En İyi 10 Nilüfer Bursa Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 73 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Koray  Ö.

Koray Ö.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Merhaba, fotoğraf & video mezunuyum, fotoğraf ile ilgili işlerinizi, video çekimlerinizi ve grafik işlerinizi istekleriniz doğrultusunda özenle hazırlayıp sunabilirim. Google ile ismimi aratıp çalışmalarıma ulaşabilirsiniz.
Artmodel Reklam Ajansı | Fotoğraf

Artmodel Reklam Ajansı | Fotoğraf

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Osmangazi, Bursa
Katalog çalışmalarınız ve ürünleriniz için fotoğraf çekimleri konusunda Artmodel olarak profesyonel destek vermekteyiz. Gıda, moda, makina, tekstil, mobilya vb. bir çok alanda hizmet veren sektörlere reklam fatoğrafçılığı konusunda çözüm ortağı oluyoruz.
Ufuk Ş.

Ufuk Ş.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
1982 de Bursa da doğdum. 2002 de Anadolu Sanat Evi nden, 2009 da Uludağ Üni. GSEB Grafik ASD ndan mezun oldum. 2004 te Bursa reklam ajanslarında asistan olarak çalışmaya başladım. 2005’ ten beri görsel iletişim, markalaştırma, katalog, reklam, web, sosyal medya ve blog projelerine; fotoğraf, grafik tasarım video ve metin alanlarında çalışmalarla katılmaktayım. 2016 dan beri Markâlem ekibinin bir üyesiyim.
Bal  M.

Bal M.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
2 yıldır özel bir şirkette dijital pazarlama ve ürün fotoğrafçılığı yapıyor, sosyal medya yönetimini gerçekleştiriyorum.
Caner H.

Caner H.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Osmangazi, Bursa
Merhaba ben Caner Hortoğlu, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde başladığım serüvenimde, sektörde bir çok kişinin duayen olarak nitelendirdiği ustalardan fotoğrafçılık eğitimleri aldım. Uzun yıllar İstanbul da birçok işe imza attıktan sonra Bursa ya taşındım ve 5 seneden beri Bursa da profesyonel olarak ürün, marka, moda, yemek fotoğraf çekimleri ve ajans hizmetleri sağlamaktayım.
Tolga  M.

Tolga M.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Havadan Görüntüleme, Dış Mekan Çekimi, Doğum Fotoğrafçılığı, Organizasyon Video ve Fotoğraf Çekimi, Katalog & Ürün Çekimi, Grafik Tasarım.
Zafer  G.

Zafer G.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Önceliğimiz güncel ve birinci sınıf kaliteli ekipmanlar ile müşterilerimizin en üst seviyede hak ettikleri başarılı görsellerini fotoğraflamaktır. Profesyonel anlamda uzman kadrolar ile birlikte tamamen istekleriniz doğrultusunda memnuniyetinizi garanti ediyoruz.
İsmail B.

İsmail B.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Master programindan mezun olduğum Fotograf alanindaki tecrubelerimi sanatsal etkileri yansitmak en buyuk hedefim. Katalog web tasarim calismalarimla burdayim. Fotodeltodo_dunyaninfotografi.
Ayşegül G.

Ayşegül G.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Profesyonel stüdyo ve doğru ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından ürünlerinizin fotoğraflanmasını istiyorsanız teklif gönderebilirsiniz.
İlyaz Y.

İlyaz Y.

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
1991 Yılından bu yana reklam sektöründeyim. 1993 Yılında ilk stüdyoyu çalıştığım ajans bünyesinde kurdum. 2000 Yılından bu yana da grafikerliği de birlikte yürütüyorum. Özellikle Mobilya ve Ev Tekstili ve Moda Fotoğrafçılığında uzmanlaştım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Rosaluna Tic
Ürün Fotoğraf Çekimi   04/03/2020

Ozan bey ile yaptığımız çalışma, hem çekim süreci hem de çıkan sonuçlar açısından tek kelime ile fevkalade geçti. Kendisi İletişim ve müşteri memnuniyeti konusunda gayet titiz davranıyor. Çekilen ürün fotoğrafları çok başarılı ve çok kısa bir sürede teslim edildi. Ayrıca fotoğraf stüdyosu pırıl pırıl, donanımlı, ulaşım ve park sorunu olmayan nezih bir yerde. İlerideki çekimlerimiz de de kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Teşekkürler

         
Ali Sirlakci
Ürün Fotoğraf Çekimi   09/02/2020

Ozan Bey’e teşekkür ederiz. İnanılmaz kalitede ve amacımıza yönelik görsellerimiz oldu. Kendisi gerçekten çok profesyonel çalışıyor. Bir sonraki çekimde kesinlikle tekrar çalışacağız. Emeğinize sağlık.

         
Berk Akmil
Ürün Fotoğraf Çekimi   07/01/2020

Fatih Bey kibar, işi zamanında teslim eden ve ilgili bir insan. Ulaşamama, iletişim kuramama ve bu sektörde en çok karşılaştığım problem olarak işi zamanında teslim alamama gibi problemler yaşamadım. İstediğim revizeleri çözümleyerek geciktirmeden teslim etti. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

         
Zahide Özcan
Ürün Fotoğraf Çekimi   31/12/2019

Hakan Bey’den aldigim hizmetten gercekten cok memnun kaldim. Hem cok ilgili hem de cok profesyonel bir sekilde isini yapiyor. Tum sureci de verdigi surelerde birebir tamamladi. Bu vesileyle tekrar tesekkur ediyorum.

         
Yücel SARI
Ürün Fotoğraf Çekimi   20/11/2019

Ozan Bey ile hem atölye hem de ürettiğimiz makinaların çekimi için anlaşmıştık. Planladığımız zamanda geldi, Çekimler sırasında verdiği fikirler ve çekim kalitesi ile beklentimizin üzerinde hizmet aldık. Kesinlikle tavsiye ederiz. Daha sonraki projelerimizde kendisi ile tekrar çalışmak isteriz.

         
Kağan Çavuşoğlu
Ürün Fotoğraf Çekimi   05/10/2019

Hizmet verdiğim bir müşterim için pazarlama projesinde fotoğraf çekimi ihtiyacına istinaden kendisi ile tanıştık. Başından sonuna kadar çok ilgiliydi. İşi ile ilgili profesyonel tüm detaylara hakim ve projenin daha verimli olması için gerekli tüm yönlendirmeleriyle başarılı bir iş çıkardık. Kesinlikte tekrar çalışacağım bir profesyonel. Ayrıca kahve sohbeti de çok keyifli. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
HAMİN BEKTAŞ
Ürün Fotoğraf Çekimi   12/03/2019

İşinin ehli bir arkadaşımız. Acelemiz vardı gece gündüz demeden çalıştı bitirdi, çokta güzel oldu eline emeğine sağlık. Herkese tavsiye ederim düşünmeden çalışabilirsiniz

         
Oğuz Şentürk
Ürün Fotoğraf Çekimi   28/02/2019

Gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir ekip. işi ehline vermek istiyorsanız tavsiye ederiz. is bittikten sonra bile ilgi ve alâka devam ediyor.

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz