En İyi 25 Pilates Özel Ders Öğretmeni | Armut

4 Pilates Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

912 Pilates Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Pilates Özel Ders Öğretmeni

Gülşah Ş.

Gülşah Ş.

Mat pilates,Hamile pilatesi ve eklem ağrılarına yönelik çalışma.Kilo verme ya da bölgesel egzersizler ile 1 saatlik seanslar.
Cansu A.

Cansu A.

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu bir antrenör ve çok değerli hocalardan gerekli eğitimlerimi almış bir pilates eğitmeniyim. Eğitim bilgilerim aşağıdaki gibidir: - Balanced Body University (Mat Pilates 1. ve 2. Modül) -Balanced Body University (Reformer 1. ve 2. Modül) - Türkiye Cimnastik Federasyonu Pilates Antrenörü (Mat Pilates 1. Kademe / Reformer 1. Kademe) -Balanced Body University – Anatomy - Seratonin Akademi – Omurga Fonksiyonel Anatomisi ve Hastalıklar
Müge  B.

Müge B.

Spor, hayatınızın değişmez bir parçası haline gereken; yemek, içmek, uyumak kadar gerekli bir eylemdir. Hem ruh, hem de beden sağlığı için. Spor "sadece" antomik bilgilerden oluşamayacak kadar da kallavi bir alandır. Bundan yola çıkarak, spor eğitimim dışında, hem spor psikoloğundan hem de diyetisyenden eğitim almış biri olarak öğrencilerimle, oldukça hızlı, kalıcı işler başardığımızı belirtmekten gerçekten mutluluk duyuyorum. Derslerin zor geçtiği zamanlarda dahi, başka kimseden de benim
Büşra Ç.

Büşra Ç.

Merhabalar ben Fizyoterapist Büşra Çiçek, bi fizik tedavi merkezinde ortopedik rehabilitasyon, sporcu yaralanmaları alanında 8 ay iş tecrübem oldu. Daha sonra Pilates ile ilgili çeşitli kurslara giderek Pilates eğitmenliği yapmaya başladım. Bel fıtığı, boyun fıtığı, skolyoz, kifoz, sporcu yaralanması üzerine hastaya özel program oluşturarak ders verebilirim .
Clam Pilates

Clam Pilates

2002 İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon okulu mezunuzum.15 yıllık Fizyoterapistim.2015 yılından beri APPI(AVUSTRALYA FİZYOTERAPİ VE PİLATES ENSTİTÜSÜ)IN Londra ve İsviçreden gelen hocalarından modifiye pilates,aletli pilates ve hamile pilatesi eğitimini aldım ve uygulatıyorum.Bir fizyoterapist ile pilates yaparak farkı görecek ve uzman elinde olduğunuz için mutlu olacaksınız.Ayrıca çok daha çabuk,etkili ve hızlı sıkılaşacak,fit olacaksınız hem de ağrınız olmadan. Hadi durmayı
Mehtap  A.

Mehtap A.

Spor hayatıma Güneş Sigorta Spor Kulübü Alt yapısında profesyonel voleybol oyuncusu olarak başladım. Okul yıllarımda 5 sene halk oyunları ve kısa bir süre baleyle ilgilendim. Spora olan ilgim nedeniyle 5 yıl çeşitli spor kulubü ve otellerde Fitness Antrenörü olarak devam ettim. Pilatesin hem fiziksel hem ruhsal sağlığımıza olan katkılarını fark ettikten sonra kapsamlı pilates eğitimi almaya karar verdim. Dünyanın en çok tercih edilen Pilates metotlarından olan BASI PILATES in Kapsamlı Eğitmen
Naciye K.

Naciye K.

Uluslararası pilates federasyonundan pilates eğitmenlik sertifikasına sahibim.Ağrılarınızdan kurtulmak,daha sağlıklı bir omurgaya sahip olmak ve bununla birlikte daha fit bir görüntü edinmek için benimle iletişime gecebilirsiniz. Sadece bayanlara özel ders veriyorum.
Leyla K.

Leyla K.

10 yıl gibi bir süredir, pilates eğitimi vermekteyiz. Türkiye Cimnastik Federasyonundan Antrenörlük belgesine sahibim. Kendime ait özel spor salonunda, birebir veya grup halinde mat pilates eğitimi veriyorum. Sizde profesyonellerden eğitim almak isterseniz beni arayın.
Hande Sena Ş.

Hande Sena Ş.

Gazi Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunuyum. Jimnastik geçmişim var. Türkiye Jimnastik Federasyonu onaylı 1. Kademe Fundamental, Mat ve Reformer Pilates Eğitimim mevcut. Öğrencilerime bir standardın dışında fizyoterapi bilgilerim doğrultusunda nitelikli bir değerlendirmeyle bireye özel bir ders programı hazırlayıp, uygulamayı tercih ederim.
Ecem S.

Ecem S.

İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük bölümü mezunuyum. 2013 yılında başladığım bu yolda 2014 yılından beri sizlere pilates alanında yardımcı olmaktayım. Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Balanced Body Education den eğitimler aldım. Daha sağlıklı ve fit bir vücut için bütün tecrübemle sizlere yardımcı olmak için burdayım.
Pervin T.

Pervin T.

Pilates mat ve pilates reformer eğitimi aldım. Birebir ilgilenerek postüral analizinizi yapıp size uygun ders ve seans belirleyelim. Çünkü pilates grup olarak değil de, birebir yapılırsa daha iyi ve sağlıklı sonuçlar elde edilir.
Gaia Home P.

Gaia Home P.

Https://www.instagram.com/gaiahomepilates Merhabalar, ismim Ceren. Reformer, Cadillac & Mat ve Hamile Pilatesi eğitmeniyim. Nişantaşı ndaki alanımda aletli özel pilates dersleri veriyorum. Pilatesin 6 ana prensibi olan; •Kontrol •Nefes •Merkezleme •Akıcılık •Keskinlik •Konsantrasyon ilkelerine bağlı kalarak oluşturduğum derslerimde üyelerin ihtiyaçlarına ve vücut yapılarına yönelik bireysel programlar geliştiriyorum. Her eğitmen derslerine kendi rengini katar. Ben de derslerimde n
Çiğdem  K.

Çiğdem K.

BAPS Academy eğitimli Özel Reformer Pilates - Mat dersi ve fonksiyonel antreman dersleri verilmektedir. İnstagram hesabı : firstepstudioatasehir Ücretsiz deneme dersi ile studyoyu görebilir ihtiyacınız olanı beraber planlayabiliriz.
Pelin D.

Pelin D.

EĞİTİM BİLGİLERİM Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu İstanbul Üniversitesi Pedagojik Formasyon Fitnesstürk-Mat1, Mat2, Reformer1, Reformer2 Eğitimleri Serotonin Akademi-Omurga Anatomisi ve Omurga Hastalıkları Eğitimi İŞ TECRÜBELERİM Kozyatağı MoveIt Pilates Studio- Reformer Eğitmeni (1.5 Yıl) Kozyatağı Master of Pilates Studio- Reformer Eğitmeni(2,5 Yıl) Önceki iş bilgilerimden edindiğim tecrübelerimle birlikte reformer vs fonksionel antrenman yaptırıyorum. B
Nur Ç.

Nur Ç.

"10 derste farkı hissedecek, 20 derste farkı görecek, 30 derste ise farklı bir bedene sahip olacaksınız" JOSEPH PİLATES
Hasan Fuat H.

Hasan Fuat H.

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunuyum. 1995 yılında üniversiteye başlamamla beraber özellikle matematik ve geometri başta olmak üzere tüm sayısal derslerde özel ders vermeye ve bir üniversiteye hazırlık dergisi olan Ay-Test te çalışmaya başladım. Bu 2010 yılına kadar devam etti. Sonrasında bir değişiklik yapmaya karar verdim ve 2000 yılında hobi olarak başladığım fitness/vücut geliştirme alanında personal trainer olarak hizmet vermeye başladım. Sonrasında buna pila
Chi Pilates S.

Chi Pilates S.

Butik bir stüdyo olan işletmemizde kişiye özel programlar yapmaktayız. Vücut ve postür analizlerinizi yaptıktan sonra, size uygun şekilde egzersizlere başlıyoruz. Bu analizleri her ay takip ediyor ve gelişiminizi bilimsel veriler ile destekliyoruz.
Fzt.çağla Ü.

Fzt.çağla Ü.

Fizyoterapist olarak fibromiyalji, bel fıtığı, bel ağrısı,boyun fıtığı, skolyoz ve diğer postural bozukluklar gibi bir çok sağlık problemleriniz için klinik pilates yada daha sağlıklı ve formda bir beden için pilates ve reformer hizmeti ,anne adaylarımız içinde hamile pilatesi hizmeti vermekteyim.
Demet Y.

Demet Y.

2011 yılından beri Eğitmenlik yapıyorum Uluslararası Egitmenlik Sertifikalara sahibim Personal Training TRX Workout , Bosu Cardio Mat Pilates Ve Pilates Reformer (Aletli) dersleri vermekteyim Kişinin ihtiyaçlarına uygun (kilo verme ,sıkılaşma,fit görünüm .) ve rahatsızlılar (bel problemleri ,diz problemleri,skolyoz,kifoz .) ile ilgili ders programı oluşturabiliriz
Seza B.

Seza B.

BASI Pilates full sertifikalı eğitmenim. Türkçe veya İngilizce evinizde veya ev stüdyomda özel veya 2-3 kişilik gruplara mat Pilates dersleri veriyorum. Aletli Pilates isteyenlerle Levent veya Teşvikiye de bir stüdyoda çalışabilirim.
Alla B.

Alla B.

Deneyimli yabancı hocadan Reformer Pilates , mat pilates, fonksiyonel antrenman için ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz. Instagram:allabekhteryeva D.m. Tel: istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Ümraniye/Şerifali/Tatlısu mah.
Burcu D.

Burcu D.

Merhaba Ben Burcu Dündar. 1979 doğumluyum. Chicago Newport Universitesinden 2004 yılında İşletme Bölümünden mezun oldum.5 senedir pilates yapıyorum.Kocaeli Üniversitesinden, Hacettepe Üniversitesi Spor Akademisinden birincilikle mezun olan Gizem Özcan tarafından uluslararası geçerliliği olan mat ve reformer eğitimi aldım.Eş zamanlı olarak Urban Health Pilates’ten reformer eğitimim var. Aynı zamanda Başkent Üniversitesinden Yaşam Koçluğu eğitimi aldım. Kendi stüdyomda özel ve grup dersleri ve
For Angels Fıt Club

For Angels Fıt Club

2015 yılından itibaren bayanlara özel hizmet veren butik spor salonuyuz. Salonumuz Reformer Pilates, Zumba, Mat Pilates, Yoga, Kangoo Jumps grup ve özel ders seçenekleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca diyetisyen hizmetimiz de mevcuttur.
Dilara T.

Dilara T.

Boyun fıtığı, bel fıtığı, iltihaplı omurga romatizması, skolyoz, hamile pilatesi, çocuk pilatesi. Bedenini sev, vücuduna yatırım yap. Öncelik sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir postür. Kendini değiştir ve geliştir istediğin vücuda ulaşmayı beraber başarabiliriz. Sağlıkla ve fit kalın.
Serap Ü.

Serap Ü.

Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans Bölümünden mezun oldum. Fitnessturk ten Uluslararası geçerliliği olan The Pilates Coach Mat ve Reformer sertifikalarımı aldım. Seratonin Akademi Skolyoz Tedavisi Eğitimi belgesi aldım. Yaklaşık on senedir Pilates Eğitmenliği yapıyorum. Gelin bedeninizi farkedin, kazanacağınız esneklik ve gücün rahatlığını doyasıya yaşayın.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ahsen Buyukbudak
Pilates Özel Ders   08/06/2019

Kendisi çok ilgiliydi fiyat konusunda da çok yardımcı oldu. Ben işten çıkmak zorunda kaldığım için hizmet alımını iptal etmek zorunda kaldım.

         
Aynur Tepeyurt
Pilates Özel Ders   19/05/2019

Reformer pilates dersleri en sevdiğim, bayanlara özel olmasi da ortamda rahat etmemizi sağlıyor. Hocaninda pozitif enerjisi ve motivasyonuyla sonuç gerçekten mükemmel. Gitmek isteyenlere tavsiyemdir kendinize bir iyilik yapın ve pilatese başlayın👍

         
Fethiye Etyemez
Pilates Özel Ders   11/05/2019

Kendisi bana sporu sevdiren kişidir. Pozitif kişiliği hoş sohbetiyle bir hoca değil arkadaş gibidir.Kesinlikle tavsiye ediyorum

         
Zuhal Kaya
Pilates Özel Ders   08/05/2019

Pilatesi bana sevdiren ve işinin hakkını veren güleryüzlü Mehtap hocam, sıkılaşmamda, dik durmamda ve sırt ağrılarımın geçmesinde en büyük etkendir. Pilatesi hala yapmıyorsanız ve kendinize bahaneler üretiyorsanız demek ki Mehtap hoca ile tanışmamışsınız.

         
Buse Burdurlu
Pilates Özel Ders   28/04/2019

Burcu Hoca ile ders yapmak çoook keyifli. Stüdyosu çok temiz ve donanımlı. Ayrıca dersleri asla durağan değil, derste sürekli yeni hareketler yapıyorsunuz. Böylece ders daha da eğlenceli oluyor.

         
Tülin Aykan
Pilates Özel Ders   28/02/2019

Gülşah hocayla çalışmak çok zevkli.Ağrılarım çok hafifledi ihtiyaca yönelik çalışıyor kendisine ve emeklerine çok teşekkür ederim.

         
Gültekin Tanrıverdi
Pilates Özel Ders   23/02/2019

Kesinlikle çok doğru bir tercih yapmışım. Tuba hoca çok iyi bir eğitmen olmasının dışında çok mükemmel bir insan. Onunla reformer pilates yapıyor olmaktan ve onu tanımış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim Tuba hoca 😊

         
Mm Mm
Pilates Özel Ders   09/02/2019

Ece hanımı tanıdığıma çok mutlu oldum.dersler süper,bazen 1,5 yaşındaki oğlumla beraber ders yapıyoruz iletişim çok iyi .derslere devam....

Pilates Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz