En İyi 25 PHP Programcısı | Armut

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

389 PHP Programcısı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 PHP Programcısı

Ömer F.

Ömer F.

Bilgisayar mühendisliği bölümünden mezunum 2008 yılından beri aktif olarak yazılımın içerisindeyim php yazılım dilini kullanarak web yazılımları yapmaktayım.
If Bilişim

If Bilişim

Ankara da faaliyet gösteren kurum ve bireye özgü; yazılım, tasarım, seo, güvenlik, reklam, veri kurtarma, sunucu, domain trescili çözümleri üreten, nev-i şahsına münhasır bilişim şirketi.
Bünyamin S.

Bünyamin S.

PHP, MySQL, Laravel, Codeigniter, RestAPI, içerik yönetim sistemleri, e-ticaret sistemleri, ödeme entegrasyonları, özel projeler, android uygulama geliştirme, versiyon kontrol sistemleri(Git, SVN vb.), MVC, OOP, HTML, CSS, XML, jQuery, Ajax, Javascript, jQuery, Bootstrap, Less.
Caner D.

Caner D.

Php , mysql , jquery , ajax , css , html , sass , andriod , ios programlama dillerini biliyorum. photoshop kullarak verilen dökümanları birebir her ayrıntısına kadar web ortamına dökebilirim. proje teslim tarihine dikkat ederim. işinizde istediğiniz herşeyi eksiksiz gerceklestirebilirim.
Mustafa B.

Mustafa B.

Haber Sitesi Tasarımı, Güçlü Alt Yapı, Tamamen Site Sahibinin İnsiyatifine bırakılmış Renk ayarlama, Modul blok yapısı, Script içinden Jenerik Yazısı
Mithat G.

Mithat G.

Uzun yıllardır yazılım ile uğraşıyorum, HTML temalarınıza php yazılım yapabilirim, mysql, jquery, ajax, javascript ilede ilgileniyorum.
Ayhan E.

Ayhan E.

Hatırlayamadığım kadar küçük yaşlarımdan beri bilgisayarlar ve web teknolojileri ile ilgileniyorum, yine aynı süreden beri php üzerinde kendimi geliştiriyorum, html, css, jquery, az miktarda javascript; kullanmayı bildiğim standartlar ve teknolojiler dahilinde.
Kr Eğitim Bilişim Ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.

Kr Eğitim Bilişim Ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.

KR Eğitim Bilişim ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. Büyük ve küçük ölçekte şirketlere web tasarımı, grafik tasarım, yazılım, arama motoru optimizasyonu ve online reklam hizmeti sunar.
İhsan C.

İhsan C.

9 Yaşında başladığım web hayatına uzun yıllardır devam ediyorum. Başta smf forum üzerinde çalışmaya başlarken yıllar geçtikçe kendi yazılımlarımı üretmeye başlamış oldum. Gün geçtikçe bilgilerime bilgi katmaya büyük bir hızla devam ediyorum. Yazılım benim için hobiden çok bir yaşam haline gelmiş durumda. Ayrıca yazılımı sevmemde ki en büyük etkenlerden biri de , bir insana bir konuyu 1 defa anlatırsınız 1000 farklı algılama şekli vardır bu durumda anlaşmazlıklar çıkabilir ancak bir sisteme 1 de
İsmail Ç.

İsmail Ç.

Bursa/İnegöl de oturuyorum, 1.5 yıldır php alt yapısı ile projeler geliştiriyorum , PDO ve OOP kodlama yapısı kullanıyorum. Büyük çaplı projelerde PHP Framework ü olarak Laravel ile çalışıyorum.Yaptığım işlerde css3/html5/javascript dillerinde destekte de bulunuyorum.
Fuat M.

Fuat M.

2007 ten beri PHP konusunda çalışmaktayız. Ekibimiz ile PHP tabanlı yazılımları geliştirmekteyiz. Yaptığımız bir çok PHP tabanlı yazılım müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yöneliktir. PHP tabanlı Web sitesi PHP tabanlı özel yazılım
Murat D.

Murat D.

Themeforest veya Hazır HTML temalarınızı php yazılım ile dinamik hale getirebilir veya dilediğiniz bir yazılımı php olarak yapabilirim.
Necmettin B.

Necmettin B.

25 yıl şahsen, 10 yıldır bilfiil şirketler için kod yazarım. Son yıllarda ağırlıklı olarak PHP-MySQL kullanıyorum. Çok sayıda firmaya çok sayıda proje geliştirdim. Tek başıma çalıştığım projeler olduğu gibi yazılım ekibi yönettiğim de oldu. Tecrübeli, her türlü sorunu hızlı çözebilen ve hızlı iş çıkaran birini arıyorsanız, o kişi benim.
İbrahim T.

İbrahim T.

Yaklaşık 10 Yıldır İnternet Teknolojileri Alanında birçok çalışmalarım oldu. Halen Araştırmaya ,çalışmaya ve üretmeye devam etmekteyim.PHP Programlama dilini ve MySQLVeritabanı alt yapısını kullanarak projeler üretmekteyim.
Ahmet B.

Ahmet B.

5 Yıldır PHP konusunda uzmanlaşmış ve iyi derece php bilen birisiyim. Her türlü web yazılımı yapabilirim.
Çağlar Ç.

Çağlar Ç.

Yaklaşık 6 sene önce hobi amaçlı başlayıp şuanda mesleğim haline getirmiş bulunmaktayım. Gizli referanslarım için benimle iletişime geçiniz.
Onur A.

Onur A.

Bilişim sistemleri mühendisiyim. Banka,değerleme birimleri, meslek odaları ve kamuya iş yapan bir firmada halen çalışmaktayım arta kalan zamanlarda freelance çalışmaktayım.
Twopulse Yazılım

Twopulse Yazılım

Twopulse olarak biz, 2005 yılından beri müşterilerine yüksek kalitede web tasarım ve geliştirme çözümleri sunmaktayız. Web tasarım ve geliştirme süreçleri çok iyi analiz eden, anlayan, alanlarında uzman, yüksek motivasyona sahip, her seferinde müşteri beklentilerini aşmayı hedefleyen ekibimizle, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde ve en uygun fiyatlarla cevap vermek amacındayız.
Sinan H.

Sinan H.

Sizin için Html5, Css3, Php&MySql, Photoshop ile Arayüz Tasarımı ve Css Dökümü, E-Ticaret Yazılımları, Kurumsal veya Kişisel Web Yazılımları Oluşturabilirim. Çalışmalarını Yaptığım Kişi ve Kurumlar En İyi Referansımdır. Yaklaşık 4 Yıldır Web Yazılımı, Tasarımı ve Türevleriyle İlgilenmekteyim. Saygılarımla
Ulaş T.

Ulaş T.

8 Yıldır bilişim sektöründeyim. İlk 3 yıl donanım son 5 yıldır da Web Yazılım üzerine çalışıyorum. CodeIgniter framework ile projeler geliştirdim. jQuery CSS3 ve HTML5 bilgim yeteri kadar iyidir. Online ön muhasebe yazılımı geliştirdim. Günlük olarak online emlak kiralama sistemi geliştirdim (Kredi kartı ödemeli). Online avukat müvekkil takip sistemi geliştirdim. Online Servis takip sistemi geliştirdim (Araç Tamir Bakım Kontrol). Online Teknik Servis takip sistemi geliştirdim (Arızalı
Aekod

Aekod

Web Tasarım sektöründe Eskişehir ve tüm Türkiye deki firmalara kurumsal bir görünüme sahip, katma değeri yüksek, güvenli, hızlı ve uzun süre verim alınabilecek web tasarım projeleri üretmek gayreti içerisindeyiz. Dijital ortamda firmanızı doğru temsil etmek istiyorsanız, tasarım ve görsellik işin en önemli kısımlarındandır, bu sebeple tasarım konusunu amatör ellere bırakamazsınız. Çünkü internet siteniz web dünyasında sürekli müşteri bulabileceğiniz kartvizitinizdir. Bu yüzden firmalar internet
Erhan K.

Erhan K.

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatı ve her referans bir alın akıdır. Yaptığım her kötü iş alnıma vurulmuş kara bir lekedir felsefesiyle web yazılımı yolunda kendimi geliştirerek ilerliyorum. Peki hangi dilleri kullanıyorum? -> Php -> Css3 -> HTML5 -> Javascript -> Jquery ( dil değil kütüphane :) ) Peki neler yaparım. Bazen kendim tasarlar kendim yazarım. Psd nizi yazılıma dökerim. Kurallarım vardır benim w3 umu gibi :) Yazılımım SEO uyumlu olmalı. Sistemi kasmamalı. Trafiğinize y
Eren Ş.

Eren Ş.

Php programlama üzerine bir çok referans yazılım geliştirmiş olup bugün hala çukurova holding renault vb yerlerde yazılımlarım kullanılmaktadır.
Abdullah E.

Abdullah E.

2006 yılından bu yana sürekli web alanında kendimi geliştirdim. asp, php, js, jquery, html, css teknolojilerine hakimim.
Gökhan C.

Gökhan C.

Sıfırdan php ile kodlama ve daha önce kodlanmış sistemlerde hata düzeltme özellik ekleme işleriniz yapılır
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Turgay Sirkeci
PHP Programcısı   26/07/2018

Gerçekten işinde çok başarılı bir arkadaşımız, kendisine verilen işi sabırlı ve detaylı bir şekilde hatasız yaparak teslim etti.Ayrıca çok saygılı ve efendi bir arkadaşımız , kesinlikle tavsiye ederim , ben kendisinden çok memnun kaldım , çalışmaya devam edeceğiz inşallah

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz