En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama | Armut

En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama

4 Peyzaj Mimarı Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

886 Peyzaj Mimarı Tasarım teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Akova Peyzaj

Akova Peyzaj

Firmamız 2015 yılında, koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerini esas alarak insanların yaşam kalitelisini en üst seviyeye çıkartarak gelecek nesillere doğa ile iç içe, daha temiz ve yeşil bir çevre bırakmayı amaçlayarak kuruldu. Akova Peyzaj, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.
Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim

Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim

1988 yılında ömür çiçekçilik tarımsal üretim olarak mağaza bazında faaliyete başladık.1994 yılında kurumsallaşarak limited şirket olduk.Faaliyetimize peyzaj ve organizasyonuda katarak misyonumuzu genişlettik. Ülkemizin birçok bölgesinden ve yurt dışından getirdiğimiz bitkilerle ihtiyaçlarınıza cevap verebilmeyi amaçlıyoruz. 28 yıllık mesleki hayatımızda bir çok alana farklılıklar kattık. Alanında uzmanlaşmış ve ihtiyaca göre 5-30 arası personelimizle hizmete devam ediyoruz. Amacımız
Ege Kaska

Ege Kaska

Yapısal- bitkisel peyzaj uygulama projeleri, kentsel tasarım projeleri, küçük iç mekan çözümleri, detay projeleri çizilmektedir.
Esra Gücümen Peyzaj Mimarı

Esra Gücümen Peyzaj Mimarı

Peyzaj danışmanlık , peyzaj tasarım , toptan bitki satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bodrumda markalaşan firmamızı tercih etmeniz hem bizi hem sizi mutlu edecektir.
Aslınur Çakır

Aslınur Çakır

Antalya Akdeniz Üniversitesinde Peyzaj mimarlığı bölümünü bitirdim. Çok iyi derecede Autocad ve bunun yanında iyi derecede Sketchup ve Lumion programlarını kullanmayı biliyorum. Çeşitli park, bahçe, otel vb. Peyzaj projeleri çizmekteyim. Örnek resimlerim kendi şahsıma ait olan modellemelerime aittir.
Ahmet Eren Patatoğlu

Ahmet Eren Patatoğlu

Yurtiçi ve yurtdışında ilgili üniversitelerde eğitimimi tamamladıktan sonra, yıllarca sektöründe öncü olarak faaliyet gösteren firmalarda çalışıp kendimi geliştirdim. Böylece sahip olduğum peyzaj tasarım ve peyzaj uygulama alanlarındaki tecrübelerimi ihtiyacı olan şahıs, kurum ve kuruluşlara sunarak hizmet vermekteyim.
Özel Yapı Peyzaj

Özel Yapı Peyzaj

Mevcut projelerinizi veya bizim tasarımını yapacağımız özel dış mekanlarınızı, ortak alanlarınızı,iç alanlarınızı, küçük -orta-büyük ölçek farketmeksizin, tüm donatıları ile (bitkiler,zeminler,ahşap işleri,havuzlar vb.) en güzel şekilde yapabilme kabiliyetine sahip,deneyimli ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız.
Mym Peyzaj

Mym Peyzaj

Kaliteli hizmet yenilikçi yaklaşımlar ilkesiyle peyzaj tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz.peyzaj projelendirme çim ekimi bahçe bakımı baskı beton uygulamaları çocuk oyun grupları spor sahaları hizmet yelpazemiz içindedir.
Dekosera Peyzaj

Dekosera Peyzaj

Peyzaj proje uygulama yanı sıra dikey bahçe uygulamalarımızla peyzaj alanında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
Mehmet Erşan

Mehmet Erşan

Fidan,Bitki,Mevsimlik Çiçek satışımız kalite ve uygun fiyat politaksıyla sürmektedir. Bahçe düzenleme,periyodik bahçe bakımı,sulama sistemi,danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Hasan Aydın

Hasan Aydın

2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden Mezun Oldum. Meslek hayatıma Antalya Manavgatta Bulunan Tüter Garden ltd. Şti de başlayıp 8 ay kadar burada çalıştım. 2007 yılında Trabzon da uygulama işleri yapan PMA inşaat Ltd. Şti. de teknik ofis keşif metraj ve hakedişlerin beraberinde Saha şefi Olarak 9 yıl kadar çalıştım. Şuan PTM- Proje Tasarım Merkezi nde Çalışmaktayım (2015- . ) Aşağıda yazılı olan İşlerde hizmet vermekteyim. -PEYZAJ YAPISAL VE BİTKİ
Eliz Mimarlık Ve Peyzaj Danışmanlık

Eliz Mimarlık Ve Peyzaj Danışmanlık

Müşterilerimizin talepleri doğrulusunda proje tasarım ve uygulamaları zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sektörde müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Yerinde keşif yapıp, çevresel faktörleri de göz önünde tutarak istekleriniz doğrultusunda uygulama yapmaktayız. Bilgi ve tecrübenin bir araya gelmesinin sonucunda siz müşterilerimizin güven ve takdirlerini kazanmak bizler açısından ticari kazançların üzerindedir. Bu an
Dicle Demirhan

Dicle Demirhan

Peyzaj Mimarisi, tasarımı, teknik çizim ve 3D modelleme konularında başarılı ve kaliteli bir hizmet alacağınızın garantisiyle.
Özgür Mandallı

Özgür Mandallı

2010 yılında kurulan firmamız alanında bir çok projeye hayat vermiş kaliteli malzeme ve temiz işçiliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Peyzaj - Havuz - Dekorasyon -Temizlik alanlarında hizmet vermekte olan firmamız, Edirne de 20.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alanda süs bitkisi üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir.
Sercan Durucan

Sercan Durucan

Peyzaj mimarıyım çok iyi derecede 3d görsel hazırlayabiliyorum.sketchup lumion photoshop ve 3d max kullanıyorum.
Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

Peyzaj Tasarım, Uygulama, Danışmanlık konularında peyzaj mimarlarının hizmet verdiği bir firmadır. Bitki ve peyzaj sonları tedariği, sulama projeleri, hazır çim, ayrıca kentsel tasarım, yapı ruhsat projeleri konusunda hizmet sunar.
Arslan Peyzaj& Çevre Düzenleme

Arslan Peyzaj& Çevre Düzenleme

Arslan peyzaj olarak bizler 20 yıl avusturya deneyimi ile şuan istanbul ilçelerinde ve yakin illerde hizmet vermekteyiz. Agac kesme,budama,çim ekme,bìçme,periyodik bakim. gibi bütün bahçe işleriniz ve peyzaj işleriniz yapılır.
Gürkan Güney

Gürkan Güney

Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı mezunuyum.Milano-İtalya da mimari ve kentsel tasarım yüksek lisansı programını tamamladım.Hem Türkiye de hem de İtalya da iyi işler çıkarttığım işlerim ve ofis tecrübelerim oldu. Modelleme ve teknik çizim konusunda iyi bir bilgi ve birikime sahibim.Gerek duyduğunuz çizim ihtiyaçlarınız için yardımcı olmak istiyorum.
Vildan Acar

Vildan Acar

Peyzaj Projeleri kapsamında; - Avan-Konsept Proje - Peyzaj Tasarımı - Uygulama Projeleri - Sulama ve Drenaj Projesi - Keşif, Metraj hesabı - 3D Modelleme ( Lumion ) Hizmeti verebilirim.
Burcu Özel

Burcu Özel

Mimari Ruhsat Uygulama Projeleri Mimari Tasarım Konsept Projeleri Peyzaj Tasarım Projeleri Üç boyut Tasarımı Animasyon-Görselleştirme
Levissi Peyzaj

Levissi Peyzaj

Levissi Peyzaj Kocaeli ve istanbul da tasarım ve uygulama alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yerel yönetimlerin, resmi ve özel kurum ve firmaların ve şahısların talepleri doğrultusunda yeşil alanların ve özel villa bahçelerin bitkisel ve yapısal peyzaj tasarımları, peyzaj projelendirme hizmetleri; peyzaj uygulama projelerinin sahaya aplikasyonu, uygulama sonrası bahçe bakım hizmetleri, otomatik sulama ve aydınlatma sistemlerinin projelendirmesi ve uygulanması gibi peyzaj mimarlığı alt di
Burhanettin Ortaç

Burhanettin Ortaç

ZİRAAT mühendisi PEYZAJ mimarı profesyonel ekibimizle otomatik sulama sistemi ,çim serimi, her türlü bitki temini bahçenizle ilgili bütün sorunların çözüm uzmanıyız.Bahçe hastalıkları tedavisi ilaçlama dogru zamanda dogru gübreleme. Kendi üretimimiz olan fidanlığımızla hizmet vermekteyiz.
Cnm Peyzaj

Cnm Peyzaj

CNM PEYZAJ 2013 YILINDA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞ OLUP YAPMIŞ OLDUĞU İŞLERLE KALİTESİNİ KANITLAMIŞTIR.PROJELERİNDE VE UYGULAMALARINDA KALİTELİ VE EKONOMİK OLMAYI HEDEF İLKE EDİNMİŞTİR.
Ozan Yeşiltaş

Ozan Yeşiltaş

Hayal ettiğiniz yaşam alanını, özgün tasarım ve uygun fiyatlarımızla projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar birebir ve özverili şekilde takip ediyoruz. Birlikte çalışmaktan gurur duyarım.
Akif Aydın

Akif Aydın

PEYZAJ PROJE TASARIM VE UYGULAMA İşimizi severek yapmanın getirdiği başarıyla, içine sizin de hayallerinizi katarak, mekanlarınızı daha işlevsel, estetik, huzurlu ve doğayla uyumlu yaşanılır yerlere dönüştürmek için tasarım ve uygulama hizmetleriyle yanınızdayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Peyzaj Mimarı Tasarım   08/11/2017

müstakil evimin bahçesinin otomatik sulaması ve peysaj işi zamanında, güzel bir işçilikle ve ekonomik bir fiyata yapıldı . çalışmalarından ve sonucundan çok memnun kaldım hacı bey ve akın beye teşekkür ederim kesinlikle bu firmayla çalışılmasını tavsiye ederim

Peyzaj Mimarı Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz