En İyi 10 Nilüfer İç Mimar Proje Çizim | Armut

En İyi 10 Nilüfer Bursa İç Mimar Proje Çizim

5 İç Mimar Proje Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 47 İç Mimar Proje Çizim hizmet vermeye hazır.

5 TEKLİF AL
Şeyma  K.

Şeyma K.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Herşey bir hayalle başlar ve her hayal birgün gerçeğe dönüşebilir. Hayal ettiğiniz yaşamı seçmek sizin elinizde. Siz de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek isterseniz proje teklifi için ulaşabilirsiniz.
Tuana  A.

Tuana A.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
İç mimari tasarım ve dekorasyon konusunda 2 yıldır aktif olarak hizmet veriyorum. Yeni tasarımları takip ederek müşteri istekleri doğrultusunda fonksiyonel çözümler sunuyorum.
Nuyel  K.

Nuyel K.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Bir firmada Tasarım ve Geliştirme Bölümünde İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı olarak çalışmaktayım. Yaptığım işler ; Mekanda keşif yapılıp röleve alınması. 2D projelendirme ve tasarım aşaması. 3DMax te tasarım yapılıp Render alınması. Müşteriye sunum yapılması. Uygulama Projesi çizimi.
Zeynep A.

Zeynep A.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Otel ,restaurant ,idari bina ,konut için içmekan tasarımı 2duygulama ve 3D render hazırlanması ve sarın alma pazar araştırma uygulama takibi gibi bir çok alanda yardımcı olabilirim 8 yıllık tecrübe ile alanında uzman kişilerle içmeksin tasarım hizmeti verilmektedir
Tunnell Design

Tunnell Design

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Anadolu Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi İçmimarlık bölümünden 2013 yılında mezun oldum. Bursa’da 7 yıldır uygulama,3D render,proje takip ve içmimari danışmanlık hizmetleri vermekteyim.
Ece A.

Ece A.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Merhabalar, ben İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı mezunuyum. Çalıştığım firmalarda işin gereklerine uygun olarak kendimi İç Mekan Tasarımı ve Grafik Tasarım konusunda da geliştirdim. Çalışmalarıma profilimden ulaşabilirsiniz.
Nazile H.

Nazile H.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Mekanları yeniden şekillendirmek benim işim. Evin her bölümü, ofisler, mağaza gibi yerlerin, im mekan tasarımını ve çizimini yapabilirim, uygulamada da yönlendirebilirim.
Ömer  Y.

Ömer Y.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Mimari görsel Tasarım ve üretim alanında Her türlü dükkan, Mağaza,Kafe ,restoran iç görsel tasarım oluşturma ve üretim hizmetleri.Tasarım ve imalat destek hizmetleri.
Ayhan H.

Ayhan H.

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Mimarlık eğitimi aldım, çeşitli mimarlık ve iç mimarlık firmalarında çalıştım , çalıştığım yerlerden ve okuldan edindiğim tecrübelerle iç mimari tasarımlaar gerçekleştirmekteyim.
Kesit3d Görselleştirme Ve Tasarım Merkezi

Kesit3d Görselleştirme Ve Tasarım Merkezi

İç Mimar Proje Çizim · Nilüfer, Bursa
Tasarım Ödüllü İç Mimarımız tarafından hazırlanmış olan örnek tasarım ve modellemelerimizin realistlik renderlarını isteğiniz üzerine göndermiş bulunmaktayız. Müşteri gizliliğinden dolayı fazla çalışma eklenememiştir.Uygun maliyetli profesyonel çözümler için bize ulaşın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre Balcı
İç Mimar Proje Çizim   27/08/2019

Öncelikle cok profesyonel bir sirket , is ahlakina uygun ve etik calisma prensibine sahip arkadaslar , yaptiklari ise hakim ve uyum icinde calisiyorlar dis poliklinigimizin mimari projesinde beraber calistik cok memnun kaldim herkese tavsiye ederim.

         
Arash Namazi
İç Mimar Proje Çizim   16/04/2019

Ali Bey üstüne düşenden fazlasını vererek işi kaliteli ve hızlı bir şekilde bize teslim etmiştir,kendisi tam bir profesyonel.

         
Kerım Cabı
İç Mimar Proje Çizim   19/10/2018

Isi bir gunde mukemmel bir sekilde teslim etti.Kendisi hic bir ricami kirmayip sabirla ne dusunduysem uyguladi ve ortaya cok guzel bir is cikartti,Hic dusunmeden kendisine gonul rahatliyla guvenebilirsiniz,Emin olun hic pisman olmazsiniz.

         
İç Mimar Proje Çizim   20/04/2018

okul projesi için çalıştık ve partnerinizle beraber projeme kendi projeniz gibi yaklaştığınız ve aynı özenle davrandığınız için çok teşekkür ediyorum. bu süreci benim için inanılmaz kolaylaştırdınız ve sonuçlandırdınız. tekrar teşekkürler 3

         
Özgür Taşkıran
İç Mimar Proje Çizim   23/02/2018

Teşekkür ederim. Titiz ve bütçeme uygun bi 3 boyutlu proje çizilmiş. Uygulama içinde bi rapor teslim ettiler. Ayrıca logomuda tasarlamışlar ayrıca teşekkürler. tavsiye ederim.

         
Erol Özdemir
İç Mimar Proje Çizim   06/12/2017

Proje ve Yönetim Merkezi ile çalışmak keyifliydi. Depomuzda hayal ettiğimiz ofis tasarımını kendi tecrübe ve dokunuşlarıyla tasarladılar. Talep ettiğimiz revizyonları da hızlı aksiyon alarak kısa sürede tamamladılar. Teşekkürler.

         
Esra Yetkiner
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2015

Evrim Hanım çok güleryüzlü ve zevkli bir mimar. Ne istediğinizi çok iyi analiz edip kendi zevkini katıp size "tam aradığım bu" dedirtiyor. Keşke daha önce çalışma fırsatı bulup inşaat halindeyken doğrama, parke vb. beraber seçebilseydik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

         
Tc Soner Kol
İç Mimar Proje Çizim   13/11/2014

Songül hanım sayesinde kullanışsız yatak odamız şahane bir yatak odasına dönüştü. Ve gerçekten de çok güzel bi oda oldu. teşekkürler Songül hanım :)

İç Mimar Proje Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz