En İyi 10 Samsun Çatı Tamir ve Aktarma Firması

4 Çatı Tamiri ve Aktarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Samsun civarında 35 Çatı Tamir ve Aktarma Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ahmet K.

Ahmet K.

Çatı Tamiri ve Aktarma · 19Mayıs, Samsun
Çtı aktarması kendi işçilerimizle (grup) hizmet vermekteyiz yaptığımız çalışmalar:::amasya suluova şeker fabrikasının 1 ile 7 nolu çatısını tamiri ve aktarmasını gerçekleştirdik Amasya dan çatı işleri aldık ve bu sektörde tecrübeli,genç ve dinamik kişilerle çalışmaktayız
Şevket P.

Şevket P.

Çatı Tamiri ve Aktarma · Atakum, Samsun
1995 yılından beri inşaat sektöründeyim. İşine uzman ekipler ile çalışan müşteri memnuniyeti ve güvenle yaptığımız işlerde 2 yıl garanti verebiliyoruz.Bütçeye uygun fiyatlar ve profesyonel ekipler ile sağlam kaliteli bir iş gerçekleştiriyoruz. Aldığımız işleri isteğinize uygun standartlarda yaparak zamanında teslim ediyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Murat Karaağaçlı
Çatı Tamiri ve Aktarma   12/11/2019

Usta iş disiplini içerisinde, anlaşılan zaman ve fiyatta işi tamamlamıştır. Yaptığı işten ve iş disiplininden son derece memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz...

         
Harun Dogan
Çatı Tamiri ve Aktarma   02/09/2019

adem usta gerçekten işin ehli ve yapılan iş verilen hizmet dört dörtlük. hizmetin karşılığını sonuna kadar hak ediyor. işini sahiplenip tam anlamıyla tamamlayarak teslim ettiği için kendisine teşekkür ediyorum.

         
Merve İren
Çatı Tamiri ve Aktarma   30/08/2019

Çok güler yüzlü, efendi bir grup arkadaş ile işimizi jet hızında hallettiler. Çok ilgililer ve istenen her işe canla başla yardımcı oluyorlar. Çatı izolasyonu ve garaj çatı tadilatını 2 gün gibi kısa bir sürede bitirdiler. Şimdi izolasyonun kurumasını bekliyoruz. Söyledikleri kadarıyla bir ay içinde çelik gibi sağlam olacak. Tam sonucu yağmurlar başladığında görebileceğiz.

         
Mehmet Alp Gülmez
Çatı Tamiri ve Aktarma   02/07/2019

Ustamız çok efendi ve işinin erbabı birisi. 20 yıldır inşaat sektoründe gördüğüm nadir ustalardan.işini zevk alarak ederince fiyatla hızla yaptı.

         
Güray Sayın
Çatı Tamiri ve Aktarma   03/05/2019

İşini düzgün yapan, sizi üzmeyecek herşeyden önemlisi dürüst bir usta. Piyasa koşullarına göre uygun fiyat verebilme ve işi planlandığı gibi zamanında bitirme kabiliyetine sahip. Doğru şekilde yönlendirildiğinde her türlü çatı işini istenilen şekilde teslim edebilir.

         
Can Burgazlıoğlu
Çatı Tamiri ve Aktarma   25/04/2019

Söz verdikleri şekilde ve zamanda işlemleri çok başarılı bir şekilde tamamladılar.Bayram Bey e teşekkür ederiz.

         
İsmail Kırtıllı
Çatı Tamiri ve Aktarma   26/02/2019

Ustanın ellerine sağlık, 4x;’lük iş yaptı, Zamanında geldi, tertemiz çalıştı, istediğimizden fazlasını yaptı. Çok memnun kaldık, başka işler için de yime kendisini çağıracağım inşallah.

         
Harun Yeni
Çatı Tamiri ve Aktarma   25/01/2019

Dürüst insanların az bulunduğu bu zamanda gerçekten sözünün ve yaptığı işin arkasında duran, teknik anlamda iyi bilgi ve beceriye sahip, profesyonel bir kişi. İşinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Ekibiyle birlikte gerçekten güzel iş çıkardılar. Teşekkürler Suzan hanım.

Çatı Tamiri ve Aktarma hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz