En İyi 10 Manisa 3D Teknik Çizim Uzmanı | Armut

En İyi 10 Manisa 3D Teknik Çizim Uzmanı

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Manisa civarında 67 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Abdulkadir H.

Abdulkadir H.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akhisar, Manisa
Uzun bir süreden beri 3d üzerine çalışmalarımı fotoğrafçılık ile ilgili bilgilerimi kullanarak sürdürmekteyim. İç mekan modelleme ve görselleştirme üzerine sonuçlandırmış olduğum bir çok iş mevcuttur. Uygun fiyat ve hızlı teslimat ile projelerinizi en iyi şekilde size teslim edebilirim.
Caner A.

Caner A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Merhaba, ben Caner AKAR; ​ Manisa Endüstri Meslek Lisesi Torna-Tesviye Bölümü sonrası önlisans Tarım Makineleri okudum. Teknik resim ve modelleme alanında temellerimi ölçü aletleri kullanarak attığım için sağladığım avantajla üç boyutlu proje modeller üzerinde geliştirici yönde kapsamlı düşünebiliyorum. ​ Üç boyutlu tasarım dünyasıyla Google Sketchup modelleme programı aracılığıyla, mimari projelere olan ilgim sonucu, heveslerimi model ve projelere dönüştüren çizimler yaparak tanıştım. M
Ayhan G.

Ayhan G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Binalarınızın dış cephe çizimleri, sitelerin dış mekan tasarımları kaliteli, hızlı ve uygun fiyata tasarlanır. Türkiye nin her yerine uzaktan iş yapılır. Fiyat için irtibata geçebilirsiniz.
Selahattin T.

Selahattin T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Oilya - mutfak - banyo dekorasyonlarında; 3 d uygulaması ile evinizin tüm görselliğini değiştiriyoruz. ferah ve yaşanası ortamlar oluşturuyoruz. detaylar için danışın: güzellikler detaylarda gizlidir. cam - fayans- dekor taş- dekota- plekti - ahşap - plastik - strafor - gibi 10 cm ye kadar tüm yüzeylere fotoğraf baskı uygulayabiliriz. evinizi yenilemek isterseniz. biz size yaşanacak mekanlar sunmaya talibiz.
Ahmet Sencer K.

Ahmet Sencer K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Yunusemre, Manisa
Solidworks üzerinden istediğiniz bir tasarımı kaliteli ve ucuz bir şekilde makine mühendisinden almak ister misiniz?
Hasan Y.

Hasan Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Alaşehir, Manisa
2009 yılından bu yana Manisa bölgesinde faaliyet göstermekteyim. Mimari projeye uygun olarak günümüz koşullarında uygulanabilecek şekilde bina dış cephesi, iç cephesi ve kat planı tasarımları yapıp deneme fotoğraflarını gönderdikten sonra istenilen ek değişiklikleri yaparak mimari görselleştirmeyi teslim etmekteyiz.
Asyagrafik /

Asyagrafik /

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Salihli, Manisa
22 yıllık tecrübem ile sizlere en uygun, üretilebilir, ekonomik tasarımı uygulayalım. Detaylar için; https://www.facebook.com/asyagrafik Sayfamı ziyaret edebilirsiniz.
Muhammed Ziya D.

Muhammed Ziya D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şehzadeler, Manisa
Merhabalar Makina mühendisi olarak çalışmaktayım. Catia, solidwork ve orta derece ansys bilmekteyim.
Özer Y.

Özer Y.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Şehzadeler, Manisa
-Seri üretimi yapılacak iş parcalarının cnc tezgahlarda işlenmesi için fikstür dizaynı,hidrolik,pnömatik,mekanik -İş parçalarının döküm sonrası kontrolu için konum kontrol mastarları, - İş parçalarının tezgahlarda işlendikten sonra kontrolu için konum kontrol mastarları tasarımı, -iş parçalarının döküm sonrası kontrolu için sızdırmazlık test aparatı tasarımı,Gözle kontrol veya ATEQ sistemli kontroller -Özel işleme tezgahları imalalatı veya tadilatı, -Ürünlerin işleme metodlarına uygun olara
Hilmi  B.

Hilmi B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Akhisar, Manisa
Teknik resim, kalıp tasarımı (döküm, plastik vs.) 3d modelleme, iç mimari dizayn, parça tasarımı gibi birçok endrüstriyel ürünü kısa sürede çizip hizmetinize sunuyorum. Siparişlerinşzi bekliyorum. )
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Umit Serim
3D Teknik Çizim   21/02/2019

Hizmet kalitesi ve iletişimi çok iyi, işinde başarılı ve yardımsever., istediğimiz gibi çalışmaları yapıp gönderdi kendisine çok teşekkür ederiz, yeniden başka bir proje ile kendisiyle kesinlikle çalışabiliriz.

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
Altan Tokat
3D Teknik Çizim   08/08/2018

Verdiği hizmetten memnun kaldım. Geri dönüşleri çabuk. Yaptığı işin arkasında. Fiyatı da uygun. Başarılarının devamını dilerim.

         
3D Teknik Çizim   13/06/2018

Aldığım hizmetten çok ama çok memnun kaldım duyarlı ne istediğinizi anlayarak yapan her aşamada istişare halinde olup, uygun olmayan yerleri değiştirmede asla üşenmeyen mükemmel bir mimar teşekkürler Emre bey, Mutlu Tasarımcı Mutlu Müşteri...

         
3D Teknik Çizim   28/03/2018

Cenker bey konut projemizin iç mekan ve dış cephe tasarımlarına ait çalışmalar gerçekleştirdi. Hızlı ve kaliteli çözümüyle kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk duyacağız.

         
3D Teknik Çizim   17/01/2018

Koray Bey ile randevulaştığımız zaman ve yerde yüzyüze görüştük. işi anlattım fiyat pazarlığında anlaştık söylediği zamanda ve şekilde eksiksiz olarak çizimleri tarafıma teslim etti kendisinden çok memnun kaldım Buna benzer tüm işler konusunda herkese tavsiye ederim

         
3D Teknik Çizim   22/07/2017

Sorunsuz bir şekilde, işimi tam vaktinde yaptırdım. Çok memnunum, bir daha ki işte de aynı arkadaşla çalışcam.

         
3D Teknik Çizim   02/06/2017

Aldığım hizmetin kalitesinden ve işinden çok memnun kaldım. Fiyatla ve iş detaylarıyla ilgili çok alakalı birisiydi. Herkese tavsiye edebilirim. Bu fikirlerim Armut.com için de geçerli bu site artık çok işime yarayacak.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz