En İyi 10 Pendik Beyaz Eşya Servisi | Armut

En İyi 10 Pendik İstanbul Beyaz Eşya Servisi

4 Beyaz Eşya Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 24 Beyaz Eşya Tamir Bakım Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Berat D.

Berat D.

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Kartal, İstanbul
İstanbul genelinde çamaşır makinesi bulaşık makinesi buzdolabı ankastre cihazların tamir ve bakımlarını yapmaktayız tecrübeli teknisyenlerimiz tam donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
Abdulsamet T.

Abdulsamet T.

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Kartal, İstanbul
8 yıldır bosch siemens profilo yetkili servisinde teknisyenim kendime özel hizmetlerde veriyorum şahsi olarak bölge olarakda kartal pendik maltepe ümraniye bostancı ataşehir göztepe vs. yakın semtlere hizmet veriyorum diğer özel servisler gibi çok para alıp iş yapmış gibi gözüküp kaçmak değil YETKİLİ servisinde çalışan teknisyenim malzeme değiştirirsem bazı malzemelerde 6 ay bazı mal. 1 yıl garanti veriyorum.
Deniz Teknik Beyaz Eşya  Ve Klima Servisi

Deniz Teknik Beyaz Eşya Ve Klima Servisi

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
Ateş Ticaret Beyaz Eşya Servisi

Ateş Ticaret Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
Bosh Siemens Profilo Yetkili Servisi

Bosh Siemens Profilo Yetkili Servisi

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
Murat E.

Murat E.

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
1994 den beri musterilerimize daha iyi hizmet verebilmek icin 7/24 hizmet vermekdeyız hizmetde tatil olmaz pazargunleride hizmetinizdeyiz
Bayram Ç.

Bayram Ç.

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
1989 yılından beri sektörde edinilen tecrübe ve alınan teknik eğitimler ile evinizde kullandığınız her marka ve model çamaşır, bulaşık makinesi, fırın ve buzdolabı ve klima için onarım ve bakım hizmeti verilmektedir. Hizmet bölgesi İstanbul Anadolu yakası ve Gebze bölgesi ile sınırlıdır.
Akat Servis

Akat Servis

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
Sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır, müşterilerimize en iyi servis, bakım, onarım sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız. Sunduğumuz hizmeti sürekli geliştiren, yenilikçi, lider ve modern bir kuruluşuz.
Emre Can  E.

Emre Can E.

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
Camaşır bulaşık fırın buz dolabı üzerine tüm hizmetler şahıs olarak verilir tercih ettiniz için teşekkür ederim
Şahin  K.

Şahin K.

Beyaz Eşya Tamir Bakım · Pendik, İstanbul
25 senelik tecrübe ve birikim ile beyaz eşyalarınızın arızalarını hızlı ve sağlam şekilde tamamlarız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Özgür Kırkaç
Beyaz Eşya Servisi   15/11/2019

Makinem motor arızası nedeniyle bana ciddi maliyet çıkaracaktı. Uzun uğraşlar sonucu makinemin sorunları giderildi. İlgi alakası için Bekir ustaya özellikle teşekkür ederim

         
Cem Kalaycı
Beyaz Eşya Servisi   29/10/2019

Mustafa Bey işinde uzman bir arkadaş, buzdolabımdaki sıkıntıyı titizlikle her yerini inceleyerek nokta atışı sorunu buldu ve giderdi. Parça temininde de bizi bekletmeden 1 gün içinde getirdi ve taktı. Böyle bir hizmeti sizlerinde denemesini ve memnun kalacağınızdan hiç şüphem yok. herkese tavsiye ediyorum.

         
Atakan Genç
Beyaz Eşya Servisi   27/10/2019
gallery thumbnail

hızlı hizmet ve uygun fiyat ile çok iyi hizmet verdiler. Ben diğer beyaz eşyalarım için bu servisi çağıracağım ve çevreme tavsiye edeceğim. İnşalşa hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarından azalma olaz. Ellerinize sağlık kolay gelsin

         
Uğur Tatar
Beyaz Eşya Servisi   20/09/2019

Aktif çalışan ama soğutmayan buzdolabım için öncelikle arıza tespitine geldiler motor arızası nedeniyle ertesi gün yeni motor takıldı makinem 15 yıllık olmasına rağmen gelen arkadaş makinenin temiz olduğunu dolayısıyla yapılacak tamirle hatrı sayılır bı müddet daha götüreceğini belirttiği için tamir / değişim uygulandı yaptırmayıp almaya kalksak bu ebatlarda buzdolabı 5-6 bin ₺ dolayısıyla yaptırmak mantıklıydı servise gelen ekibe teşekkürler...

         
Muhammed Çelik
Beyaz Eşya Servisi   06/09/2019

Gerek işlem öncesinde gerekse işlem sırasında oldukça ilgili olup başarılı iletişim kuran, müşterinin ne istediğinden emin olup çözüm odaklı çalışmasından ötürü oldukça memnun kaldık. Makinemiz şimdilik sıkıntısız bir biçimde çalışıyor. Emeklerine sağlık.

         
Gökçe Bakır
Beyaz Eşya Servisi   02/08/2019

Tayfun usta buzdolabımdaki sorunu hızlı bir şekilde bulup tamirini gerçekleştirdi. Bundan sonra beyaz eşyalarımda her hangi bir sıkıntı olursa yine kendisine ulaşırım.

         
Neslihan Erten
Beyaz Eşya Servisi   14/07/2019

Randevu saatindeki hassasiyet, tamir sürecindeki bilgilendirme ve eksiksiz tamir, beyefendi tavırlar ve pazar günü iki saate yakın çalışılmış olmasına rağmen insaflı tamir ücreti, yıllardır haklı sebeplerle oluşan "eve tamirci çağırma" korkumuzu yok edecek kadar iyi, hatta mükemmeldi. Tanıdıklarıma tavsiyede bulundum bile, sizlere de tavsiye ederim.

         
Sinan Uzun
Beyaz Eşya Servisi   14/07/2019

yetkili servislerin para almak için bozdugu cihazimi yuksek bilgi ve tecrubeyle ilgilenen ve uygun fiyata yapan firma isiniz duserse gozu kapali cağırın tesekkurler barış

Beyaz Eşya Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz