4 Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

422 Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama

İhale Hesapçı

İhale Hesapçı

Katılacağınız kamu ihalelerine yaklaşık maliyet çalışması ve teklif verirken dikkate alınacak (tüm masrafların içeriğinde bulunduğu) gerçek maliyet tutarların tespiti konusunda mühendislik hizmeti verilir.Katılacağınız ihalenin kayıt numarasını bildirin sizin yerinize ihaleye biz hazırlanalım. Sonrasında ise size, malzeme alımları için, bulunduğunuz konuma göre var olan ortak satın alma platformundan teklif alternatifleri sunalım. Detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Melek  Üzer

Melek Üzer

Ankara Şehir Hastanesinde Astaldi Türkerler ortaklığı uluslararası normlarda edindiğim bilgi ile gerek Şantiye Şefliği gerek Teknik Ofis Şefliği tecrübelerime göre Metraj, Keşif, Teknik Şartname,Hakediş, Mukayeseli Keşif, Kesin Hesap işlemleriniz en ince ayrıntısına kadar hazırlanır. Primavera ile iş programı, proje planlama, adam saat,kaynak analizleri, proje kar zarar durumu ve her türlü kaba- ince inşaat bilgi ve inşaat hizmeti , Shop drawing, As Built çizimleriniz ile ilgili olarak bana u
Emrah Dinçer

Emrah Dinçer

Yatırım planı yapmış olduğunuz, henüz başlamakta olacağınız, devam eden veya bitme aşamasına gelen projelerinizin her etabında çalışma yapabilmekteyiz. Bu durumda dört aşamada faaliyet yürütebiliyoruz. Projenin başlangıç noktasından yapının kullanılabilir hale gelene kadarki aşamalarında keşif-yaklaşık maliyet, aylık hakediş, kesin hesap, bütçe ve maliyet raporlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Yaklaşık 10 yıllık deneyimlerimizle özellikle konut, alışveriş merkezi, mağaza, okul gibi projelerde çal
Alper Sergen

Alper Sergen

I inşaat işinin ;İhale süreci, yaklaşık maliyet analizi, aşırı düşük teklif değerlendirmesi, hakediş, metraj, taşeron sözleşmeleri, kısacası inşaatın ihale süresinden bitimine kadar olan süreçte teknik destekler verilmektedir.
Alperen

Alperen

12 yıllık Kamu Kurumu ve Kamu İhaleleri tecrübeli bir inşaat mühendisi olarak sürecin her aşamasında yanınızdayım. Metraj, Keşif, Hakediş, Mukayeseli Keşif, Kesin Hesap işlemleriniz en ince ayrıntısına kadar hazırlanır.
Özkan Düzgören

Özkan Düzgören

Karadeniz Teknik Üniversitesinden mezunum. İnşaat Mühendisiyim. Betonarme ve ince işlerde metraj çıkarma, birim fiyat hazırlama konularında uzmanım. Sizin için metraj, hakediş, birim fiyat teklifi ve keşif yapabilir detaylı rapor sunabilirim.
Recep Kamçı

Recep Kamçı

* Keşif * Net maliyet ve yaklaşık maliyet hesapları(ihale öncesi ve sonrası için) * Metraj * Mukayese * Asbuit * Elektriksel Hesaplamalar * Sahada İmalat İyileştirme Çalışmaları ve Rutin Kontroller * Topraklama Testi *Data,telefon,tv,cctv,seslendirme ,hemşire çağrı sistemleri ,yangın ihbar sistemi *Kablo tava sistemi ve topraklama sistemi *Aydınlatma,priz kuvvetli akım sistemi *Trafo ,jeneratatör ,ups sistemleri *Orta gerilim sistemi GİBİ HİZMETLER VERİLİR
Zeynep  Doğanlar

Zeynep Doğanlar

Çukurova üniversitesi inşaat mühendisliği mezunuyum ve şuan açıktan işletme okumaktayım. Firmalarda hakkediş mühendisliği görevi yaptım ve devam etmekteyim. Hakkediş ve sözleşme hazırlama, yaklaşık maliyet çıkarma, mukayeseli keşif hazırlama ve teklifleri inceleme Birim fiyat analizi hazırlama vb. hizmetleri vermekteyim.
Utku  Yami

Utku Yami

4 Yıl serbest piyasada Dsi, Karayolları, Belediyeler ve Türk Silahları Kuvvetlerinde Hakediş ve Kontrol Mühendislikleri yaptım. Her türlü Hakediş, Kesin Hesap, İş sonu projeleri ve İhale danışmanlığı yapılır.
Serhat Eskin

Serhat Eskin

İnşaat; Üst yapı (Hastane,Kültür Merkezi,Okul, Rekreasyon Alanı,Konut vs) ve Alt yapı (Yol, Köprü menfez,Dolgu, İstinat vs) alanlarında ; ihale hazırlığı, tüm metrajlar , yaklaşık maliyet, hakediş ve inşaat ile ilgili birçok konuda tüm soru istek ve danışma talepleriniz için hazırım.Saygılarımla
Volkan Günsev

Volkan Günsev

İnşaat Yapı Sektöründe yaklaşık 15 senelik mesleki tecrübem teknik bilgim ve ilkeli çalışma prensiplerim doğrultusunda; başta Konut, Kamu yapıları ve Ticari olmak üzere her türlü Projelerinizde Metraj, Keşif, Hakediş ve Kesin Hesaplarınız, İş Programlarınız. Makul sürelerde Doğru ve detaylı olarak hazırlanır.
Sezer ŞAHİN

Sezer ŞAHİN

Devlet ihaleleri için 100'ün üzerinde projenin yaklaşık maliyet dosyasını hazırladım. Tüm yapılar için metraj çalışması ve maliyet hesabı yapabilirim. Çalışma sonunda raporlarla birlikte teslim edilir. Tüm sonuçlar anlaşılır ve hesaplamalar kesin olur.
Mca Grup Mühendislik Mimarlık İnşaat

Mca Grup Mühendislik Mimarlık İnşaat

MCA GRUP olarak her biri kendi alanında uzman teknik elemanlardan oluşan profesyonel kadromuz ile; Resmi Kurum ve Özel Projelerinizin teknik şartnamelere uygun olarak değerlendirilip yapılacak olan imalat kalemlerinin detaylı bir şekilde metrajlarının hazırlanması, yaklaşık maliyetlerinin Hesaplanması, imalatı tamamlanan kalemlerin gerçekleşme miktarlarının tespiti ve aylık olarak hakkedişlerin hazırlanması konuların da hizmet vermekteyiz. Yapı yaklaşık maliyetlerinin hesaplanmasında şüphe
Murat Şahin

Murat Şahin

Keşif-Yaklaşık Maliyet,Metraj,Hakediş ve As-Buıld'lerinizin,Birim Fiyatlı ve Anahtar Teslim işlerinizin başından sonuna kadar titizlikle ve uygun sürede çözüm bulması noktasında tecrübemizle,bilgimizle ve tüm hassasiyetimizle yanınızdayız.
Onur Cem İpek

Onur Cem İpek

ODTÜ İnşaat Mühendisliği mezunu teknik ofis inşaat mühendisinden kısa süre içinde kamu ve özel projeler için autocad çizim, iş programı hazırlanması, inşaat maliyet, keşif, mukayeseli keşif hazırlanması, birim fiyat analizi, bütçe ve hakediş hizmeti verilir.
Ruya Sabankaya

Ruya Sabankaya

6 yıllık İnşaat mühendisiyim. Her çeşit yapının keşif, metraj, hakediş işleri konusunda tecrübeliyim. keşif metraj fiyatı: 0,35 TL/m2
Nurullah Büyük

Nurullah Büyük

Metraj, Keşif, Hakediş, Mukayeseli Keşif, Kesin Hesap işlemleriniz en ince ayrıntısına kadar hazırlanır.
Asd Mühendislik İnşaat Taahhüt

Asd Mühendislik İnşaat Taahhüt

İpard /TKDK / Tarım Bakanlığı hibe programları/ resmi kurum/proje ihaleleri için, Bayındırlık birim fiyatları esas alarak (Mimari/inşaat/elektrik/makina) projelerinizi tam takım olarak, Keşif, Metraj, Maliyet, Hakediş Hesaplarınızı istediğiniz formatta size sunuyoruz. Projenizi gönderin size teklif verelim.
Selvi Güven

Selvi Güven

Tüm inşaat projelerinin hakediş ve kesin hesap işleri en iyi ve en son sistemler kullanılarak hazırlanıp teslim edilir.
Burak Can Kuruöz

Burak Can Kuruöz

5 yıllık tecrübem ile metraj, hakediş, yaklaşık maliyet, keşif gibi konularda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım
İhale Metraj  Hakediş

İhale Metraj Hakediş

15 yıllık devlet ve özel sektör tecrübem var. Devlet ve özel sektör ihaleleri için veya yaptığınız işle ilgili metrajları sizlere soft ve/veya çıktı olarak verebilirim.
Abdullah Koç

Abdullah Koç

SEKTÖRÜN VAZGEÇİLMEZ İHTİYACI OLAN METRAJ HAZIRLANMASI, KEŞİF ÖZETİ, YAKLAŞIK MALİYET HESABI, İHALE DOSYASI HAZIRLANMASI, RÖLEVE VE AS-BUILD ÇİZİMLERİN YAPILMASI, PROJE-AUTOCAD ÇİZİMLERİ, TAŞERON VE ŞANTİYE ŞEFİ TEMİNİ, İŞ PROGRAMI VE SAHADA UYGULAMA TEKNİK DESTEK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VERMEKTEYİM.KISA SÜREDE UYGUN ÜCRETLERLE ÇÖZÜM BULABİLİRİZ.
Serkan Yalçınkaya

Serkan Yalçınkaya

11 yıllık inşaat tecrübem vardır ince işler üzerine. Kesin hesap - hakediş- teklif hazırlama. İtina ile hakedişleriniz teklifleriniz hazırlanır
Ali Eroğlu

Ali Eroğlu

Mesleğimin başından beri kamuya iş yapan taahhüt firmalarında çalıştım. 15 yıllık mesleki tecrübem ile Kamu ihaleleri, Metraj, Keşif, Yaklaşık maliyet ve Mukayeseli keşif işlerinizi güvenilir bir şekilde mekanik ve elektrik ekibimle yapıyoruz.
Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

Kamu hakedişleri hazırlama, fiyat farkı hesabı, mukayeseli keşif ve iş artışlarının yapılması, metraj ve maliyet çalışmalarının yapılması, yeni ve özel birim fiyat analizleri, As-built projelerin çizilmesi, yaklaşık maliyet ve ihale dosyası hazırlama, aşırı düşük savunması hazırlama
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erol COŞKUN
Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama   23/09/2020

www.ihalehesapci.com web sayfası sahibi Ahmet Cem AKYILDIZ'dan Cami inşatında kullanılacak malzemelerin detaylı dökümlerinin yapıldığı metraj işini aldık. Tarafımıza verilen hizmetten memnunuz. Armut ve Hizmeti aldı Ahmet beye teşekkür ederiz.

         
Mustafa AKYÜZ
Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama   12/02/2020

İstediğimiz alçıpan ve seramik hakedişlerimizi kısa sürede teslim etti teşekkür ederiz, tavsiye ederim.

         
Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama   06/01/2020

kesinlikle çok başarılı , oldukça kısa zamanda ciddi detaylı bir projenin metrajını eksiksiz olarak elime aldım. Çok teşekkür ediyorum.

         
Filiz Babaoğlu
Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama   17/09/2019

İhtiyacım olan metrajları kısa bir sürede teslim etti. Teknik olarak da gerekli desteklerini aldık. Teşekkür ederiz .

         
Ahmet Yıldız
Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama   13/12/2018

Fiyattan daha önce işe gösterdiğiniz önem ve hassasiyet için teşekkür ederim. Sizden almış olduğum hesap sonuçlarının doğruluğundan ve hassasiyetinizden yeterince memnun kaldım.

Metraj Hakediş Yapı Maliyet Hesaplama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz