En İyi 25 PHP Programcısı - Armut

En İyi 25 PHP Programcısı

4 PHP Programcısı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

384 PHP Programcısı teklif vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Serkan Erdinç

Serkan Erdinç

2007 yılından bu zamana kadar web programlama ile uğraşmaktayım. Yaptığım projeler yönetilebilir kontrol edilebilir,güncellenebilir,çok hızlı değiştirilebilir projelerdir. Ayrıca Raporlama bölümü isteğe göre hazırlanabilir.
Ulaş Tarakçı

Ulaş Tarakçı

8 Yıldır bilişim sektöründeyim. İlk 3 yıl donanım son 5 yıldır da Web Yazılım üzerine çalışıyorum. CodeIgniter framework ile projeler geliştirdim. jQuery CSS3 ve HTML5 bilgim yeteri kadar iyidir. Online ön muhasebe yazılımı geliştirdim. Günlük olarak online emlak kiralama sistemi geliştirdim (Kredi kartı ödemeli). Online avukat müvekkil takip sistemi geliştirdim. Online Servis takip sistemi geliştirdim (Araç Tamir Bakım Kontrol). Online Teknik Servis takip sistemi geliştirdim (Arızalı
Ihsan Cunedioglu

Ihsan Cunedioglu

9 Yaşında başladığım web hayatına uzun yıllardır devam ediyorum. Başta smf forum üzerinde çalışmaya başlarken yıllar geçtikçe kendi yazılımlarımı üretmeye başlamış oldum. Gün geçtikçe bilgilerime bilgi katmaya büyük bir hızla devam ediyorum. Yazılım benim için hobiden çok bir yaşam haline gelmiş durumda. Ayrıca yazılımı sevmemde ki en büyük etkenlerden biri de , bir insana bir konuyu 1 defa anlatırsınız 1000 farklı algılama şekli vardır bu durumda anlaşmazlıklar çıkabilir ancak bir sisteme 1 de
Kıvanç İnci

Kıvanç İnci

— Hakkında 6 yıllık aktif bilgisayar teknik servis çalışanı olan biri olarak bilgisayarlar yazımlarla ilgili her alanda destek verebilirim.Ayrıca ingilizce seviyem de iyi olmakla beraber teknik ingilizce de de oldukça başarılıyım.Evli ve 2 çocuk babasıyım — Referanslar www.kalezab71.com Kırıkkale Zabıta Müdürlüğü ceza otomasyonu Yahşihan Belediyesi İmar Otomasyonu ve çeşitli web sayfaları The Role of Potential Competition in Industrial Organization (Ekonomi Makalesi İngilizce-Türkçe Ç
Murat Duran

Murat Duran

Themeforest veya Hazır HTML temalarınızı php yazılım ile dinamik hale getirebilir veya dilediğiniz bir yazılımı php olarak yapabilirim.
Necmettin Begiter

Necmettin Begiter

25 yıl şahsen, 10 yıldır bilfiil şirketler için kod yazarım. Son yıllarda ağırlıklı olarak PHP-MySQL kullanıyorum. Çok sayıda firmaya çok sayıda proje geliştirdim. Tek başıma çalıştığım projeler olduğu gibi yazılım ekibi yönettiğim de oldu. Tecrübeli, her türlü sorunu hızlı çözebilen ve hızlı iş çıkaran birini arıyorsanız, o kişi benim.
Mücahit Topal

Mücahit Topal

Php/Html Sitesi Yapılır, Php/Html Düzenlenir, Admin Paneli Yapılır, Html Üzerine Php Giydirilir. Üstelik Çok Cazip Fiyatlara - Farkımız Kalitemiz -
Alpay Güneş

Alpay Güneş

Php, MySQL ,Flash ,AS3 , jquery ile ihtiyacınıza uygun web uygulamaları hazırlayabilirim. İstediğiniz şablona 100% sadık kalarak sitenizi dinamik bir yapıda teslim ederim. hayalinizdeki web uygulamasını yada siteyi farklı web teknolojilerini kullanarak işlevsel halde teslim ederim. Web tabanlı yazılım ihtiyaçlarınızı belirlemenizde yardımcı olup çözüme en kısa zamanda ve en düşük maliyette ulaşmanızı sağlarım.
Sercan Dağlı

Sercan Dağlı

Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisiyim. Web programlama ( PHP,Mysql,jQuery,Ajax,JavaScript,CakePHP) ile ilgileniyorum
Mustafa Bayazıt

Mustafa Bayazıt

Haber Sitesi Tasarımı, Güçlü Alt Yapı, Tamamen Site Sahibinin İnsiyatifine bırakılmış Renk ayarlama, Modul blok yapısı, Script içinden Jenerik Yazısı
Erhan Koyuncu

Erhan Koyuncu

Yaptıklarım yapacaklarımın teminatı ve her referans bir alın akıdır. Yaptığım her kötü iş alnıma vurulmuş kara bir lekedir felsefesiyle web yazılımı yolunda kendimi geliştirerek ilerliyorum. Peki hangi dilleri kullanıyorum? -> Php -> Css3 -> HTML5 -> Javascript -> Jquery ( dil değil kütüphane :) ) Peki neler yaparım. Bazen kendim tasarlar kendim yazarım. Psd nizi yazılıma dökerim. Kurallarım vardır benim w3 umu gibi :) Yazılımım SEO uyumlu olmalı. Sistemi kasmamalı. Trafiğinize y
İsmail Çakır

İsmail Çakır

Bursa/İnegöl de oturuyorum, 1.5 yıldır php alt yapısı ile projeler geliştiriyorum , PDO ve OOP kodlama yapısı kullanıyorum. Büyük çaplı projelerde PHP Framework ü olarak Laravel ile çalışıyorum.Yaptığım işlerde css3/html5/javascript dillerinde destekte de bulunuyorum.
Hüseyin Küçük

Hüseyin Küçük

Şuan bir Yazılım Firmasında Yazılım Uzmanıyım. Reklam Fabrikası Firmasında 2 Yıl 8 Ay Yazılım Uzmanı olarak çalıştım. Ege Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığında Yazılım Uzmanı olarak 2 Yıl çalıştım. Bazı Referanslarım: 1. http: www.ege.edu.tr 2. http: bayi.vespero.com 3. http: ifmezun.com buddy_link 4. http: isletme.deu.edu.tr 5. http: www.wyndhamizmir.com 6. http: www.vespero.com.tr 7. http: altinyunus.com.tr 8. http: bintur.com.tr 9. http: kisikkoy.com.tr 10. h
Kemal Aydın

Kemal Aydın

2006 Yılından beri yazılım sektöründe kendimi geliştirmekteyim. Bir çok projede yazılım sorumlusu olarak görev almakla beraber bir çok firmanında freelance olarak işini yaptım
Oktay Kopcak

Oktay Kopcak

5 yıldır bu işi yapıyorum, size güven sağlayacak referanslar sunabilirim. Her türlü projeleriniz en kısa sürede, en iyi şekilde teslim edilir.
Berkant Ulaş Ünal

Berkant Ulaş Ünal

5 senedir içinde bulunduğum yazılım sektöründen aldığım deneyim ile isteğinizi en kısa sürede karşılamak için elimden geleni yapacağım.
Fuat Mercan

Fuat Mercan

2007 ten beri PHP konusunda çalışmaktayız. Ekibimiz ile PHP tabanlı yazılımları geliştirmekteyiz. Yaptığımız bir çok PHP tabanlı yazılım müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve kurumsal kimliğini zenginleştirmeye yöneliktir. PHP tabanlı Web sitesi PHP tabanlı özel yazılım
Ahmet B.

Ahmet B.

5 Yıldır PHP konusunda uzmanlaşmış ve iyi derece php bilen birisiyim. Her türlü web yazılımı yapabilirim.
Seonat

Seonat

Web tasarım ve Programlama , Php,asp,html5, Grafik ve Logo tasarımı, Kartvizit Banner, Katalog ve Katalog fotoğraf çekimi , Seo çalışması ve Stüdyo Fotoğraf çekimi.
Salih Zeyhan

Salih Zeyhan

2003 Yılından bu yana web tabanlı yazılımlar geliştiriyorum. Daha çok php ile yaptığım çalışmalarım internet siteleri, e ticaret siteleri ve şirket içi web tabanlı yazılımlardır.
Asilweb

Asilweb

İnternet stratejilerinin planlanması ve uygulanması konularında müşterilerinin internet alanındaki sağ kolu olarak çalışmaktadır. Genelde e-ticaret, içerik yönetimi ve web uygulamalarının geliştirilmesi gibi A dan Z ye internet hizmetleri sunmakta olup, müşterilerinin internet dünyasıyla bağlantısını sağlama fonksiyonunu gerçekleştirmektedir.
Sinan Hoçur

Sinan Hoçur

Sizin için Html5, Css3, Php&MySql, Photoshop ile Arayüz Tasarımı ve Css Dökümü, E-Ticaret Yazılımları, Kurumsal veya Kişisel Web Yazılımları Oluşturabilirim. Çalışmalarını Yaptığım Kişi ve Kurumlar En İyi Referansımdır. Yaklaşık 4 Yıldır Web Yazılımı, Tasarımı ve Türevleriyle İlgilenmekteyim. Saygılarımla
Kr Eğitim Bilişim Ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.

Kr Eğitim Bilişim Ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.

KR Eğitim Bilişim ve Yayıncılık Tic. Ltd. Şti. Büyük ve küçük ölçekte şirketlere web tasarımı, grafik tasarım, yazılım, arama motoru optimizasyonu ve online reklam hizmeti sunar.
Mustafa Batmaz

Mustafa Batmaz

Php Laravel ile kendi blog sitem ve kurumsal bir web sitesi(burokent.com) yaptım. Ayrıca Symfony çalışmamda github hesabımda mevcuttur.
Adnan Bilaç

Adnan Bilaç

2010 yılından beri web programlama ile uğraşıyorum. Projelerimi Php ve jQuery kullanarak daha detaylı ve dinamik hale getiriyorum. Dilerseniz Framework ile özel projeler geliştirebilirim. Kullandığım Frameworklar Laravel ve CodeIgniter. Symfony hakkında fazla deneyimim yok. Dilerseniz sitenizin güvenliği hakkında detaylı rapor sunabilir, yada sitenizi sınayabilirim. Oluşabilecek muhtemel açıkları güncelleyebilir ve kapatabilirim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Faruk Gürbüz
PHP Programcısı   27/08/2017

Mükemmel hizmet. Tüm istekler karşılandı ve verilen tüm sözler zamanında teslim edildi. Teşekkürler Burak Yücesoy...

         
Çağrı Güngör
PHP Programcısı   02/04/2017

İş bitirici birisi. Tecrübesli ve yenilikleri takip eden biri. İş verirken korkmayın. Sıkıbtısız temiz ve hızlı. Yazılımcıların çoğunda olan rahatlık yok gayet disiplinli biri mahir bey.

         
Fatih Altindis
PHP Programcısı   23/03/2017

Mahir bey öncelikle işinin ehli.Titiz ve farklı problemlere farklı çözümler üretiyor.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.İşinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   15/03/2017

Kendisi istediğim işi en iyi şekilde yapmak için elinden geleni yaptı ve istediğim gibi de oldu ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

         
Hasan DÖNDAŞ
PHP Programcısı   10/03/2017

Mahir Bey işimizi çok hızlı bir şekilde yaptığı ve işlemi gerçekleştirdikten sonra desteği ve anlatımı konusundada yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

PHP Programcısı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz