En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama | Armut

En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama

4 Peyzaj Mimarı Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

732 Peyzaj Mimarı Tasarım teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Arslan Peyzaj& Çevre Düzenleme

Arslan Peyzaj& Çevre Düzenleme

Arslan peyzaj olarak bizler 20 yıl avusturya deneyimi ile şuan istanbul ilçelerinde ve yakin illerde hizmet vermekteyiz. Agac kesme,budama,çim ekme,bìçme,periyodik bakim. gibi bütün bahçe işleriniz ve peyzaj işleriniz yapılır.
Akova Peyzaj

Akova Peyzaj

Firmamız 2015 yılında, koruma ve sürdürülebilirlik ilkelerini esas alarak insanların yaşam kalitelisini en üst seviyeye çıkartarak gelecek nesillere doğa ile iç içe, daha temiz ve yeşil bir çevre bırakmayı amaçlayarak kuruldu. Akova Peyzaj, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.
Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim

Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim

1988 yılında ömür çiçekçilik tarımsal üretim olarak mağaza bazında faaliyete başladık.1994 yılında kurumsallaşarak limited şirket olduk.Faaliyetimize peyzaj ve organizasyonuda katarak misyonumuzu genişlettik. Ülkemizin birçok bölgesinden ve yurt dışından getirdiğimiz bitkilerle ihtiyaçlarınıza cevap verebilmeyi amaçlıyoruz. 28 yıllık mesleki hayatımızda bir çok alana farklılıklar kattık. Alanında uzmanlaşmış ve ihtiyaca göre 5-30 arası personelimizle hizmete devam ediyoruz. Amacımız
Vedat Önen Otomotiv, Turizm, İnşaat Ltd.

Vedat Önen Otomotiv, Turizm, İnşaat Ltd.

Uzman ekibimizle bahçenize uygun peyzaj projeleri hazirliyor sizlere en uygun peyzaj çözümlerini üretiyoruz. Bahçeniz için en uygun peyzaj uygulama teklifi almak için bizimle irtibata geçin. Bahçeler, toplu konut peyzaj alanları, otoyol refüjler, dikey bahçeler, özel mülk bahçeler gibi peyzaj alanlarında, tarımsal arazilerde drenaj – otomatik sulama sistemi uygulamaları ve projelendirme, bitkisel ve sert zemin peyzaj uygulamaları ve projelendirme, hazır rulo çim temini ve uygulamaları, mal
Ege Kaska

Ege Kaska

Yapısal- bitkisel peyzaj uygulama projeleri, kentsel tasarım projeleri, küçük iç mekan çözümleri, detay projeleri çizilmektedir.
Hakan Çetin

Hakan Çetin

Yaratıcı ve özgün tasarımlar ile hayallerinizdeki bahçeleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Keyifle yaşayabileceğiniz mekanlar tasarlıyoruz, uygulamalarını yapıyoruz. Uygulanan bu alanların devamlılığını ve her mevsim yaşanılır kılınması, Peyzaj Mimarı ve tecrübeli bahçıvanlardan oluşan bakım ekibimiz tarafından sağlıyoruz. Proje çizimi, bahçe, bahçe tasarım, bahçe düzenleme, bahçe bakımı, rulo çim, peyzaj, peyzaj tasarım, bitki bakımı, hazır rulo çim, bahçe aydınlatma, otomatik sulama, bahçe sulama
Aslınur Çakır

Aslınur Çakır

Antalya Akdeniz Üniversitesinde Peyzaj mimarlığı bölümünü bitirdim. Çok iyi derecede Autocad ve bunun yanında iyi derecede Sketchup ve Lumion programlarını kullanmayı biliyorum. Çeşitli park, bahçe, otel vb. Peyzaj projeleri çizmekteyim. Örnek resimlerim kendi şahsıma ait olan modellemelerime aittir.
Hasan Aydın

Hasan Aydın

2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden Mezun Oldum. Meslek hayatıma Antalya Manavgatta Bulunan Tüter Garden ltd. Şti de başlayıp 8 ay kadar burada çalıştım. 2007 yılında Trabzon da uygulama işleri yapan PMA inşaat Ltd. Şti. de teknik ofis keşif metraj ve hakedişlerin beraberinde Saha şefi Olarak 9 yıl kadar çalıştım. Şuan PTM- Proje Tasarım Merkezi nde Çalışmaktayım (2015- . ) Aşağıda yazılı olan İşlerde hizmet vermekteyim. -PEYZAJ YAPISAL VE BİTKİ
Serkan Külahcı

Serkan Külahcı

Peyzaj mimarlığı hizmetleri vermekteyiz. Peyzaj Proje, sulama ve aydınlatma projeleri ve detay projeleri Peyzaj Mimarı yönetiminde oluşturuyoruz. Planlamadan, tasarıma son olarak da uygulamaya kadar olan süreçte samimiyet ve güven bulacaksınız.
Akif Aydın

Akif Aydın

PEYZAJ PROJE TASARIM VE UYGULAMA İşimizi severek yapmanın getirdiği başarıyla, içine sizin de hayallerinizi katarak, mekanlarınızı daha işlevsel, estetik, huzurlu ve doğayla uyumlu yaşanılır yerlere dönüştürmek için tasarım ve uygulama hizmetleriyle yanınızdayız.
Özgür Mandallı

Özgür Mandallı

2010 yılında kurulan firmamız alanında bir çok projeye hayat vermiş kaliteli malzeme ve temiz işçiliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Peyzaj - Havuz - Dekorasyon -Temizlik alanlarında hizmet vermekte olan firmamız, Edirne de 20.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alanda süs bitkisi üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir.
Gürkan Güney

Gürkan Güney

Bilkent Üniversitesi Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı mezunuyum.Milano-İtalya da mimari ve kentsel tasarım yüksek lisansı programını tamamladım.Hem Türkiye de hem de İtalya da iyi işler çıkarttığım işlerim ve ofis tecrübelerim oldu. Modelleme ve teknik çizim konusunda iyi bir bilgi ve birikime sahibim.Gerek duyduğunuz çizim ihtiyaçlarınız için yardımcı olmak istiyorum.
Esra Gücümen Peyzaj Mimarı

Esra Gücümen Peyzaj Mimarı

Peyzaj danışmanlık , peyzaj tasarım , toptan bitki satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bodrumda markalaşan firmamızı tercih etmeniz hem bizi hem sizi mutlu edecektir.
Ozan Yeşiltaş

Ozan Yeşiltaş

Hayal ettiğiniz yaşam alanını, özgün tasarım ve uygun fiyatlarımızla projelendirme aşamasından uygulama aşamasına kadar birebir ve özverili şekilde takip ediyoruz. Birlikte çalışmaktan gurur duyarım.
Odak Peyzaj Tasarım

Odak Peyzaj Tasarım

Odak Peyzaj Tasarım, yenilikçi ve özgün peyzaj mimarlarından oluşan tasarım ekibi ile teknolojinin insan ve çevre yararına kullanıldığı sürdürülebilir doğal ve kültürel peyzaj alanlarında hizmet vermektedir. Dünyadaki mesleki standartları ve yenilikleri ülkemizde uygulayabilecek, hizmet sırasında ve sonrasında müşteri memnuniyeti esas alınarak doğa ile uyumlu, görsel bakımdan zengin, fonksiyonel ve uzun ömürlü tasarımlar yaratacak sürdürülebilir peyzaj ilkeleri ile yola çıkarak daha sağlıklı
Sinan Özbay

Sinan Özbay

5 yıldır sektörde ağırlıklı olarak peyzaj uygulama alanında çalışmaktayım. Büyük ölçekli peyzaj projelerinden villa bahçelerine kadar her türlü şantiyede peyzaj mimarlığı yaptım. Proje tasarım, uygulama, bakım ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim.
Murat Han Ertuğrul

Murat Han Ertuğrul

Uzun yıllardır büyük projeler de hizmet verdim(kozyatağı kavşağı peyzaj yapım işi,tff hasan doğan milli takımlar tesisleri bunlardan bir kaçı). Kaliteli ve müşteri memnuniyetli işlere adım atacağıma inandığım için buradayım. Saygılarımla MURAT HAN ERTUĞRUL ORMAN MÜHENDİSİ
Martı Peyzaj Ve Bakım Hizmetleri

Martı Peyzaj Ve Bakım Hizmetleri

Mimarlık ve Proje Hizmetleri Proje Uygulama Hizmetleri Bitki Temini ve Satışı Bahçe Temizliği,Budama,Dikim,Söküm ,Aşılama Dış Mekan Aydınlatma Periyodik bahçe bakımı Yabani ot temizliği, Zeytin ve Mandalin Hasadı Otomatik Sulama Sistemleri Ağaç Aşılama Rulo Çim,Çim Tohumu,Gübre Zeytin ve Mandalin Hasadı Zirai İlaç Ve Zirai Mücadele
Kınalı Peyzaj Ve Modern Sulama Sistemleri

Kınalı Peyzaj Ve Modern Sulama Sistemleri

KINALI Peyzaj ve Modern Sulama Sistemleri, alanında uzman Peyzaj Mimarı, Ziraat Mühendisi ve şantiye ekiplerinden oluşan deneyimli kadrosuyla; tasarım, 3D modelleme, danışmanlık, anahtar teslim uygulama ve periyodik bakım hizmetleri vermektedir.
Mustafa Semerci

Mustafa Semerci

Projelerimizi müşterimizin talep ve istekleri doğrultusunda oluştururuz. Proje çizimlerimizi ve üç boyutlu görsellerimizle müşterimize sunumlarımızı yaparız.Son hali hakkında bilgilendirmemizi yaptıktan İşimizi en kısa zamanda hakkıyla bitirmek, bütün olası önlemleri almak, hava şartları ve bitki tür ve şartlarına bağlı olarak çalışmalarımızı yürütüp iş teslimimizi hazır hale getiririz. İş Alanlarımız; Topluma açık yeşil alanların (parklar, meydanlar, dinlenme alanları, yaya yolu ve bölgesi,
Dikey Bahçe Uzmanı

Dikey Bahçe Uzmanı

Son yıllarda yüksek trendlere ulaşan "Dikey Bahçe" tasarım ve uygulamaları konularında tüm Türkiye genelinde uzman kadromuzla hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Mimarlık Şirketleri, Peyzaj Mimarları, Belediyeler ve Özel Kuruluşlar için proje ortaklığı imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Proje bazlı ortaklık çalışmalarımız, özel çözümler ve teknik danışmanlık hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için “Dikey Bahçe Uzmanı”nı arayınız….
Cnm Peyzaj

Cnm Peyzaj

CNM PEYZAJ 2013 YILINDA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞ OLUP YAPMIŞ OLDUĞU İŞLERLE KALİTESİNİ KANITLAMIŞTIR.PROJELERİNDE VE UYGULAMALARINDA KALİTELİ VE EKONOMİK OLMAYI HEDEF İLKE EDİNMİŞTİR.
Doğa Cim Peyzaj

Doğa Cim Peyzaj

Insanlarin en iyi yerlere layik oldugu ve doganin hiçbir zaman bozulmamasi gerektigi ilkelerine dayanarak gerçeklestirilen projelerde doga-insan iliskisi hep ön planda tutulur. Firmamiz insanlarin yasamaktan keyif alacagi, bes duyusuyla hissedebilecegi, fonksiyonel, estetik,zaman içinde gelisen ve degisen dinamik yasam ortamlarini tasarlayarak onlari hayata geçirmeyi ve devamliligi saglamayi temel görev olarak üstlenmistir. Dizayn anlayisimizin farkliligi peyzaji, rengi, dokusu, kokusu ile yasa
Ak Peyzaj

Ak Peyzaj

Peyzaj bakım,uygulama ve tasarım işleri yapılır.Bir bahçenin sağlıklı gelişimi için daima bakıma ihtiyacı vardır. Bahçenizin planlanan şekilde gelişimini sürdürmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması aşamalarında her türlü destek tarafımızdan karşılanmaktadır.
Gmz Peyzaj Ve Danışmanlık

Gmz Peyzaj Ve Danışmanlık

Bir peyzaj mimari olarak işimi severek ve isteyerek yapıyorum. Bundan dolayı kaliteli ve daha planlı ilerliyor,mesleğimin hakkını vermeye çalışıyorum. Musterilerimle bire bir ilgileniyor hayallerini gerçekleştiriyorum. Her türlü proje uygulamayı keyifle yürütüyor,işime sevgimi katıyorum. Her türlü uygulama ve projeyi birlikte ve sevgimizi katarak yurutelim mi ?
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Peyzaj Mimarı Tasarım   08/11/2017

müstakil evimin bahçesinin otomatik sulaması ve peysaj işi zamanında, güzel bir işçilikle ve ekonomik bir fiyata yapıldı . çalışmalarından ve sonucundan çok memnun kaldım hacı bey ve akın beye teşekkür ederim kesinlikle bu firmayla çalışılmasını tavsiye ederim

         
Alperen Ercan
Peyzaj Mimarı Tasarım   05/04/2017

Yaklaşık 45 m2 alana çimlendirme yaptırdım. İşlerindeki özeni ve işi takip etmelerini beğendim.Tavsiye ederim.

         
Pastel Peyzaj
Peyzaj Mimarı Tasarım   08/03/2017

Eko Dekorasyon firma yetkilisi önce bizden detayları öğrendi ve bizi dinleyerek fikirlerini sundu ve çok hızlı bir şekilde istediğimiz projeyi en kısa şekilde çizdi Bahçe Düzenlemesi işini de Eko Dekorasyona yaptırmayı düşünüyoruz... Profesyonel ekip hızlı teslim.... Teşekkürler...

Peyzaj Mimarı Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz