En İyi 10 Muratpaşa Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Muratpaşa Antalya Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Muratpaşa bölgesinde 43 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Aymira Y.

Aymira Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
BT Alanında Programlama tecrübesine sahip olup bölgede bulunan programlarınız ,çeşitli BT alanında projelerinize teknik destek verebilirim. www.aymirayazilim.com Sitemizi ziyaret edin.
Metin T.

Metin T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Mobil ve web tabanlı bir çok uygulama geliştiren firmalarda çalıştım . Birçok proje tamamladım. Iphone- Ipad ve mac projelerinizi hızlı istediğiniz tasarımda tamamlayabilirim. Ayrıca masaüstü programla konusunda da 5 yıllık tecrübem bulunmaktadır.
Hasan B.

Hasan B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
13 yıldır Turizm sektöründe Acenta ve otellere yönelik büyük projelerde görev aldım. Sektörel anlamda farklı uygulamalar arası entegrasyon ,raporlama ,masaüstü ,web ,mobil ve ek çözümleri sunabileceğim bir ekiple çalışıyorum.
Deniz O.

Deniz O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Yazılım konusunda 5 yıllık deneyimim bulunmaktadır. Bunun 4 yıllık süreci turizm üzerine yazılımlar geliştirmekle geçti. Turizm acente yazılımları ve bunların yönetim sistemlerini gerçekleştirdim. İşlerimi titiz ve büyük dikkatle, sürekli iletişim halinde kalarak geliştirmekteyim. Kullandığım teknolojiler : C# , Javascript , HTML , CSS , SQL Server
Hakan D.

Hakan D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Merhaba Ben Hakan, Bilgisayar Mühendisliği Lisans mezunuyum. Şu an aynı bölümde Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim. Yazılım geliştirici olarak çalışmaktayım. Android ve Windows Phone konularında 3 yılı aşkın deneyim ile beraber Java ve .NET platformlarında her türlü desteği sağlamaktayım.
Serkan Ö.

Serkan Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
C# ile Masaüstü Otomasyon Yazılımları C# ile Asp.Net Web Yazılımları (E-Ticaret - Admin Paneli )
Manolya A.

Manolya A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Arastirma gorevliligi ve yuksek lisans yapan bir bilgisayar muhendisiyim. Dokuz Eylul universitesi 2012 mezunuyum. Bilisim sektorunde 2010 yilindan beri calismaktayim. Su an calisma alanim guvenlik olmasinin yaninda uzman yazilim muhendisiyim. Calisma ortamlarim: Oracle ve MSSql veri tabani gelistirme, RESTful SOAP Web servisler, c# .NET framework (tercih etmesem de visual basic), c++ Qt, Python Tensorflow, Java Android ve platform ve cihaz saglandigi surece Object C iOS icin (cocoa/cocoa t
Hüseyin Y.

Hüseyin Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Bilgisayar yüksek mühendisiyim. Danışmanlık yaptığım firmalar haricinde freelance yazılım işi yapmaktayım
Hakan A.

Hakan A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Elektronik mühendisiyim, freelance olarak uygun fiyat ile web tanıtım için tasarım ve masa üstü ihtiyaç duyulan programları kodlayabilirim. Gömülü sistem otomasyon programları, Kurumsal Webtasarım, B2B, B2C uygulamaları (.NET tabanlı, C# ile Webform, MVC, Core, HTML, CSS, Javascript, JQuery, Bootstrap, MsSQL, MySQL;), Kurumsal Masaüstü programları, Dev Express yazılımı kullanarak ve ileriye dönük gelişime açık alt yapı ile her türlü yazılım; ihtiyacınız doğrultusunda üretilir.
Abdullah Ç.

Abdullah Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Muratpaşa, Antalya
Web ve masa üstü yazılımları üzerine Profesyonel olarak 5 yılı aşkın bir süredir çalışmaktayım. Her türlü Web ve masa üstü yazılım işlerinizi yapabilecek tecrübe ve bilgi birikimine sahibim. Yaptığımız bütün wesiteler mobil uyumludur. (Resposive)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

         
Erdal Celen
Freelance Programcı   13/03/2018

Verilen gelistirme istegi (javascript / html) bekledigimden daha kisa surede teslim edildi. Cok kaliteli bir is teslim edildi. Ali Kilic i yazilim gelistirme ihtiyaci olanlara tavsiye ederim.

         
Mehmet Emin AKTAŞ
Freelance Programcı   10/03/2018

Sercan Bey ilanımı verdiğim gün beni aradı ve aciliyetimi belirtmemden 1 gün sonra işlerinin yoğunluğu arasında istediğim özellikte bir yazılım yapmış ve sorunsuz çalışmaktadır. Üslup ve anlayış tarzını çok beğendim. Tavsiye ederim. :)

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz