En İyi 25 Personel Yemek Hizmeti | Armut

4 Personel Yemek Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

196 Personel Yemek Hizmeti hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Personel Yemek Hizmeti

Merve B.

Merve B.

Üç Öğün Catering, İstanbul un Anadolu yakasında en son teknoloji ile donatılmış, günlük 50.000 kişi kapasiteli fabrikası ve Ankara, Bilecik, Eskişehir, Denizli de bulunan butik mutfaklarıyla müşterilerinin ihtiyacı olan tüm yemek ve outside catering hizmetlerini profesyonel bir şekilde karşılamaktadır.
Hayatyemekte Sibel D.

Hayatyemekte Sibel D.

Tamamen organik içerikler, özgün tarifler ve sağlıklı pişirme yöntemleri ile hazırladığım kurabiye ve rafine şekersiz nefis tatlılarım ile sağlıklı beslenmek isteyen herkes için lezzetli düşük kalorili ve doyurucu yemek tariflerimle her türlü organizasyon ve kişiye özel beslenme için hizmet veriyorum
Gönül B.

Gönül B.

Her turlu hamur isi yapilir is yerlerine koy yufkasi gozleme bazlama kete bohaça ve ev yemekleri yapilir. Kendi evimde hazirlanrrak teslim edilebilir toplu kisilere yapilabilir.
Kemalpasa Hazır Yemek

Kemalpasa Hazır Yemek

Yemeğin günlük bir görev değil, zevk olduğundan hareketle yola çıkan Kemalpaşa Yemek Fabrikamız 1997 den beri sizlere Türk Mutfağının en güzel örnekleriyle bezenmiş ürünlerini sunmaktadır. Bütün bu çalışmalarımızı yaparken ödün vermediğimiz kurallarımız sizlerin zevki ve sağlığı içindir.
Yasemin A.

Yasemin A.

Urla'da kahvaltı, mantı, keşkek, ev yemekleri yapan bir cafe, restaurant sahibiyim, aynı zamanda işyerlerindeki personel için tabldot yemek hazırlamaktayız, yaptığımız tüm yemekler katkısız, tamamen evde yapılmış gibi ve organik ürünlerle yapılmaktadır
Dilhan Yemek Handan Tarım

Dilhan Yemek Handan Tarım

Catering hizmetinin profesyonel bir yemek firması tarafından yerine getirilmesi personelinize verdiğiniz önemi onlara hissettirecek ve motivasyonu arttırarak iş verimini etkileyecektir. 1989 yılında kurulmuş olan Dilhan Yemek, Ankara da kurumsal hazır yemek ve tabldot yemek hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen firmamız, Ankara nın sayılı büyük yemek firmalarından biridir.
Züleyha A.

Züleyha A.

Ofis içerisinde çay servisi yemek hizmeti ve temizlik hizmeti sağlamaktayım. Temiz titiz çalışıyorum. Teşekkür ederim.
Körfez Catering

Körfez Catering

5 yılı aşkın tecrübemiz ile sizler için en iyi hizmeti en uygun fiyata sunuyoruz. telefon yoluyla ulaşırsanız. sizi ziyaret ederiz. Dilerseniz bizi ziyarete gelebilirsiniz.
Anadolu Ev Yemekleri

Anadolu Ev Yemekleri

İş yerinizde çalışanlarınız için sağlıklı ve ekonomik tabldot menülerimiz bulunmaktadır. Özel isteklerinizi her zaman dikkate alır menülerimizi size özel değiştirebiliriz. Canımız çok enginar çekiyor derseniz ustalarımız sizi kırmaz :)
Kuvars Mekanik

Kuvars Mekanik

Kurumsal firma ve kuruluşlara,şantiyelere toplu yemek hizmeti veriyoruz.Bunun yanında Düğün,Kına vb organizasyonları düzenliyoruz. Toplu yemek alımlarında indirimlerimiz için bizim ile irtibata geçiniz.
Erdoğan Yemek

Erdoğan Yemek

Erdoğan Yemek, yoğun çalışma temposu içerisinde çalışanlarına kısa ama mutlu bir nefes aldırmayı arzu eden müşterilerimize seçkin bir ayrıcalık sağlıyor. Erdoğan Yemek Şirketi olarak 40 yıllık tecrübemizi, yepyeni bir heyecanla ve bugünlere taşıyan değerlerimizin katkısıyla çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını ister yerinde üretim, ister taşıma yemek hizmeti olsun 8000m2 alana sahip merkez mutfağımızdan karşılamaya devam ediyoruz. 8000m2 alana kurulu en son teknoloji cihazlarla faaliyet göste
Mustafa S.

Mustafa S.

Zanir turkmutaği olarak 35 yıldir turkmutfagi alaninda siz musterilerimize yemekle alalali butun hizmetleri veriyoruz
Ada Catering Yemek

Ada Catering Yemek

‘’Neden Ada Ev Yemekleri Catering’’ EVDEKİ LEZZETLER TADINDA  RESTAURANT KALİTESİNDE CATERING Fabrikasyon Değil,Ev Yemekleri Tadında,En Lezzetli Şirket YemekleriMutfak ve ekipman gerektirmeyen çözüm.Yemek alanına ihtiyaç duymadan, gerekli olan her şeyi sizlere sunuyoruz.Sizlere sunacağımız özel fiyat teklifimizle, yemek lezzetinden ve kalitesinden asla ödün vermiyoruz. ·         Çalışanlar İstediği Saatte Yemek Yeme Özgürlüğüne Kavuşur ·         Geç Yemeği Tercih Eden Çalışanlar Ku
Merve Ç.

Merve Ç.

Kadikoy ve kartal civarına evden toplu yemek hizmeti vermekteyiz. İşimize verdiğimiz önem bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yönlendirmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz önem ürünlerimizi hazırlarken hijyeni on planda tutmamızi sağlamaktadır.
Personel Yemek Hizmeti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz