En İyi 10 Sarıyer İstanbul İç Mimar Mobilya Danışmanlığı

4 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 50 İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Ezgi Akgün Erturhan

Ezgi Akgün Erturhan

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
EAE, bitirme projesi Politecnico di Milano, yüksek lisans mimari tasarım İTÜ derken çeşitli mimarlık ofislerinde mimar olarak çalıştıktan sonra kuruldu. İçlerinde çok özel ve değerli olarak sayabileceğim Çilingiroğlu mimarlıkta Küçük Çekmece Belediye Binası gibi eşi görülmemiş projelerin içinde yer alma şansına eriştim. 2014 ten bu yana EAE olarak mimari ve iç mimari projeleri kendi markam olan HANMADE ile uyum içersinde devam ettirmekte ve özel markalarla baş tasarımcı olarak çalışmaktayım.
Oğuz Emre Bal

Oğuz Emre Bal

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
İTÜ mezunu deneyimli bir iç mimarım. Proje çizimi, 3 boyutlu modelleme, render, tadilat, iş takibi, şantiye takibi, anahtar teslim işlerinizde kaliteli ve bütçenize uygun hizmet veririm.
Duygu Yiğit Şenel

Duygu Yiğit Şenel

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
Merhabalar, Mimar Sinan Güzel Sanatlar üniverstesinden 1. olarak mezun oldum.Dünyanın en iyi tasarım üniverstesi olan Milano politecnicte İç mimarlık yüksek lisans hakkı kazandım. Uzun süre tasarım firmalarında otel,ofis,cafe ve konut projelerini tasarlayıp uygulattım. Ardından referanslarım aracılığı ile kendi işlerimi yapmaya başladım. Çağın nabzını iyi bilen,uluslar arası tasarım fikirlere hakim,malzeme ve uygulama konusunda başarılı bir iç mimarım.Cesaretli ve çarpıcı işler benim tutk
Ebru Türk

Ebru Türk

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
Yaşam alanlarınız da artık kendinizi bulmak istiyorsanız. Artık bir değişikliğe ihtiyacım var ama bunu tek başıma yapamam diyorsanız. Estetik açıdan gözünüze hitap eden alanlarda yaşamınızı sürmek istiyorsunuz ama bunu yapamıyorsanız, Ben artık yanınızdayım. Siz istiyorsunuz ben sizin yerinize hayal ediyorum ve hayallerinizi tasarımlarımla , var olan tasarımlarla bütünleştirip yaşam alanlarınızı yeniden birlikte tasarlıyoruz.
Artura İç Mimarlık

Artura İç Mimarlık

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Sarıyer, İstanbul
Uzman ekibimiz tarafından İç Mekan Tasarımı, Uygulama Kontrolörlüğü, Ürün Tasarımı, Proje Danışmanlığı, Renklendirme, Modelleme, Restorasyon ve Konsept Danışmanlığı hizmetleri verilmektedir.
Oğuz Yıldırım

Oğuz Yıldırım

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Ei çağa uygun sürdürülebilir kullanışlı ve estetik zevki üst düzeyde tasarımlar için ulaşabilirsiniz. Yapacağımız bütün işler işinin ehli ustalar ve yüksek kalitede ürünler kullanılarak gerçekleştirilecektir.
Büşra Eyvazlı Dayılar

Büşra Eyvazlı Dayılar

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
2015 yılı Yıldız Teknik Üniversitesi mezunuyum. Ekim 2015 itibari ile bir mimarlık ofisinde proje mimarı olarak görev yaptım. Otel, ofis, eğitim, konut, fabrika, rekreasyon alanı ve ticari işlevli yapıların, tasarım ve uygulama projeleri aşamalarında çalıştım. Yer aldığım projelerin iç mekan tasarımı-dekorasyon, cephe tasarımı, uygulama detay çözümleri, rölöve ve restorasyon aşamalarını ve disiplinler arası koordinasyonunu gerçekleştirdim.
Enes  Karaman

Enes Karaman

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kadıköy, İstanbul
Tasarımı bütünüyle ele alan Wall Interior , konut , ticari alanlar, ofis, örnek daire gibi alanlarda sizlere iç mimari tasarım , planlama ve uygulama gibi konularda hizmet sunar. Mekanlarınıza farklılık katmak için , bizlerle iletişime geçebilirsiniz. www.wall-interior.com
Mert Caner

Mert Caner

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Beyoğlu, İstanbul
10 yıldır iç mimari projelerin tasarım-proje-şantiye ve görselleştirme çalışmalarını yapmaktayız. www.mertcanerinteriors.com
Uni Design

Uni Design

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı · Kağıthane, İstanbul
Bir yere baktığında görmeyi arzu edip de göremediğin nedir? Daha mutlu olmak için neye ihtiyacınız ise, biz onu tasarlıyoruz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Adem Tunç
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   02/09/2020

YASER BEY ISIN EHLI VE BILGI BIRIKIMI COK YUKSEK KALITELI. HER DETAYI IYI HESAPLAYIP MUHTESEM BIR SONUC CIKARDI. DETAYCI VE TITIZ BIRI TAFSIYE EDIYORUM MUTLAKA TANIMALI VE CALISMALISINIZ.

         
İrem Sevinç
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   14/08/2020

Öncelikle şunu söylemeliyim ki; evinize yapacağınız dekorasyon, dolap, mobilya gibi konularda kendinizi marangoza, mobilyacıya, internetten bulduğunuz örneklere, kendi hayal gücünüze teslim etmeyin. Bu işin okulunu okumuş, bileğimi kişilere, MİMARLARA teslim edin. Ben de bu düşünce ile teklif topladım ve Aybüke hanımla tanıştım. Kendisine hayran kaldım, çünkü; 1) kafamdakileri çok kısaca anlatmama rağmen beni o kadar iyi anladı ki... Hangi tarzdan hoşlandığımı anlatmam bi kaç dakikamı aldı. Sonrasında yaptığı çizim ve dizayn, sanki beni yıllardır tanıyor gibi benim zevkime çok uygundu. 2) inanılmaz sabırlı ... bir sürü kararsızlığa sahip olmama rağmen, acaba öyle mi olsa böyle mi olsa daha iyi olur tereddütlerime, vazgeçişlerime rağmen, silbaştan bir çok değişiklik yaptı.. kaç defa silip yeniden yaptı çizimleri... çok çok emek verdi... 3) çok çalışkan.. söz verdiği tarih ve saatte işi tamamladı. çok fazla değişiklik rica etmeme rağmen, gece demedi gündüz demedi çalıştı(mesela akşam saatlerinde anlaştık. Anlaşma yapar yapmaz çalışmaya başladı ve aynı akşam çalışıp yaptığı ilk taslak çizimlerini anlattığı videolarını aynı gece paylaştı benimle. Asla iş savsaklamadı. Ölçüleri paylaştıktan 4-5 saat sonra ilk taslakları göndermişti!) 4) Sürekli ulaşılabilir durumda. Bir defa konuşup bir daha hiç irtibat kurmasa bu kadar frekansımız uyuşmazdı belki. Ama sürekli irtibatta kaldı bizimle. ayrıca iletişimi çok güçlü. Çok kibar. 5) Sadece proje / 3 boyutlu çizim hizmeti almamıza rağmen, projenin gerçeğe dökülmesi aşaması için bir çok tavsiye verdi. Tavsiyelerin hepsi de ufkumuzu açtı. Hangi perde renginin seçilmesi gerektiğinden, avizeye, tasarlanan gardropun iç dizaynındaki kullanım rahatlığından, görünüş şıklığına, duvarda olabilecek sıkıntılardan, bu sıkıntıların nasıl aşılabileceğine kadar bir çok konuda know-how ve tecrübe paylaşımını esirgemedi. Ve tüm bunlara rağmen verdiği fiyat teklifi gayet uygundu... Aldığım diğer fahiş teklifler fahiş fiyatken Aybüke hanımın teklifinin hiç bir abartısı yoktu. Hatta emeği ile kıyaslayınca az ücret bile diyebilirim. Bu sebeplerle gönül rahatlığı ile tavsiye edip; bu kadar detaylı bir yorum yazmayı borç bilirim. Sevgiler irem tuğçe sevinç

         
Murat Yılmaz
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   11/08/2020

Her türlü detayı, titizlikle dinledi ve çalıştı Beyza hanım. Hem işini severek ve çok emek vererek yapıyor, hem de oldukça anlayışlı. Seçimleri ve önerileri sizi dinledikten sonra tam 12 den olacaktır. Çalışmamızdan aldığım sonuç mükemmel.

         
Tevfik SENEL
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   10/08/2020

10 güne yakın çok yoğun çalışma fırsatımız oldu. Değişiklik ve istekleri hızlı bir şekilde tamamladı. Hiç bir çizimi oldu bittiye getirmeden sabırla tamamladı. Alternatif öneriler getirerek yaptığımız işi zenginleştirdi. İyi, hızlı, görsel olarak zengin bir hizmet aldım ve çok memnun kaldım.

         
Gülbin Gülyüz Çakar
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   07/08/2020

Ayşegül Hanım gerçekten işinde uzman.Anahtar teslim hizmet aldım.Samimi , dürüst,iş bitirici ve çözüm odaklı bir hanımefendi.Kendisine emeklerinden ötürü çok teşekkür ederim.

         
Nurettin Bayraktar
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   06/07/2020

Yardımları için arkadaşlara teşekkür ederim. Hem çizim yaptılar hem de fikir söylediler. Aynı zamanda da mobilya teklifi de verdiler.

         
İlyas Sarıkaya
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   29/06/2020

Önceliklerinizi ve sizin aklınızdaki tasarımı da dikkatle dinleyen birisi. Benim için kısa sürede oldukça kullanışlı bir tasarım çıktı ortaya. Teşekkürler.

         
Pelin Temiz Özdemir
İç Mimar Mobilya Danışmanlığı   16/06/2020

Çok memnun kaldım.Beyza Hanım her adımda cok ilgili ve proje icin çok heyecanlıydı. Tam hayalimdeki konsepti ve beni anlayarak buna yönelik çalıştı. Zamanımız kısıtlı olmasına rağmen kisa sürede planları ve konsepti ortaya koydu.

İç Mimar Mobilya Danışmanlığı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz