En İyi 10 Malatya Veri Kurtarma Merkezi

4 Veri Kurtarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Malatya civarında 13 Veri Kurtarma Merkezi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cyber

Cyber

Harddisk Veri Kurtarma · Battalgazi, Malatya
VERİ KURTARMA BİZİM İŞİMİZ. YAPTIĞIMIZ VERİ KURTARMALARDA İSTENİLEN DOSYALAR GERİ GELMEZSSE ÜCRET ALMIYORUZ.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Senem Yalçın Yalçın
Veri Kurtarma   07/01/2020

Böyle uygun fiyata böyle kaliteli bir hizmet aldığım için çok mutluyum. Çevremdeki herkese sizi tavsiye edecem murat hocam. Çok ama çok teşekkür ediyorum. Benim icin cok ama cok onemli fotograf ve videolarin %95ini kurtardiniz.Allah gönlünüze göre versin. Arkadaşlar başka kimseye gitmeye uzun araştırmalar yapmanıza gerek yok veri kurtarmak için siz emanetinizi Murat hocaya verin gerisini ona bırakın ve ona güvenin!!

         
SEFA SARIKOÇ
Veri Kurtarma   28/11/2019

Son derece titizlikle işlerini yürüttüler. Kurtarmada %80oran vermelerine rağmen tüm belgelerimizi kurtarmayı başardılar. Süreci sürekli haberdar ederek yardımcı olma konusunda itina ile davrandılar. Kargolar dahil olmak üzere belirtikleri fiyatın üzerinde hiç bir ücret talep etmediler. Teşekkür ederiz son derece memnun kaldık.

         
Gamze Sonmez
Veri Kurtarma   24/10/2019

Emre beyle telefonda gorustuk gercekten isin ehli oldugu belli oluyor kendisi ile telefonda gorustuk sorunumun neler olabilecegini ve hangi asamada ne fiyat cikabilecegini soyledi gayet uygun fiyata datalarimi cok kisa surede bana teslim etti kendisine cok tesekkur ediyorum ve siddetle verdigi hizmeti tavsiye ediyorum

         
Meltem Yılmaz
Veri Kurtarma   10/10/2019

Gökhan bey çok ilgiliydi, Diski oturduğum yerden almaya geldi. İşlemi yaparken sık sık arayıp ara bilgilendirme yaptı. Titiz ve güvenilir bir arkadaş kesinlikle tavsiye ediyorum.

         
Cuma Eröksüz
Veri Kurtarma   06/10/2019

işinin ustası çok değerli biri özü sözü bir insan harddisk in durumu hakkında sürekli bilgi veriyor herkese öneririm

         
Umut Barış Karabulut
Veri Kurtarma   04/10/2019

Kesinlikle Profesyonel bir hizmet aldık, çok kısa sürede bi çok yerde çözülemeyen sorunumuz çözüldü. Şahıs olarak da çok güzeler yüzlü sevecen biri. Muhakkak tavsiye ediyorum

         
İLAYDA ACAR
Veri Kurtarma   04/10/2019

Keten Bilgi Teknolojileri armut üzerinden bana en kısa zamanda dönüşüm yapan şirket oldu. Ilk ulaştığı andan itibaren Faruk Bey öncelikle uzaktan olmak üzere üm gün büyük bir özveri ve zaman harcayarak yardımcı olmaya çalıştı. Pc yi verdikten sonra da ertesi güne bize ihtiyacımız olan yardımı gerçekleştirmiş oldu. Emeğine, hızına, harcadığı zaman ve özverisine çok teşekkür ediyorum.

         
Selim YILMAZ
Veri Kurtarma   16/07/2019

Laptopum çalışırken yere düşmüştü. Diskteki verileri kurtarmak için yüksek rakamlar ya da güven vermeyen kurumlar ile karşılaştım. Ankara da shek bilişim firmasından İlkay Bey ile iletişim kurduk. Fiyat diğer firmalardan daha uygun profesyonel ve insancıl bir şirket olarak çok memnun kaldım. Verilerime kavuştum. Umarım başınıza gelmez gelirse tereddüt etmeden shek bilişim ile çalışabilirsiniz. Firmaya ve İlkay Beye çok teşekkür ederim.

Veri Kurtarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz