En İyi 10 Menemen İzmir Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Menemen civarında 13 Freelance Yazılımcı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Volkan Toprak

Volkan Toprak

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Menemen, İzmir
C# Dilinde isteğe özel masaüstü programı yapabilir ve geliştirebilirim. Yaptığım bir kaç işin fotoğrafları profilimde mevcuttur.
Mehmet Demir

Mehmet Demir

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çiğli, İzmir
2011 yılından beri full stack developer olarak iş sektöründe çalışmaktayım. Halen aktif olarak senior developer olarak bir firmada çalışmaktayım. C#, javascript, jquery, css, html5, vue.js, asp.net mvc, .net core teknolojileri ile Masaüstü, web ve mobile uygulamalar geliştirmekteyim.
Ümit Gündüz

Ümit Gündüz

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Android ve iOS uygulamalar geliştiriyorum. Buna bağlı backend ve web admin paneli gibi web'e yönelik işler de yapıyorum.
Hadi Aydoğdu

Hadi Aydoğdu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çiğli, İzmir
6 yıldır kurumsal bir şirkette yazılım mühendisi olarak çalışıyorum. Bilgisayar yüksek mühendisiyim. C / C++ aktif olarak kullandığım dillerdir.
Sinan Yalçınkaya

Sinan Yalçınkaya

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Çiğli, İzmir
10 yılı aşkın bir süredir e-ticaret, otomasyon, crm, kurumsal bilişim çözümleri ve danışmanlığı yapıyorum çok köklü ve uluslar arası düzeyde büyük şirketler ile çalıştım
Mümin Celal Pinar

Mümin Celal Pinar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Bornova, İzmir
Uzun yıllardır sektörde çeşitli profesyonel yazılımlar geliştirmekteyim. Kaliteli ve hızlı yazılım geliştirmek için gereken herşeyi yapmaktayım. Kuvvetli iletişim ve kaliteli yazılım en büyük önem verdiğim konulardır. Yetkinliklerim: - ReactJS - React Native - NodeJS - MsSQL - MongoDB - .Net Core - Typescript - Angular
Hakan  Sevimoglu

Hakan Sevimoglu

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba Ben Hakan . Genel olarak Yazilim Muhendisligi ile ilgili konularla yakindan ilgileniyorum. Belkide kod yazmayi bir is degil eglenceli bir sanat olarak Gordugum icin daha iyi kod yazmami, daha iyi Yazilim Uretmemi saglayacak her Seyle yakindan ilgiliyim.Bugune Kadar sayisini Unuttugum Deskop(c#) ,Web Tabanli (Php,Aspx,Html) Projeler Yaptim Gelistirdim. Ayrica Mssql,Mysql Unutmayalim:)))) Ozellikle Xml ,Botlar,dat.net c sharp ,oracle ,php,mssql ,mysql ,delphi ,OOP,Agile,XP,TDD,Patterns,Pr
Hakan Aydın

Hakan Aydın

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
1978 İzmir doğumluyum. 2001 yılından beri yazılım ve bilgi teknojileri sektörü içerisindeyim. Bu zamana kadar bir çok marka ve firmaya web sitesi tasarımından kurumsal kimlik tasarımına, ambalaj tasarımından katalog çalışmalarına kadar çok sayıda projeye destek verdim. Tasarımcı ve yazılımcı kimliğimin dışında ; e-ticaret projelerinde proje sorumlusu olarak görev aldım. Halen ajansların ve teknoloji firmalarının projelerine freelance olarak destek veriyorum.
Kaan  Karavar

Kaan Karavar

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Merhaba, Mobil Oyun Geliştirme ve Web & Logo Tasarımı Sunuyorum Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Google Play de 2 oyunum var. Unity ile oyunlar yapıyorum. Ayrıca birçok web ve logo tasarımı yapıyorum. Neden beni seçmelisin: 1: - En düşük fiyata çok kaliteli hizmet sunuyoru. 2: - GooglePlay de 10k + indirmem bulunuyor. 3: - Proje bitiminden sonra sınırsız yardım.
Ecem Erimgüner

Ecem Erimgüner

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Karşıyaka, İzmir
Yaşar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunuyum. Yaklaşık iki yıldır Web tasarımı ve yazılımı konusuyla ilgileniyorum. Kullanıcı dostu arayüzler tasarlayıp konuşulan sürede teslim edilecektir. Aynı zamanda Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği okuyan öğrencilerin programlama derslerindeki(C,JAVA,PYTHON,PHP,C++,C# dillerindeki) ödevlerini ve web tasarım derslerindeki ödevlerini uygun fiyatlara yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   04/06/2020

Gerçekten her anlamda yardımcı oldu ve zamanında teslim etti. İstenilen herşeyi doğru bir şekilde yapmıştı .

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
İbrahim Gelgeç
Freelance Programcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz