4 İnşaat Maliyet Hesaplama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

471 İnşaat Maliyet Hesaplama Firması hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 İnşaat Maliyet Hesaplama Firması

İhale Hesapçı

İhale Hesapçı

Katılacağınız kamu ihalelerine yaklaşık maliyet çalışması ve teklif verirken dikkate alınacak (tüm masrafların içeriğinde bulunduğu) gerçek maliyet tutarların tespiti konusunda mühendislik hizmeti verilir.Katılacağınız ihalenin kayıt numarasını bildirin sizin yerinize ihaleye biz hazırlanalım. Sonrasında ise size, malzeme alımları için, bulunduğunuz konuma göre var olan ortak satın alma platformundan teklif alternatifleri sunalım. Detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
NEKEN MÜHENDİSLİK

NEKEN MÜHENDİSLİK

Çalışılan projeler; AFAD Tuzla İl Binası (18.000m2 inşaat alanı) İhale Keşif Çalışması Afyon Güneş Enerji Santrali Mukayeseli Keşif Çalışması ve İdare Mutabakat Süreç Yönetimi Ankara Next Level Çayyolu Kaba İnşaat Hakedişleri ve Kesin Hesap Çalışması Ankara Next Level Çayyolu Duvar İşleri Kesin Hesap Çalışması Ankara Akadia Modern Projesi Kaba İnşaat (endüstriyel kalıp) Kesin Hesap Çalışması Erzincan Tavuk Çiftliği Maliyet Raporu Düzenlenmesi
Volkan Günsev

Volkan Günsev

İnşaat Yapı Sektöründe yaklaşık 15 senelik mesleki tecrübem teknik bilgim ve ilkeli çalışma prensiplerim doğrultusunda; başta Konut, Kamu yapıları ve Ticari olmak üzere her türlü Projelerinizde Metraj, Keşif, Hakediş ve Kesin Hesaplarınız, İş Programlarınız. Makul sürelerde Doğru ve detaylı olarak hazırlanır.
Mesut Oğurlu

Mesut Oğurlu

Kamu kurumu ve özel sektörde edindiğimiz tecrübelerle BIM, CAD, Scethup, Allplan, Oska yazılım, İdecad gibi paket programlar yardımıyla tüm ihale hazırlık, metraj, kesin hesap, hakediş, mukayeseli keşif, betonarme- Çelik statik projeleri, mimari proje 2B ve 3B çizim ve modelleme gibi bir çok alanda hizmet vermeye hazırız.
Selvi Güven

Selvi Güven

Tüm inşaat projelerinin hakediş ve kesin hesap işleri en iyi ve en son sistemler kullanılarak hazırlanıp teslim edilir.
Serkan Yalçınkaya

Serkan Yalçınkaya

11 yıllık inşaat tecrübem vardır ince işler üzerine. Kesin hesap - hakediş- teklif hazırlama. İtina ile hakedişleriniz teklifleriniz hazırlanır
Serhat Eskin

Serhat Eskin

İnşaat; Üst yapı (Hastane,Kültür Merkezi,Okul, Rekreasyon Alanı,Konut vs) ve Alt yapı (Yol, Köprü menfez,Dolgu, İstinat vs) alanlarında ; ihale hazırlığı, tüm metrajlar , yaklaşık maliyet, hakediş ve inşaat ile ilgili birçok konuda tüm soru istek ve danışma talepleriniz için hazırım.Saygılarımla
Halil Salim

Halil Salim

Aşırı düşük savunması, yaklaşık maliyet, keşif, hakediş, metraj, birim fiyat, piyasa fiyat analizi, mukayese,
Murat Şahin

Murat Şahin

Keşif-Yaklaşık Maliyet,Metraj,Hakediş ve As-Buıld'lerinizin,Birim Fiyatlı ve Anahtar Teslim işlerinizin başından sonuna kadar titizlikle ve uygun sürede çözüm bulması noktasında tecrübemizle,bilgimizle ve tüm hassasiyetimizle yanınızdayız.
Murat Yıldırım

Murat Yıldırım

Kamu hakedişleri hazırlama, fiyat farkı hesabı, mukayeseli keşif ve iş artışlarının yapılması, metraj ve maliyet çalışmalarının yapılması, yeni ve özel birim fiyat analizleri, As-built projelerin çizilmesi, yaklaşık maliyet ve ihale dosyası hazırlama, aşırı düşük savunması hazırlama
Bilge Mühendislik Bilge Özen

Bilge Mühendislik Bilge Özen

Kamu kurum ve kuruluşlarının hakkediş, yaklaşık maliyet ve kesin hesaplarını titizlikle idarelere teslime şekilde hazırlıyoruz.
Ersin ÖZMEN

Ersin ÖZMEN

2010 yılından itibaren mega projelerde görev aldım. Keşif ve hakediş hazırlamada profesyonel bir ekip arkadaşlarım var. Emeğinizin karşılığını doğru şekilde almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.
Abdullah Koç

Abdullah Koç

SEKTÖRÜN VAZGEÇİLMEZ İHTİYACI OLAN METRAJ HAZIRLANMASI, KEŞİF ÖZETİ, YAKLAŞIK MALİYET HESABI, İHALE DOSYASI HAZIRLANMASI, RÖLEVE VE AS-BUILD ÇİZİMLERİN YAPILMASI, PROJE-AUTOCAD ÇİZİMLERİ, TAŞERON VE ŞANTİYE ŞEFİ TEMİNİ, İŞ PROGRAMI VE SAHADA UYGULAMA TEKNİK DESTEK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ VERMEKTEYİM.KISA SÜREDE UYGUN ÜCRETLERLE ÇÖZÜM BULABİLİRİZ.
Mehmet Yüksel

Mehmet Yüksel

11 yıl boyunca ihaleye çıkacak yapım işlerinin ihale dosyalarını hazırladım. Tüm kamu kurumlarının birim fiyatlarını kullanarak ihale dosyalarınıza ait yaklaşık maliyet, metraj, keşif, şartname, pozların analizleri detaylı bir şekilde hazırlanır.
Oktay Özer

Oktay Özer

Kamu taahhüt projelerinin ihale hazırlıklarından kesin hesaplarına kadar tüm süreçlerde 5 yıllık deneyimimle mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Uzman olduğum iş alanları: -İhale dosyası hazırlıkları (Üstyapı, altyapı) -Metraj ve yaklaşık maliyet hesabı -Mukayeseli keşif hesabı -İdare ve taşeron hakediş hesapları -Kesin hesap -Proje iş programı ve maliyet hesabı -Altyapı projelerinin çizimi
Demet İsmihan

Demet İsmihan

İhale Hazırlığı ve Yönetimi (Taşeron İhaleleri, İdari İhaleler); Teklif Hazırlama ve Yönetimi (Teklif Paketlerinin Anahtar Teslim Hazırlanması) -BOQ Summary (EPY) - BID (Keşif ve Keşif Özetlerinin, Mali Teklif Dosyalarının Oluşturulması -Projects Summary (Proje Özetlerinin Oluşturulması) -Bills of Quantities / Bills of Quantities / Analysis Study (Metraj ve Malzeme Listesi ve Analiz Çalışmalarının Hazırlanması) -Tender Package /Final Tender Package (İhale Paketinin Oluşturulması ve Tamamla
Selim Cedimoğlu

Selim Cedimoğlu

Kamu ihaleleri tekli hazırlama, Yaklaşık maliyet ve keşif,fiyat farkı hesabı, mukayeseli keşif ve iş artışlarının yapılması, metraj ve maliyet çalışmalarının yapılması, yeni ve özel birim fiyat analizleri, As-built projelerin çizilmesi, yaklaşık maliyet ve ihale dosyası hazırlama, aşırı düşük savunması hazırlama, giydirme cephe shopdrawing hizmeti, mimari proje çizimi konularinda dışardan hizmet veriyorum
Uygar Kocaman

Uygar Kocaman

Proje üzerinden kaba yapı ve ince işler metrajları, bitmiş yada devam eden inşaat projeleriniz için ataşmanlı hakediş,taşeron hakedişleri, röleve çıkartılması, autocad ile detay çizimleriniz tarafımdan itina ile hazırlanır.
Mert Tuğlu

Mert Tuğlu

İnşaat Yüksek Mühendisiyim, aynı zaman da Çift anadal programı ile İşletme bölümünü bitirdim. Özel sektör ve kamu sektöründe edindiğim tecrübelerim ile Keşif, Metraj, Hakediş ve İhale dosyalarını büyük bir titizlikle,doğrulukla ve güven ile hazırlamaktayım. HİZMETLERİMİZ Metraj Hazırlanması; Kamu Kurumlarının Birim Fiyatları ile Keşif Hazırlanması; Birim Fiyat Analizleri Hazırlanması; İhale Teklif Dosyası Hazırlanması; Özel ve Genel Teknik Şartname Hazırlanması; Pursantaj Tabloları
Erdoğan  Coşkun

Erdoğan Coşkun

Her türlü yapı inşaat keşif metraj proje düzeltme işleri yapılır. 6 yıllık inşaat mühendisiyim. Toki şantiyelerinde çalışmaktayım.
Oğuzhan Zaimoğlu

Oğuzhan Zaimoğlu

Metraj , hakediş ve maliyet hesabı düzenli şekilde teslim edilir. a href https://armut.com/hizmetveren/oguzhan-zaimoglu-samsun-atakum-metraj-hakedis-kesif-yapi-maliyet-hesaplama_498091 Oğuzhan Zaimoğlu Samsun Atakum Metraj Hakediş Keşif Yapı Maliyet Hesaplama - Armut.com /a
Armer Technical Office

Armer Technical Office

Armer Technical Office Yazılım Bölümü Maliyet Hazırlık ve Metraj * Yaklaşık Maliyet Hesabı * Yaklaşık Kat Maliyet Hesabı * Yaklaşık Daire Maliyet Hesabı * Yaklaşık Mahal Maliyet Hesabı * Teklif Hareketleri * İcmal Bölümü * Metraj Sayfaları * İlave Metraj Bölümü * Fiyat Çalışma Sayfası Bilgi * Proje Mahal ve Alan * Metraj Ön Bilgi * Metraj İş Grupları * Statik Metraj Notları * Mimari Metraj Notları Keşif Analiz * Birim Maliyet(m2) * Yapı Maliyet(%)
İhale Metraj  Hakediş

İhale Metraj Hakediş

15 yıllık devlet ve özel sektör tecrübem var. Devlet ve özel sektör ihaleleri için veya yaptığınız işle ilgili metrajları sizlere soft ve/veya çıktı olarak verebilirim.
Osman Ünbastı

Osman Ünbastı

İnsaat muhendisiyim yaklasik 6 yildir hakedis, metraj, insaat maliyeti hesaplama, is programlari hazirlama ve taseron sozlesmeleri yazma gibi konularda hizmet vermekteyim. Saygilarimla
Resul Göbel

Resul Göbel

7 yıl boyunca bir kamu idaresinde yaklaşık maliyet,hakediş,projelendirme,ihale şartnamesi hazırlama vb. İşlerinde bulundum İhale kayit nosunu gönderin herşeyini hazırlayalım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erol C.
İnşaat Maliyet Hesaplama   23/09/2020

www.ihalehesapci.com web sayfası sahibi Ahmet Cem AKYILDIZ'dan Cami inşatında kullanılacak malzemelerin detaylı dökümlerinin yapıldığı metraj işini aldık. Tarafımıza verilen hizmetten memnunuz. Armut ve Hizmeti aldı Ahmet beye teşekkür ederiz.

         
Mustafa A.
İnşaat Maliyet Hesaplama   12/02/2020

İstediğimiz alçıpan ve seramik hakedişlerimizi kısa sürede teslim etti teşekkür ederiz, tavsiye ederim.

         
Filiz B.
İnşaat Maliyet Hesaplama   17/09/2019

İhtiyacım olan metrajları kısa bir sürede teslim etti. Teknik olarak da gerekli desteklerini aldık. Teşekkür ederiz .

         
Ahmet Y.
İnşaat Maliyet Hesaplama   13/12/2018

Fiyattan daha önce işe gösterdiğiniz önem ve hassasiyet için teşekkür ederim. Sizden almış olduğum hesap sonuçlarının doğruluğundan ve hassasiyetinizden yeterince memnun kaldım.

İnşaat Maliyet Hesaplama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz