En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama | Armut

4 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

913 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama

Akova Peyzaj

Akova Peyzaj

Firmamız 2015 yılında, koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerini esas alarak insanların yaşam kalitelisini en üst seviyeye çıkartarak gelecek nesillere doğa ile iç içe, daha temiz ve yeşil bir çevre bırakmayı amaçlayarak kuruldu. Akova Peyzaj, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.
Özel Yapı Peyzaj

Özel Yapı Peyzaj

Mevcut projelerinizi veya bizim tasarımını yapacağımız özel dış mekanlarınızı, ortak alanlarınızı,iç alanlarınızı, küçük -orta-büyük ölçek farketmeksizin, tüm donatıları ile (bitkiler,zeminler,ahşap işleri,havuzlar vb.) en güzel şekilde yapabilme kabiliyetine sahip,deneyimli ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız.
Ahmet Eren P.

Ahmet Eren P.

Yurtiçi ve yurtdışında ilgili üniversitelerde eğitimimi tamamladıktan sonra, yıllarca sektöründe öncü olarak faaliyet gösteren firmalarda çalışıp kendimi geliştirdim. Böylece sahip olduğum peyzaj tasarım ve peyzaj uygulama alanlarındaki tecrübelerimi ihtiyacı olan şahıs, kurum ve kuruluşlara sunarak hizmet vermekteyim.
Hüseyin K.

Hüseyin K.

Daha uygulanabilir, daha estetik ve daha ekonomik, peyzaj tasarım ve modelleme alanında hizmet vermekteyiz.
Piante Peyzaj Mimarlık

Piante Peyzaj Mimarlık

Piante Peyzaj & Mimarlık İstanbul ‘da 2007 yılında kurulan Peyzaj proje ve uygulama firmasıdır. Şirket bünyesinde peyzaj mimarları, mimar ve saha mühendisleri çalışmaktadır. Kurumsal inşaat şirketlerinin kentsel ölçekli konut projelerine proje ve uygulama hizmeti vermektedir.Peyzaj uygulama Hizmetleri arasında bitki temini, bitkisel uygulamalar, hazır rulo çim, hydroseeding çim uygulaması, sert peyzaj uygulamaları, yaya ve araç yolları, bitki duvarı, vertical garden, dikey bahçe uygulamaları, t
Esra Ş.

Esra Ş.

2014 yılında Ege Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden mezun oldum ve Antalya ya yerleştim. İlk olarak mesleğimin temelini oluşturan bitkisel materyal, projelendirme ve uygulama bilgimi geliştirmek için Kurgu Peyzaj da çalıştım. Sonrasında çocuk oyun grupları ve macera parkları üzerine tecrübe kazanmak adına Macera Atölyesi nde 3 sene çalıştım. Burada rekreasyonel alanların planlanması ve uygulamasında bir çok deneyim kazandım. Amacım konut ölçeğinden başlayarak toplu konutlara, oteller,
Mym Peyzaj

Mym Peyzaj

Peyzaj projesi,otomatik sulama projesi avan ,uygulama projeleri,detay projeler,keşif metraj işleri,3 Boyutlu modelleme ve peyzaj uygulama hizmetleri vermekteyiz.
Burcu Ö.

Burcu Ö.

Mimari Ruhsat Uygulama Projeleri Mimari Tasarım Konsept Projeleri Peyzaj Tasarım Projeleri Üç boyut Tasarımı Animasyon-Görselleştirme
Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

Peyzaj Tasarım, Uygulama, Danışmanlık konularında peyzaj mimarlarının hizmet verdiği bir firmadır. Bitki ve peyzaj sonları tedariği, sulama projeleri, hazır çim, ayrıca kentsel tasarım, yapı ruhsat projeleri konusunda hizmet sunar.
Notilus Peyzaj Tasarım Uygulama

Notilus Peyzaj Tasarım Uygulama

2007 yılından bu yana Türkiye de ve yurt dışında çeşitli projelerde görev alan kurucumuz 10 yıllık mesleki bilgi ve deneyimlerini Notilus Peyzaj I Tasarım I Uygulama markası altında topladı. Peyzaj tasarımı, projelendirme, uygulama, 3D görselleme, peyzaj danışmanlığı verdiğimiz hizmetler arasındadır.
Özgür M.

Özgür M.

2010 yılında kurulan firmamız alanında bir çok projeye hayat vermiş kaliteli malzeme ve temiz işçiliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Peyzaj - Havuz - Dekorasyon -Temizlik alanlarında hizmet vermekte olan firmamız, Edirne de 20.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alanda süs bitkisi üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir.
Cem B.

Cem B.

Her türlü peyzaj projesi çizilir. Çim ekimi, ağaçlandırma, otomatik sulama gibi her türlü uygulama profesyonel ekibimiz tarafından garantili bir şekilde yapılır.
Deniz Peyzaj

Deniz Peyzaj

Projelendirme ve uygulamada 15 yıllık tecrübe , büyük projelere atılan imzalar sorunsuz hizmet anlayışı , bitki çiçek temini , uygulama bakım , değişik orjinal tasarım ,materyaller ve organik (solucan ) gübre uygulamaları ile hizmetinizdeyiz .
Doğa Peyzaj

Doğa Peyzaj

30 YILLIK PEYZAJ MİMARIYIM. C SINIFI GÜVENLİK UZMANI, BİLİRKİŞİ, KONYA PYZAJ MİMARLARI ODASI İL TEMSİLCİSİYİM. AUTOCAD, SKETCHUP VE MS OFFICE PROGRAMLARINI KULLANMAKTAYIM. TASARIM, UYGULAMA, KEŞİF, METRAJ İŞLEMLERİNİ UZMAN DERECESİNDE YAPMAKTAYIM.
Levissi Peyzaj

Levissi Peyzaj

Levissi Peyzaj Kocaeli ve istanbul da tasarım ve uygulama alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Yerel yönetimlerin, resmi ve özel kurum ve firmaların ve şahısların talepleri doğrultusunda yeşil alanların ve özel villa bahçelerin bitkisel ve yapısal peyzaj tasarımları, peyzaj projelendirme hizmetleri; peyzaj uygulama projelerinin sahaya aplikasyonu, uygulama sonrası bahçe bakım hizmetleri, otomatik sulama ve aydınlatma sistemlerinin projelendirmesi ve uygulanması gibi peyzaj mimarlığı alt di
Irem A.

Irem A.

Yeşil görmeyen gözler,renk zevkinden mahrum demektir. K. ATATÜRK 1990 yılından beri hayatınızı renklendiriyoruz. Keyifle,zevkle. Dr. İrem ABAOĞLU Pey. Yük. Mim.
Florya Peyzaj Proje Danışmanlık Mimarlık Ve İnşaat

Florya Peyzaj Proje Danışmanlık Mimarlık Ve İnşaat

1-PEYZAJ PROJELENDİRME HİZMETLERİ Peyzaj Ruhsat Projesi Hazırlanması Peyzaj Avan Proje Çizimi Sert Zemin Uygulama Projesi Peyzaj Plantasyon(Bitkilendirme) Projesi Proje Uygulama Hizmetleri Sulama Projesi Aydınlatma Projesi 3 Boyutlu Proje Gösterileri. Detay Projeleri Keşif, Metraj, Teknik Rapor ve Teknik Şartnamelerin Hazırlanması 2-PEYZAJ UYGULAMA HİZMETLERİ 3- OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ4-BAHÇE AYDINLATMALARI 5- DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 6-BİTKİ SATIŞI 7- BAKIM HİZMETİ 8-YAPISAL
Esra Gücümen P.

Esra Gücümen P.

Peyzaj danışmanlık , peyzaj tasarım , toptan bitki satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bodrumda markalaşan firmamızı tercih etmeniz hem bizi hem sizi mutlu edecektir.
Eliz Mimarlık Ve Peyzaj Danışmanlık

Eliz Mimarlık Ve Peyzaj Danışmanlık

Müşterilerimizin talepleri doğrulusunda proje tasarım ve uygulamaları zamanında ve sorunsuz bir şekilde teslim ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, sektörde müşterilerinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Yerinde keşif yapıp, çevresel faktörleri de göz önünde tutarak istekleriniz doğrultusunda uygulama yapmaktayız. Bilgi ve tecrübenin bir araya gelmesinin sonucunda siz müşterilerimizin güven ve takdirlerini kazanmak bizler açısından ticari kazançların üzerindedir. Bu an
Serkan K.

Serkan K.

Peyzaj mimarlığı hizmetleri vermekteyiz. Peyzaj Proje, sulama ve aydınlatma projeleri ve detay projeleri Peyzaj Mimarı yönetiminde oluşturuyoruz. Planlamadan, tasarıma son olarak da uygulamaya kadar olan süreçte samimiyet ve güven bulacaksınız.
Vildan A.

Vildan A.

Peyzaj Projeleri kapsamında; - Avan-Konsept Proje - Peyzaj Tasarımı - Uygulama Projeleri - Sulama ve Drenaj Projesi - Keşif, Metraj hesabı - 3D Modelleme ( Lumion ) Hizmeti verebilirim.
Dekosera Peyzaj

Dekosera Peyzaj

Peyzaj proje uygulama yanı sıra dikey bahçe uygulamalarımızla peyzaj alanında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
Ceylan Ege Peyzaj Sulama Ltd Şti

Ceylan Ege Peyzaj Sulama Ltd Şti

1989 yılından beri Peyzaj alanları, modern bahçe uygulamaları rulo, yapay çim temini ve uygulaması bitkilendirme ağaçlandırma,sulama sistemleri, süs havuz, granit, andazit taş uygulamarı yapmaktayız .
Limit Diyabaz, Bazalt, Monzonite Doğal Taş Üretim Dış Tic.. A.ş.

Limit Diyabaz, Bazalt, Monzonite Doğal Taş Üretim Dış Tic.. A.ş.

Malatya’daki doğal taş ocağımızdan ürettiğimiz diyabaz bloklarını Kayseri’deki fabrikalarımızda işleyerek 2-4 cm kalınlıkta (özel imatlar için ise 5-10 cm kalınlıkta) diyabaz plakları haline getirerek siz değerli müşterilerimizin ilgisine sunuyoruz. DİYABAZ TAŞININ ÖNE ÇIKAN TEKNİK ÖZELLİKLERİ, KULLANIM ALANLARI, FABRİKA TESLİMATLARINI YAPABİLECEĞİMİZ PLAKA EBATLARI: Malatya diyabazı orta-koyu yeşil ve siyahımsı-yeşil renk tonlarına ve homejen ve desenli seleksiyonlara sahip, mağmatik köke
Muhammet Emre Y.

Muhammet Emre Y.

Peyzaj Mimarlığı öğrencisiyim. Profesyönel anlamda SketcUp, Lumion, Photoshop, Autocad, kullanabilirim. 3B tasarımlar yapabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Etem Şişman
Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama   28/05/2018

İşine sahip çıkan bir ekip. Tüm gayretleriyle işi temizce yapıp güzel sonuçlar veriyorlar. İşlerinde uzman kadro ile çalışmak oldukça güven verici. Teşekkür ediyorum,elinize sağlık.

         
Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama   08/11/2017

müstakil evimin bahçesinin otomatik sulaması ve peysaj işi zamanında, güzel bir işçilikle ve ekonomik bir fiyata yapıldı . çalışmalarından ve sonucundan çok memnun kaldım hacı bey ve akın beye teşekkür ederim kesinlikle bu firmayla çalışılmasını tavsiye ederim

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz