En İyi 10 Muratpaşa Antalya Sistem Destek

4 Sistem Destek Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa civarında 33 Sistem Destek hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cenk E.

Cenk E.

Bilgisayar Sistem Destek ve Danışmanlık · Muratpaşa, Antalya
Hayatta kendime her zaman hedefler belirleyerek ilerlemeyi prensip edinmişimdir, hem kişisel yaşantımda hemde iş yaşantımda belirlediğim standartları sağlamak için yoğun ve disiplinli çalışmayı başarının anahtarı olarak görürüm. İşine sahip çık işinin en iyisi ol ve öğrenmeye, öğretmeye, bilgi ve deneyimleri paylaşmaya devam et. Hiç kimse kusursuz değildir önemli olan kusurlarımızın farkında olarak doğruları bulabilmemizdir.
DURE BİLİŞİM

DURE BİLİŞİM

Bilgisayar Sistem Destek ve Danışmanlık · Muratpaşa, Antalya
Şirketimiz; -Casper Bölge Servisi(Tamir *onarım) -Küçük ve Orta ölçekli Kobilerin yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlarını karşılamak ve inovasyon çalışmaları ile kalitesine destek vermek -Kamera sistemlerinde proje yürütme ve devreye alma -Logo Muhasebe Programı desteği ve özel yazılımlar ile dış kaynak sağlamaktadır.
Mahsum D.

Mahsum D.

Bilgisayar Sistem Destek ve Danışmanlık · Muratpaşa, Antalya
Bilgisayar veya Sistem kurulumu, alt yapısının sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, güvenliğinin sağlanması ve 7 24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri uzak bağlantı kurarak anında ya da gerektiğinde yerinizde çözüm sunuyorum.
Serdar Orcun O.

Serdar Orcun O.

Bilgisayar Sistem Destek ve Danışmanlık · Muratpaşa, Antalya
Bulunduğum sektörde sistem&ağ uzmanlığı analanında, teknoloji danışmanlığı ve altyapı projeleri gibi konularda sizlere de danışmanlık vermek, yıllardır edindiğim tecrübe ve tanıştığım, çalıştığım alanında profesyonel kişilere sizleri yönlendirme konusunda yardımcı olmak istiyorum.
Ramazan  T.

Ramazan T.

Bilgisayar Sistem Destek ve Danışmanlık · Kepez, Antalya
Uygun fiyatlı temiz ve sorunsuz kamera güvenlik sistemi cihazları kurulumu montaj ücretsiz keşif notebook tamiri tablet tamiri data veri kurtarma. kablolu kablosuz ağlar kurulum ve montaj detaylı bilgi için arayınız.
Ceyhun G.

Ceyhun G.

Bilgisayar Sistem Destek ve Danışmanlık · Konyaaltı, Antalya
Uluslararası firma tecrübesiyle küçükten büyüğe her türlü firmanın bilişim ihtiyacına yönelik danışmanlık hizmetleri. KVKK (Kişisel Verilerin Korunması) danışmanlığı, ISO 27001 bilgi güvenliği danışmanlığı, IT altyapı tasarım, kurulum ve yedekleme çözümleri.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nazlı Akbulut
Sistem Destek   25/09/2019

Çok hızlı ve başarılı bir çalışma yaptılar. Server sistemi, Muhasebe Programı ve Web sitelerimi düzenleyip istediğim şekilde yaptılar. Kesinlikle çalışılması gereken bir firma, çalışmasanız bile birşey sorduğunuzda ücret isteyen firma değil en azından. Teşekkürler ateş bey herşey için. birdahaki servis hizmetimiz sizden isteyeceğiz.

         
GÖKTÜRK KUDRET
Sistem Destek   09/08/2019

Kendisinden web sitesi ve hosting işlemi aldık, bu işlerin bu kadar hızlı ve kolay olacağını tahmin etmemiştim. Ateş Bey, anında desteğini veriyor, çok ilgilendi, fiyatları çok uygun, teknolojinin keyfine varmak istiyorsanız kesinlikle Ateş Bey ile çalışmalısınız. Emeğinize sağlık çok teşekkür ediyorum.

         
Ceylan Kalyon
Sistem Destek   06/08/2019

Muammer Bey, çözün odaklı yaklaşımıyla tüm sistem sorunlarını eksiksiz bir şekilde halletti. Mesai saati dışında olmasına rağmen iş kaybı yaşamamam için çalıştı, sakin sakin çözdü. Kesinlikle öneririm. Teşekkür ederim.

         
Tuba Kan
Sistem Destek   02/07/2019

Gerçekten çok memnun kaldım günlerdir kimsenin çözemediği problemimizi sağolsun Ateş bey 2 dk.da yaptı. Ben bile çok şaşırdım... günlerdir bütün işlerimiz aksamıştı.... çok şükür imdadımıza yetişti

         
Gizem Tansel
Sistem Destek   30/05/2019

Kenan bey işini uzmanlıkla yapan hızlı ve pratik birisi. Bu 2. hizmet alışım ikisinde de herhangi bir sorun yaşamadım. Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

         
Hüseyin Eker
Sistem Destek   11/05/2019

Fatih bey işinde profesyonel ve azami derecede özverili bir şekilde işini yapıyor. mutlaka tavsiye ederim. hem güvenilir hemde işinde uzman. çok memnun kaldık.

         
Batuhan Deniz
Sistem Destek   29/03/2019

UMIT BEY BILGISIYLE COK YARDIMCI OLDU ,BUTUN SORUNLARIMIZA PRATIK BIR SEKILDE COZUM BULDU , KESINLIKLE TAVSIYE EDERIM , COK MEMNUN KALDIK ,

         
Fatih Sönmez
Sistem Destek   10/03/2019

ÜMİT BEY YARDIMCI OLMAK İÇİN ELİDEN GELENİ YAPTI PROGRAMLARA VE SİSTEME GAYET HAKİM KESİNLİKLE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Sistem Destek hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz