En İyi 10 Sarıyer İstanbul Freelance Programcı

4 Freelance Programcı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 117 Freelance Programcı (Yazılımcı) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Volkan N.

Volkan N.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
Bir mühendis olarak, insanoğlunun hayatını kolaylaştıracak ve ihtiyaçlarını giderecek ürünleri geliştirmek almış olduğumuz en önemli standarttır. İstekleriniz doğrultsunda en kaliteli ve en uygun hizmeti sunuyoruz.
Hakkı Can A.

Hakkı Can A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Teknik Üniversitesi / Binghamton University çift diploma programı Bilişim Sistemleri Mühendisliği mezunuyum. Yazılım projelerinde hizmet veriyorum.
Kamil S.

Kamil S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
C#, C++, JAVA , OBJECTİVE- C dilleri ile yazılım geliştirme ve uygulama geliştirme alanında hizmet veriyorum.Lütfen iş hakkında teklif verirken biraz daha detaylı bilgi verirseniz size daha fazla yardımcı olabilirim.
Furkan U.

Furkan U.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
Software test specialist • Writing test cases and ute from pre-written cases. • Retesting defects once they are fixed • Reporting bugs. • Documentation about the bugs when they are fixed and before released to live system, • Regression testing
Halit Ö.

Halit Ö.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezunum. Hobi olarak programlamayla uğraşıyorum. Java, visual basic, javascript, html programlama dillerine ilgiliyim. Android ve macro programlar yapabilmekteyim
Mehmet Ali Y.

Mehmet Ali Y.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
Merhaba, 6 Yıllık Tecrübe İle Unity de Oyun Geliştirmekteyim. 3D ve 2D istediğiniz her oyunu geliştirebilirim. 4 yıllık Tecrübe İle Web Sitesi Geliştirebilirim. 7 Yıllık Tecrübe İle Masaüstü Program,Otomasyon vb. Geliştirebilirim.
Osman  A.

Osman A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
2006 yılından bu yana özellikle Network Marketing sistemleri başta olmak üzere bir çok projeyi hayata geçirmiş bulunmaktayım. Her türlü kurumsal/bireysel yazılım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. .Net Teknolojileri üzerine uzmanım. Web, masaüstü, mobil alanlarda profesyonel çözümler çıkarabilirim.
Ferhat S.

Ferhat S.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
Ufak yaşlarda Web programlama merakımı Bilge Adam, Beşiktaş Şubesi nde eğitim aldıktan sonra profesyonelleştirdim. C#, Asp.NET, MVC, JavaScript, PHP, CSS, HTML5 dillerine hakim olmak üzere ihtiyaç olunan Web, Mobil ve Masaüstü programcılığı yapmaktayım.
Burak A.

Burak A.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
Kendimi bildim bileli yazılım ile uğraşıyorum. .Net teknolojileri ve MsSql kullanıyorum. Yazılım ile ilgili her konuda yardımcı olabilirim.
Yavuz İ.

Yavuz İ.

Freelance Programcı (Yazılımcı) · Sarıyer, İstanbul
2000 yılından beri teknik servis, tasarım ve yazılım konularında farklı firma ve şehirlerde görev aldıktan sonra teknoloji alanında özel danışmanlık hizmeti vermeye karar verdim. Yaklaşık üç yıldır profesyonel kariyerimin yanı sıra teknoloji danışmanlığı hizmeti veriyorum. Teknolojik karar ve yatırımlarınızdan önce fikir ve planlama noktasında size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Bunun yanı sıra güncel uzmanlık alanlarım olan Web ve Masaüstü uygulama ihtiyaçlarınızda projelerinize destek
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
İbrahim Gelgeç
Freelance Programcı   15/02/2020

Güzel bir otomasyon sistemi yaptı her isteğime doğru yanıt verildi ve tam istediğim gibi hem profesyonel hemde çok hızlı bir zamanda teslim etti kurumsal firmalara para kaptırmayın teşekkür ederim emre

         
Freelance Programcı   07/02/2020

hakan bey işinde Başarılı işinin hakkını veren bir arkadaş vermiş olduğu tarihte işi teslim etti Kendisine bir kez daha teşekkür ederim

         
Hasan Keremoğlu
Freelance Programcı   29/01/2020
gallery thumbnail

Bu programi yazdirmak icin Armut.com a daha evvelde yazmistim. birturlu aradigim programciyi bulamadim. Ta ki Tekin beye kadar. Programima 2 aylik bir sure vermistim. Yaklasik 3-5 gunde halletti. Daha da hizli olabilirdi ben doneleri vermekte geciktim. Ki ayrica bu siralarda hastanede bir de yakiniyla ugrasiyordu. Konusuna gayet hakim. Basta belitmedigim kucuk bir eklenti icin ise ayrica para istemedi. Paranin hakkini kesinlikle veriyor.Bundan sonraki islerimde herzaman 1. sirada olacak. tskler

         
Sencer Çalış
Freelance Programcı   26/01/2020

Tekin Bey çok titiz ve yaptığı işin hakkını vermeye çalışan bir insan. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

         
Berkay Yolasığmaz
Freelance Programcı   09/12/2019

Utku Bey çok yetenekli ve işini ciddiye alan biri. Kesinlikle öneririm, projenin her aşamasında işin üzerinde çalıştığını ve ilgilendiğini gösterdi.

         
Freelance Programcı   16/01/2019

Arkadaş ile telefonla görüştük. Kendisi çok yardımcı oldu konusunda bilgi bir arkadaş. Çalışma konusunda tavsiye edebilirim. Kendisine bir web sitesi daha yaptırmayı düşünüyorum.

         
Ozan Karahan
Freelance Programcı   20/12/2018

Murat Bey uyumlu, yetenekli ve çözüm odaklı bir iş arkadaşı. Kendisi ile çalışmış olmaktan son derece memnunum.

         
Mehmet AKDAĞ
Freelance Programcı   04/12/2018

Kendisini ilk önce oğlumuza verdiği matematik dersi için tanıma firsatim oldu. Ders aralarında sohbetlerden yazılım ile uğraştığını öğrendim. Kendin için bir logo ve exlede makro ile tablo hazırlamak üzere anlaştık. Her zaman ki gibi zamanında geldi ve çok güzel bir logom ve Excel de yaptığı makro sayesinde binlerce verinin içinden istediğim tabloyu 30 saniyede yapıyorum.Kendisine bu vesileyle teşekkür ederim. Ihtiyacı olan kişilere şiddetle öneririm.

İlçe İlçe Freelance Programcı
Freelance Programcı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz