En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama | Armut

4 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

987 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama

Düş Peyzaj

Düş Peyzaj

Peyzaj uygulama ,tasarım ve peyzaj bahçe bakımı konusunda deneyimli peyzaj mimarları kadromuzla hayellerinizdeki bahçeleri tasarlıyoruz.
Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.ihr.inş.san.tic.ltd.şti.

Ömür Çiçekçilik Tarımsal Üretim İth.ihr.inş.san.tic.ltd.şti.

1988 yılında ömür çiçekçilik tarımsal üretim olarak mağaza bazında faaliyete başladık.1994 yılında kurumsallaşarak limited şirket olduk.Faaliyetimize peyzaj ve organizasyonuda katarak misyonumuzu genişlettik. Ülkemizin birçok bölgesinden ve yurt dışından getirdiğimiz bitkilerle ihtiyaçlarınıza cevap verebilmeyi amaçlıyoruz. 28 yıllık mesleki hayatımızda bir çok alana farklılıklar kattık. Alanında uzmanlaşmış ve ihtiyaca göre 5-30 arası personelimizle hizmete devam ediyoruz. Amacımız
Florya Peyzaj Proje Danışmanlık Mimarlık Ve İnşaat

Florya Peyzaj Proje Danışmanlık Mimarlık Ve İnşaat

1-PEYZAJ PROJELENDİRME HİZMETLERİ Peyzaj Ruhsat Projesi Hazırlanması Peyzaj Avan Proje Çizimi Sert Zemin Uygulama Projesi Peyzaj Plantasyon(Bitkilendirme) Projesi Proje Uygulama Hizmetleri Sulama Projesi Aydınlatma Projesi 3 Boyutlu Proje Gösterileri. Detay Projeleri Keşif, Metraj, Teknik Rapor ve Teknik Şartnamelerin Hazırlanması 2-PEYZAJ UYGULAMA HİZMETLERİ 3- OTOMATİK SULAMA SİSTEMLERİ4-BAHÇE AYDINLATMALARI 5- DANIŞMANLIK HİZMETLERİ 6-BİTKİ SATIŞI 7- BAKIM HİZMETİ 8-YAPISAL
Ceral Peyzaj Tasarım

Ceral Peyzaj Tasarım

Türkiye nin her şehrinde Mimari Ruhsat Uygulama Projeleri, Peyzaj tasarımı, projelendirme, uygulama, 3D görselleme, peyzaj danışmanlığı verdiğimiz hizmetler arasındadır.
Piante Peyzaj Mimarlık

Piante Peyzaj Mimarlık

Piante Peyzaj & Mimarlık İstanbul ‘da 2007 yılında kurulan Peyzaj proje ve uygulama firmasıdır. Şirket bünyesinde peyzaj mimarları, mimar ve saha mühendisleri çalışmaktadır. Kurumsal inşaat şirketlerinin kentsel ölçekli konut projelerine proje ve uygulama hizmeti vermektedir.Peyzaj uygulama Hizmetleri arasında bitki temini, bitkisel uygulamalar, hazır rulo çim, hydroseeding çim uygulaması, sert peyzaj uygulamaları, yaya ve araç yolları, bitki duvarı, vertical garden, dikey bahçe uygulamaları, t
Merve  E.

Merve E.

- Peyzaj mimari - Tasarım ve uygulama projeleriniz - Bitki temini - Yesil duvar - Kaya bahçeleri - Toprak altyapısı malzemeleri ile ilgili peyzaj mimarisine dair , kaliteli ve doğru bir hizmet vermek prensibimiz.
Özel Yapı Peyzaj

Özel Yapı Peyzaj

Mevcut projelerinizi veya bizim tasarımını yapacağımız özel dış mekanlarınızı, ortak alanlarınızı,iç alanlarınızı, küçük -orta-büyük ölçek farketmeksizin, tüm donatıları ile (bitkiler,zeminler,ahşap işleri,havuzlar vb.) en güzel şekilde yapabilme kabiliyetine sahip,deneyimli ve profesyonel kadromuzla yanınızdayız.
Etkin Peyzaj-inşaat

Etkin Peyzaj-inşaat

Etkin Peyzaj – İnşaat, Ankara’da çevre tasarım ve yapı sanayi alanında faaliyet gösteren genç bir firmadır. Yerel yönetimlere, resmi-özel kurum ve firmalara yeşil alanlarının tasarım ve projelendirilmesi, tesisi, bakım ve onarımı gibi safhalarında yüklenici olarak hizmet sunan firmamız aynı zamanda yeşil alanlar için ihtiyaç duyulan bitki, tohum, bakım aletleri ve diğer sarf malzemelerinin gerek yurt içi gerekse yurt dışından temininde de tedarikçi olarak hizmet vermektedir
Esra Gücümen P.

Esra Gücümen P.

Peyzaj danışmanlık , peyzaj tasarım , toptan bitki satışı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bodrumda markalaşan firmamızı tercih etmeniz hem bizi hem sizi mutlu edecektir.
Öz A.

Öz A.

15 yıllık tecrübe ve deneyiyimizle Denge Peyzaj gerek Ankara gerekse Türkiye genelinde bir çok işi itina ve titizlikle teslim etmiştir.Firmamızın hem AĞAÇ hemde ÇİÇEK üretme seraları mevcuttur. Dışarıdan pek fazla ürün temin etmedigimizden dolayı bahçelerinizi daha ekonomik yapabilme gücüne sahibiz.Yaptıgımız bahçelerinizin ve yeşil alanlarınızın sonuna kadar arkasında,takibindeyiz.DENGE PEYZAJ ve ÇİÇEKÇİLİK olarak siz degerli misafirlerimizi seralarımıza bekliyoruz. SAYGILARIMIZLA.
Mym Peyzaj

Mym Peyzaj

Peyzaj projesi,otomatik sulama projesi avan ,uygulama projeleri,detay projeler,keşif metraj işleri,3 Boyutlu modelleme ve peyzaj uygulama hizmetleri vermekteyiz.
Bulut Ö.

Bulut Ö.

1999 yılında Mustafa Öncü tarafından kurulmuştur. Başta Zirai ilaç, tohum, gübre satışı ve tarımsal danışmanlık yapan firmamız daha sonra bünyesine aldığı mühendis ve tekniker arkadaşlarımızla birlikte 2007 yılında otomatik sulama ve peyzaj işine girmiş bulunmaktayız. Bu süreçte bazı belediyeler dahil birçok kurumsal firmadan referans ve teşekkür almış bulunmaktayız. Zirai ilaç, tohum gübre ve tarımsal danışmanlık kısmında şirket kurucumuz Sayın Mustafa Öncü yaklaşık 40 senelik deneyimiyle
Emrah A.

Emrah A.

Şahsi ve kurumsal alanlarda arazi düzenlemeleri, sulama sistemleri, çim alan tesisi, süs bitkisi temini ve dikimi, peyzaj proje, uygulama, bakım ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Korunmuş bitki ve yosunlarla yaptığımız uygulamalarla yeşili ve doğayı iç artık iç mekanlarınıza da taşıyoruz.
Özgür M.

Özgür M.

2010 yılında kurulan firmamız alanında bir çok projeye hayat vermiş kaliteli malzeme ve temiz işçiliğiyle müşteri memnuniyeti sağlamıştır. Peyzaj - Havuz - Dekorasyon -Temizlik alanlarında hizmet vermekte olan firmamız, Edirne de 20.000 m2 açık 5000 m2 kapalı alanda süs bitkisi üretimi yaparak sektöre hizmet vermektedir.
Tuğçe  D.

Tuğçe D.

2011 yılında Bartın Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünü bitirdim. Okul sonrası Corel, indesign, autocad gibi programların öğretildiği 6 aylık bir sertifika programına katılarak, grafik ve tasarım sertifikası aldım. 2013 yılından itibaren inşaat taahhüt işleri yapan bir firmada çalışmaktayım . Her türlü kamu ve özel kurum ve kuruluşlara ait proje ve uygulamalar hakkında bilgim ve deneyimim bulunmaktadır. İyi derecede Autocad, photoshop, sketchup ve microsoft bilgim vardır. C sınıfı İş Güvenli
Cem B.

Cem B.

Her türlü peyzaj projesi çizilir. Çim ekimi, ağaçlandırma, otomatik sulama gibi her türlü uygulama profesyonel ekibimiz tarafından garantili bir şekilde yapılır.
Irem A.

Irem A.

Yeşil görmeyen gözler,renk zevkinden mahrum demektir. K. ATATÜRK 1990 yılından beri hayatınızı renklendiriyoruz. Keyifle,zevkle. Dr. İrem ABAOĞLU Pey. Yük. Mim.
Dekosera Peyzaj

Dekosera Peyzaj

Peyzaj proje uygulama yanı sıra dikey bahçe uygulamalarımızla peyzaj alanında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.
Hüseyin K.

Hüseyin K.

Daha uygulanabilir, daha estetik ve daha ekonomik, peyzaj tasarım ve modelleme alanında hizmet vermekteyiz.
Merve Nur  Ö.

Merve Nur Ö.

1996 yılı Ankara doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi peyzaj mimarlığı mezunuyum. Peyzaj tasarımı, peyzaj proje Autocad çizimi, 3 boyutlu modellenmesi konularında destek alabilirsiniz.
Mertcan A.

Mertcan A.

3D Model ve Animasyon Hazırlıyorum. Peyzaj Mimarlığı, Mimarlık ve İç Mimarlık Meslek Disiplininde Hizmet Veriyorum..
Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

Miva Garden Peyzaj Tasarım Uygulama

Peyzaj Tasarım, Uygulama, Danışmanlık konularında peyzaj mimarlarının hizmet verdiği bir firmadır. Bitki ve peyzaj sonları tedariği, sulama projeleri, hazır çim, ayrıca kentsel tasarım, yapı ruhsat projeleri konusunda hizmet sunar.
Hasan A.

Hasan A.

2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümünden Mezun Oldum. Meslek hayatıma Antalya Manavgatta Bulunan Tüter Garden ltd. Şti de başlayıp 8 ay kadar burada çalıştım. 2007 yılında Trabzon da uygulama işleri yapan PMA inşaat Ltd. Şti. de teknik ofis keşif metraj ve hakedişlerin beraberinde Saha şefi Olarak 9 yıl kadar çalıştım. Şuan PTM- Proje Tasarım Merkezi nde Çalışmaktayım (2015- . ) Aşağıda yazılı olan İşlerde hizmet vermekteyim. -PEYZAJ YAPISAL VE BİTKİ
NUR E.

NUR E.

Doğaya olan özlemimiz ve ihtiyacımız bizlerde her mekanda yeşili arama arzusu yaratıyor. Peyzaj mimarları olarak iç-dış mekanların tasarım&konsept belirleme süreçlerinde doğa ve sizlerle beraber ilerliyoruz. Mekanlarınızda duyulan ihtiyaç ve eksiklikler doğrultusunda tasarım danışmanlığı ya da peyzaj planlama & uygulama hizmetleri veriyoruz. https://www.peyzajtasarimdanismani.com/
Kerem N.

Kerem N.

Isik Universitesi Peyzaj Mimarligi (4 yillik) mezunuyum. Hem kucuk hem de buyuk alanlarda projelerim mevcut. Projeye gore ucret uygulama butcesinin %10’u ile %20’si arasinda degiskenlik gosterir. Yesil alanlar dogru uygulandiginda sehir hayatinda nefes almanizi saglamakla beraber uygulanan bolgenin maddi degerini de arttirmaktadir. Bu konuda size yardimci olmaktan memnuniyet duyarim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Etem Şişman
Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama   28/05/2018

İşine sahip çıkan bir ekip. Tüm gayretleriyle işi temizce yapıp güzel sonuçlar veriyorlar. İşlerinde uzman kadro ile çalışmak oldukça güven verici. Teşekkür ediyorum,elinize sağlık.

         
Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama   08/11/2017

müstakil evimin bahçesinin otomatik sulaması ve peysaj işi zamanında, güzel bir işçilikle ve ekonomik bir fiyata yapıldı . çalışmalarından ve sonucundan çok memnun kaldım hacı bey ve akın beye teşekkür ederim kesinlikle bu firmayla çalışılmasını tavsiye ederim

Peyzaj Mimarı Tasarım ve Uygulama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz