En İyi 10 Maltepe Web Yazılım ve Tasarım | Armut

En İyi 10 İstanbul Maltepe Web Yazılım ve Tasarım

4 Web Yazılım ve Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Maltepe bölgesinde 68 Web Yazılım ve Tasarım Firması teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tamer Durgun

Tamer Durgun

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Neler yapıyorum? A. Front-end development: - HTML5 & CSS3 - JS & Jquery - Angularjs - Reactjs - Ionic fw B.Back-end development - CMS - e-ticaret - Sosyal ağ - Wordpress Neden beni tercih edebilirsiniz ? • Sürekli artan bilgi ve deneyimlerimle, hem kendi hedeflerime ulaşmak hem de sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyorum. • Projelerde kendi içime sinmeyen hiçbirşeyi sizin için de istemiyorum. • Yapamayacağım hiçbirşey için söz garanti vererek kimseyi kandırmıyorum. •
Deniz Ş.

Deniz Ş.

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı olarak bilişim sektöründe 5 yıldır çalışıyorum. Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Asp.Net, MVC, SQL, SEO, Jquery vb. Programlama dilleri ve editörleri konusunda tecrübeliyim. Web sitesi, şirket içi uygulamalar geliştirme konusunda deneyimliyim. İhtiyacınız olan uygumalanın ve web sitesinin analizi tarafından yapılır, geliştirilir ve doğru zamanda teslim edilir.
Mogin

Mogin

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Mogin olarak Java, Android, Php, Tomcat, Apache, MySQL ve benzeri açık kaynak bileşenleri destekliyor ve bu bileşenler aracılığıyla geliştirmeler yapıyoruz.
Narbilişim Dijital Web Ajansı

Narbilişim Dijital Web Ajansı

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Her sektörde bir çok başarılı web projeleri yazılımı ve tasarımı yapmış olan ajansımız kurumsallaşmaya çalışan firmaların ve girişimcilerin projelerini geliştirme ve desteğini verme faaliyetlerini yürütmektedir.
Kubilayhan Düdükçü

Kubilayhan Düdükçü

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Özel bir firmada frontend developer ım. html, css, javascript, typescript, angularjs, jquery, sass, gulp, bootstrap bilgilerine sahibim ve aktif olarak kullanıyorum. Bazı referanslarım ise ;
Doğru Çözümler

Doğru Çözümler

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
17 yıllık yazılım tecrübesi ve önemli kurumlara mobil, web ve desktop uygulamaları geliştirmiş olmanın ayrıcalığı ile tüm yazılım ve danışmanlık hizmetleri sağlanır.
Mücahit Çelebi

Mücahit Çelebi

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Sizin için profesyonel tasarımı ve responsive(tüm cihazlarla uyumlu) bir şekilde web siteleriniz ve e-ticaret sitelerinizi yapabilirim. Sizin için yapacağım sitenin genel özellikleri; Kullanıcı dostu arayüzü Esnek ve hızlı Responsive (tüm cihazlarla uyumlu) Sitenizi yönetebileceğiniz admin paneli İşletmeniz için otomasyon programı yaparak işleri daha kolay ve kontrollü bir hale getirebilirsiniz. Otomasyon programın genel özellikleri; Kullanıcı dostu arayüzü Hızlı istediğiniz o
Üstad Bilişim

Üstad Bilişim

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Üstad Bilişim 2015’de hizmetlerini hayata geçirmeye başlamış olup, 8 yıllık deneyimli çalışanlarıyla zamanla kurumsallaşma yolunda ilerlemekte olan bir bilişim ekibidir. Üstad Bilişim aşağıda da belirtilmekte olan hizmetlerini müşterilerine en yüksek kalite ve düşük fiyat ile sunmaktadır. Üstad Bilişim bünyesinde bulunan profesyonel ekibiyle müşterilerine kaliteli ve zamanında hizmet vermektedir.
Time's Pole

Time's Pole

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Çağımızın mesleği bilişim üzerine çözümler sunuyoruz. E-Ticaret Çözümleri, SEO, Web Siteleri, Mobil Çözümler, Danışmanlık Hizmetleri, Big-Data Çözümleri alanlarında hizmetler veriyoruz. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edin. Time s Pole
Okan Küçük

Okan Küçük

Web Yazılım ve Tasarım · Maltepe, İstanbul
Web yazılım + tasarım ve SEO konularında uzmanım. Uzman Olduğum Konular: PHP, MySQL, AJAX (JS), HTML, CSS, WHM, CPanel, Frameworks,
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
uğur Kartal
Web Yazılım ve Tasarım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım ve Tasarım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

         
Web Yazılım ve Tasarım   04/10/2017

gerçekten samimi bilgili ve telefonda konusurken dahi sahip oldugunuz bilgiyi ve tecrübeyi anlayabiliyoruz... ayrıca işimizi çok kolaylaştırdınız ve direkt bizi kesin çözüme ulaştırdıgınız için teşekkür ederim... tekrar görüşmek üzere iyi çalışmalar..

         
Yasin Çelik
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Erdi bey harika bir işi kısa sürede, harika bir fiyata ve her aşamasında bizimle iletişimde kalıp her ayrıntıda onayımızı alarak tamamladı. Samimiyetine de ayrı bir parantez açmak gerek. Herkese tavsiye ederim, işinde kesinlikle usta.

         
Erol Ersöz
Web Yazılım ve Tasarım   24/07/2017

Her konuda bizi bilgilendiren internetteki bütün işlerimizi emanet ettiğimiz başarılı bir ekip ofisteki tüm arkadaşların güler yüzlü ve ilgili hali ise bizi ayrıca mutlu etti seo da verdikleri sözü tutan, güvenilir bir firma net hareketin tüm ekibine ve özellikle Erkan Beyin ilgisine ayrıca teşekkür ederiz.

         
Web Yazılım ve Tasarım   11/07/2017

Çok teşekkür ederim gerçekten memnun kaldım hem web sayfamın yapım sürecinde. Hemde. İş bittikten sonraki süreçlerde ve hala devam eden ilgi ve samimiyetinizden dolayı çok memnunum. Çok teşekkür ederim ve işinizde başarılarınızın devamını dilerim. İyi çalışmalar

Web Yazılım ve Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz