En İyi 10 Sancaktepe 3D Teknik Çizim | Armut

En İyi 10 Sancaktepe İstanbul 3D Teknik Çizim

4 3D Teknik Çizim Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe bölgesinde 48 3D Teknik Çizim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Taha Ş.

Taha Ş.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
1991 Senesinde Eskişehir de dünyaya geldim. Liseyi bitirdikten sonra bir firmada 3D Programlar üzerine eğitim aldım. Bu eğitimleri tamamladıktan sonra firmada 7 sene kadar çalışıp ayrıldım. Şuan kendi firmamı oluşturma çabasındayım. 9 Senedir 3D Görselleştirme uzmanı olarak mesleğimi icra etmekteyim. Özellikle ilgilendiğim alanlar; -3D Mimari Görselleştirme, -3D Ürün Görselleştirme, -3D Ürün kataloğu, -3D Karakter Modelleme -3D Endüstriyel Modelleme -3D Tanıtım Animasyon Film -3D An
Yeliz B.

Yeliz B.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
İstenilen şekilde ve arzuda bina görselleştirme, 3 boyutlu mobilya çizimi,3 boyutlu plan çizimi ve görselleştirme,Vray render ve görselleştirme, Autocad plan çizimi yapmaktayım.
Seyithan M.

Seyithan M.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Seyithan Morkoç Kimdir ? 3D Tasarım, Uygulama ve Mimari Planlama Uzmanıyım. 3D ile 16 yaşımda tanıştım, 3dMax, Zbrush, Sketchup, Lumion, Vue, Twinmotion, Unity,Unrial Engine, Photoshop, AfterEffects, Premiere Pro, Marvelius gibi Programları uzun süre boyunca kullanarak kendimi geliştirdim ve daha çok geliştirmeye devam ediyorum. . Çalışmalarımda Kullandığım Programlar; 3dMax, Zbrush, Sketchup, Lumion, Vue, Twinmotion, Unity, Unrial Engine, PShop, AfterEffects, Premiere Pro, Marvelius Yap
Coşkun G.

Coşkun G.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Siz hayal edin biz tasarlayalım. Her işveren ister ki çalıştığı kişi yada kişiler işi en iyi şekilde sorunsuz ve zamanında teslim etsin en azından yaptığı işin sorumluluk bilincinde olsun karşı taraf bu buna göre hareket etsin ama ne yazık ki böyle işine sahip çıkan az kişi kaldı bende bu bağlamda diyorum ki ben varım. Kaliteli hizmet,müşteri memnuniyeti profesyonel işçilik ve tabi olmazsa olmaz uygun fiyat. Ben bütün bunları her işinizde sizlere sunmaktayım. Bu yüzden hiç düşünmeden benimle i
Akra Grup Tasarım

Akra Grup Tasarım

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Akra Grup olarak mimarlık ve inşaat sektöründen endüstriyel tasarım alanına kadar birçok sektöre hitap etmekteyiz. 3 boyutlu görselleştirmeler ile projelerinizi daha gerçekçi ve etkileyici bir şekilde müşteri kitlenize sergilemenizi amaçlamaktayız. Bu açıdan 3D modelleme, tasarım, görselleştirme, render, sanal tur ve 3D videolar yapmaktayız. Kapsamlı hizmet anlayışımız ile en zorlu çalışmalarınız en kaliteli biçimde gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.
Animam 3.

Animam 3.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Animam 2008 yılından beri kazanmış olduğu tecrübesiyle, 3D modelleme ve animasyon, 3D animasyon ve çizgifilm, 3 boyutlu mimari görselleştirme, 3D mimari tasarım ve mimari animasyon alanlarında hizmet vermektedir. İç mekan, dış cephe, konut projeleri, sosyal tesisler, mağaza tasarımları, ürün ve mobilya modellemesi özellikle 3D Ürün kataloğ çalışmaları gibi pek çok alanda hizmet sunmaktadır. Animam 3 boyutlu mimari tasarım ve uygulama alanında, yaratıcı ekibiyle, gerçeğe en yakın görsel sunum
Cmm Market

Cmm Market

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
KOORDİNAT ÖLÇME MAKİNELERİNDE İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY İÇİN TEK YER, CMM MARKET. Lazer Tarama Hizmeti Portatif lazer tarama cihazımızla ebat ve mekan farketmeksizin parça taramalarınızı yapıyoruz. Koordinat ölçme makinemiz üzerinde parça taramalarınızı yapıyoruz. Detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
Soner Ç.

Soner Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
2010 yılından bu yana yer aldığım bu sektörde yaptığım her çalışmada sanata odaklandım, prensiplerim doğrultusundada herzaman en iyisini yapmaya çalıştım ve hak ettiğimi almaya başladım. Şimdiye dek mimari,internet ve oyun geliştirme sektörlerinki 3D çalışmalarım, render, animasyon ve web tasarım gibi işlerimi temiz bir şekilde teslim ettim. Pek çok online yarışmalardan ödül aldım. Birçok firmada sabit çalıştığım süre boyuncada iyi bir izlenim bırakarak kendi hizmetimi en iyisi ile sundum.
Abdullah D.

Abdullah D.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Özellikle Prefabrike Yapılar, Hafif Çelik Yapılar ve Konteyner yapılarının imalat süreçlerinde bulunduğumdan dolayı; imalat sistemine uygun bir şekilde 3D modelleme farkıyla hizmet vermekteyim.
Mehmet Ali Ç.

Mehmet Ali Ç.

3D Teknik Çizim Modelleme Tasarım · Sancaktepe, İstanbul
Makine ve ekipmanları imalatı, gemi ve yan sanayi,atmosferik tanklar ve basınçlı kaplar, proses borulama, gemi, otomotiv, endüstriyel imalat sektörlerinde aktif görevler aldım ve bilgi sahibiyim. Üretim planlama ve yönetim, kalite uzmanı, proje çizim (AutoCad, Inventor ve Solid Works), ISO kalite standartları süreç ve kalite yönetim temsilcisi, üretim takip ve Ar-Ge çalışmaları yaptım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
3D Teknik Çizim   20/07/2018

Müthiş bir iş çıkardı.Emeğine sağlık! Gönül rahatlığı ile çalışılır Onur ile,ısrarla tavsiye edebilirim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

         
Neval Bilen
3D Teknik Çizim   26/05/2018

Hızlı ve kaliteli bir hizmet aldım.profesyonel çiziminiz ve nezaketli üslubunuz için tekrar teşekkürler.

         
3D Teknik Çizim   28/03/2018

Cenker bey konut projemizin iç mekan ve dış cephe tasarımlarına ait çalışmalar gerçekleştirdi. Hızlı ve kaliteli çözümüyle kendisinden fazlasıyla memnun kaldık. Bundan sonraki tüm işlerimizde kendisiyle çalışmaktan büyük bir zevk duyacağız.

         
Muammer Karakaş
3D Teknik Çizim   27/03/2018

Onur Bey gerek ilgisi gerekse hızı ile başarılı. çizimlerine kattığı kendi stili ile de çok yardımcı oldu teşekkür ederim .

         
Sezer Demir
3D Teknik Çizim   28/02/2018

Güler yüzlü, taleplere hızlı cevap verebilen gayet bilgili işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir arkadaş. Biz çok memnun kaldık tavsiye ediyoruz.

         
EGE SAYGILI
3D Teknik Çizim   24/10/2017

Gökhan Bey konusuna hakim bir tasarımcı. İsteklerimi tecrübesiyle birleştirerek ortaya çıkartmış olduğu çizim istediğim şekilde ve belirtmiş olduğu teslim tarihinden daha önce oldu. Teknik çizim ihtiyacı olanlara öneririm kendisini

         
3D Teknik Çizim   18/10/2017

Çok memnun kaldık,zamanlama konusunda çok yardımcı oldu.Çözülemeyecek bir durumdaki işimizi çözdü bundan sonrada kendisi ile iletişim içerisinde olacağız.Çok teşekkürler

         
Mevlüt Üstün
3D Teknik Çizim   26/06/2017

son derece ilgili son derece işini iyi bilen bir kardeşimiz.helal hoş olsun.dahada calismaya devam.edecegim

3D Teknik Çizim hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz