En İyi 10 Menteşe Duvar Kağıdı Döşeme | Armut

En İyi 10 Menteşe Muğla Duvar Kağıdı Döşeme

4 Duvar Kağıdı Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Yasin Kenan M.

Yasin Kenan M.

Duvar Kağıdı Döşeme · Menteşe, Muğla
Merhaba ben yasin 1983 istanbul dogumluyum 2008 yılında duvar kağıdı sektörüne magazacı olarak başladım ve uygulamacı olarak devam ettim.Duvar kagıdı işini severek ve yenilikleri takip ederek yapıyorum.Duvar kagıdının her çeşidini profesyonelce yapıyorum. Uygulamada kullanılan yapıştırıcı,bıcak vb.sarf malzemelerinin en kalitelisini kullanmaya özen gösteriyorum işimi yaparken size keyifle izlemek ve sonrasında beni eşinize dostunuza tavsiye etmek kalıyor. Müşteri patrondur beni tercih ve tavs
Yusuf Usta

Yusuf Usta

Duvar Kağıdı Döşeme · Menteşe, Muğla
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Kadir Yılmaz
Duvar Kağıdı Döşeme   16/07/2019

fiyatı olsun işçiliği olsun aldığı parayı son kuruşuna kadar hakettiler çok teşekkür ederim soner usta ve ekibine

         
Sedat Serbest
Duvar Kağıdı Döşeme   23/06/2019
gallery thumbnail

Cihangir Genç kardeşime çok teşekkür ederim. Tam belirttiği saate işine geldi. İşinin ehli olduğu işe başlarken ve esnaflığı tavırlarıyla herhalinden belli. İşini çok temiz bir şekilde harukulade yaptı. Eline yüreğine sağlık. Çok teşşekkür ederim.

         
Büşra Ünüvar Kaymaraz
Duvar Kağıdı Döşeme   27/01/2019
gallery thumbnail

Murat ustayı, bu hizmeti almak isteyip de kiminle çalışacağından emin olamayan herkese tavsiye ederiz. Hiç düşünmeden Murat ustada karar kılabilirsiniz :) Titiz ve hızlı çalıştı, zamanında geldi. Kendisi de güler yüzlü, kibar birisi. Bir daha duvar kağıdı döşeme işimiz olursa kendisiyle çalışacağız.

         
Volkan Albayrak
Duvar Kağıdı Döşeme   19/01/2019
gallery thumbnail

Murat ustaya çok teşekkürler. Kağıdımız kalitesiz olmasına rağmen çok temiz bir iş çıkardı. Hatta kağıtta sorun çıktığı için iki gün üstüyse geldi. Duvar kağıdı işim olduğunda arayacağım tek usta. Herkese öneririm.

         
İlyas Aydın
Duvar Kağıdı Döşeme   04/01/2019

İşini güzel yapan dürüst bir usta bu devirde böylesine rastlamak zor diye düşünüyorum bundan sonraki duvar kağıdı işlerimde tereddütsüz tercih edeceğim ve tavsiye edeceğim bir usta bence başka birine bakmadan işinizi Sinan ustaya verin...

         
Can Aytekin
Duvar Kağıdı Döşeme   23/12/2018

çok efendi ve titiz çalışmasından dolayı arac ve gereclerini eksiksiz getirerek size cok iyi bir hizmet veriyor herkese öneririm.

         
Duvar Kağıdı Döşeme   08/10/2018

Derya bey,işine gösterdiği özen, iş tecrübesi ve ustalığı ile oldukça memnun kalmamızı sağladı. İhtiyaç halinde tek arayacağım kişi düşünmeden Derya usta olacaktır. Verilen hizmetten dolayı Armut a ve kendisine teşekkür ederim.

         
Şemsi Öztürk
Duvar Kağıdı Döşeme   02/06/2018

Süper bir iş yaptılar ve en önemlisi sıcak,efendi,saygılı ve samimilerdi.Söz verdikleri saatte gelerek kısa sürede işlerini tamamladılar. Artık ben ustamı buldum.Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Duvar Kağıdı Döşeme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz