En İyi 25 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması | Armut

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

302 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması

Yağmurtur Turizm Personel Taş.şt

Yağmurtur Turizm Personel Taş.şt

2008 YILINDA KURULMUŞ OLAN YAĞMURTUR TURİZM PERSONEL TAŞIMACILIĞI LTD.ŞTİ İŞİNİ KALİTE VE GÜVENE DAYANDIRAN BİR FİRMADIR.
Göknur Turizm

Göknur Turizm

Göknur Turizm teknolojinin getirdiği tüm avantajları kullanıp, özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalardan okullara özel kuruluşlardan kamu kuruluşlarına kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini "Güvenli, rahat, dakik" anlayışıyla gerçekleştirmektedir.
Emrah O.

Emrah O.

Merhaba, Günlük olarak Gezi, Düğün, Nişan, Piknik, Deniz, Cezane Biryerden Biryere toplu transferleriniz için 16+1 ve 17 +1 klimalı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.
Kara Tur Turizm Taş.inş.

Kara Tur Turizm Taş.inş.

KARA TUR, 2013 yılından itibaren, verdiği hizmetler ile yerini turizm ve taşımacılık sektöründe sağlam temeller üzerinde sabitlemiş, büyük firmalar arasında adını "KARA TUR Turizm ve Taşımacılık" şeklinde markalaştırmıştır. Personel taşıma hizmetlerini son model araçları ve tecrübeli şöförleri ile güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir. Siz saygıdeğer müşterilerimizi rahat ettirmenin huzuru ile çalışmalarımızı aralıksız 7/24 olarak sürdürmekteyiz.
Çobantur Group Lojistik

Çobantur Group Lojistik

Çobantur Group. İzmir. *Vip transfer *Personel Taşımacılığı *Öğrenci Taşımacılığı *Turlar ve Özel Gezilere Araç Temini Cobanturgroup.Gmail.com
Erse Tur

Erse Tur

TARİHÇEMİZ Erse Tur 2006 Yılından buyana sektörde faliyetlerini sürdürmektedir. Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir. Firmamız 10 yıldır se
Han Personel Öğrenci Ve Nakliye Hizm.

Han Personel Öğrenci Ve Nakliye Hizm.

Firmamız olarak Personel Taşıma, Öğrenci Taşıma, Lojistik, Organizasyon ve VIP Taşımacılık hizmetlerini vermekteyiz. Bu bağlamda sizlerle de çözüm ortaklığı sağlayabilmek ve kendimizi daha açık bir şekilde ifade edebilmek adına bir araya gelmek istemekteyiz.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Erentur

Erentur

Firmamız 2008 yılında kurulmuş son derece deneyimli uyumlu ekiple birlikte tam donanımlı araçlarımızla personel ve okul taşıma işi yapmaktayız bizim için müşteri memnuniyetini sağlamak ve İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli
Demir Group Turizm Taşımacılık

Demir Group Turizm Taşımacılık

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, bölgesinde ki sektör liderliğini korumak ve kontrollü büyümeyi sağlamaktır. Sürekli olarak gelişim gösteren ve büyüyen Demir Group; Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, bölgesel sektöründe lider konumumuzu sürdürmek, güncel filosu ve eğitimli personeli, sağlayan bir yönetim anlayışını vizyon edinmiştir.
Mert  A.

Mert A.

Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz. D2 belgeli araçlarımızla sehirlerarası özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Ömür Turizm Otobüs İşletmeciliği Ve Personel Taşımacılığı

Ömür Turizm Otobüs İşletmeciliği Ve Personel Taşımacılığı

Ömür Turizm olarak 1996 yılından itibaren personel taşımacılığı sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız 1996 yılında sektörde tedarikçi olarak hizmet vermeye başlayıp, ilerleyen süreçlerde tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Hizmet verdiğimiz her iş ortağımızı, yeni iş ortağı adaylarımıza, tereddüt etmeden referans gösterebilecek kalitede hizmet vererek, sektörde lider bir firma olmaktır.
Karaman Turizm

Karaman Turizm

Vizyonumuz Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak. Misyonumuz Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan hizmetler sunmak müşterilerimize değer katmak.
Kamtur Seyahat Acentası

Kamtur Seyahat Acentası

Firmamız 1993 yılında kurulmuş olup, günümüzde Turizm faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. 1993 yılından günümüze çeşitli alanlarda faaliyet gösteren KAMTUR A.Ş , günümüzde teknolojiyle değişen küresel ticaret anlayışını benimseyerek,Turizm sektöründe, hizmetleriyle öncü firmalar arasında yerini almaktadır. Sürekli gelişen, bulunduğu hizmet sektöründe adı kalite ve güvenle birlikte anılan KAMTUR A.Ş, uzman kadrosu, çağdaş deneyimli güler yüzlü personeli ile, “ Müşteri Memnuniyetini “
Şimşekler turizim emlak inşaat personel tasıma

Şimşekler turizim emlak inşaat personel tasıma

Şimşekler turizim olarak siz değerli müşterilerimizin rahat ve huzurlu kaliteli servis lerimizle siz değerli arkadaşlarımıza hizmet vermekteyiz.
Bi Ulaşım

Bi Ulaşım

Personel ve Öğrenci taşımacılığındaki 15. Yılımızda ileriyi görerek dakik ve güvenilir hizmet anlayışı ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.
Bsp Grup Turizm Taşımacılık

Bsp Grup Turizm Taşımacılık

BSP GRUP TURİZM TAŞIMACILIK olarak; Kurumsal Firma, Kurumsal Kimlik, Güvenli Ve Sorumlu Taşımacılık Anlayışı ile, - PERSONEL TAŞIMACILIĞI - ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI - VİP TAŞIMACILIK - TRANSFER HİZMETİ - SÜRÜCÜLÜ ARAÇ KİRALAMA - TUR ve DİĞER TAŞIMACILIK HİZMETLERİ *PERSONEL TAŞIMACILIĞI* Ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarının. Üst düzey yönetimden, servis yöneticilerine ve şoförlerine kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güven ortamında ulaşmanız için zaman gözetmeksizin, zamanında
Şanlıtur Turizm Taşımacılık

Şanlıtur Turizm Taşımacılık

FİRMAMIZ 2005 YILINDAN BU YANA AYDIN İLİ VE ÇEVRESİNDE TURİZM, ÖĞRENCİ VE PERSONEL SERVİSİ ALANINDA HİZMET VERMEKTEDİR.
Komutan Öğrenci Servisi Ve Özel Taşımacılık

Komutan Öğrenci Servisi Ve Özel Taşımacılık

Firmamiz Volkswagen Caddy ve Fiat Ducati marka araçlar ile 7 24 öğrenci taşımacılığı, düğün, nişan, cemiyet, toplantı taşımacılığı ve havaalanı transfer hizmetleri vermektedir. Öğrenci taşimaciliğimizda Mimarsinan bolgesinde bulunan Ticaret Odası İlkokulu, Doktor Mürüvvet Ortaokulu ve Süleyman Demirel Anadolu Lisesi için 2016-2017 eğitim dönemi kayitlarimiz başlamıştır. Bize hemen ulaşın, ERKEN KAYIT İNDİRİMİNİ kaçırmayın.
İbrahim  T.

İbrahim T.

Mercedes ve Wolkswagen minibüs-otobüslerimle şehiriçi & şehirlerarası organizasyonlarınızda kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaya hazırım.
Mahmut  A.

Mahmut A.

PERSONEL ve ÖĞRENCİ SERVİS İŞLETMECİLİĞİ ŞEHİR İÇİ ve ŞEHİRLER ARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI GEZİ ve TUR ORGANİZASYONLARI VIP ARAÇ HİZMETİ
Mustafa  Ç.

Mustafa Ç.

2002 de başladığım bu güzel yolculuğu minikleri geleceğe taşımaya çok seviyorum.çocuklar ilk önce ALLAH’A emanet.anne babayla öğretmen arasında ki bağız biz.güvenilir,emin ve sağlam duruşumla hizmet vermekteyim.en iyi referansım öğrencilerim’dir.kalite ve deneyimim her zaman konuşturur.
Smrgrup Turizm Tasimacilik

Smrgrup Turizm Tasimacilik

Engelliye uygun araclarimizla aydin ve nazillide hizmet veren sirketimiz kaliteli ve guvenilir cizgisiyle aydin ve nazillide tercih edilen lider firma
ERKAN U.

ERKAN U.

2006 Yılında faaliyete geçen firmamız öğrenci ve personel servisi iş sahasında hizmet vermektedir.2014 yılından itibaren ise tamamen personel taşımacılığı iş sahasında hizmet vermektedir.
Kurucu Turizm

Kurucu Turizm

Tüm servis sürücülerimiz, şirketimiz bünyesinde sigortalı olarak çalışan, Ticari Taşıt Kullanma belgelerini tüm Eğitim ve seminerlere katılarak alan iş deneyimlerinin zirvesinde, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden güler yüzlü kişilerdir. Servis araçlarımızın tamamı yeni, yolcularımız için azami ölçüde konforlu, iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan, herhangi bir iş aksamasına veya gecikmeye meydan vermemesi için periyodik bakımları özenle yapılmış araçlardır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vatandus Dus Ve Kuvet Sıstemlerı
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz