En İyi 10 Odunpazarı Eskişehir Bahçe Düzenleme Peyzaj

4 Bahçe Düzenleme Peyzaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Odunpazarı civarında 11 Bahçe Düzenleme Peyzaj Mimarı ve Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
5s  P.

5s P.

Bahçe Düzenleme Peyzaj · Odunpazarı, Eskişehir
Tecrübesi ile eski Kurumsal kimliği ile yeni olan firmamız, yenilikçi ve kendini geliştiren bir yapıya sahip olup müşterilerimizin isteklerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Ekip çalışanlarımız daha önce Türkiye de ki profesyonel futbol kulüplerinin futbol sahalarının yapım projelerinde ve bakım çalışmalarında, peyzaj hizmet alanında büyük projelerde hizmet vermiştir. Projelerde kullandığımız materyellerin seçimi tamamen analiz sonuçlarının objektif değerlendirmesi ile yapılmaktadır
Elçin A.

Elçin A.

Bahçe Düzenleme Peyzaj · Tepebaşı, Eskişehir
3 boyutlu peyzaj projesi, onaylı resmi proje, uygulama, bahçe bakımı, kontrollük, danışmanlık hizmetleri, bitki temini. .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Melis Anik
Bahçe Düzenleme Peyzaj   18/01/2020

Koray Bey çok çok ilgili kendi işini güzel yapmasının yanında her probleminize çözüm bulmaya çalışıyor ve her konuda yardımcı oluyor.

         
Ozan Engin
Bahçe Düzenleme Peyzaj   17/12/2019

Lavantisgarden Cemil Akar öncelikle teşekkürler eline sağlık. Bahçemiz hem kullanışlı hem de cok renkli bir mekân haline geldi. Rahatlıkla keyif yapabileceğimiz bir bahçe oldu. Bahçemiz sanki daha da büyüdü. Çim ahşap taş ve bitkilerle çok uyumlu ve yaşanası bir hal aldı. Titiz çalışması zevki ve emeklerinden dolayı tekrar teşekkkür ediyoruz. Bundan sonrasında çalışmak isteyeceğimiz tek adres. Sizlere de tavsiye ederiz.

         
Can Bozkurt
Bahçe Düzenleme Peyzaj   15/12/2019

Lavantisgarden Cemil Akar ile tanıştığımız için gerçekten çok mutlu olduk. Ellerine sağlık. Hem işi hem de kişiliği harika bir adam . Bahcemiz de çok güzel ve kullanılışlı oldu. Bizleri de işin içine katarak eğlenceli bir çalışma yaptı.Gerek bilgisi gerek sohbeti ile işini en iyi şekilde zamanında titiz ve özenli çalışması cok etkileyici. Kesinlikle tavsiye ederiz. Tekrar ellerine sağlık .Hayırlı işler ve bol kazançlar diliyoruz.

         
Akif Demirel
Bahçe Düzenleme Peyzaj   09/12/2019
gallery thumbnail

Melek hanıma, Keşiften tutun, ağaç, çiçek, saksı seçimi ve değişimi, budama, ilaçlama, toprak üzerindeki taş süslemelerine kadar anlatarak ve tüm sorulara cevap vererek özverili bir şekilde çalıştığı için çok teşekkür ederim. Kesinlikle memnun kaldım ve tavsiye ediyorum. Kendisi zaten Ziraat mühendisi ve tarım öğretmeni Pişman olacağınızı hiç zannetmiyorum. İşinizin kapasitesi ne boyutta olursa olsun Ziraat ve peyzaj konusunda adım atmadan önce kendisine bir danışın derim!

         
Hikmet Yavuzer
Bahçe Düzenleme Peyzaj   08/12/2019
gallery thumbnail

ilanım anında cevaplandı, çok kısa bir zamanda işe başlandı,Melek hanımın mevsimlik çiçek dikimi profesyoneldi,titiz çalışması sayesinde bahçem farklı bir kimlik kazandı, bahçeyle ilgili birçok öneride bulundu, çok güzel fikirleri var.Bahce islerine ilgi duyanlara şiddetle tavsiye ederim. Çim ekimi, sebze yetiştiriciligi,süs bitkileri,salon bitkileri ve daha birçok tarımsal konularda verimli paylasimlarda bulunduk..elnize , emeginize sağlık, tekrar çalışmak dileğiyle.

         
Serkan istanbulluoğlu
Bahçe Düzenleme Peyzaj   29/11/2019

Lavantisgarden Cemil Akar ve ekibine teşekkürler.Öncelikle ellerine sağlık. Bahçemiz gerçekten harika oldu. Titiz disiplinli tertemiz bir çalışma gerçekleştirdi. Yepyeni bir çim ve harika bir peyzaj düzenleme sağladı. Tekrar ellerine sağlık. Teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Bahçe Düzenleme Peyzaj   26/11/2019

Lavantisgarden Cemil Akar ile yapılan çalışmadan cok memnun kaldık. Bu işe başka bir gözle baktığı belli. Şimdiye kadar iş yaptırdığımız kişilerden cok farklı. Hem kişiliği hem de bahçe konusunda ki fikirleri ve uygulamaları enteresan Kendisine ve ekibine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.👍

         
Berat Şimşek
Bahçe Düzenleme Peyzaj   02/11/2019

işçiliği ve güler yüzlü hizmet vermesi beni çok memnun etti. Profesyonel bir şekilde çalışıyorlar tam vaktinde geldiler yapılması gereken tüm işler doğru şekilde yapıldı çok memnun kaldım sağolun

Bahçe Düzenleme Peyzaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz