En İyi 10 Maltepe Web Yazılım ve Tasarım - Armut

En İyi 10 İstanbul Maltepe Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe bölgesinde 57 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Kemal Şentürk

Kemal Şentürk

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
E-ticaret: magigyarn.com, pulkomarket.com Kurumsal Web Sitesi: goldenbaytour.com, gazella.com, idakozmetik.com, orenkablo.com, tasteartpasta.com XHTML, Bootstrap CSS, Telerik Kendo ,AngularJS, MVC Framework , .Net Framework Linkq, Factory Pattern, ADO.NET, MYSQL, MSSQL, Katmanlı mimari yazılımı OOP, WCF Web Servis, C# yazılım dilleri, ASP.NET Visual Studio 2010 - 2012 - 2015 kullanımı. Web Yazılım Uzmanı Yazılım uzamanı.
Doğan Çakıroğlu

Doğan Çakıroğlu

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Yeni yola çıkanlar ve mevcut yapıyı geliştirmek isteyenlere analiz ve piyasa tecrübelerine dayalı doğru fiyat vede planlama ile istenilen sonuçlar doğrultusunda başarılar elde etmenizi sağlıyorum.
Narbilişim Dijital Web Ajansı

Narbilişim Dijital Web Ajansı

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Her sektörde bir çok başarılı web projeleri yazılımı ve tasarımı yapmış olan ajansımız kurumsallaşmaya çalışan firmaların ve girişimcilerin projelerini geliştirme ve desteğini verme faaliyetlerini yürütmektedir.
Penumbra Digital

Penumbra Digital

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Penumbra Digital Agency müşterilerine Web Tasarım/Yazılım, E-ticaret ve mobil çözümler hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca sosyal medya içerik üretimi ve yönetimi hizmeti ve Google Reklamları hizmeti vermektedir. Referanslarımız arasında Dumankaya İnşaat, İçmimarlar Odası, Luxel, Aker Grup gibi büyük markalar ve Şanslıkadın, Pizza Pizza, İCP Yapı, Ekofood, Whole Creations, Gurme212 gibi start up projeler var.
Tamer Durgun

Tamer Durgun

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Neler yapıyorum? A. Front-end development: - HTML5 & CSS3 - JS & Jquery - Angularjs - Reactjs - Ionic fw B.Back-end development - CMS - e-ticaret - Sosyal ağ - Wordpress Neden beni tercih edebilirsiniz ? • Sürekli artan bilgi ve deneyimlerimle, hem kendi hedeflerime ulaşmak hem de sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyorum. • Projelerde kendi içime sinmeyen hiçbirşeyi sizin için de istemiyorum. • Yapamayacağım hiçbirşey için söz garanti vererek kimseyi kandırmıyorum. •
Kubilayhan Düdükçü

Kubilayhan Düdükçü

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Özel bir firmada frontend developer ım. html, css, javascript, typescript, angularjs, jquery, sass, gulp, bootstrap bilgilerine sahibim ve aktif olarak kullanıyorum. Bazı referanslarım ise ;
Üstad Bilişim

Üstad Bilişim

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Üstad Bilişim 2015’de hizmetlerini hayata geçirmeye başlamış olup, 8 yıllık deneyimli çalışanlarıyla zamanla kurumsallaşma yolunda ilerlemekte olan bir bilişim ekibidir. Üstad Bilişim aşağıda da belirtilmekte olan hizmetlerini müşterilerine en yüksek kalite ve düşük fiyat ile sunmaktadır. Üstad Bilişim bünyesinde bulunan profesyonel ekibiyle müşterilerine kaliteli ve zamanında hizmet vermektedir.
Time's Pole

Time's Pole

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Çağımızın mesleği bilişim üzerine çözümler sunuyoruz. E-Ticaret Çözümleri, SEO, Web Siteleri, Mobil Çözümler, Danışmanlık Hizmetleri, Big-Data Çözümleri alanlarında hizmetler veriyoruz. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin. Time s Pole
Kmk Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Kmk Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
KMK, Bilgi teknolojileri ileri teknoloji yatırımlarını büyük bir hızla tamamlayarak Dünya standartlarında teknolojik ürünler üreterek işletmelerin ekonomik, hızlı ürün tedarikini sağlamaktadır. Web tabanlı paket programlarla hızlı, güncel, iş uygulamalarına kolayca sahip olabilirsiniz.
Deniz Ş.

Deniz Ş.

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı olarak bilişim sektöründe 5 yıldır çalışıyorum. Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Asp.Net, MVC, SQL, SEO, Jquery vb. Programlama dilleri ve editörleri konusunda tecrübeliyim. Web sitesi, şirket içi uygulamalar geliştirme konusunda deneyimliyim. İhtiyacınız olan uygumalanın ve web sitesinin analizi tarafından yapılır, geliştirilir ve doğru zamanda teslim edilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gültekin Öncel
Web Yazılım ve Tasarım   07/11/2017

Berkay bey www.parafesor.net ekonomi haber portalım için özel yazılım yaptı. Daha önce işi yaptırmak üzere görüştüğüm kişilerin hemen hemen hepsi ya işi yapamadılar ya da kendi işlerini kolaylaştıracak önerilerde bulundular. Berkay ise istediklerimi tam olarak yapmamla kalmadı , bazı konularda çok daha iyi alternatifler de sundu. Bundan sonraki iki projem için de kendisiyle çalışmayı istiyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Mustafa Kemal Keskin
Web Yazılım ve Tasarım   25/07/2017

İnanılmaz iyi bir iş çıkardı Erdi Bey zamanında da teslim etti almış olduğumuz hizmetten çok memmnun kaldık.armut.com a da böyle bir hizmet sunup bizim işimizi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz