En İyi 25 Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu | Armut

4 Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.220 Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu

Irmak Bahar P.

Irmak Bahar P.

Lisans eğitimim Psikoloji ve Çocuk Gelişimi&Eğitimi üzerinedir.Yuksek lisans egitimim Klinik Psikoloji uzerinedir.Bunun yanında Montessori Yaklaşımı,Öğrenme Güçlüğü,Dil ve Konuşma Terapisi,Yaratıcı Drama,Ergen Psikolojisi,Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Madde Bağımlılığı ile Mücadele,Üstün Zekalılar eğitimlerini başarı ile bitirdim.
Bedirhan A.

Bedirhan A.

Bireysel psikolojik danışma, bağımlılık danışmanlığı, mesleki rehberlik ve kariyer danışmanlığı konularında hizmet vermekteyim.
Öykü Ö.

Öykü Ö.

Alanda 17 yıllık deneyim sahibi bir uzmanım. Mesleğimizin duayen hocalarından almış olduğum eğitimler ile profesyonel v e etik çalışma prensiplerime bağlı bir şekilde hizmet vermekteyim. Çalışmalarımda bilişsel davranışçı terapiler, sanat terapileri, kabul ve adanmışlık terapisi, psikodrama ve oyun terapisi tekniklerini titizlikle kullanmaktayım. Kişiye ve yaşadığı probleme özel kişi-odaklı teknikler kullanmaktayım. Benden alacağınız psikolojik destek hizmetlerinin şimdiye kadar deneyimledikler
Recep D.

Recep D.

Lisans Eğitimi: Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik.(2012~2016) -Çocuk Değerlendirme Testleri Uyğulayıcı Sertifikası (İzmir Psikoaktif)(2016) -Ankara Vektörel Bilişim Evlilik ve Aile Danışmanlığı (450 saat)(2017) -Rehberlik Danışma Merkezi Subayı olarak Hakkari askerlik görevi (2018)
Dilek C.

Dilek C.

20 Kasım 1988, İstanbul doğumluyum. Yeditepe Uluslararası Finans bölümünü burslu okuyup onur derecesiyle mezun olduktan sonra 4 yıl finans sektöründe çalıştım fakat daha sonra kendi içsel yolculuğum sırasında "özümü gerçekleştirebilme yolumun" bu olmadığını farkedip o zamana kadar süregitmiş olan illüzyona bir son verip Kendi İstediğim Hayatı tek tek İnşa etmeye başladım. Eğitimler; ST. Celement University - Kuantum Düşünce Teknikleri Chi Enerjisi aktivasyonu ve yönlendirmesi Vipassana Med
Adil Emin Ö.

Adil Emin Ö.

Eğer, hemen siz de konuyla alakalı olarak profesyonel bir yardım almak veya aklınızdaki soruları sormak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sanem  D.

Sanem D.

Uluslararası akreditasyonu olan Livcon Learning Center dan aldığım Yaşam Koçluğu ve NLP sertifikalarım ile 2 yıldır profesyonel olarak bu alanlarda çalışmaktayım. Bireysel seansların yanı sıra oluşturulduğunuz gruplara NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimleri vermekteyim.
Sabri S.

Sabri S.

Kaygı bozuklukları (Sosyal Fobi, Panik Atak, Obsesif kompulsif bozukluk,Yeme bozuklukları, Sınav Kaygısı) ve Depresyonun psikoterapi ile tedavisi konusunda çalışmaktayım. İnternet bağımlılığı ve diğer öğrenci-öğrenme probleminin(Başarısızlık, öfke, sınav kaygısı, arkadaş problemleri gibi) tanılaması ve tedavisi yapılmaktadır.
Rengin Y.

Rengin Y.

Öğrenci koçu ve rehber öğretmen Rengin YAZICI BEŞLİ Yozgat doğumludur.Lisans eğitimini Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi nde tamamladıktan sonra çeşitli kurumlarda psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak çalıştı ve çalışmaya devam ediyor.Sola Unitas ICF Onaylı Yaşam Koçluğu Eğitimi ni de tamamladıktan sonra öğrenci koçluğu alanına yoğunlaşarak ergen psikolojisi, sınav kaygısı, çocuk-ebeveyn iletişimi alanlarında öğrenci ve ailelerine destek olmaya devam etmektedir.
Tuncay  G.

Tuncay G.

KARSIN EN UCUZ PSIKOLOGU_ KARSIN EN UCUZ ÇOCUK PEDAGOGU- KARSIN EN UCUZ EVLILIK TERAPISTI TUNCAY GÜLEN.
Melike Ü.

Melike Ü.

İstanbul Naisa psikoloji merkezinde aile terapisi , cinsel terapi , ergen ve çocuk terapisi eğitimi aldım. 1 yıl İstanbul’da çift terapisi ve bireysel terapi yaptım . İlkokul için yeterli hazırbulunuşluk düzeyini ölçümlemek üzere metrapolitan test eğitimi aldım ve uyguladım . Beck depresyon ölçeği ,Ankara gelişim envanteri, minimental test , frankfurter, Bender Gestalt ve Burdon dikkat testi aldım . 100 den fazla danışan ile çalıştım.
Harun Remzi Ü.

Harun Remzi Ü.

Kaliteli, güvenilir, alanında uzman rehber öğretmen. Mesleki ve eğitsel rehberlik tabanlı eğitim koçluğu ve rehber öğretmenlik yapıyorum.
Buse U.

Buse U.

OMÜ - Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik WISC-R Zeka Testi Uygulayıcısı Çocuk Değerlendirme Testleri Uygulayıcısı
Merve Gökçen E.

Merve Gökçen E.

Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Bilişsel davranışçı danışmanlık ve cinsel danışmanlık eğitimlerim devam etmektedir. *Psikolojik danışmanlık , *Mesleki rehberlik, *Kariyer danışmanlığı, *Aile danışmanlığı *Evlilik terapisi *Yaşam koçluğu *Öğrenci koçluğu üzerine çalışmaktayım.
Ebru Ç.

Ebru Ç.

Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik mezunuyum. Anaokulu, İlk ve ortaokul, lise ve bireysel psikolojik danışma tecrübem var. Şu anda aktif bir şekilde süpervizör( alanın uzmanları) desteğiyle sembolik ücretlerle danışan görmekteyim.Prof.Dr. Oya ERSEVER süpervizörlüğünde bireysel psikolojik danışma uygulamalarını tamamlamıştır. Mesleki rehberlik uygulama dersi kapsamında Ankara/Bahçelievler de bir lisede Mesleki Olgunluk Envanteri uygulamış ve değerlendirmiştir. Yine aynı l
Müge Büşra A.

Müge Büşra A.

Ankara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümü mezunuyum. 7 yıldır aktif çalışıyorum. Özellikle Çocuk performans testleri çocuk zeka testi (wisc-r) çocuk psikolojik durum analizi(projektif testler) konularında uzmanım. Yetişkinlerle çalışırken kişilik testi(MMPI) uygulayıcısıyım. Psikolojik destek almak isteyen ya da sadece test uygulaması isteyen çocuk, ergen ve ailelerle çalışıyorum.
Sude  G.

Sude G.

Işık üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Yıldız teknik üniversitesinde pegadojik formasyon rehberlik bölümünden eğitim aldım.İstanbul anadolu adliyesinde stajyer psikolog, Zeytinburnu anadolu lisesinde rehberlik danışman. Kaçuv'da gönüllü psikolog ve Dr Vasıf Topçu Fen lisesinde gönüllü psikolog olarak görev aldım.
Duhan  Ş.

Duhan Ş.

Merhaba benim ismim Duhan Şen. Gaziantep Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Aile Danışmanlığı sertifikasına sahibim. Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi eğitimlerimi aldım. (Eğitimlerimi aldığım kişiler Prof.Dr. Hakan Türkçapar ve Yrd.Doç.Dr. Fulya Türk) 1 sene süreyle Çanakkale İl Jandarma Komutanlığında Psikolojik Danışman olarak görev yaptım. Bu görev yaptığım sürede çok sayıda danışan görme fırsatı
Murat Ö.

Murat Ö.

Hayatınızın içinde elinizde ki gücü doğru yönlere yönlendirdiğinizi düşünürken tercihleriniz bazen sizi yorar , tüketir. Adım attığınız işler, ilişkiler, çözümsüzlüğe gider, maddi ve manevi kayıplar, yaşarsınız ve sonrasın da da hedeflerinizden uzaklaşıp açmaz bir noktada durma noktasına gelirsiniz. Yolumuz burada kesişmeli. İletişim eğitimim sonrasın da aldığım mentor koçluk aile danışmanlığı öğrenci koçluğu ilişki koçluğu kariyer destek koçluğu ve Bilinçaltı duygu durum değişikliği hi
Filiz Gülşah Ç.

Filiz Gülşah Ç.

İhtiyacı olana en ihtiyaç duyduğu anda ulaşmayı seçtim. Yapabileceğimin en iyisi ile onların yollarına ışık tutmayı seçtim. Danışanlarımın hayatında bir seyleri onardıkça bende onarılıyorum. Sevgi,şifa verdikçe bende sevilip şifalanıyorum. Verdiğim emeğin karşılığını bulması, danışanlarımın emeklerinin, umutlarının karşılıgını alıp caresizlik icinde geldikleri ofisimden gözlerinin ve kalplerinin içi gülerek ayrıldıklarını görmek beni bin kat daha huzurlu ve mutlu yapıyor. Sevgili rehber melek
Yusuf K.

Yusuf K.

Psikolojik danışmanlik hizmetleri ile hayatta yaşadığınız problemlerle baş etme de, Hipnoz ile davranış değiştirme ve zihin boşaltma konularında size destek olabilirim. Tüm yaşlarda destek verebilirim. 19 yıldır alanda calismaktayim
Şerife  C.

Şerife C.

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanında çalışmalarımı sürdürmekteyim. LGS, YKS, KPSS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilerle uzun yıllardır çalışmaktayım. Sınava hazırlık sürecinde çalıştığım kişilerin kişisel, sosyal ve mesleki anlamda farkındalığını arttırma, sınav kaygısı, fobisi gibi problemlerle başetme ve bilgi birikimi ve deneyim anlamında güçlenmenlerini sağlama ve ayrıca, zaman yönetimi ve etkili ders çalışma yöntemleri gibi konularda profesyonel bir yardım almanız için terapi
Miraç D.

Miraç D.

Ademer den aldığım yaşam koçluğu eğitimi sonucu yaşam koçu sertifikası aldım. Klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yapmaktayım.
Veysel S.

Veysel S.

Lisans eğitimimi 2016 yılında Ahi Evran Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimi alırken aynı zamanda psikodrama eğitimi aldım. Ulusal Pdr kongrelerine aktif olarak katılım sağladım. 2017 yılında Genel Psikoloji yüksek lisans eğitimi almaya başladım şu anda tez aşamasındayım.
Penta Danışmanlık Ve Koçluk Merkezi

Penta Danışmanlık Ve Koçluk Merkezi

25 yıllık eğitim deneyimiyle geliştirilen kapsamlı ve profesyonel danışmanlık için tarafımıza ulaşınız
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   12/02/2019

Dicle Hanim, yaşı cok genc olmasına rağmen, cok deneyimli ve Koc Danıšmanı olarak tavisye edebiliriz.. Dr Ailesi

         
Sinem Pınar
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   23/12/2018

Nurdan hanımla 4 seans çalıştık kendisi çok iyi niyetli,insancıl,sakin, huzur ve güven veren bir insan..Danisanlarini ve işini gerçekten çok önemseyen ,sesli msjlarla ya da smsle olsun asla yalnız birakmayan her daim yanınızda oldugunu hisseden gerçek bir dost.. bana gerçekten çok iyi geldi .Eminim işinde çok daha güzel yerlere gelecektir kendisini tanıdığım ve onunla çalıştığım için çok mutluyum emekleri için çok teşekkür ederim..

         
Bengisu Yan
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   05/11/2018

Karşılıklı iki yetişkin gibi oturup muhabbet ettik, sorduğu sorularla problemlerin kökeni bulmada gayet başarılı, bu yüzden düzenli görüşmeye karar verdim. Gerek samimiyeti ve gerekse de tecrübesi fazla olan biri.aynı zamanda yardımcı onun tabiriyle de rehber olmayi yürekten istiyor.

         
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   30/07/2018

Özverili çalışman, işine gösterdiğin özen ve güler yüzlü yaklaşımınla sağlamış olduğun destek için teşekkürler.

         
Ayfer Şentürk
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   28/07/2018

Sadece iki seans yapmamıza rağmen yönlendirmeleri sayesinde kendimi daha pozitif ve güçlü hissediyorum. Kendisi de zaten pozitif, samimi ve çok içten. Daha yolumuz var ama şimdiden çok teşekkür ederim🙏🏻Kesinlikle Barış Bey’i herkese tavsiye ederim.

         
Sakine Can
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   20/07/2018

Beni ben yapan NURDAN REŞIDOĞ.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum guvenip icinizi acabileceginiz arkadasiniz gibi olan sizi seans disindada hic yanliz birakmayan birisi ve en onemli noktasida bence bu zaten.TEK DERDI INSANLARA yardimci olmak ve onlara iyi gelebilmek.

         
Sevgi Kaya
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   14/12/2017

Nurdan Hanım bilgi ve birikimlerini karşı tarafa çok güzel aktaran bir hoca. Daha ilk seansta verdiği güven ve tespitleriyle, ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım. Nurdan Hanımla uzun uzun zamanlar birlikteyiz. 😃

         
yeşim AKGÜN
Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu   14/12/2017

Nur Hanım ile tanışmış olmaktan çok mutluyum.Gerçekten çok başarılı ve verimli bir seans geçirdik.Öyle güzel bir enerjisi var ki tek bir çalışma ile bile kendimi daha iyi hissediyorum. Kendimde farkında olmadığım çok şeyi fark etmemi sağladı ve bana değişme gücü verdi.Kesinlikle tüm kalbimle tavsiye ediyorum

Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz