En İyi 10 Pamukkale Keman Özel Ders | Armut

En İyi 10 Pamukkale Denizli Keman Özel Ders

4 Keman Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Ezgi P.

Ezgi P.

Keman Özel Ders · Pamukkale, Denizli
Üniversite de müzik bölümü öğrenciyim, hafta sonları kuşadasında ders veriyorum. 10 yıldır keman çalıyorum. Açılışlarda ve özel organizasyonlarda keman çalıyorum.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Şükrü Apaydın
Keman Özel Ders   27/10/2019

İşine olan saygısı ve profesyonelliği muazzam .Müziğe olan sevgisi sizi de heyecanlandırıyor. Teklifi verdiği günün akşamı 1 dakika bile gecikmeden evime geldi .Derste oldukça sabırlı, eğlenceli ve ısrarcı. Bir şeyi yapamadığım zaman pes etmeyip motive etti .

         
Nisa Korkmaz
Keman Özel Ders   26/10/2019

Çok ilgili ve düşünceli bir hocaydı, ders çok zevkliydi kadın arkadaşlar gönül rahatlığıyla tercih edebilirler çok efendi düzgün bir hoca kendisini yetiştireni tebrik ediyorum gerçekten. Öğretme metotları da çok farklı ve etkili. Ayrıca ders sonrasında kendisinden bir şeyler çalmasını isterseniz yeteneğine hayran kalacağınıza eminim. Harika bir yetenek!

         
Ayşe Usluel
Keman Özel Ders   16/10/2019

Caner hocadn keman ve piyano drsi alıyorz.Derslre yeni başladk ama şmdiden doğru bi karar oldugnu düşünüyrm.Kendsi eğitmli, donanmlı, sıcak,çocuklrla iyi anlaşan biri.hem konsrvatuar mezunu hem sanatçı olması bunda büyük etken.İşin uzmanı değlm ama,benim anladğm bir kişinn küçük yaşta konsrvatuarda eğitm almasyla belli bir yaştan sonra sadece üni.de müzik eğitmi alması çok farklı.Müzik eğitmnde doğru hocalrla çalşmak çok önmli.Öncedn ders aldğmz hocalr sadece üni.de egitm almştı o yüzdn hüsrandı

         
Cihan Altunay
Keman Özel Ders   15/10/2019

Caner hoca tam aradığımız gibi gerçekten profesyonel birisi...Hatta akademisyen olarak bu işi ucuza bile yaptığını düşünüyorm daha önce gittiğimz kursta 50 dk ders vermelerine rağmen hiç verimli olmuyordu Caner hoca 40 dk da 2 ders kadar verimli oldu diyebiliirm. Önemli olan zaman değil hocanın niteliği olduğunu anladım. Ders almak isteyenlere kendisini kesinlikle tavsiye ederim.

         
Vesİle Terece
Keman Özel Ders   12/10/2019

Çok hanım efendi ,düzgün bir öğretmen.ilk dersimizi yaptık,çok memnun kaldık.Kızım ile çok güzel iletişim kurdu ve motive etti.Çok verimli bir ders yaptılar.teşekkür ederiz.

         
Yusuf Ulusal
Keman Özel Ders   07/09/2019
gallery thumbnail

Büyük bir ormana girdiğinizde, henüz tamamını görmesenizde o ormanın ne kadar büyük, yüce ve güzel olduğunu bilirsiniz. Selin hocayla ilk dersten sonra da böyle hissettim. Bu yorumu yazarken henüz iki ders yaptık ancak çok büyük bir kaynaktan besleniyor gibi hissediyorum. Öylesine bir program değil, benim eksikliklerimi gidererek devam eden bir süreç. Başka hocalarla kıyaslayamam ancak bende bir spor eğitmeniyim. Karşı tarafa verilen özverinin ve işini severek yapan insanı tanıyabilirim.

         
Tuğba Boztepe
Keman Özel Ders   15/08/2019

Kendisiyle bir 35-40 dklik deneme dersi yaptık,tanıştık. Çok güler yüzlü ve açıklayıcı biri ders konusunda. Ayrıyetende ders verilen yer konum olarak Marmaraya çok rahat biryerde. Derse Eylül başı gibi başlıcağız kendisiyle umarım dersler hem verimli ve öğreti geçer. Keman dersi almak isteyen herkese kendisiyle görüşmesini tavsiye ederim.

         
Zeynep betül Topçu
Keman Özel Ders   22/07/2019

Şebnem hanım, 2 aydan fazla süredir 9 yaşındaki kızım ile keman çalışıyor. Güleryüzlü, sabırlı, çocukla iletişimi iyi bir öğretmen. Tavsiye ediyorum. Hatta yakın çevremden bir kaç kişiye de tavsiye ettim.

Keman Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz