En İyi 10 Osmangazi Freelance Programcı | Armut

En İyi 10 Osmangazi Bursa Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 87 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mehmet P.

Mehmet P.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
C ve türevleri diller(C/C++/C#) ile kod yazmaya başladım ve hala daha Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde okumaktayım. Windows application geliştirmeyi seviyorum ve veritabanı kullanmayı biliyorum. Kod geliştemede yeniyim. Çok cüzzi ücretlere işinizi yapabilirim hem kendimi geliştirmeyi hem de işinizi yapmayı planlıyorum.
Cumhur Caner E.

Cumhur Caner E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Aktif olarak 7 yıldır yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yoğun olarak JAVA yazılım dilinde uygulama geliştirmekteyim. Bunun yanı sıra c# ve Android ile mobil uygulama geliştiriyorum.
Uğur Y.

Uğur Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yurtiçi ve yurtdışı 9 Senelik tecrübelerime istinaden SAP MM ve SD, Endüstri 4.0, OEE, KPI, 8D, Productivity, Envanter takibi ve yönetimi konularında eğitim düzenliyor ve danışmanlık yapmaktayım.
İlyas A.

İlyas A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yıldırım, Bursa
4 sene Lise, 2 Sene Önlisans eğitimimi bilgisayar programcılığı üzerinde aldım. Ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü kazandım ve 2.sınıftayım. Özellikle C# diline ve Mssql veritabanına hakimim. Onlar dışında ASP.NET üzerine web programlama üzerine de çalıştım. Grafik tasarım ek olarak yaptığım işlerdir.
Mustafa Y.

Mustafa Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Marmara Üniversitesi BÖTE Bölümü'nden 2018 yılında mezun oldum. Öğrencilik hayatım boyunca da yazılım ile uğraştım. Uzmanlık alanım Native Android App Developer'dır. Sizin adınıza uygun fiyata kısa sürede profesyonal mobil uygulamalar geliştirebilirim. Attığınız ilk mesajdan itibaren doğru adreste olduğunuzu hissedeceksiniz. Projelerim: www.egitimveyazilim.wordpress.com
Mehmet E.

Mehmet E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Firmanızın reklamı , bilgilendirilmesi, haberdar edilmesi gibi amaçlarla kullanmakta olduğunuz yada kullanabileceğiniz BAŞLIKLI SMS ihtiyacınızı karşılamak isteriz. Her yönde dilediğiniz şekilde SMS gönderebilirsiniz. ( Müşterilerinize,çalışmalarınıza,veya üyelerinize; özel gün kutlama,toplantı duyurusu,anlık önemli duyurular,vb. konularda TOPLU SMS gönderimi yapabilirsiniz. - Yolladığın smslerin bütün analizlerini,kullanıcıya gidip gitmediğini,ekranında görebilirsin. - Sms paketinizi tük
Ersin K.

Ersin K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim(programcılık, elektronik kart-cihaz tasarımının bir çoğunu yapabilir durumdayım). İngilizcem gayet iyi bir seviyede(anlık çevirmenlik yapabilecek kadar).
Murat D.

Murat D.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Merhabalar, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. 5 Senedir Çeşitli Platformlarda yazılım geliştirmekteyim. Lisansım itibariyle bu benim hobi değil, vasfımdır. Desktop Web Mobil alanlarında dil ayrımı yapmaksızın yazılım geliştirmekteyim. 20 yi aşkın sunabileceğim referans projem mevcut. Amatör bir proje takibi değil, sistem analizleri raporlamalar gibi profeyonel çözümler sunmaktayım. Size Yardımcı olabileceğim Yazılım Platformları: Desktop Web Mobil C , C++ , C# , ASP.NET
Mümin G.

Mümin G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yazılımsal ve tasarımsal anlamda eksiklik hisseden şirketlere ve bireylere yazılım ve tasarım anlamında teknik destek sunabilmek.
Samet U.

Samet U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
2007 yılında başladığım yazılım sektoründe yıllarca deneyim kazanarak bugünlere gelerek deneyimli ve tecrübeli bir yazılımcı olarak hayatıma devam etmekteyim. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar geliştirmekteyim. En büyük yardımcılarım birbirleriyle mükemmel uyum sağlayan PHP + MYSQL + AJAX + JQUERY dilleridir. OOP (Nesne Yönelimli Programlama) metodolojisi ve MVC (Model - View - Controller) mimarisiyle geliştirdiğim projeler sayesinde müşterilere güncel teknolojileri sunmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Freelance Programcı   12/05/2019

Yaptığı işten çok memnun kaldım, gerçekten çok iyi bir yazılımcı. Tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz, tavsiye ediyorum.

         
Mutlu Çimener
Freelance Programcı   06/03/2019

neyin ne olduğunu ,nasıl olması gerektiğini detaylıca anlattı. Merak ettiğim her şeyi sabırla cevap verdi arkadaş.Kafamdaki kuşkuları yok etti teşekkür ederim.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Demir D
Freelance Programcı   27/11/2018

İşini titizlikle yapan,dikkatli ve çözüm odaklı,sonuca gidebilen en önemlisi güven veren birisi..Kendisine çok teşekkür ediyorum..

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Ahmet Emrah Yesilbagli
Freelance Programcı   04/05/2018

Hüseyin bey son derece ilgili ve probleme odaklı, problemimi çok iyi anlayıp sorunumu çok kısa sürede yazdığı yazılımla giderdi.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz