En İyi 10 Muratpaşa 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Muratpaşa Antalya 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 194 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burcu Ş.

Burcu Ş.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Mimarım,iç mimari ve modelleme işinde çalışmaya yatkın,autocad,3dsmax,archicad,lumion ve photoshop işlerinde tecrübe sahibiyim,modelleme,görselleştirme( render),tasarım projesi çizimi işleri için ulaşabılırsınız.
Özgün Cem K.

Özgün Cem K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
İç mekan proje çizimleri- Mobilya tasarımları-Proje tasarım takip & 3D görsel çizim yapmaktayım . Profilimde paylaştığım görsel tasarımlar ve telif hakları şahsıma aittir
Iraz  U.

Iraz U.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Süleyman Demirel Üniversitesi inşaat bölümü mezunuyum.2010 yılından beri mimarlik ve iç mimarlik ofislerinde 3d modelleme ve mimari proje çizerek kendimi geliştirme imkana sahip oldum.(.site,Muğla üniversitesi kampüsü,willa,ofis,iç mekan,konut,vs) projeleriniz itina ile yapılır(7 24) İlginize müteşekkirim.
2m Proje

2m Proje

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Aynı zamanda uygulama da yapıyoruz bu sebepten dolayı, uygulanabilir ve uygulama maliyetleri gözetilerek , iç ve diş mimari 3d tasarım ve proje, 3d kat planı, otel, mesken, 360 vr, mobilya, mutfak 3d tasarimi, projelendirmesi ve modellenmesi konularında çözüm orağınız olabiliriz.
Kevin T.

Kevin T.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Hızlı ve Kaliteli Tasarım ve Modellemeler için doğru adrestesiniz. Tuğsan Çokergin ve benden oluşan iki kişilik ekibimiz ile işleriniz güvenli ellerde. Hakkımızda: İkimizde Akdeniz Üniversitesi Peyzaj Mimarlığından derece ile mezun olduk ve şu anda iki farklı firmada Peyzaj Mimarıyız. Beraber çalışmamız okul yıllarından bu yana sürmektedir. Beraber yaptığımız birkaç projeyi tanıtım fotoğraflarında bulabilirsiniz. Hizmet verebildiğimiz programlar: -Autocad -3Ds MAX -Lumion -Sketchup -
Yunus Emre C.

Yunus Emre C.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Merhabalar; Video oyunu yapan bir firma da çalışıyorum 3D Artist im uzmanlık derecesinde 3ds Max Zbrush Topogun ve Adobe Photoshop programlarını uzmanlık seviyesinde kullanmaktayım. Dilediğiniz her türlü modeli tasarlayıp render edebilirim.
Mustafa A.

Mustafa A.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kepez, Antalya
İsmim Mustafa AKGÜL, inşaat teknikeriyim. 2008 yılından beri alüminyum uygulama sektöründe teknik eleman olarak görev yapmaktayım.3 Boyutlu çizim hizmeti vermekteyim. Çalışmalarımı internet sitemde görebilirisiniz. www.3dtekniktasarim.com
Ferhat D.

Ferhat D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
I .dıs mekan tasarım ve karakter modelleme yapmaktayım kullandıgım pogramlar 3d max.Autocad.Zbrush.Photoshop
Esra Ç.

Esra Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Muratpaşa, Antalya
Mekânın içinde, kullanıcılara işlevsel, yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çalışmalar yapmaktayım.Autocad iç mimari projelendirme ve 3D max konusunda otel ve konut alanlarında,aynı zamanda şantiyelerinde çalışmaktayım.
Cem Berkay D.

Cem Berkay D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Kepez, Antalya
Mimari, iç mimari , inşaat alanında tecrübelerim mevcut.2016,2017 yılından beri tasarım ve 3 boyutlu modelleme alanında kendimi gelistiriyorum ve bu işe devam ediyorum. Autocad, SolidWORKS ve 3D Max programlarını aktif olarak kullanıyorum ve Autodesk in yetkili firmasında 6 aylık bir kurs geçmişim var. 2010 süleyman demirel biyoloji mezunuyum ve halen anadolu üniversitesi laborant ve veteriner sağlık bölümü okumaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İlker Yerlikaya
3D Teknik Çizim   30/04/2019
gallery thumbnail

3d modelleme işini hakkı ile yapan başarılı hizmet veren bir arkadaş. İleride de çalışmayı düşünüyorum.Yaptıkları güzel çalışma için teşekkür ederim

         
Süleyman Danış
3D Teknik Çizim   28/11/2018

İlgisi Ve Yaptığı İşteki Titizliği İle Bizi Memnun Etti . Diğer İşlerimizdede Kendisiyle Çalışma Umudu İle Teşekkür Ederiz Herşey İçin

         
Altan Tokat
3D Teknik Çizim   08/08/2018

Verdiği hizmetten memnun kaldım. Geri dönüşleri çabuk. Yaptığı işin arkasında. Fiyatı da uygun. Başarılarının devamını dilerim.

         
Cem Ozturk
3D Teknik Çizim   06/08/2018

Cenker bey ile 3-4 yıl önce armut.com üzerinden tanışmıştık. O günden bu yana kendisi bize mimari tasarım anlamında danışmanlık desteği vermekte. Çok güzel bir çalışma ortaklığı ile başarılı projeler çıkartıyoruz. Kendisine ve bu imkanı sağlayan site yönetimine teşekkür ediyorum

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Baris Baris
3D Teknik Çizim   26/07/2018

Aldığı işi iyi yaptı. Parasını aldıktan sonrada bırakıp gitmedi işin daha iyi olması için uğraştı. Teşekkürler Onur Bey.

         
Şerif Yüksel
3D Teknik Çizim   10/06/2018

emre bey isini son derece hakim, ihtiyacimiz olan projeleri beklentimizinde uzerinde gerceklestirdi. vaad ettigi sure, fiyat ve iscilikte sozlerini tuttu.

         
3D Teknik Çizim   28/03/2018

Cenker bey konut projemizin iç mekan ve dış cephe tasarımlarına ait çalışmalar gerçekleştirdi. Hızlı ve kaliteli çözümüyle kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk duyacağız.

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz