En İyi 10 Manisa 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Manisa civarında 84 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Abdulkadir H.

Abdulkadir H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akhisar, Manisa
Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Ümit K.

Ümit K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akhisar, Manisa
4 yıldır inşaat sektörünün içindeyim. 3Ds Max - Autocad - Probina - İdeCad programlarına oldukça hakimim. 2d ve 3d çizimlerde yeterince tecrübem var.
Hilmi  B.

Hilmi B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akhisar, Manisa
Teknik resim, kalıp tasarımı (döküm, plastik vs.) 3d modelleme, iç mimari dizayn, parça tasarımı gibi birçok endrüstriyel ürünü kısa sürede çizip hizmetinize sunuyorum. Siparişlerinşzi bekliyorum. )
Selahattin T.

Selahattin T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Oilya - mutfak - banyo dekorasyonlarında; 3 d uygulaması ile evinizin tüm görselliğini değiştiriyoruz. ferah ve yaşanası ortamlar oluşturuyoruz. detaylar için danışın: güzellikler detaylarda gizlidir. cam - fayans- dekor taş- dekota- plekti - ahşap - plastik - strafor - gibi 10 cm ye kadar tüm yüzeylere fotoğraf baskı uygulayabiliriz. evinizi yenilemek isterseniz. biz size yaşanacak mekanlar sunmaya talibiz.
Ayhan G.

Ayhan G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Binalarınızın dış cephe çizimleri, sitelerin dış mekan tasarımları kaliteli, hızlı ve uygun fiyata tasarlanır. Türkiye nin her yerine uzaktan iş yapılır. Fiyat için irtibata geçebilirsiniz.
Mesut E.

Mesut E.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
16 yıldır 3d mekanik modelleme tasarım işi ile uğraşmaktayım. her türlü karmaşık mekanik tasarım işleri yapılmaktadır. Ayrıca istenilen ürünün prototip imalatı sağlanır.
Ahmet Sencer K.

Ahmet Sencer K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Solidworks üzerinden istediğiniz bir tasarımı kaliteli ve ucuz bir şekilde makine mühendisinden almak ister misiniz?
Asyagrafik /

Asyagrafik /

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Salihli, Manisa
22 yıllık tecrübem ile sizlere en uygun, üretilebilir, ekonomik tasarımı uygulayalım. Detaylar için; https://www.facebook.com/asyagrafik Sayfamı ziyaret edebilirsiniz.
Özer Y.

Özer Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şehzadeler, Manisa
-Seri üretimi yapılacak iş parcalarının cnc tezgahlarda işlenmesi için fikstür dizaynı,hidrolik,pnömatik,mekanik -İş parçalarının döküm sonrası kontrolu için konum kontrol mastarları, - İş parçalarının tezgahlarda işlendikten sonra kontrolu için konum kontrol mastarları tasarımı, -iş parçalarının döküm sonrası kontrolu için sızdırmazlık test aparatı tasarımı,Gözle kontrol veya ATEQ sistemli kontroller -Özel işleme tezgahları imalalatı veya tadilatı, -Ürünlerin işleme metodlarına uygun olara
Muhammed Ziya D.

Muhammed Ziya D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şehzadeler, Manisa
Merhabalar Makina mühendisi olarak çalışmaktayım. Catia, solidwork ve orta derece ansys bilmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Serdar YÜKSEKDAĞ
3D Teknik Çizim   07/11/2019

GenTasarım da çalışan benimle ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Çok memnun kaldım tam bir iş kolikler ve sundukları imkanlar çok tatmin edici.

         
Taner Tokaliç
3D Teknik Çizim   12/09/2019

beklentilerimizi karşıladı arkadaştan gayet memnunuz iş hassasiyeti ,titiz çalışma ,iteratif ilerleme ve erken teslim tarihi gibi konularda da bizi memnun etti.

         
Emre Mavi
3D Teknik Çizim   11/09/2019

tasarım konusunda gerçekten çok yetenekli ve tasarımları çok iyi. gazlı geri dönüşler yapıyor, işinin en iyilerinden

         
Volkan KONAK
3D Teknik Çizim   06/08/2019

Mükemmel bir arkadaş gece gündüz demeden işini 10 numara yapıyor iletişimi samimi kesinlikle tavsiye ederim.

         
Murat Elgün
3D Teknik Çizim   27/02/2019
gallery thumbnail

Gayet ilgili ve güler yüzlüydü ofis çizimimizi hayalimizdeki gibi tasarlayıp zamanında teslim etti Seyfettin bey ve ekibine teşekkür ederim armut.com vesilesiyle tanıştığımız için armut.com’ada ayrıca teşekkürler ederim güvenilir bir firma tavsiye ederim.

         
Ömür Soyer
3D Teknik Çizim   25/10/2018

Arkadaş işini titizlikle takip ediyor ve insan ilişkileri de iyi. Fiyat konusunda ise elinden gelen yardımı yapıyor. Yeter ki siz emeğine saygısızlık etmeyin. Yolu açık olsun

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Ümmühan Duğan
3D Teknik Çizim   14/06/2018

Ufuk yiğit istediğim projeyi çok kısa zamanda bir günde tamamladı çok beğendim iletişimi çok iyi çok başarılı sürekli iletişimi sağlayarak projemi istediğim gibi yaptı herkese tavsiye ediyorum Başarılar diliyorum

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz