En İyi 25 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması | Armut

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

333 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması

Halil  K.

Halil K.

20 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimizi istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştırmaktayız.Araçlarımız mercedes benz 16+1 model servis tipidir.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Emrah O.

Emrah O.

Merhaba, Günlük olarak Gezi, Düğün, Nişan, Piknik, Deniz, Cezane Biryerden Biryere toplu transferleriniz için 16+1 ve 17 +1 klimalı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Çelebi Turizm Taşımacılık Ltd:şti

Çelebi Turizm Taşımacılık Ltd:şti

Çelebi turizm,öğrenci taşımacılığı,personel taşımacılıği,vip ve transfer taşımacılıgı alanlarında faaliyet göstermektedir. Mevcut standartlardan daha güvenli, konforlu, daha ekonomik ve gelişen teknolojik alt yapısı ile daha iyi bir noktaya taşımak ,1990 -1995 yılları arasında torbalı-izmir hattında faaliyet gösterdikten sonra artan iş potansiyeli nedeniyle 1998 yılında personel taşımacılıgına yönelmiştir.Şirketimiz torbalı ve izmir çevresinde 18 yıldır hizmet vermektedir.
Kamtur Seyahat Acentası

Kamtur Seyahat Acentası

Firmamız 1993 yılında kurulmuş olup, günümüzde Turizm faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. 1993 yılından günümüze çeşitli alanlarda faaliyet gösteren KAMTUR A.Ş , günümüzde teknolojiyle değişen küresel ticaret anlayışını benimseyerek,Turizm sektöründe, hizmetleriyle öncü firmalar arasında yerini almaktadır. Sürekli gelişen, bulunduğu hizmet sektöründe adı kalite ve güvenle birlikte anılan KAMTUR A.Ş, uzman kadrosu, çağdaş deneyimli güler yüzlü personeli ile, “ Müşteri Memnuniyetini “
Fatih A.

Fatih A.

Hafta sonları düğün nişan piknik vb. organizasyonlarınızda güler yüzlü personellerimizle hizmet vermekten mutluluk duyarız.
Mert  A.

Mert A.

Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz. D2 belgeli araçlarımızla sehirlerarası özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Şimşekler turizim emlak inşaat personel tasıma

Şimşekler turizim emlak inşaat personel tasıma

Şimşekler turizim olarak siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzurlu kaliteli servis lerimizle siz değerli arkadaşlarımıza hizmet vermekteyiz.
Demir Group Turizm Seyahat A.ş.

Demir Group Turizm Seyahat A.ş.

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, bölgesinde ki sektör liderliğini korumak ve kontrollü büyümeyi sağlamaktır. Sürekli olarak gelişim gösteren ve büyüyen Demir Group; Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, bölgesel sektöründe lider konumumuzu sürdürmek, güncel filosu ve eğitimli personeli, sağlayan bir yönetim anlayışını vizyon edinmiştir.
Özkan H.

Özkan H.

20 yılı aşkın hizmet verdiğimiz bu sektör de İstanbul Avrupa yakası, Bakırköy, Merter, Bayrampaşa, Güngören bölgelerindeki okullarda aktif olarak hizmet vermekteyiz.Özel işlere, düğün, nişan, gezilerede araç temin etmekteyiz.
Çobantur Group Lojistik

Çobantur Group Lojistik

Çobantur Group. İzmir. *Vip transfer *Personel Taşımacılığı *Öğrenci Taşımacılığı *Turlar ve Özel Gezilere Araç Temini Cobanturgroup.Gmail.com
Değirmenler Turizm

Değirmenler Turizm

DEĞİRMENLER TURİZM olarak güvenilir ve deneyimli çalışanlarımızla müşterilerimizin personel, okul ve tur ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılamaktayız. Bu bağlamda birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern filomuz, deneyimli personelimizle, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Ulaş Seyahat Ve Turizm Organizasyon Anonim Şirketi

Ulaş Seyahat Ve Turizm Organizasyon Anonim Şirketi

Ulaş Seyahat ve Turizm Org. A.Ş. 1993 yılında Şener Taşımacılık ünvanı ile kurucumuz Münir ŞENER ve Şükran ŞENER’ in iştiraki ile bir araçla başlamış olup zaman içinde büyüyerek şimdiki ünvanına sahip olmuştur. Ulaşım sevdamıza; hiç ara vermeden istikrarlı adımlarla bugünkü geniş ve sektörün kabul gören markalarından oluşan araç yelpazesi, güvenilir saygın duruşu ile sektördeki yerini almıştır.
Olgun Ticaret

Olgun Ticaret

Kaliteli Öğrenci ve Personel taşımacılığı, Şehir içi ve Şehir Dışı Nakliye, Ticari ve Özel araç alım satım ve kiralama işleri yapılır.
Mustafa  Ç.

Mustafa Ç.

2002 de başladığım bu güzel yolculuğu minikleri geleceğe taşımaya çok seviyorum.çocuklar ilk önce ALLAH’A emanet.anne babayla öğretmen arasında ki bağız biz.güvenilir,emin ve sağlam duruşumla hizmet vermekteyim.en iyi referansım öğrencilerim’dir.kalite ve deneyimim her zaman konuşturur.
Ramazan  Ş.

Ramazan Ş.

Yıların vermiş olduğu gerek şehirler arası gerek turizm tecrübesiyle minibüs,midibas ve 46 kişilik araçlarla hizmet vermekteyim.Antalya ve çevresinde her türlü tur transfer işleriniz için uygun fiyata araç ayarlanır.
Smrgrup Turizm Tasimacilik

Smrgrup Turizm Tasimacilik

Engelliye uygun araclarimizla aydin ve nazillide hizmet veren sirketimiz kaliteli ve guvenilir cizgisiyle aydin ve nazillide tercih edilen lider firma
Komutan Öğrenci Servisi Ve Özel Taşımacılık

Komutan Öğrenci Servisi Ve Özel Taşımacılık

Firmamiz Volkswagen Caddy ve Fiat Ducati marka araçlar ile 7 24 öğrenci taşımacılığı, düğün, nişan, cemiyet, toplantı taşımacılığı ve havaalanı transfer hizmetleri vermektedir. Öğrenci taşimaciliğimizda Mimarsinan bolgesinde bulunan Ticaret Odası İlkokulu, Doktor Mürüvvet Ortaokulu ve Süleyman Demirel Anadolu Lisesi için 2016-2017 eğitim dönemi kayitlarimiz başlamıştır. Bize hemen ulaşın, ERKEN KAYIT İNDİRİMİNİ kaçırmayın.
İlksel taşımacılık okul ve personel taşımacılığı

İlksel taşımacılık okul ve personel taşımacılığı

İlksel taşımacılık Özel günlerinize ve gezilere araç temin edilir Bizden teklif almadan karar vermeyin.
Mahmut  A.

Mahmut A.

PERSONEL ve ÖĞRENCİ SERVİS İŞLETMECİLİĞİ ŞEHİR İÇİ ve ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI GEZİ ve TUR ORGANİZASYONLARI VIP ARAÇ HİZMETİ
İbrahim  T.

İbrahim T.

Mercedes ve Wolkswagen minibüs-otobüslerimle şehiriçi & şehirlerarası organizasyonlarınızda kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaya hazırım.
Osmanlı Tur

Osmanlı Tur

Hizmet kalitemizi daima yükseltmek hedefimizdir D2 belgeli 162 araç ve 204 personel ile sizlere profesyonel hizmet ağı sunmaktayız. Birinci önceliğimiz güven , zamanlama ve konfordur. Hafta sonu hafta içi şehirler arası özel işlerinize hizmet vermekteyiz.
Dzc Turizm Personel Ve Öğrenci Servisi

Dzc Turizm Personel Ve Öğrenci Servisi

Oluşturduğumuz vizyon,misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz taşımacılık sektöründe, hizmet kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda; kalitenin ulaşılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar uzanan herkesin benimsemesini sağlayarak, toplam kalite bilincini yerleştirmeyi hedefleriz. Çalıştığımız kurumların beklentilerini, çalışma
Avcitur A.

Avcitur A.

Avcı Tur, müşterilerine daima yüksek bir hizmet kalitesi sunmaktadır. Avcı Tur & Taşımacılık İstanbul da bulunan çeşitli Resmi ve Özel Kurumların personel taşımacılığını yapmaktadır.Şirket merkezleri, fabrikalar, şantiye, okul, hotel gibi kurum ve kuruluşların personel, işçi ve memurlarının düzenli olarak taşınması ana iştigal konumuzdur.
Özgür Ç.

Özgür Ç.

9+1 volkswagen caravella aracım ile personel öğrenci servis hizmeti, gezi ,düğün , gunluk turlar icin aracım ile kaliteli hizmet vermeye hazırım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Merve Can
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   07/04/2019

Süper bir organizasyon oldu,Halil bey ve Mehmet beye çok tesekkür ederim, bir sonraki organizasyonda yeniden görüşmek üzere :))

         
Vatandus Dus Ve Kuvet Sıstemlerı
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz