En İyi 25 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması | Armut

4 Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

275 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Personel ve Öğrenci Taşıma Servis Firması

Yağmurtur Turizm Personel Taş.tic.ltd.şt

Yağmurtur Turizm Personel Taş.tic.ltd.şt

2008 YILINDA KURULMUŞ OLAN YAĞMURTUR TURİZM PERSONEL TAŞIMACILIĞI LTD.ŞTİ İŞİNİ KALİTE VE GÜVENE DAYANDIRAN BİR FİRMADIR.
Karaman Turizm

Karaman Turizm

Vizyonumuz Deneyimli kadromuz,pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanında,güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak. Misyonumuz Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan hizmetler sunmak müşterilerimize değer katmak.
Göknur Turizm

Göknur Turizm

Göknur Turizm teknolojinin getirdiği tüm avantajları kullanıp, özel olarak oluşturulmuş uzman kadrosuyla fabrikalardan okullara özel kuruluşlardan kamu kuruluşlarına kadar pek çok sektörün personel taşıma hizmetini "Güvenli, rahat, dakik" anlayışıyla gerçekleştirmektedir.
Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm

Özsoyer Turizm taşımacılık hizmetleri olarak 2000 yılından itibaren personel taşımacılığı alanında istikrarlı geçmişi, geniş ve atılımcı kadrosu, güvenli hizmeti ile bugun sektörünün önde gelen kuruluşlardan biri olmaya çalışıyoruz.Şirketimiz her geçen gün bir kat daha fazla gelişerek piyasaya yenilikler katmak ve farklılığımız göstermek için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.Tartışmamız lider olabilmek için, hizmetlerinizi, her zaman daha iyiye ve kaliteden ödün vermeden ileriye götür
Erentur

Erentur

Firmamız 2008 yılında kurulmuş son derece deneyimli uyumlu ekiple birlikte tam donanımlı araçlarımızla personel ve okul taşıma işi yapmaktayız bizim için müşteri memnuniyetini sağlamak ve İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız. Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz. Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli
Çobantur Group Lojistik

Çobantur Group Lojistik

Çobantur Group. İzmir. *Vip transfer *Personel Taşımacılığı *Öğrenci Taşımacılığı *Turlar ve Özel Gezilere Araç Temini Cobanturgroup.Gmail.com
Mert  A.

Mert A.

Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz. D2 belgeli araçlarımızla sehirlerarası özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Erse Tur

Erse Tur

TARİHÇEMİZ Erse Tur 2006 Yılından buyana sektörde faliyetlerini sürdürmektedir. Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir. Özellikle iş verimliliğini arttırmanın başında ulaşım gelmektedir. Günümüzde personel taşımacılığında firmaların en büyük sıkıntısı yaşanan zaman kaybıdır. Dünyanın gelişmiş ülkelerinde yapılan araştırmalar işe gidiş dönüş saatlerinin verimlilik açısından önemine dikkat çekmektedir. Firmamız 10 yıldır se
Ömür Turizm Otobüs İşletmeciliği Ve Personel Taşımacılığı

Ömür Turizm Otobüs İşletmeciliği Ve Personel Taşımacılığı

Ömür Turizm olarak 1996 yılından itibaren personel taşımacılığı sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız 1996 yılında sektörde tedarikçi olarak hizmet vermeye başlayıp, ilerleyen süreçlerde tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Hizmet verdiğimiz her iş ortağımızı, yeni iş ortağı adaylarımıza, tereddüt etmeden referans gösterebilecek kalitede hizmet vererek, sektörde lider bir firma olmaktır.
Dzc Turizm Personel Ve Öğrenci Servisi

Dzc Turizm Personel Ve Öğrenci Servisi

Oluşturduğumuz vizyon,misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz taşımacılık sektöründe, hizmet kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda; kalitenin ulaşılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar uzanan herkesin benimsemesini sağlayarak, toplam kalite bilincini yerleştirmeyi hedefleriz. Çalıştığımız kurumların beklentilerini, çalışma
Serdar Yılmaz Turizm

Serdar Yılmaz Turizm

Personel ve okul taşımacılığında güvenilir tam zamanında ulaşım şirket politikamızda ilk sarada yer almaktadır
Ramazan B.

Ramazan B.

Aydın ili ve civarında klimalı minibüsle taşıma hizmeti verilir. Düğün, gezi nişan ve turlara minibüs temin edilir.
İbrahim  T.

İbrahim T.

Mercedes ve Wolkswagen minibüs-otobüslerimle şehiriçi & şehirlerarası organizasyonlarınızda kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaya hazırım.
Demir Group Turizm Taşımacılık A.ş.

Demir Group Turizm Taşımacılık A.ş.

Kendini sürekli yenileyerek, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, bölgesinde ki sektör liderliğini korumak ve kontrollü büyümeyi sağlamaktır. Sürekli olarak gelişim gösteren ve büyüyen Demir Group; Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp, bölgesel sektöründe lider konumumuzu sürdürmek, güncel filosu ve eğitimli personeli, sağlayan bir yönetim anlayışını vizyon edinmiştir.
Muhammet Ali G.

Muhammet Ali G.

Her koltuğu ferdi kaza sigortalı, çift klimalı, 16+1 Mercedes Aracım ile Düğün,nişan, gezi ve organizasyonlara gidilir, personel ve öğrenci taşımacılığı güven ve itina ile yapılır.
Ramazan  Ş.

Ramazan Ş.

Yıların vermiş olduğu gerek şehirler arası gerek turizm tecrübesiyle minibüs,midibas ve 46 kişilik araçlarla hizmet vermekteyim.Antalya ve çevresinde her türlü tur transfer işleriniz için uygun fiyata araç ayarlanır.
Yt Taşımacılık

Yt Taşımacılık

YT Taşımacılık olarak ilk hedefimiz, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. müşterilerimize sorunsuz hizmet sağlamaktayız.
Mustafa  Ç.

Mustafa Ç.

2002 de başladığım bu güzel yolculuğu minikleri geleceğe taşımaya çok seviyorum.çocuklar ilk önce ALLAH’A emanet.anne babayla öğretmen arasında ki bağız biz.güvenilir,emin ve sağlam duruşumla hizmet vermekteyim.en iyi referansım öğrencilerim’dir.kalite ve deneyimim her zaman konuşturur.
Talas Tur

Talas Tur

Güvenilir ve terçübeli şöförler 10 yaşından büyük araç bulundurmamaktayız yedek araçlarımız bulunmaktadır
Ayral Turizm Ltd Şti

Ayral Turizm Ltd Şti

Faaliyet Alanı: Turizm Taşımacılığı Öğrenci Taşımacılığı Personel Taşımacılığı Şehir İçi Tur ve Gezi Transferleri Şehirler Arası Taşımacılığı
Soner D.

Soner D.

8 personel ve ogrenci taşımacılığı yapıyorum gelen teklifleri değerlendirebilir kaliteli bir şekilde taşımacılık yapılır refaranalarımız vardır 10 yıldır bu meslekteyiz
Menekse Turizm

Menekse Turizm

Personel ve Öğrenci Taşımacılığını kaliteli,sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabileceğimizi her zaman taahhüt edebiliriz.Sehir ici ve sehirdisi D2 belgeli araçlarımızla özel gün ve gezileriniz için her kapasiteden araçlarımız mevcuttur.
Çelebi Turizm Taşımacılık Ltd:şti

Çelebi Turizm Taşımacılık Ltd:şti

Çelebi turizm,öğrenci taşımacılığı,personel taşımacılıği,vip ve transfer taşımacılıgı alanlarında faaliyet göstermektedir. Mevcut standartlardan daha güvenli, konforlu, daha ekonomik ve gelişen teknolojik alt yapısı ile daha iyi bir noktaya taşımak ,1990 -1995 yılları arasında torbalı-izmir hattında faaliyet gösterdikten sonra artan iş potansiyeli nedeniyle 1998 yılında personel taşımacılıgına yönelmiştir.Şirketimiz torbalı ve izmir çevresinde 18 yıldır hizmet vermektedir.
Osmanlı Tur

Osmanlı Tur

Hizmet kalitemizi daima yükseltmek hedefimizdir D2 belgeli 162 araç ve 204 personel ile sizlere profesyonel hizmet ağı sunmaktayız. Birinci önceliğimiz güven , zamanlama ve konfordur. Hafta sonu hafta içi şehirler arası özel işlerinize hizmet vermekteyiz.
Kadir Y.

Kadir Y.

Personel okul turizm tasimaciligi Özel işler Dügün Gezi Organizasyon Şehir içi turlar Şehir dışı turlar Hertürlü araç temin edilir
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Vatandus Dus Ve Kuvet Sıstemlerı
Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi   23/06/2018

Murat bey saolsun gerek araç filosu ile gerekse düzgün diksiyonu ıle bana ve mısafırlerıme cok guzel bır taşımacılıkla hızmet verdı bundan sonrakı işlerimde kesinlikle kendısını tercıh edeceyım saolsun

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz