıllık editör deneyimim var. Seo uyumlu makaleler yazıyorum. Kadın sosyal paylaşım sitesinde içerik yazarlığı yaptım. Moda, yaşam, teknoloji gibi onlarca konuya hakimim.Hala birçok makale sitesinde yazarlık yapmaya devam ediyorum.
Ezgi T.

Ezgi T.

Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümü 2017 mezunuyum. İngilizce - Türkçe olarak Sosyal bilimler alanlarında Tez- Proje- Sunum- Makale yazımlarınızda yardımcı olabilirim.
Akademik Tez D.

Akademik Tez D.

“AKADEMİK TEZ DESTEK” olarak Türkiye’nin dört bir yanından seçkin üniversitelerden ve eğitim kurumlarından alanlarında uzman akademisyen, profesyonel ve eğitimciler tarafından oluşturulmuştur. Bizler akademik tez yazımı, proje hazırlanması, ödev hazırlanması alanlarında uzmanlaşmış olan kadromuz ile her branşta konunuza uygun taleplerinizi alıyoruz. Tüm çalışmalarımızda , bilimsel ve etik anlayışı baz alarak sizlere fayda sağlamaya çalışmaktayız. Çalışmalarımızın tamamı özgün olarak hazırlanma
Gamze M.

Gamze M.

Hacettepe Üniversitesi yüksek lisans mezunuyum. Şuan doktora eğitimime yine Hacettepe de devam etmekteyim. Almanca, ingilizce dillerine hakimim. Uzun süredir özgün yazı yazı yazıyorum. Yazma yetim iyidir. Akademik olarak makalelerim bulunmaktadır. Amacim her zaman en iyiye en ileriye çalışarak ulaşmaktır.
Hacer D.

Hacer D.

Q ve F klavyelerde 10 parmak yazabiliyorum. Tez, makale ve her türlü metninizi bilgisayar ortamına aktarmak için doğru adrestesiniz.
Ayşe Nur  Ş.

Ayşe Nur Ş.

Yazkazan.net ve içerik evreni adlı sitelerde aktif olarak makale yazarlığı yapıyorum. İstenilen konuda seo uyumlu, özgün makale yazabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kadir Öztürk
Makale Yazımı   17/07/2019

Zamanında ve hızlı bir iş teslimi oldu, iş boyunca hep temas halindeydik. Kendisiyle yeniden çalışmak isterim...

         
Nafiye İlkiz Rafiki
Makale Yazımı   01/07/2019

Aldığım hizmetten çok memnun kaldık. zamanında ve isteklerimize uygun biçimde Türkçe CEO uyumlu ve İngilizce CEO uyumlu makaleler hazırlandı. teşekkür ederiz. tavsiye ederim

         
Mehmet Şeşen
Makale Yazımı   29/06/2019

Titizlikle çalışan ve özverili bir şekilde süreç devam ettiren bir yazar. Kendilerini tavsiye ediyoruz.

         
Melisa Cnbaz
Makale Yazımı   30/05/2019

Kesinlikle cok memnun kaldim cok iyi ve cok yardimsever bir hoca. Emeklerine cok tesekkur ederim. Herkese tavsiye ediyorum asla pisman olmazsiniz.

         
Ali Tuna
Makale Yazımı   02/05/2019

Fuat Bey konusunda uzman biri olmakla beraber çok da paylaşımcı ,bana verdiği destek için teşekkür ediyorum çalışmaya devam etmek isterim.Tavsiye ederim

         
Saniye Akçay
Makale Yazımı   11/01/2019

Şeyda Hanım, ilgili, disiplinli, işini iyi yapan bir insan, aldığım hizmetten memnunum, Hizmet sürecinde ve zamanında da sözünde durdu. Teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

         
Subhan Ahmedov
Makale Yazımı   09/01/2019

Yavuz hocamın işime yanaşma şeklini çok çok beğendim. İnternetin de bize verdiği rahatlık açısından her an hizmetime koştu. Kendisine minnettarım. Tavsiye ederim herkese.

         
Ceren Basova
Makale Yazımı   11/12/2018

Veysel bey işini çok büyük titizlikle, zamanında teslim etti. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Diğer Bilgiler
Makale Yazımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz