En İyi 10 Ordu Cam Temizlikçisi

4 Cam Temizleme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ordu civarında 99 Cam Temizlikçisi hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Tuğçe Bayram Yüksel

Tuğçe Bayram Yüksel

Cam Temizleme · Altınordu, Ordu
Saygıdeğer müşterilerim, cam temizligini iki yıldır yapıyorum şahincili bölgesinin bir çok sitenin camlarini ben siliyorum kaliteli ve hızlı yapıyorum pişman olmayacaksınız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Seda Ö.
Cam Temizleme   06/01/2021

Kaliteli hizmeti ile, detaylı ve temiz iş yapan Ali Bey'e profesyonel yaklaşımı için de çok teşekkür ederiz. Hem konut hem de işyeri temizliği konusunda tavsiye ederiz.

         
Erhan G.
Cam Temizleme   01/01/2021

Özellikle Umida Hanım olmak üzere temizlik hizmeti veren ekibe çok teşekkür ediyorum. Sağolsunlar işlerini güzel yapıyorlar.

         
Sibel S.
Cam Temizleme   24/11/2020

Selda hanım işini gerçekten titizlikle yapan nadir kişilerden biri, aldığı parayı sonuna kadar hakediyor. Bundan sonra kendisiyle iletişim içinde olacağım.

         
Gizem Ç.
Cam Temizleme   04/11/2020

Zeynel bey son dakika haber vermemize ragmen kabul edip hemen geldi fakat biz insaat sonrasi cam temizligi detayini unuttugumuZ icin bir sonraki randevusuna gec kalmis oldu .bunun icin uzgunuz kendisinden cok memnun kaldik

         
Levent P.
Cam Temizleme   06/10/2020

Renas kardeşimle hem temizlik yaptık hem sohbet ettik. İşten kaçmayan, zarif ve eli hızlı bir arkadaş. Her zaman çalışmak isterim.

         
Cansu B.
Cam Temizleme   05/09/2020

Zamanında geldiler. Sistematik bir şekilde çalışıp, hızlıca bitirdiler, camlarim tertemiz oldu, emeklerine sağlık teşekkürler.

         
Selen E.
Cam Temizleme   30/07/2020

Oda sayısında küçük bir yanlış anlaşılma olmasına rağmen işi yarım bırakmadı ve çok düzgün iş yaptı herhangi bir ek ücret talep etmeden. Memnun kaldık camlarımız tertemiz oldu. Aynı gün içerisinde aniden randevu almış olmamıza rağmen tam randevu saatinde geldi. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Teşekkür ederiz hizmetiniz için!

         
Vedat G.
Cam Temizleme   08/07/2020

Zeynel Bey ve ekibine gayet profesyonel, hızlı ve kaliteli hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Temizliğe gelen bayanlara da güler yüzleri, dürüst ve titiz çalışmaları, ekstradan istediğimiz bazı işleri bile sabırla yapmalarından dolayı ayrıca teşekkür ederim. Herkese öneririm.

Cam Temizleme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz