4 Şan Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

300 Şan Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Şan Özel Ders Öğretmeni

Serkan S.

Serkan S.

Kulak, solfej ve piyano eğitimi konusunda son derece profesyönelce ders vermekteyim. Şarkıcılığın hangi türü olursa olsun şan eğitimi konusunda üst düzey verim alacaksınız. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera-Şan bölümüne 2002 yılında derece ile girip 2.lik ile mezun oldum. Mezun olduktan sonra Keşanlı Ali Destanı, Narnia Günlükleri gibi birçok müzikalin tenor rollerinde görev aldım. Mesleğimi Ankara Devlet Opera ve Balesi nde aktif olarak icra etmenin yanısıra Karabük Üniversite
Umut U.

Umut U.

Ben Umut Utku. 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Şan bölümü mezunuyum. 2019 yılında yayınlanan Benimle Söyle yarışmasının finalistlerinden biriyim. Doğru şarkı söyleme, nefes kullanımı, insan sesinin fiziği ve sınıflandırılması, repertuvar seçimi alanlarında eğitim veriyorum. Bu hususta ki ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.
Seda B.

Seda B.

Hangi tarz olursa olsun vokal tekniklerinizi gelistirip sesinizi ve nefesinizi daha iyi kullanabilmek istiyorsaniz iletisime gecebiliriz. Muzik egitimi hayatima F.M.G Guzel sanatlar lisesinde viyola ve piyano egitimi alarak basladim. Suan Yasar Universitesi Caz Vokal bolumu son sinif ogrencisiyim. Şan dersi yani sira muzik teori ve solfej, yetenek sinavlarina hazirlik dersleride veriyorum.
Oğuz U.

Oğuz U.

Akdeniz Devlet Konservatuvarı Yüksek Lisans Şan Mezunu, Öğretim Elemanı, Opera Şarkıcısı, Ankara Devlet Opera. Şan, Piyano, Gitar ve armoni, kompozisyon ve doğaçlama alanlarında ders veriyorum.
Mehmet A.

Mehmet A.

2010-2014 yillarinda MSGSU Devlet Konservatuvarinda Opera-San bolumunde okudu. 2014 Siemens Ulusal San yarismasinda birincilik alarak egitimine ve profesyonel yasamina Almanya nin Karlsruhe sehrinde devam etti. Dunyaca unlu bircok solistle masterclasslara katildi. Konservatuvara hazirlanan ya da hobi olarak şan dersi almak isteyenlere kendi evinde ozel dersler veriyor.
İlhan Uğur Y.

İlhan Uğur Y.

Marmara Üniversitesi Müzik Öğretmenliği, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, İstanbul Üniversitesi yüksek Lisans Mezunu. doktora/ Sanata Yeterlilik Tez aşamasında, İstanbul Devlet Opera Balesi koro sanatçısı olarak (tenor) görev yaptı. Konservatuvar hocalığı yapmakta. Uzun zamandan beridir. Şan, Piyano ve Konservatuvar Hazırlık Dersleri vermektedir. Otizmli çocuklara müzik terapi ve piyano dersleri vermektedir.
Ezgi Dilan  B.

Ezgi Dilan B.

Merhabalar; Ege üniversitesi konservatuarında ses eğitimi bölümü öğrencisiyim. 8 sene grup yorumda solistlik yaptım. Sesini eğitmek ve geliştirmek isteyen ya da nota eğitimi almak isteyen yediden yetmişe herkese yardımcı olmak isterim.
Eren G.

Eren G.

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümünden mezun oldum. Ankara Operasında sanatçıyım. 10 yıldır piyano ve şan üzerine özel ders vermekteyim.
Artlife Müzik

Artlife Müzik

15 Yıldır sürdürdüğümüz Müzik Merkezimizde özel Şan dersleri veriyoruz: Değişik hocalardan Klasik, Caz, Latin gibi alanlarda eğitimlerimiz mevcuttur. Yalıtımlı stüdyo ortamında, klimalı özel odalarda piyano başında eğitimlerimizi veriyoruz. Genellikle hitap ettiğimiz bölgeler Etiler, Ulus, Beşiktaş, Gayrettepe ve yakınlarıdır.
Zeynep  G.

Zeynep G.

Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu tecrübeli şan hocasından şan, şan repaertuar ve teatral solistlik dersleri.Dersler Anadolu ve Avrupa yakasında stüdyolarda yapılmaktadır.
Kmk S.

Kmk S.

New York Devlet Konservatuarı oyunculuk ve müzikal tiyatro bölümü mezunuyum. Amerikan tiyatro birliğinde yaşam boyu üyelik hakkı kazandım. Sizlerin müzikal yolculuğuna destek olmayı çok isterim
Gate Akademi

Gate Akademi

Şan eğitimi Şan teknikleri Jazz solistliği ileri seviye şan eğitimi teatral solistlik vokal koçluğunu Türkiye nin en iyi akademisinde profesyonel kadrodan öğrenin. Dans adına, stretching den kondisyona, klasik bale, çağdaş bale, Street jazz, jazz, Contemporary Jazz, modern dans, müzikal danslar ve dahasına Türkiye nin en iyi akademisiyle ulaşın. www.gateproduction.net İnstagram: gate.akademi
Enes B.

Enes B.

Merhaba ben Enes Buğdaycı. Ailemle beraber kaldığım evde özel müzik odamda dersleri veriyorum. Bu işi sadece daha çok insanın müzikle ve sanatla buluşması açısından yapıyorum. Kendim konservatuvara hazırlanan bir öğrenciyim ve öğrendiğim bilgilerimi daha çok kişiyle paylaşmak istiyorum.
Ali Can  A.

Ali Can A.

Kırıkkale güzel sanatlar anadolu lisesi mezunu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı opera anasanat dalı lisans mezunu. Ankara Devlet Opera ve Balesinde Opera Sanatçısı(tenor)
Ayfer R.

Ayfer R.

Ege Üniversitesi Temel Bilimler 2. Sınıf öğrencisiyim. Ses eğitimi, nota öğretimi ve konservatuvar hazırlık konularında ders almak isteyenler ulaşabilir.
Selen Aytaç A.

Selen Aytaç A.

İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi ni bitirdikten sonra, İstanbul Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü, Opera Anasanat Dalı nı 1.likle kazandım. Buradan sonra Batı Müziği Eğitimi de almak istediğimden dolayı Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği bölümünde 3 yıl okudum. Üniversite de değerli (Profesör) ve AKM sanatçıları hocalarımdan Müzik bilgisi, armoni, solfej, kulak, Şan Eğitimi aldım. Daha sonra İstanbul ve diğer şehirlerde konser ve festivallerde vokal ve solistlik yaptım.
Ulaş K.

Ulaş K.

Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü mezunuyum. Şu anda aynı alanda Güzel Sanatlar Enstitüsü nde yüksek lisans yapmaktayım. Ders aşamamı tamamladım ve tezim üzerinde çalışmalar yapmaktayım.
İpek E.

İpek E.

Merhaba. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı son sınıf öğrencisiyim. Opera bölümünde okuyorum. Konservatuvara hazırlık veya şan dersi almak isteyenler için ders veriyorum. Dersleri kendi evimde veriyorum. Jazz, rock tarzlarıyla da ilgileniyorum ve bu alanda dadersler veriyorum. Detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz. Bol eğlenceli ve öğretici bir derste görüşmek üzere:)
Ufuk U.

Ufuk U.

İtü ses eğitimi boĺumunü mezunuyum.15 senelik deneyimle sahneye konservatuara her türlü hazırlıkta derslerimizle yanınızdayız
İbrahim Ç.

İbrahim Ç.

Merhaba ben İbrahim Çolak ; Sizlere iyi bir şan eğitimi vermek için buradayım.Herkes şarkı söyleyebilir aslolan; Siz kendinize ne kadar güveniyorsunuz? . 7 yıldır vokal eğitimi konusunda tecrübe ve bilgi sahibi olma yolundayım.Bunun yanında altı aydır ses eğitimi veriyorum.Beraber tecrübelerimizin daha donanımlı hale gelmesi için sizleri bekliyorum. Hadi gelin şarkı söyleyelim.
Emre G.

Emre G.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümü öğrencisiyim. Müzik ve sahne hayatımda sayısını bilmediğim kadar şan, gitar, piyano ve solfej öğrencim oldu, olmaya da devam ediyor. Profesyonel olmak için profesyonellerle çalışmak gerektiğini savunuyorum. Güzel Sanatlar ve Konservatuvar hazırlık, gitar, piyano, müzik teorisi, solfej, güzel şarkı söyleme, ses terapisi, doğru diyafram kullanımı konularında her şeyi sorabilirsiniz. Tanışmak dileğiyle :)
Gizem  G.

Gizem G.

Doğru teknik ve doğru nefesle şarkı söyleyebilmek ya da teknik olarak kendinizi geliştirmek istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Müzik eğitimime ATSO Antalya Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünde başladım; şan, gitar ve piyano eğitimimi tamamlayıp mezun oldum. Antalya Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji bölümü son sınıf öğrencisiyim. 15 yıldır aktif olarak sahne alıyorum.Gerek okulda gerek özel aldığım şan eğitimi ve sahne deneyimlerimi harmanlayarak Kalekapısı karşısınd
Hande  A.

Hande A.

Dokuz eylül üniversitesi devlet konservatuvarı opera bölümü son sınıf öğrencisiyim. Şan bölümüne hazırlanmak isteyenler,ya da hobi olarak yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim.
Eymen Zafer İ.

Eymen Zafer İ.

Öğrenimime Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Ana bilim dalında devam etmekteyim.Muğlada bir rock grubunun solistliğini yapmaktayım.Ses eğitimini piyano eşliğinde vermekteyim.Sesinizi eğitmek istiyorsanız gelin bunu birlikte başaralım.
Gülşen A.

Gülşen A.

Bakü Müzik Akademisinin Mezunu. Türk dünyasında ilk Rock-Opera oyuncusu ve baş rol ifacısı, İngilterede Ulusal Müzisyenler Federasyonunun Azerbaycanlı ve Rusyalı konsolosu Pop-Opera sanatçısı Gülşen Akın profesyonel vokal sese ve bilgilere sahipdir. Şan Dersi ve Vokal Koçluğu Programı; esneme çalışmaları (streching egzersizleri), nefes ve diyafram çalışmaları, diksiyon çalışmaları, artikülasyon, şan egzersizleri, sahne duruşu çalışmaları, repertuar seçimi, repertuar üzerinde yorumlama ve do
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cenk Kırıcı
Şan Dersi   16/03/2020

Umut hocamla çalışmak çok güzel bir his. Sizin ne istediğinizi, farkında bile olmadığınız eksiklerinizi analiz edip, derslerin içeriğini ona göre şekillendiriyor. Birkaç derste bile yaptığımız kayıtlardan farkı görebilmek gerçekten mutluluk verici.

         
Şerife Sözer
Şan Dersi   02/03/2020

Seren Hoca'dan vokal koclugu destegi aldim. Sadece 4 derste bile çok şey öğrendim. Oldukça saygılı, donanımlı ve neyin eksik/yanlış olduğunu anında farkedebilen bir hoca. Durumum el verirse düzenli san dersi almayı düşünüyorum.

         
Işılay Özcan
Şan Dersi   12/02/2020

Seren Hanım işinde son dere profesyonel, titiz ve donanımlı biri. Bunlara ek olarak çok da sevgili biri. Seren Hanım la tanıştığım ve çalıştığım için çok şanslıyım :)

         
Mert Üstündağ
Şan Dersi   11/02/2020

Aydın bey samimi ve hoş sohbet. Ders sırasında sizi bilgi bombardımanına tutmadan keyifli bir ders geçirmenizi sağlıyor. Müzik bilgisi de üst düzeyde. Kesinlikle memnun kalacağınız bir hoca. Tavsiye ederim.

         
Hasan Varlı
Şan Dersi   25/01/2020

İleri düzey ders dediğimden dolayı hiç bir yerden teklif gelmedi sadece fon müzik merkezi attı. Gerçekten işlerini professiyonel yapan bir yer. Teşekkürler Balkan hoca

         
Hazal Amaç
Şan Dersi   19/01/2020

Seren Hoca işini gerçekten çok iyi yapıyor. Bir kaç haftada bile çok yol kat ettik. Öğrencilerini iyi tanıyıp ona göre yol haritacı çiziyor. Her dersimiz çok keyifli geçiyor. Iyi ki Seren Hocamı bulmuşum 🥰

         
Hasan Basri
Şan Dersi   10/01/2020

Mükemmeller gerçekten. Herkese öneririm. Profesyonellerle dolu, dans, akrobasi, şan, ses eğitimi, oyunculuk, sanat adına ne varsa burada bulabilirsiniz.

         
Yasemin Cokmez
Şan Dersi   09/01/2020

Gate Akademi daha içeri ilk girdiğiniz andan itibaren sizi kucaklayan sıcacık bir yer. Eğitmenler alanlarında profesyonel oldukları kadar bu işi gerçekten severek yapan ve akademi dışında büyülü işlere imza atmış insanlar. Gelecek derslerim için çok heyecanlıyım ve kesinlikle öneriyorum.

Diğer Bilgiler
Şan Dersi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz