En İyi 10 Marmaris Muğla Su Kaçağı Tespiti

4 Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Vedat T.

Vedat T.

Su Kaçağı Tespiti · Marmaris, Muğla
Ben sadece tesisatci degilim cocukluktan beri insaat icinde oldugum icin deneyimim ve tecrubem yuksektir her turlu tadilat tamirat islerini yapabilirim istedigim kadar ekip bulabilme imkanim var yaptigim isin her zaman arkasindayim. Ayrica mobilya atolyemde bulunmaktadir her turlu mobilya iside yapilabilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Muhammedali Pirnazarov
Su Kaçağı Tespiti   14/11/2019

Devrim bey randevu saatine vaktinde gelip sorunumu ustalikla ve teslim aldığı gibi teslim ettiği içinse çok teşekkür ederim . İyiki varsınız

         
Veysel Koçak
Su Kaçağı Tespiti   09/11/2019

Bektaş usta geldi kısa sürede su kaçağını tespit edip tamiratı halletti eline sağlık teşekkür ederiz Bektaş usta İlgilenenlere tavsiye ederim.

         
Özlem Çevik
Su Kaçağı Tespiti   29/10/2019

Osman usta ve ekibi banyomuzda oluşan şu gider tesisat problemini 2 gün boyunca çok özenli titiz ve profesyonelce çalışarak çözdüler.. bütün banyonun zemini kaldırıldı borular değişti ve tekrar seramik kaplandı. Temiz çalışmalarından ayrıca memnun kaldık. Tekrar ellerinizle sağlık.

         
Emre Suzen
Su Kaçağı Tespiti   01/10/2019

İsin ehli, durust, dakik. Suan yalnizca kacak tespiti icin calistik. Bundan sonraki su tesisat islerinde dusunmeden ilk arayacagim usta olur.

         
Gül İlkbahar
Su Kaçağı Tespiti   09/09/2019

Devrim bey, banyodaki su kaçağını kısa sürede tespit edip, iyi bir işçilik ile problemi ortadan kaldırmıştır... Sevisinden çok memnun kaldık.. Çok teşekkür ediyoruz.

         
Seher Alpugan
Su Kaçağı Tespiti   19/08/2019

Devrim bey, banyo ve tuvaletin alt kata su akıtma sorununu tesbit edip soz verdiği gün geldi ve işini son derece titiz bir çalışmayla tamamladı. Sayesinde banyodan gelen kötü kokudan da kurtulduk. Kendisine teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tafsiye ederiz.

         
Alkan Çakmak
Su Kaçağı Tespiti   16/08/2019

İsteğimi siteden yazdım, gönderdim 30 saniye içerisinde (akşam saat 23.00 olmasına rağmen) teklif geldi, akabinde telefonum çaldı, detaylıca bir görüşme yaptık, randevulaştık. Ertesi gün randevu saatinde ekip geldi, su kaçağının tespiti yapıldı. Gerekli aksiyon alındı, mağduriyetim giderildi. Sorunsuz ve Kaliteli bir hizmet almak Güleryüzlü, Samimi insanlarla muhatap olmak istiyorsanız şüphe etmeden işi verin, ardınıza bakmayın. Teşekkürler Şükran hanım, Teşekkürler İSKİ TESİSAT 👍

         
Burak Atatekin
Su Kaçağı Tespiti   30/07/2019

İrfan Ustayı da geçmiş işlerindeki olumlu yorumları nedeniyle tercih ettim. Gelmeden önce telefonda konu ile ilgili görüştük ve gün saat olarak sözleştik. Tam sözleştiğimiz saatte gecikmeden geldi. Su sızıntısı ile ilgili gerekli tespitleri yaptıktan sonra ekip arkadaşları ile beraber çözüm ürettiler. İşi yaptım, parayı alır giderim mantığından ziyade çözüm ürettikleri işin takipçisi olacağına dair bilgilendirme yapması önemliydi. Fiyat konusunda yardımcı oldular. Allah işlerini rast getirsin.

Su Kaçağı Tespiti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz