Hizmet Ver
TYT AYT Matematik Özel Ders

4 Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sakarya civarında 72 TYT AYT Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

TYT AYT Matematik Özel Ders için Sakarya içinde toplam 72 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 165 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Sakarya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 430 kişi Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

TYT AYT Matematik Öğretmeni

Hüseyin Onur Gümüş photo

Hüseyin Onur Gümüş

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

Genç arkadaşlarımı matematiğin zor bir ders olmadığına sadece zihnimizi matematiksel düşünmeye alıştırmamiz gerektiğini ogrettikten sonra gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

Ahmet Kaçarlar photo

Ahmet Kaçarlar

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Doğu Teknik Üniversitesi Mezunuyum.Dünyanın en masum uğraşı matematiktir. Sakarya da özel ders veriyorum. 4 sınıftan 12. Sınıfta öğrenciyle birlikte çalısıyorum. Kaynak kitap konusunda tecrübeliyim. Her yaşa ve seviyeye göre kitap öneririm çalışma görevlendirme ve koçluk yapabilirim.Sakaryanın en...

Bilal Yıldırım photo

Bilal Yıldırım

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Merhabalar. Ben Matematik Öğretmeni Bilal YILDIRIM. 📌13 yıllık özel sektör ve özel ders konusunda tecrübe sahibiyim. 📌Her yıl birçok öğrenciyi sınavlara hazırlıyor ve okul derslerine destek veriyorum. 📌TYT -AYT- LGS ve okul derslerine yardımcı alanlarda yayınlanmış Ve yayınlanacak Matematik...

Furkan Polat photo

Furkan Polat

13.04.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim üniversite sınavında derece yaptım. Matematik ve Fizik alanında en temelden ezbersiz bir şekilde ispatlar ve deneylerle anlatıyorum. Deterministik bir bakış açısı hariç dersleri öğrenmek çok zoe ve yorucudur bu mottoya inanıyor ve eğitim...

Said Bayhan photo

Said Bayhan

28.04.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Merhabalar, Said ben. Ülkemizde matematiğe karşı genel bir önyargı olduğunu hissediyorum, haydi gelin bu algıyı beraber yıkalım, ne dersiniz? "Matematik olimpiyat altın madalyası" "Lise ve üniversite giriş sınavlarında matematikten full çekme" gibi başarılara sahibim. Öğrenim yıllarım boyunca...

Mustafa Uğur Sepetci photo

Mustafa Uğur Sepetci

22.06.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Erenler, Sakarya

Yks de bu sene derece bekleyen bir öğrenciyim. Ayt 75 Tyt 106,5 yaptım. Bütün yks müfredatını anlatabilecek donanımda olduğumu düşünüyorum.

Ayşegül Elele photo

Ayşegül Elele

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

Merhabalar Ben Ayşegül Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü mezunuyum. Yİne aynı okul olan Yıldız Teknik Üniversitesi nde doktoramı tamamladım. 13 yıldır öğrencilerime özel ders vererek destek sağlıyorum. Yıl içinde ders çalışmaya başladığım öğrencilerimden dersi bıraktığımız hiç olmadı....

Barış Saraç photo

Barış Saraç

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

20 YIL ÖZEL ÖĞRETİMDEKİ TECRÜBEMİ ÜNİVERSİTE SINAVINA HAZIRLANAN VEYA LİSE ARA SINIFLARDAKİ ÖĞRENCİ ARKADAŞLARLA PAYLAŞARAK ONLARIN BAŞARILARINA KATKIDA BULUNMAK İSTİYORUM.

Gökhan Torun photo

Gökhan Torun

17.03.2022

TYT AYT Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Ortaokul Matematik öğretmeniyim. 8 yıldır özel ders veriyorum. Ayni zamanda sertifikalı eğitim kocuyum. Sınav hazırlık sürecinde ve Matematik konusunda zorluk çeken öğrencilere yardımcı olmaya hazırım

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde TYT AYT Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! TYT AYT Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- TYT AYT Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  TYT AYT Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. TYT AYT Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin TYT AYT Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- TYT AYT Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sakarya TYT AYT Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl