En İyi 10 Niğde Mutfak Tezgahı Ustası

4 Mutfak Tezgahı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

BAŞLA
Resul  İl

Resul İl

Mutfak Tezgahı · Niğde, Niğde
Kanaat Mermer İnşaat San. Tic. Ltd. Şirketi olarak mermer, müteahhitlik oto alım satım arsa alım satımı ve inşaat işlerinizi siz değerli müşterilerimizin hayal gücüne göre tasarlamaya talibiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fatma K.
Mutfak Tezgahı   30/12/2020

İşimin bu kadar hızlı olacağını tahmin etmemiştim. Hem samimiyetleri hem müşteri ilişkileri hemde yaptıkları iş bakimindan çok memnun kaldım.

         
Gökhan T.
Mutfak Tezgahı   28/12/2020

İzmir sınırlarında tezgah ve evye için selamımla birlikte telefonlarını iletmekten çekinmeyeceğim pırıl pırıl arkadaşlar. Ürün ve fiyatta anlaşırsanız, işçilik ve güven konusunda rahatlıkla tavsiye ediyorum.

         
Recep B.
Mutfak Tezgahı   03/09/2020

Belirtilen zamanda ölçü alınarak yine belirtilen zamanda tertemiz bir şekilde montaj yapıldı, montajda çalışan ustalar gerçekten işinin ehli ve mükemmel bir hizmet sundular, eksiği yoktu ama gerçekten fazlasını yaptılar. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Kamile B.
Mutfak Tezgahı   26/08/2020

Gercekten isini iyi yapan ,söz verdigi gun ve saatte getiren ,kibar ,terbiyeli insana güven veren biri.Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

         
İslam A.
Mutfak Tezgahı   20/08/2020

Herkese tavsiye edebileceğim yine olsa tekrar yaptıracağım bir yer. Kesinlikle tavsiye ediyorum gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çok takıntılı ve titiz biri olarak ince işçilik ile çalıştılar . Hayran kaldım . Takıp bırakıp gitmediler. Baştan savma yapmadılar Tekrar teşekkür ederim ellerine emeklerine sağlık

         
Olcay E.
Mutfak Tezgahı   10/08/2020

Ali abi ellerine sağlık beklediğimizden çok daha güzel oldu. Her sorumuza verdiğin cevaplar bize güven verdi. Herşey için teşekkür ederim.

         
Serhan K.
Mutfak Tezgahı   09/07/2020

iyi ve kaliteli bir tezgah sahibi olduk tezgah gercekten çok şık ve kaliteli duruyor ayrica led döşemek için istediğim kanalida acmislar . kesinlikle öneriyorum isçilik super ilgi ve alakada super cok memnun kaldim.

         
Ahmet G.
Mutfak Tezgahı   28/06/2020

Mutfak tezgahı yaptırmadan önce İstanbul daki tüm firmalardan ürün hakkında bilgi aldık fakat kimse Atalay mermer kadar işinin gerektirdiği profesyonelliği bulundurmuyordu, yaklaşımları, zamanında gelip zamanında teslim etme , önerileri ve özverileriyle yapılabileceğin en iyisini yapan bir firma a+++ kesinlikle tavsiye ediyorum , kendilerine buradan da bir kez daha teşekkür ederim, mermer ve tezgahta öncü firma

Mutfak Tezgahı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz