En İyi 10 Pendik İstanbul Tanıtım Filmi

4 Tanıtım Filmi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 20 Tanıtım Filmi Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Fikrico Medya Grafik Fabrikası

Fikrico Medya Grafik Fabrikası

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
İLETİŞİM: İlk olarak fikrico ile ileşime geçtiğinizde size en uygun çekim günü ve saati belirlenir. HAZIRLIK: Karşılıklı onaydan sonra fikrico detay ve ipuçlarını size bildirir ve çekim gününe kadar ön çalışmaların halledilmesini sağlar. SET: Çekim günü profesyonel fikrico ekibi işletmenize gelir ve belirlenen saatler arasında kurumuzun çekimlerini tamamlar. Çekim günü kurumunuzun üretim ve hizmetlerini durdurmaya gerek yoktur. MONTAJ: Çekimleri tamamlanan filmin montaj aşaması başlar. fik
Muhammet Emin Ç.

Muhammet Emin Ç.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
Firmalaranızın tantımı özgün içerikli ve uygun bütçeli hazırlanır.İsteğe göre animasyon tanıtım filmi de yapılır.
Süleyman Ö.

Süleyman Ö.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Pendik, İstanbul
Pendik, Tuzla, Kartal bölgelerinde Yarı-Profesyonel ve hesaplı "Reklam - Tanıtım Filmi" hizmeti almak istiyorsanız bana ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel değilim ama amatör de değilim.
Gökhan A.

Gökhan A.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Kartal, İstanbul
Göz değil akıl görür. Göremediğini ifade edemezsin. İfade edebilmek için algılamak gerekir. Yenilikleri algıladıkça farklılıkları görebilirsin. Hayal gücün aldiladiklarinla sınırıdır. Bunun için sürekli araştıran farklı olanı ortaya çıkarama çabasında olan biriyim. Yapilan işin bir başka ise benzemesi değil kendine has olması için çalışan biriyim. Herkes duvar yapabilir ama asli ustalık o duvarı farklı kalabilmektedir.
No3 Medya

No3 Medya

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Kartal, İstanbul
No3 Medya olarak kurumsal ve bireysel video çekimlerinizi ve kurgu projelerinizi hayatınıza geçirmek için kurulan bir şirketiz. Her türlü davet, organizasyon, mekan ve ürün tanıtımlarınızı hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Yerli Yapim

Yerli Yapim

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Maltepe, İstanbul
15 Yıllık aşan ulusal medya ve freelance tecrübesi ile her türlü video, fotoğraf ve havadan multicopter çekim hizmetleri için hesaplı ve kaliteli bir seçenek
Beratcan A.

Beratcan A.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Sancaktepe, İstanbul
Kendimi Çok Fazla Tanımlayamam Cidden İyiyim Şunu Söyleyebilirimki Okuduğum Okulun Video Editör Veya Bilgisayar Hocasına Video Edit Dersi Veriyorum Tekli Olarak Video Editleyebilirim Sürekli Olarak Video Edit İsterseniz Sadece Haftasonları Yardımcı Olabilirim Haftaiçi Nadiren Yapabilirim Okul İşleriyle Uğramam Gerek
Ucm P.

Ucm P.

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Ataşehir, İstanbul
Tanıtım filmi reklam filmi ve klip çekimi işletiniz profesyonel bir şekilde çekilip itina ile zamanında teslim edilir.
Dempro Agency

Dempro Agency

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Ataşehir, İstanbul
DemPro Agency bünyesinde bulunan yönetmen, yapımcı, kameraman, metin yazarı, ışıkçı, jimmy jib-flycam operatörleri ve irtibatta olduğu çözüm ortakları ile prodüksiyon ve post prodüksiyon alanlarında müşterilerimize kalite ve uygun bir biçimde çözüm üretiyoruz.
Utopia Yapım

Utopia Yapım

Tanıtım Filmi Çekimi ve Prodüksiyon · Ataşehir, İstanbul
Utopia Yapım, başta kurumsal tanıtım filmleri ve showreel olmak üzere, video klipler, reklam filmleri ve film çekimlerinde; kaliteli işler ortaya koymayı hedefleyen, yaratıcı ve çözüm odaklı bir şirkettir. Utopia Yapım’ın kaliteli hizmet anlayışının temel taşı ise en iyiyi hedefleyen, her biri alanında uzman ve tecrübeli ekibidir. Müşterilerimizin taleplerini anlayarak, kaliteli işler yapmak birinci önceliğimizdir. Projelerimizi kreatif bir yapı içerisinde, tamamen şirketlere ve kişilere öz
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Derya Kurtkale
Tanıtım Filmi   28/08/2019

Alican Bey ve meslektaşı profesyonel bir kurumsal çekim yaparak beklentilerimiz karşılayan bir filmi kısa süre içerisinde teslim ettiler. Yaptıkları işten memnun kaldık. Teşekkürler.

         
Recep Kocaman
Tanıtım Filmi   23/05/2018

kesinlikle harika bir iş ortaya çıkardılar. arkadaşları yürekten tebrik ediyorum. işinin ehli ve çok anlayışlı bir ekip.

         
Tanıtım Filmi   05/11/2017

ben tanıtım videolarından yola çıkarak elefantus filmi seçmeye karar verdim, beni yanıltmadıkları için dergah tesbih adına teşekkür ederim

         
Yusuf Çolak
Tanıtım Filmi   06/10/2017

Merhabalar, İşe başlamadan önce Elefantus Film ile yaptığımız toplantıda kurum kimliğimizi anlattık. İhtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi içeren brief ve keyword leri verdikten sonra ekip işe koyuldu. Eğitim kurumu olduğumuz için, hassasiyet önemliydi. Elefantus Film in kurucusu Taha bey ile sık sık temas içerisinde olmamız proje sürecinin keyifli ve sorunsuz bir şekilde geçmesini, aynı zamanda hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağladı. Teşekkürler armut.com! Teşekkürler Elefantus Film!

         
Mehmet Özer
Tanıtım Filmi   26/04/2017

Çok profesyonel ve samimi bir ekip. İşi zamanında teslim ettiler ve her talebimizi fazlasıyla karşıladılar. Ortaya süper bir iş çıktı. Açıkçası bu kadarını biz beklemiyorduk. Havadan video çekimi konusunda da çok iyilerdi.

         
Fırat Çam
Tanıtım Filmi   24/04/2017

Ekip zamanında geldi ve işi zamanında teslim etti. Aklımızdan geçenden daha iyi bir iş ortaya çıkardı. Güler yüzü ve yaratıcı fikirlerinden dolayı Taha Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

         
Çiğdem Hanım
Tanıtım Filmi   06/02/2017

Taha Bey çok ilgili, işi inanılmaz sahipleniyor. Süreci çok iyi planladılar. Çekimlere zamanında geldiler, işi zamanında teslim ettiler. Kendi işlerini yapıyormuş gibi çalıştılar. Nasıl bir şey istediğimi anlayıp üzerine yaratıcı fikirler eklediler ve neticede ortaya harika bir iş çıktı. Kesinlikle uygun bütçeyle video çektirmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Tanıtım Filmi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz