En İyi 10 Nilüfer Bursa İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 70 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Merve A.

Merve A.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Ben Merve Altay. Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi 2014 mezunuyum. 5 yıldır inşaat sektöründe çalışmaktayım. Şu an kendime ait Mimesis Mimarlık adıyla bir ofisim var. Mimari proje, İç mekan tasarımı ve danışmanlık ve 3D görselleştirme anlamında hizmet vermekteyim.
Büşra Gizem Ç.

Büşra Gizem Ç.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
İç mimari tasarım 3D proje çizim ,iç mimari uygulama projesi ,mimari uygulama projesi ,tasarım danışmanlığı gibi konularda hizmet vermekteyim .
Ecem Y.

Ecem Y.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunuyum. 2014 ten bu yana mimarlık ve iç mimarlık sektöründe hizmet vermekteyim.
Zeynep A.

Zeynep A.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Otel ,restaurant ,idari bina ,konut için içmekan tasarımı 2duygulama ve 3D render hazırlanması ve sarın alma pazar araştırma uygulama takibi gibi bir çok alanda yardımcı olabilirim 8 yıllık tecrübe ile alanında uzman kişilerle içmeksin tasarım hizmeti verilmektedir
Nuyel  K.

Nuyel K.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Bir firmada Tasarım ve Geliştirme Bölümünde İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı olarak çalışmaktayım. Yaptığım işler ; Mekanda keşif yapılıp röleve alınması. 2D projelendirme ve tasarım aşaması. 3DMax te tasarım yapılıp Render alınması. Müşteriye sunum yapılması. Uygulama Projesi çizimi.
Tunnell Design

Tunnell Design

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık bölümünden 2013 yılında mezun oldum. Bursa’da 7 yıldır uygulama,3D render,proje takip ve içmimari danışmanlık hizmetleri vermekteyim.
Ece A.

Ece A.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Merhabalar, ben İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum. Çalıştığım firmalarda işin gereklerine uygun olarak kendimi İç Mekan Tasarımı ve Grafik Tasarım konusunda da geliştirdim. Çalışmalarıma profilimden ulaşabilirsiniz.
Nazile H.

Nazile H.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Mekanları yeniden şekillendirmek benim işim. Evin her bölümü, ofisler, mağaza gibi yerlerin, im mekan tasarımını ve çizimini yapabilirim, uygulamada da yönlendirebilirim.
Şeyma  K.

Şeyma K.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Herşey bir hayalle başlar ve her hayal birgün gerçeğe dönüşebilir. Hayal ettiğiniz yaşamı seçmek sizin elinizde. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isterseniz proje teklifi için ulaşabilirsiniz.
Ayhan H.

Ayhan H.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Mimarlık eğitimi aldım, çeşitli mimarlık ve iç mimarlık firmalarında çalıştım , çalıştığım yerlerden ve okuldan edindiğim tecrübelerle iç mimari tasarımlaar gerçekleştirmekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Güneş
İç Mimar Proje Çizim   20/02/2020

Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Güler yüz, anlayış ve hemde uygun fiyat, Teşekkür ediyorum kendisine.

         
Adnan Şirin
İç Mimar Proje Çizim   22/01/2020

Bahattin Beye Teşekkür ediyoruz. Tam istediğimiz şekilde bize çizim yaptı. İşinin ehli bir insan tavsiye ediyorum.

         
Hayrettin Paşaoğlu
İç Mimar Proje Çizim   18/01/2020

Bahattin bey Bize çok güzel bir çizim yaptı ve 3 D Görsellerle ayrıntılı bir şekilde teslim etti. Güvenebileceğiniz bir insan tavsiye ediyorum.

         
İç Mimar Proje Çizim   23/12/2019

Seda hanım gerçekten zevkli bir bakış açısına sahip, çözüm odaklı ve işini severek yapan bir arkadaş....biz memnun kaldık...çok teşekkürler...

         
Sarim Semerkant
İç Mimar Proje Çizim   26/11/2019

Çizim teknikleri, sunum dosyasının zengin içeriği ve ihtiyaca cevap veren akılcı mekan çözümleri beklentimizi tamamen karşıladı. Bu alanda hizmet alacaklara kesinlikle tavsiye ederiz.

         
Utku Seymen
İç Mimar Proje Çizim   18/11/2019

Seda Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnunum, çok ilgili ve anlaşılabilir birçalışma anlayışı var. Kendisi 5 yıldızı sonuna kadar hak ediyor. Kendisine teşekkür ediyorum.

         
Dilara Aytaç
İç Mimar Proje Çizim   11/11/2019

Yeni taşınacağımız evimiz için Seda Hanım dan hizmet aldık. kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Çalışılacak mekanı gelip yerinde inceledi. Hem detaylar hemde genel hatlar konusunda başarılı ve profesyonel şekilde yol aldık. Konuştuğumuz teslim süresi içerisinde projeyi teslim etti. Başka alanlarda da tekrar kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz.

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz