En İyi 10 Nilüfer Bursa Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 133 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Melih K.

Melih K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Yazılım konusunda 10, mobil yazılım konusunda 6 senelik tecrubem var. Mobil Yazılım konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilirim.
Adem  K.

Adem K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Her türlü CNC,CAM programalma işlerinize yardımcı olunur. Otomatik dosya import etme imalat verileri oluşturma ERP entegrasyonu yapılır. Ayrıca CRM, CMS gibi kurumsal yazılımlarınız yapılır. Diğer tarafta sizin kurumunuza özel istenilen masaüstü ya da mobil uygulamalar yapılır. ERP ve İmalat precessleri için danışmanlık hizmetleri verilir.
Birkan T.

Birkan T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Endüstri müh. mezunuyum 6 sene imalat sanayi deneyimim oldu masaüstü programcılığı yapmaktayım pc ile elektronik kartlar arasında haberleşme konusunda deneyim sahibiyim. C# ,Ado.net ,Linq ,Sqlite,MsSql,Devexpress vb konularda bilgim ve tecrübem var.Iso 9001 içdenetçi sertifikam ve Ts 16949 kalite sistem yöneticiliği eğitimi de aldım
Burak T.

Burak T.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Bilgisayar Mühendisiyim. Java, Android, Nodejs, Html, CSS, Javascript konularına hakimim. Yazılım sadece işim değil en büyük hobimdir. Yapılacak işlerin sorumluluğunu bilir, planlı ve düzenli çalışırım.
Emine B.

Emine B.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Axapta, C#.NET MS SQL ASP.NET QlikView eBA ile birçok uygulama geliştirdim. Gerekirse CV mi paylaşabilirim.
Kağan G.

Kağan G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Yaklaşık 10 yıldır tasarım yapmaktayım 3D, 2D tasarımlar teknik resim, yüzey tasarım konularıyla daha çok ilgilenmekteyim Solidworks, Catia, Autocad kullanmaktayım.
Ufuk Ç.

Ufuk Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Freelance yazılımcı olarak çalışmaktayım. İsteklerinize uygun samimi çözümler için benden teklif alabilir merak ettiğiniz konularda benle iletişime geçebilirsiniz.
Ahmet Ş.

Ahmet Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
2009 yılında Gaziantep Üniversite Fizik Mühendisliği bölümüne başladım.2011 yılında istediğim bölüm olan Bilgisayar Mühendisliğini kazandım ve Fizik Mühendisliği Bölümünden ayrıldım. 2011 yılında başladığım Mustafa Kemal Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden 2015 yılında mezun oldum. Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark ta BEAN TEKNOLOJİ de Yazılım Mühendisi olarak çalıştım.Mobil uygulamalar ve ARM işlemciler üzerinde çalıştım. Bean Teknoloji Akıllı Ev Projesinde yer aldım.Bu proj
Onur A.

Onur A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Merhaba, Bursa da yaşıyorum. 13 yıldır kurumsal firmalara kullanımı kolay masaüstü ve web tabanlı projelerini geliştirmelerinde yardımcı oluyorum.
Ridvan  S.

Ridvan S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Nilüfer, Bursa
Beş yıldır yurt içinden ve dışından firmalara şirket içerisinde verdikleri eğitimleri e-öğrenme materyallerine dönüştürmelerinde yardımcı oluyorum. Ayrıca özel ve devlet okulları için öğrenmeyi daha kalıcı hale getirecek bilgisayar destekli eğitim materyalleri hazırlıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Bilal Açıkel
Freelance Programcı   28/05/2020

Aldığı işi zamanında ve gereklerine uygun bir şekilde tamamlayan bir profesyonel , sizlerle iletişimde bulunarak projenizi isteklerinize uygun bir şekilde yönlendiriyor, kesinlikle tavsiye ederim.

         
Emre YAZICIOĞLU
Freelance Programcı   02/04/2020

Tekin Bey, işimizi en iyi şekilde ve arkasında durarak tamamladı kendisine özel teşekkür ediyorum. Bilgisiyle ve tecrübesiyle kendisinden çok memnun kaldık bazen kendisine çok yüklendik fakat bizi yine yarı yolda bırakmadı. Yeni işlerde birlikte çalışacağımızı garanti ederim.

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Mahmut Yavşan
Freelance Programcı   15/01/2020

Gerçekten çok titiz ve ustalıkla yapılan bir iş çıktı ortaya. Belirttiğimiz ihtiyaçlar tam olarak yerine getirildi. Tunay beye çok teşekkür ederim tekrar ve kendisini tavsiye ederim

         
Freelance Programcı   20/07/2019

Otomasyon sistemine benzer Bi program kurdurdum her sorunumla birebir ilgilendi güzel bir çalışma elde ettik kendisine teşekkür ederim.

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Bora Sayar
Freelance Programcı   01/09/2018

Erkin Bey güvenilir, alanında uzman ve bir çok konuda tecrübeli bir kişi. Daha önce kendisi hakkında duyumlarım vardı ve gördüm ki yaptığı işte kaliteye önem veriyor. Bundan sonra uzun bir süre beraber çalışacağız gibi duruyor. Her şey için teşekkürler.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz