En İyi 10 Muğla Köpek Eğitim Merkezi

4 Köpek Eğitim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Levent K.

Levent K.

Köpek Eğitim · Bodrum, Muğla
Eğitim anlayışım köpeğinize sadece gel, git, otur, yat komutlarının öğretildiği alışılagelmiş bir eğitim anlayışının ötesinde, hayvanla insan arasındaki ilişkinin ve iletişimin tamamını kapsayan bir öğretidir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hasan Basri Cihan
Köpek Eğitim   22/02/2020

Öncelikle daha önce eğitim almış(!) bir köpek üzerinde bu kadar etkili tesir görebileceğimi düşünmüyordum. Dostum daha öncede eğitim almış ancak söz dinlemez tavırlarından vazgeçmemişti. Ama Doğukan hocamız sayesinde bu özelliğinin üstesinden geldik en önemlisi de yolda yürürken çekiştirmesi bana çok zor anlar yaşatıyordu ama artık öyle bir derdimiz kalmadı. Ve artık daha da mutluyuz. Herşey için tekrar tekrar teşekkür ederiz.

         
Arzu Birel
Köpek Eğitim   06/12/2019

Sevgili çağdaş ile umutsuz vaka diye düşündüğüm 2 yaşında geçmişini bilmediğim bir köpek sahiplenip yaklaşık 2 aydır da ne sıçramaları ne üzerime saldirmaları nede ellerimi ısırmaları bitmeyince armut sayesinde tanıştım.Tekliften 1 gün sonra da kendisi ile randevulaşıp yaklaşık eğitimimizin 1.saatinde kuduruk oğlumun değişimini görmek mükemmel bir hazdı.İşin açıkcası sevgili Çağdaş bey köpeği değil bizi eğitti diyebilirim.Meğer ne çok yanlış yapıyormuşuz hata bizdeymiş.Çok teşekkür ederiz.

         
Figen Özdoğanoğlu
Köpek Eğitim   20/11/2019

Çağdaş Beyden köpeğim oscar için eğitim aldık sorunumuzu kısa sürede çözdü çok teşekkür ediyoruz Çağdaş Beye ve Armut ailesine (artık eve tuvaletini yapmayan mutlu bir oğlumuz var👍👍)

         
Ayşe Arıca
Köpek Eğitim   23/09/2019

Cağdaş Bey 3 saatlik Danışmanlık eğitimi ile kucağımızdan, koltuğumuzdan, yatağımızdan inmeyen ares Oglumuzu. Düzeltti, yaptığı bedensel baskı sistemi ile dayaksız, bağırmadan, ev içi kontrol almayı bize verdiği Danışmanlık sistemi ile köpeğimize etki etmemize sağladı. Gerçekten köpek psikoloğu neymiş şimdi anladık teşekkürler Çağdaş bey

         
Soner Kaya
Köpek Eğitim   15/09/2019

İlgili ve beklentinizin fazlasını karşılayan sorularınızı ne doğru şekilde cevap veren bir marka tavsiye edebilirim.

         
Mine Erken
Köpek Eğitim   22/07/2019

Sadık Bey hem çok ilgili hem de çok bilgilendirici bir eğitmen. Sabırla bitmeyen sorularımıza cevap verdi. Kendisinin tavsiyelerini hemen uygulamaya başladık ve ilk günden de olumlu sonuçlar alıyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

         
İsmail YAPICI
Köpek Eğitim   25/03/2019

Kuzey Dog Club ı iyi ki seçmişim dedirten ilk neden: köpek eğitimi ve pansiyon hizmeti konusunda ruhsatlı bir işletme olmaları. İkinci ve daha önemlisi ise: Ersin Bey ve eşi Derya Hanım ın işlerine olan müthiş tutkuları. Köpeklere olan amatör aşklarını bırakmadan, size profesyonel bir köpek sahibi olmayı öğretiyorlar. Size de köpeğinizle birlikte keyifli anlar yaşamak kalıyor.

         
Ayse Taran
Köpek Eğitim   12/12/2018

Cagdas beyi googla dan buldum ve danismanlik.hizmeti aldik, Kopek Psikologu ne demekmis bize resmen bunu ispatladi, 3 saatlik verdigi danismanlik.hizmeti ile bizi cok donanimli hale getirdiki bu sistem.izmirde ilk defa duydugum.bir sistem. Turkiyenin Cezar Millan I kesinlikle sensin Cagdas bey .Ailecek verdiginiz aisteme uyup Kopegimizi duzelticez ve Online Desteginiz Devam Edicegi Icin Ayrica Tskrler

Köpek Eğitim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz