En İyi 10 Pendik İstanbul Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı

4 Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Ümit C.

Ümit C.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Pendik, İstanbul
Dumlupınar Üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum. Şimdi ise Anadolu Üniversitesi Yönetim bilişim sistemleri bölümünde uzaktan eğitim alarak okuyorum. 4.5 yıllık tecrübem ile birçok konuda bilgi ve tecrübe sahibiyim.
Bileşim Bilgisayar ve Elektronik

Bileşim Bilgisayar ve Elektronik

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Kartal, İstanbul
Bileşim Bilgisayar ve Elektronik olarak 7/24 sizlere hizmet vermekten onur duyariz. Bilgisayar yazilim donanim network toptan parca temini tamir bakim onarim akliniza takilan her bir problem icin destek Bileşim Bilgisayar ve Elektronik
Ercument G.

Ercument G.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
Şahsım olarak, bilişim sektöründeki özel firmalarda kazandığım deneyim ve bilgi birikimimi firmanıza yansıtır, kendi firmam gibi görür, özenle ilgilenirim. Sizlerin, bilişim sektörü için hazırladığınız veya hazırlamadığınız, şirket bütçenize ve işinize uygun projeler hazırlamanıza yardımcı olurum. Şahsımın amacı, sizlerle olan ilişkimizde güven ve gizlilik esasına uygun bir ortam oluşturmaktır. Windows Server İşletim Sistemleri, Active Directory, Terminal Server ve Exchange Server 2010-2
Cem S.

Cem S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Sancaktepe, İstanbul
Ağ ve Güvenlik Danışmanlığı Sistem ve Yönetim Hizmetleri İnternet ve Güvenlik Çözümleri Arşiv Yönetimi Yapısal Kablolama ve Alt yapı Hizmetleri Ip Telefon Çözümleri Kamera Alarm Güvenlik Sistemleri Web Tasarım Kurumsal Hizmetler Merkezi Sistem Uydu Kurulumu Yazıcı Tamir ve Kiralama Hizmetleri
Ömer S.

Ömer S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Maltepe, İstanbul
29 yıllık tecrübem var. Son 4 yıldır bir holding'in 11 lokasyona dağılmış 500 üzerindeki kullanısının WAN desteğini veren birimin müdürlüğünü yapmaktaydım. Şu an kendi firmam üzerinden şirketlere danışmanlık ve destek hizmetleri vermekteyim.
Batuhan Y.

Batuhan Y.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ataşehir, İstanbul
Bilgisayara ağları ve düzenleme konusunda alanımda hakim düzeydeyim. Bilgisayar kurulumu, format atılması, sistemsel hatalar konusunda hizmet vermekteyim.
Çağrı F.

Çağrı F.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
2005 yılından bu yana farklı sektörlerde bir çok özel firmada bilgi teknolojileri departmanında hedeflediğim kariyer doğrultusunda iş hayatımı sürdürdüm. Teknolojiyi yakından takip eden ve yenilikleri hevesle uygulamaya çalışan yapım sayesinde 15 sene içerisinde mesleki anlamda hızlı bir ilerleme sağladım.
Focus A.ş.

Focus A.ş.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
2004 yılından bu yana 34 senelik Bilişim teknolojileri deneyimi ile Bilişim sektörüne destek vermekteyiz. Sanallaştırma, Siber güvenlik, Yedekleme sistemler, Geri dönüş planları ve gündelik bilgi işlem ihtiyaçlarınızda sizlerle beraberiz.
Focus A.S.

Focus A.S.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
Şirketimiz 2004 yılından bu yana Türkiye genelinde bir çok şirket ve devlet kurumlarına bilgi işlem ve teknolojileri konusunda destek vermektedir.
İbrahim A.

İbrahim A.

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı · Ümraniye, İstanbul
10 yıllık bilgi ve tebrübe ile çözümler sunabilirim. Kısaca yapılabilen projeler (CCTV Kamera devreye alımı, Network Çözümleri, Donanım Çözümleri, Mikro program desteği, Marketle ilgili çözümler.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

Bilgi İşlem Destek ve Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz