En İyi 10 Nilüfer Bursa Ürün Fotoğraf Çekimi

4 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 76 Ürün Fotoğrafçısı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Selman Kaya

Selman Kaya

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
GSF Fotoğraf Bölümü mezunuyum, tanıtım ve katalog işlerinde. Çekim öncesi, çekim sonrası düzenleme ve baskı aşamalarında her türlü hizmeti alabilirsiniz. Bu alandaki hizmetler hakkında detaylı görüşmek için her zaman arayabilirsiniz.
Deepart Studio

Deepart Studio

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
2009 yılından bu yana sektörde olan firmamız, Bursa ve İstanbul olmak üzere iki şubesiyle sizlere hizmet vermektedir.Endüstriyel,moda,mücevherat,ev tekstili,gıda ve mimari fotoğraf ve video çekimleri hizmetlerimizin arasındadır.
Tuğçe Özdemir Üzer

Tuğçe Özdemir Üzer

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Osmangazi, Bursa
Merhaba, Yapmış olduğum işlerin bir kısmını instagram hesabım olan " tugceozdemirfotograf" sayfasından görebilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dilerim.
Emre Kamacı

Emre Kamacı

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Osmangazi, Bursa
Ürünü değilfotoğrafın sattığı bu dönemde olabildiğinceprofesyonelbirşekilde, evimde 360 derece ürün çekim ve normal ürün çekimi yapabildiğim bir stüdyom mevcuttur. Fujıfilm xt-2 kameram ile yüksek çözünürlükte istekleriniz dahilinde çekimler yapmaktayım.
Metehan Özlü

Metehan Özlü

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Merhaba, Kısaca kendimi tanıtayım.Ben Ege üniversitesi reklamcılık mezunuyum.Fotoğraf ve prodüksiyona ilgim ve uğraşım yaklaşık 5 senedir mevcut.Bu ilginin beni güdülemesi doğrultusunda pek çok prodüksiyon ve reklam şirketinde görev aldım.Öğrencilik ve profesyonel hayatım boyunca hep fotoğrafla uğraştım
İsmail Bb

İsmail Bb

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Master programindan mezun olduğum Fotograf alanindaki tecrubelerimi sanatsal etkileri yansitmak en buyuk hedefim. Katalog web tasarim calismalarimla burdayim. Fotodeltodo_dunyaninfotografi.
Ufuk Şen

Ufuk Şen

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
1982 de Bursa da doğdum. 2002 de Anadolu Sanat Evi nden, 2009 da Uludağ Üni. GSEB Grafik ASD ndan mezun oldum. 2004 te Bursa reklam ajanslarında asistan olarak çalışmaya başladım. 2005’ ten beri görsel iletişim, markalaştırma, katalog, reklam, web, sosyal medya ve blog projelerine; fotoğraf, grafik tasarım video ve metin alanlarında çalışmalarla katılmaktayım. 2016 dan beri Markâlem ekibinin bir üyesiyim.
Tolga  Meşeli

Tolga Meşeli

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Havadan Görüntüleme, Dış Mekan Çekimi, Doğum Fotoğrafçılığı, Organizasyon Video ve Fotoğraf Çekimi, Katalog & Ürün Çekimi, Grafik Tasarım.
Welma Reklam Bahçesi

Welma Reklam Bahçesi

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
WELMA REKLAM BAHÇESİ HİZMETLERİMİZ 1 - GÖRSEL TASARIM HİZMETİ 2 – MATBAACILIK VE BASKI SONRASI HİZMETLER 3 – İNTERNET HİZMETLERİ 4 – BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI 5 – DİJİTAL BASKI VE AÇIKHAVA REKLAMCILIK 6 – HAYAT SANATEVİ SANAT DANIŞMANLIĞI 1 – GÖRSEL TASARIM VE GRAFİK TASARIM LOGO-AMBLEM TASARIM ÇİZGİ KAHRAMAN TASARIM KURUM KİMLİĞİ TASARIM ( Kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, matbuğ evrak, araç, bina, giysi tasarımları vb…) AFİŞ – EL İLANI TASARIM GAZETE VE D
Ayşegül Güney

Ayşegül Güney

Ürün ve Katalog Fotoğraf Çekimi · Nilüfer, Bursa
Profesyonel stüdyo ve doğru ışık ortamında uzman fotoğrafçılar tarafından ürünlerinizin fotoğraflanmasını istiyorsanız teklif gönderebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Furkan Gülden
Ürün Fotoğraf Çekimi   23/10/2020

Öncelikle güzel iletişiminiz için teşekkür ederim. Aynı dili konuşabildik, birbirimizi anlayabildik. Fotoğraflar son derece kaliteli oldu. Söz verilen zamanda yetiştirilmesi de çok büyük bir artı. Murat Bey'e çok teşekkür ediyorum.

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   26/09/2020

İşinin ehli, özenli firma. Her detaya ve taleplerinize güler yüzlü olarak cevap vermekteler. Tavsiye ediyorum.

         
Eray Aslan
Ürün Fotoğraf Çekimi   25/09/2020

Önder Bey işinin uzmanı, tam istediğim gibi ürün resimlerinin çekimini Canlı Model ile birlikte ön görüşmede konuştuğumuz gibi zamanında bitirip teslim etti. kesinlikle tavsiye edebileceğim bir kişi tek kelimeyle 10 numara, aynen devam bu şekilde

         
İsmet Ünlü
Ürün Fotoğraf Çekimi   16/09/2020

güler yüzlü karşılama hızlı teslimat ve işine duyduğu saygı on numara çekim için düşünülmeden çalışılması gerekir

         
Onur Gökyiğit
Ürün Fotoğraf Çekimi   06/07/2020

Aldığımız hizmet için çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık. Urnisa hanım alanında uzman biri ve ekipmanları da harika. Kendisi tüm detaylar ile ilgilendi ve çok iyi bir iş çıkardı. Tekrar çalışmak dileğiyle.

         
Ürün Fotoğraf Çekimi   04/06/2020

Tugay Beyden son derece profesyonel, hızlı ve kaliteli bir hizmet aldık. Sanatsal yönü güçlü, bakış açısı ve fotoğraf çekimleri çok iyi. Kaliteyi ucuza sunması da ayrı bir avantaj sağladı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

         
Deniz TAPAN YILMAZ
Ürün Fotoğraf Çekimi   02/06/2020

Fatih bey aldığı işi hakkıyla teslim etti. İlgili, özenli ve işine önem veren birisi iyi ki birlikte çalışmışız bundan sonraki işlerde de kendisiyle tekrar çalışmak mutlaka isterim. Çok memnun kaldım teşekkürler emekleriniz için.

         
Sercan Ulaşkan
Ürün Fotoğraf Çekimi   26/02/2020

Volkan Bey, İnternet satışımız için vermiş olduğumuz 500'e yakın ürünün fotoğraflarını ilgili e-ticaret mağazalarına uygun olacak şekilde çekip, anlaştığımız tarihlerde bize bölüm bölüm göndererek çok özenli ve titiz bir çalışma yaptı. Eksik gördüğümüz konularda kendisine bilgi vermemiz konusunda da çok hassas davrandı. Aldığı paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Tahmin edebileceğinizden çok daha iyi bir hizmet sağlıyor. İçiniz rahat bir şekilde ürünlerinizi ve işinizi teslim edebilirsiniz.

Ürün Fotoğraf Çekimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz