En İyi 10 Sancaktepe 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Sancaktepe İstanbul 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 61 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Animam 3d Modelleme Ve 3d Animasyon

Animam 3d Modelleme Ve 3d Animasyon

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Animam 2008 yılından beri kazanmış olduğu tecrübesiyle, 3D modelleme ve animasyon, 3D animasyon ve çizgifilm, 3 boyutlu mimari görselleştirme, 3D mimari tasarım ve mimari animasyon alanlarında hizmet vermektedir. İç mekan, dış cephe, konut projeleri, sosyal tesisler, mağaza tasarımları, ürün ve mobilya modellemesi özellikle 3D Ürün kataloğ çalışmaları gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Animam 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama alanında, yaratıcı ekibiyle, gerçeğe en yakın görsel sunum
Hakan K.

Hakan K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
3d Printer ile kalıp ve model basımı, Siemens, Kvara, Hust, Fanuc, Lnc, Nee, Mach2-3 Kontrol Üniteli Tezgahlarda Cnc Uygulamaları - - - Rhinoceros, Topsolid, Solidworks, Autocad, Alphacam ve Artcam Programlarında Tasarım, Dizayn, 2D - 3D Modelleme, Tersine Mühendislik, Kalıplama ve Cam Uygulamaları, Waterjet makinelerinde proje parçalama kesim Pompa bakım onarım ve uygulama işlemleri. Cnc bakim onarım hizmetleri
Mücahit B.

Mücahit B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Kendini çevresini geliştirmeye yönelik adımlarda bulunan ve bu doğrultuda başarıyı kendine her zaman ilke edinen bir makine mühendisiyim.
Bera Exclusıve

Bera Exclusıve

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
FİRMAMIZ 30 YILI AŞKIN YILDIR FAALİYETTE OLUP. MOBİLYA VE BAZA YATAK ALANINDA HİZMET VERMEKTEDİR. ÖZEL ÖLÇÜ VE ÇİZİMLERDE ÇİZİM ALINIP MODOKODA BULUNAN ATÖLYEMİZ DAHİLİNDE ÜRÜNLER 10 GÜN İÇİMDE TESLİM EDİLMEKTEDİR.
Rasim G.

Rasim G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
3d tasarım uzmanıyım.Yüzey modelleme ve tersine mühendislik konusunda iyiyimdir.ayrıca kalıp tasarımı da yapmaktayım.Plastik ve metal enjeksiyon kalıpçılığı ve dövme kalıpçılığı ile uğraşıyorum.Aynı zaman da 2,5-3-4-5 eksen cam yapabilmekteyim.
Hakan Ç.

Hakan Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Ümraniye, İstanbul
Hertürlü mimari projelerinizi, iç mimari dekorasyonlarınızı, tasarladığınız mobilyarınızı, eşyalarınızı, istediğiniz herşeyi dijital ortamda 3 boyutlu hale getirip en güzel şekilde sunumunu yapıyoruz. Siz de projelerinizi 3 boyutlu dünyada görmek isterseniz bize ulaşın.
Dilan G.

Dilan G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Çekmeköy, İstanbul
İTÜ Şehir Planlama 2018 mezunuyum. Tasarım programlarında oldukça iyiyimdir. Başta Autocad, Sketchup, Photoshop, Arcgis olmak üzere bir çok tasarım programını biliyorum.
İlker K.

İlker K.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Merhaba Öğrenciyim. 3 yıl sektöre hizmet ettim. Gerek şantiye ortamında gerek ofisde gerekse freelance olarak kendşmi geliştirdim ve geliçtirmeye devam ediyorum.
Selçuk Bender D.

Selçuk Bender D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
5 sene 3d max ve photoshop kullandım. 3d Teknik çizimde kendime güveniyorum. Ucuz ve kaliteli hizmet için beni seçin . Saygılarımla
Yeliz B.

Yeliz B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
İstenilen şekilde ve arzuda bina görselleştirme, 3 boyutlu mobilya çizimi,3 boyutlu plan çizimi ve görselleştirme,Vray render ve görselleştirme, Autocad plan çizimi yapmaktayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mete Aktomas
3D Teknik Çizim   19/02/2019

Harika bir hizmet aldim. Bu isi yaptirirken ABD den (8 saatlik bir zaman farki var) iletisim kurmama ragmen hicbir sorun olmadi. Isin sonucu da benim icin olumlu, bu tarz bir ise ihtiyaci olan herkese de tavsiye ederim.

         
Ramazan Güngörmüş
3D Teknik Çizim   31/08/2018

İlk defa internet üzerinden bir hizmet aldım yapılan işden cok memnun kaldım erhan bey kaliteli ve sözüne güvenilir bir insan tekrar ellerine saglık tüm dostlarıma tavsiye edegim saygılar

         
berkay küçükarslan
3D Teknik Çizim   28/07/2018

İşi hızlı ve zamanında teslim aldık. İşimize yarayan farklı fikirkeri de olan yaratıcı bir tasarımcı kendisi. Çok memnun kaldık.

         
Ümmühan Duğan
3D Teknik Çizim   14/06/2018

Ufuk yiğit istediğim projeyi çok kısa zamanda bir günde tamamladı çok beğendim iletişimi çok iyi çok başarılı sürekli iletişimi sağlayarak projemi istediğim gibi yaptı herkese tavsiye ediyorum Başarılar diliyorum

         
AHMET ARİF DEMİRASLAN
3D Teknik Çizim   27/04/2018

Veralift asansör olarak Onur beyden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık arkadaşımıza iş hayatında başarılar dileriz.

         
Muammer Karakaş
3D Teknik Çizim   27/03/2018

Onur Bey gerek ilgisi gerekse hızı ile başarılı. çizimlerine kattığı kendi stili ile de çok yardımcı oldu teşekkür ederim .

         
Ali Yılmaz
3D Teknik Çizim   21/01/2018

kesinlikle memnun kaldım söylenilen saatte buluştuk ve gereken açıklamaları yaptım çizimi gerçekleştirdi

         
Ömer Faruk İnbil
3D Teknik Çizim   10/01/2018

Ahmet hocam beklentimin çok çok üstünde hizmet verdi. Daha sonra bir ihtiyacım olursa yine kendisinden hizmet alacağım. Çok memnun kaldım ve çevremdeki herkese öneriyorum

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz