En İyi 10 Osmangazi Bursa Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 92 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Cumhur Caner E.

Cumhur Caner E.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Aktif olarak 7 yıldır yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Yoğun olarak JAVA yazılım dilinde uygulama geliştirmekteyim. Bunun yanı sıra c# ve Android ile mobil uygulama geliştiriyorum.
İlyas A.

İlyas A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Yıldırım, Bursa
4 sene Lise, 2 Sene Önlisans eğitimimi bilgisayar programcılığı üzerinde aldım. Ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilişim Sistemleri Mühendisliği bölümünü kazandım ve 2.sınıftayım. Özellikle C# diline ve Mssql veritabanına hakimim. Onlar dışında ASP.NET üzerine web programlama üzerine de çalıştım. Grafik tasarım ek olarak yaptığım işlerdir.
Muhammet Talha  Ç.

Muhammet Talha Ç.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yazılımda yeteri kadar tecrübe ve bilgi sahibi birisiyim.Çalışmış olduğum yerlerde yapılması istenilen şeylerin sadece yapılması söylenilmesiyle halledebilecek kadar bu konuda yetkinliğe sahibim. C C++,C#,JAVA,PERL,PYTHON,LİNUX,RASPBERRY Pİ,UNİX,ARDUİNO,GÖRÜNTÜ İŞLEME programlamaları,yazılımları,gömülü yazılımları sorunsuz bir şekilde yapılır ve teslim edilir.
Uğur Y.

Uğur Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yurtiçi ve yurtdışı 9 Senelik tecrübelerime istinaden SAP MM ve SD, Endüstri 4.0, OEE, KPI, 8D, Productivity, Envanter takibi ve yönetimi konularında eğitim düzenliyor ve danışmanlık yapmaktayım.
Mümin G.

Mümin G.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yazılımsal ve tasarımsal anlamda eksiklik hisseden şirketlere ve bireylere yazılım ve tasarım anlamında teknik destek sunabilmek.
Samet U.

Samet U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
2007 yılında başladığım yazılım sektoründe yıllarca deneyim kazanarak bugünlere gelerek deneyimli ve tecrübeli bir yazılımcı olarak hayatıma devam etmekteyim. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar geliştirmekteyim. En büyük yardımcılarım birbirleriyle mükemmel uyum sağlayan PHP + MYSQL + AJAX + JQUERY dilleridir. OOP (Nesne Yönelimli Programlama) metodolojisi ve MVC (Model - View - Controller) mimarisiyle geliştirdiğim projeler sayesinde müşterilere güncel teknolojileri sunmaktayım.
Ercan K.

Ercan K.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Veri tabanı tasarlama, SQL sorguları oluşturma, değişik sistemler arasında veri aktarımı, uygulamalar arasında entegrasyon, C#, Python, PHP programlama dilleri ile yazılım geliştirme
Hasan Basri O.

Hasan Basri O.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum,kurum içi iletişim sağlayan CRM veya kurum içi kaynak yönetimi sağlayan ERP programlarıyla entegreli bağımsız uygulamalar geliştirdim. Kurumunuzun gerekli olan işi sizin istediğiniz sonuca ulaşabilmek adına her adımı ayrı ayrı analiz ederek ve sizleri tam anlamak adına uzun uzun her detayı dinleyerek gerçekleştirebileceğimi düşünüyor ve memnun kalacağınızı ümit ediyorum
Sinan Ş.

Sinan Ş.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Bir Bilgisayar mühendisi olarak, Windows tabanlı yazılım geliştirme yapıyorum. En uygun fiyatlarla en güvenilir programları hizmetinize sunuyorum.
Kadir A.

Kadir A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Osmangazi, Bursa
Yeniyimdir,öğrenciyim kendimi geliştirmem ve para kazanmam gerekiyor hem tecrübe hem de maddi imkan verirseniz kendimi geliştirebilirim ve işinizi halledebilirim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aysel Keskin
Freelance Programcı   06/05/2019

Oldukça uzun süren bir çalışma için sabırlı, iyi niyetli ve profesyonel yaklaştılar. Taleplerimize yanıt verebilmek için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. Hızlı, profesyonel ve iyi bir ekip olarak yer aldılar karşımızda. Oldukça memnun kaldım.

         
Eren Ozdemir
Freelance Programcı   12/02/2019

İşini iyi ve zamanında yapıyor, deneyimli ve işinin ustası. Proje ile ilgili sürekli iletişim halinde.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

         
Adnan Ertörer
Freelance Programcı   21/09/2018

Telefonla bekletmeden bana ulaşması işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Ayrıca oldukça kibar, konuyu çok çabuk analiz edebilen zeki bir programcı. Kendisi ile çalışmaktan büyük keyif alacağımdan eminim.

         
Murat Can
Freelance Programcı   07/08/2018

Murat Bey ile özel eğitim kurumumuz için özel bir CRM yazılımı yapımı konusunda anlaştık. Konuştuğumuz süre içerisinde her türlü belirttiğimiz detayla çok başarılı bir iş çıkardı. Kesinlikle işinin ehli olduğunu bize gösterdi. Daha sonraki projelerimiz için de kendisinden destek alacağız. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz. armut.com’a da kendisiyle tanışmamıza vesile olduğu için teşekkür ediyoruz.

         
Z. Ercan Ertugrul
Freelance Programcı   23/05/2018

Gerçekten alanında uzman bir ekibe sahipler. Neredeyse 17 kişilik ekibin tamamı mühendislerden oluşuyor. Vizyon sahibi ve üretkenler. Projemi alıp bam başka bir boyuta taşıdılar. Başınız ağrımasın istiyorsanız tartışmasız tavsiye ederim.

         
Özgün Boyoğlu
Freelance Programcı   26/03/2018

Kendisiyle mobil uygulama için görüştüm ve görüşme esnasında söylediğim uygulama detaylarına göre istediğim uygulamayı istediğim şekilde yaparak 1 hafta içersinde teslim etti. Yaptığı işten ve kendisinden çok memnun kaldım.

         
Freelance Programcı   14/03/2018

Çok sabırlı ve başarılı bir programcı zor durumdaydım bana çok yardımcı oldu. kendisine teşekkür ederim.

Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz